FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-08-2007, 20:30   

moshi_moshi napisał/a:
czy ma ten sam dziwaczny opening - tzn. czy w oryginale też nikt nie śpiewa, a jest jedynie melodia jakby żywcem wzięta ze starych amerykańskich filmów z Fredem Astairem?

Tak. Przy czym melodia jest całkiem klimatyczna, jeżeli mówimy o tej samej ;p
Poza tym radzę jednak zaopatrzyć się w wersję bez dubbingu, bo oryginalni seiyuu byli dobrzy.

(grunt to wziąć na zjazd dobrą mangę! ha! i tak wiem, że czyta się wtedy wszystko co w łapy wpadnie, ale co tam XD)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-08-2007, 22:31   

Vodh napisał/a:
Dlatego trudno jest ją ocenić obiektywnie i nie mam najmniejszego zamiaru dyskutować z 4/10 przyznanym przez Totema. Moim zdaniem warto zobaczyć, a nuż komuś się spodoba?
Ja też to oglądałem (bynajmniej nie z recenzenckiego obowiązku) z wrednym uśmiechem na twarzy, rechocząc co chwila :>

IKa napisał/a:
Mhoczny bisz prawie płaczący, bo mu dziewczynka zjadła mus truskawkowy???
No przecież to takie mHHHoczne??? Mmmm.... mhoczny mus truskawkowy... ^.^''

A ja Higurashi Kai ep 8. Minagoroshi hen to chyba naprawdę najlepszy łuk jak dotąd...

Poza tym, skończyłem Nożyczki do Dyni (Pumpkin Scissors) i skrobię sobie właśnie. Ha.

Zakolejkowane czeka Shining Tears X Wind oraz Kashimashi.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2007, 12:28   

Bokura ga Ita 16-26 - mieszane uczucia.. Początek był świetny, wszystko do siebie pasowało i urzekało. Potem, gdy zaczęłam oglądać jednym tchem, byłam bliska zawału. Nana mnie tak denerwowała swoim zachowaniem, że byłam skłonna rzucić serię w kąt. Jakoś dotrwałam, co prawda 1 odcinek na dzień to był max. Dzięki temu znów zauważyłam plusy tego anime i ocena końcowa jest w miarę pozytywna :)

Meine Liebe 1-3 - omG, nie kręci mnie fabryka bishonenów.

Witch Hunter Robin 1 - dopiero po jednym odcinku, ale już mi się podoba. I kreska, i muzyka, ajajaj będzie fajnie! Absolutnie w moim guście. Mam nadzieję, że ogół się nie pogorszy..
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 14:17   

Co do Meine Liebe. Zaczęłam to już dawno i poprzestałam na 1 odcinku. Ależ to jest fantastyczna komedia !!! Pominąwszy znowu traumę a'la Kazuki (nota bene ten bohater ma ten sam głos co mnie nieco dobiło...) bardzo mi się podobało. Przepłakałam ze śmichu cały odcinek. Oni są tak groteskowi, tak poważni i tak nadęci że nie można na nich patrzeć poważnie. Przynajmniej ja nie umiem. Jak się ogląda z inną osobą, z tego jest fantastyczna komedia.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
demonperes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 29 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2007, 16:30   

Mam pytanie związane z Darker than Black od jakiej grupy najlepiej pobrać ? chodzi mi o jak najlepszy release Salva, wa-totem, moshi_moshi, Crofesima i inni co proponujecie. Ostatnio nic nie oglądałem z powodu braku wolnego czasu, gdy tylko zaległości nadrobię na pewno coś skrobnę ...^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-08-2007, 19:46   

Salva napisał/a:
Co do Meine Liebe. Zaczęłam to już dawno i poprzestałam na 1 odcinku.

Tak samo. Ale i przez ten pierwszy odcinek ledwo przebrnęłam. Potencjał humorystyczny, jaki to anime w sobie kryje zapewne ujawniłby mi się dopiero przy możliwości komentowania, czyli jak córcia wspomniała, przy oglądaniu w towarzystwie. Samej mi się nie udało go znaleźć...
I trzeba jeszcze dodać, że ja nie mam pojęcia, którą wersję/serię miałam, bo dwie chyba są...W każdym razie kreska byłaby znośna jeśli postaci (i fabuła? ale o tej ostatniej nie mogę, po jednym odcinku, za wiele powiedzieć) byłyby znośne. Ale że nie są to i kreska jest brzydka. Następne bizony, którym do bizonowatości nieco brakuje...albo są przebizonowane, czort ich tam wie.

Mononoke 3-5 - *_* Nie ma to jak coś naprawdę pięknego, w niektórych (czyt. w większości) momentach człowiek nie wie na czym oczy zawiesić (chociaż nie, nie całkiem...czasami wie...). Historia opowiedziana w tych odcinkach jest niesamowita, już pomijając fabułę, ale sposób! Sposób w jaki to zostało przedstawione - po obejrzeniu jest takie jakieś satysfakcjonujące poczucie kompletności historii i jej dopięcia na ostatni guzik, czyli tego, że to, co miało być powiedziane, zostało powiedziane i że nie trzeba już nic dodawać. A wszystko układa się w śliczną, zadowalającą zmysł estetyczny (mój w każdym razie), całość.
A szczegółowiej: minstrel był ciekawy - z początku wrzuciłam go od razu do worka z postaciami do znielubienia, ale w trakcie oglądania odcinków zmieniłam zdanie i teraz uważam go za całkiem sympatyczną postać, ba, nawet ucieszyłabym się gdyby pojawił się w następnych odcinkach. Za to skrzyżowania Sadako z samurajem mam dosyć, tak samo zresztą jak piskliwego i rzucającego idiotyczne teksty (potwierdzał tylko sytuację, rzeczy oczywiste, do tego jego sposób mówienia był przesiąknięty patosem) młodego mnicha.
Innymi słowy: jestem zachwycona i po pięciu odcinkach nie wygląda na to, żebym miała zmienić zdanie.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 29-08-2007, 20:08   

Z tęsknoty postanowiłam obejrzeć sobie Sailor Moon! (ah te wspomnienia @___@)

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2007, 23:27   

Wróciłem do zarzuconego wcześniej Towards the Terra (i jadę od początku).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-08-2007, 01:18   

Code Geass 1-25. Właśnie skończyłem oglądać i powiem szczerze, że seria zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Co do końcówki:

Spoiler: pokaż / ukryj
Powiem tyle, że o wiele, wiele bardziej wolałbym kinówkę, niż drugą serię. Większość wątków się zakończyła i tak naprawdę tylko parę spraw zostaje nierozwiązanych. Rozciąganie tego na 2x odcinków wydaje mi się na chwilę obecną... sztuczne. Po prostu nie wierzę, że z tego, co zostawiono, będą w stanie zrobić coś na poziomie pierwszego sezonu.
Co prawda spoiler praktycznie żaden, ale co tam.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-08-2007, 13:22   

Keii, ja natomiast mam wrażenie, że to dopiero początek. Weź pod uwagę jeszcze jedną osobę, o której nie było praktycznie nic, a która jest motorem działań Lulu. A C.C.? Co prawda jakby sie postarali to i w kinówce by to wszystko rozwiązali (albo zamotali jeszcze bardziej i tylko trochę odsupłali), ale nie widzę także jakichkolwiek przeciwwskazań dla drugiej serii TV (o której słuch zaginął?). No, chyba, żeby brać pod uwagę moją lekką obawę przed, mam wrażenie - rosnącym, fanserwisem. Ewentualnie możliwością najprostszego zepsucia (a nie... żeby spartaczyć taką serię trzeba mieć trochę talentu...albo powiedzmy być inną ekipą tworzącą, tfu, tfu).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-08-2007, 13:37   

Wiesz, kwestia jak bardzo zamotanie chcą pochodzenie/motywy C.C. wytłumaczyć. Wydaje mi się, że kinówka, ewentualnie seria 13 odcinkowa byłaby dla CG naprawdę lepsza, niż następne 26 - mniej czasu na zepsucie. CG zresztą jest jedną z serii, gdzie praktycznie nie ma dłużyzn - bardzo bym się cieszył, gdyby w kontynuacji udało się to utrzymać.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2007, 13:39   

Witch Hunter Robin 2-8 - jest dobrze. Bez zachwytów. Kreska momentami kuleje, ale nadrabia to trochę muzyka. Niestety często ogarnia mnie nuda.

Romeo x Juliet 19 - Łoo, tym razem nie było tragicznie. Coś się wreszcie zaczyna dziać. Wygląda na to, że słowa zamieniają się w czyn. Miałam dość pustego gadania przez kilka odcinków.

Na razie odpuszczę sobie Meine Liebe. Mam o niej podobne zdanie, co Salva. Po obejrzeniu pierwszego odcinka bardzo uważnie przeczytałam recenzję, ale kurde nic o komedii nie mogłam znaleźć. Jak to? Przy scenach, gdzie powaga po prostu przekracza jakiekolwiek granice, czekałam na jakieś salwy śmiechu:P I na dodatek ten przesyt bizonów!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-08-2007, 13:48   

Trzeba wziąć pod uwagę, że w ewentualnej kinówce Code Geass byłaby przede wszystkim efektowna rzeźnia i rąbanina, która jednak utrudnia skupienie się na fabule. A przecież

Spoiler: pokaż / ukryj
jeśli chodzi o pytania zadane w pierwszych odcinkach, to w dalszym ciągu nie wiemy NIC. Nawet co to za stożkogłowe nazgule stoją wokół imperatora. Nie wiemy co się stało z matką Lulu, nie wiemy o co chodzi z CC i podobnymi, nie wiemy co to za chiński bizon stał tyłem w jednym z kadrów. Żeby to porządnie i zgrabnie wytłumaczyć potrzeba jednak sporo czasu, którego w kinówce nie będzie.


Zresztą - jeśli mają spitolić to i tak spitolą. Tłumaczenie, że w kinówce będą mieli mniej okazji to naiwność.

Cytat:
No, chyba, żeby brać pod uwagę moją lekką obawę przed, mam wrażenie - rosnącym, fanserwisem.


Fanserwis w tej serii wzrasta tak samo jak napięcie - stopniowo. Dopóki nie ma loliconu i pantyshotów nie ma co narzekać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-08-2007, 13:53   

Dostały mi się trzy DVD z "G Taste" do recenzji. Jeden z sympatyczniejszych hentajów, jakie widziałem, zero facetów, zero tego, co jest brzydkie i być nie powinno pokazywane, za to 100% kobiet, raz lepiej, raz gorzej rysowanych, ale jednak kobiet. Do tego nastawienie na fetysze, czyli meido (dużo meido!), nauczycielki, pielęgniarki, lekarki, sekretarki itd.
Powrót do góry
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2007, 15:08   

Gurren Lagann 22 - NGE vs Gwiezdne Wojny ;)
Spoiler: pokaż / ukryj
Zwariowałem gdy Gurren Lagann wykopał Mugana poza czasoprzestrzeń.
Kolejny świetny odcinek.

Claymore 22
- Raki is the new Shinji. Bez sensu były te przeskoki z mega wypasionej (choć bardzo prostacko animowanej) walki z Rigardo/Ricardo/Rigaldo/czy jak mu tam na sceny z tym drugim najbardziej bezużytecznym męskim bohaterem anime wszech czasów. Niestety scenarzyści mogli dla niego zaplanować jakąś ważną rolę w zakończeniu.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 219 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group