FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-08-2007, 16:37   

Co do Code Geass, to w całej rozciągłości popieram Ysengrinna.


Spoiler: pokaż / ukryj
Poza tym wg artykułu w jednym z japonskich magazynów, gdzie było zestawienie siły, zdolnosci, mądrosci i tym podobnych przymiotów, Imperator Brytani miał... wszystko na maksa. Poza tym wyraznie coś knuje i pociąga sznurki zza sceny. I kieruje Lulu i uzywa go do celów politycznych ^___^ W koncu to, co zyskał zwie sie "moc króla" a jego ojczulek zdaje sie byc w tego pełni swiadomy i nic sie tym nie przejmowac. I kwestia ruin. I jeszcze Schneizer cos kombinuje. Jakie jest powiązanie miedzy Marianne a CC, skąd CC wie o tych ogrodach? A co robiła CC w dziecinstwie Lulu, a czemu tak cieszył morde VV, gdy Lulu i Suzaku uruchomili zapadnie na Kaminejimie albo gdy Schneizer chciał ich sprzatnac... Poza tym teraz front bitewny troche sie przemiesci zapewne, ale podobno "szkolna sielanka" ma byc nadal. Yay, zbyt duzo pytan do odpowiedzenia jak na kinówke.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-08-2007, 18:00   

Wczoraj na necie patrze Dragon Rider hmm fajny tytuł. Jak wiadomo mam wielkiego macika na smoczki, wiec od razu odpaliłem. Patrze, a tu mała niespodzianka. Oglądam hentai z rozbudowaną fabułą wraz sytuacjami komicznymi(nawet śmieszne). Sceny hentajowe nie były wtrącane na siłę, co bardzo doceniam.
Bardzo mi przypominało Slayersów. Chce wiecej takich Hentajów.
P.S Po raz pierwszy widziałem tak ładnie przedstawionych smoków w anime, mimo starej kreski.
Hayate 22- uwaga wystepuje tu tekst tygodnia.

Spoiler: pokaż / ukryj
If you are bored, Create SoS Brigade
(mniejwiecej tak brzmiało).

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-08-2007, 18:36   

Cytat:
Bardzo mi przypominało Slayersów. Chce wiecej takich Hentajów.

Sex Demon Queen. spodoba ci się.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-08-2007, 20:10   

spróbuje znależć podane przez ciebie tytuł. Przed chwila obejrzałem dragonpink.Głupkowate hentai fantasy. Nie ma smoków. teraz zastanawiam sie czy nie mam smoczego fetysza. Chciałbym być smokiem lub mieć takiego w domu. aaa od razu mówię że nie jestem furrystą i zoofilem.
Moonlight lady 2- klasyka, ale nie podobało mi sie. Może troche tajemnicze, lecz brakowało mi czegoś.
Futari Ecchi - nom dobry poradnik przedmałzeński.
Umisho do 9 raw . W tym przypadku wolę nie wiedzieć, co oni mają do powiedzenia. Dla własnego zdrowia psychicznego. Na pewno maja głebokie przemyślenia nad życiem. Grisz zmasakruj to anime w recenzji. Zwłaszcza za buractwo:P.

Claymore 22-rachu ciachu bad girl is coming i n the next epsio. Raki jest bee

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2007, 02:07   

Claymore 22 - Raki grrr, odcinek był by wspaniały gdyby nie owa osoba, kto jest za tym by Raki zginął(ja też należe do klubu Raki-Haters), o to by było piękne. A jeszcze fajniej by było jakby go zabiła Priscilla. Marzenia. :P
Bleach 138 - nareszcie powrót do main story. Można zacząć oglądać.
hmmm co tam jeszcze oglądałem
Zombie loan - 1-8 - fajne całkiem mi się podoba.
Hayate 22 - CZas by się wybrać na ryby. :P

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-08-2007, 11:45   

Wiesz, od takich serii jak Umisho ciężko wymagać wiele. To po prostu radośnie głupia, letnia komedia ecchi, którą pewnie w środku zimy będzie się nawet całkiem wesoło oglądać. Reckę już (po 7 epach) napisałem, i gdy wyjdzie ile to ma mieć całościowo (oby 12), wtedy zdecyduję, czy coś zmieniać, czy też wrzucać tak jak jest.
Powrót do góry
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2007, 12:49   

Claymore 22 - odcinek fajny, chociaż też mnie denerwowało ciągłe przerywanie walki... swoją drogą co ten Raki w sobie ma, że go tak Claymore lubią - najpierw Clare, potem Pryszczylla. Nie przepadam za nim, ale niech tam sobie funkcjonuje w tej opowieści.
Bleach 138
Jej, koniec fillerów, to sie nareszcie da oglądać!! Co za ulga, już zaczynałam tracić serce do tej serii. Zdążyłam zapomnieć, że Grimmi ma fajny głos. ^^'

a Chobitsy obrzydną mi do reszty (już wczoraj się żaliłam)... Ledwo co całe się wczytały,a przeglądarka mi się zawiesiła! *chlip chlip..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-08-2007, 16:21   

Darker than Black do 20. - koniec każdego odcinka wywołuje mus obejrzenia następnego , miodzio-anime.

Claymore do 22. - fakt, że jak ciachają mieczami w powietrzu albo po twarzach Przebudzonych i nic się nie dzieje biednie to wygląda. No ale poza tym i oprócz jeszcze 'anioła' Rakiego ogląda się porządnie, choć nie powiem, żeby było szczególnie zachwycające. Na razie ma u mnie mocne 7/10.

Opowieści z Ziemiomorza - Goro zrobił interesujące kino i właściwie nie zauważyłem jakiejś specjalnej różnicy z poprzednimi filmami Hayao. Do tego bardziej mi się podobało niż Chodzący zamek Hauru. Smoki robią wrażenie.

Porzuciłem Lucky Star po 1. epku, ale przeczytałem jak ktoś pisał, że dalej się rozkręca. I rzeczywiście. W przeciągu tygodnia dojechałem do 21. odcinka mając nawet niezły ubaw, zwłaszcza z chyba najwyraźniejszej postaci KonatyxD

Bokurano do 13. - ciekawe rzeczy, Multiversum hmmm... Końcówki na razie nie mogę sobie wyobrazić, przed twórcami niemałe zadanie.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2007, 16:42   

Heroic Age - knot nad knotami. Oglądam z jakąś niesamowitą, perwersyjną przyjemnością, zastanawiając się, co jeszcze można w tym anime źle zrobić, i jakiego dna sięgnie fabuła. Ale kto wie, może gdyby ta seria wyszła jakieś 15 lat temu, byłaby prawdziwym przebojem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-08-2007, 17:25   

Azumanga Daioh 10-12- nie jest takie złe jak myślałam na początku, wybitne też nie ale da się obejrzeć.

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-08-2007, 17:51   

Cytat:
Opowieści z Ziemiomorza - Goro zrobił interesujące kino i właściwie nie zauważyłem jakiejś specjalnej różnicy z poprzednimi filmami Hayao. Do tego bardziej mi się podobało niż Chodzący zamek Hauru. Smoki robią wrażenie.

Bluźnisz, wiesz? Czytałeś książkę?
Powrót do góry
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 31-08-2007, 22:22   

Darker than BLACK 21 - jak zwykle dużo akcji, wszystko dzieje się strasznie szybko.

Spoiler: pokaż / ukryj
Matrix w walce Hei'a z elfem...całkiem sprawnie i płynnie. No tak November zdradził... Czy to przez niego Misaki płacze w następnym odcinku? Hm robi się ciekawie... Mao, Mao twoje miny są po prostu cudowne XD. Zwłaszcza ta ostatnia. Swoją drogą zastanawiająca jest zapłata Amber... Ciekawe czy dożyje końca serii, ciekawe co się z nią stanie jeśli użyje zbyt dużo "mocy" będzie młodnieć, ale jak długo? Już widać wyraźną różnicę między 16-21 odcinkiem... I Bai? Czy ona w ogóle żyje?

Jeśli uda się twórcom odpowiedzieć na te pytania w sensowny sposób i nie skopią końcówki to anime trafi na moje skromne podium. Ale BONES to nie GONZO... Potrafią zrobić Dobre anime od początku do końca. :)

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-09-2007, 09:44   

Ja także wczoraj po Darker than BLACK 21 i daje sie wyczuć koniec serii, ale jak dla mnie jest jakis mglisty i odległy, a tu raptem zakonczenie ostatniego podwójnego arcu i trzy odcinki luzem... Poza tym ostatni bedzie dopiero 3 października, bo poprzesuwali ><


Spoiler: pokaż / ukryj
O tak, mina Mao na koncu i jego zaniemówienie i MIAU, gdy pojawiła sie za nim Amber i zapytała "Umiesz mówić, koteczku?" była bezcenna :) Takze walka elfika z Hei'em, chyba wszyscy mieli skojarzenia co do matriksa, jeden minus - za krótko! Ja juz myślałam, ze w Darkerze nie uswiadczymy fanserwisu, a tu nam daja goła konktraktorke, biedny staruszek na początku filmu, myslał, ze ma przewidzenia jak przyszła po niego :-) Poza tym November zgrabnie podusował sytuacje zdaniem "Teraz nie wiadomo juz, kto jest twoim przyjacielem a kto wrogiem. Ufaj swojej intuicji, Misaki." no i następny odcinek wyglada bardzo obiecująco, czyzby ten doktorek tłumaczył coś nt. Bramy trzem przedstawicielom róznych syndykatów (Amber, November, Mao)?


A poza tym obejrzałam sobie Higurashi no Naka Koro ni ep. 01 i początek jest mocny, tak samo nastrojowy opening, a potem nagle mamy haremóweczke, kawaii dziewuszki i głównego bohatera, ale cos tu ciągle w tych sielankowych scenach nie gra, co jakis czas wtrąca sie wzmianka o jakis dziwnych zdarzeniach... Chyba dałam sie wciagnac ^^;

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2007, 12:56   

SkyGirls 5-6 -im dalej, tym lepiej. Aż szkoda, że to ma być 26, bo może utonąć w nudzie.
Umisho 6-7 - a tu dla odmiany, im dalej, tym głupiej. Już nawet nie jest specjalnie śmiesznie. Poziom Green Green - i chyba wszystko jasne.
Powrót do góry
Eskel Płeć:Mężczyzna
zv

Dołączył: 16 Cze 2007
Skąd: wonderland
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 16:17   

El Cazador de la Brujah 1-3
Girls with guns. Ze swieca szukac glownego watku, wiem jedynie ze glowna bohaterka posiada nadnaturalne zdolnosci, zachowuje sie.. dosc beztrosko i chce podazac na poludnie. Towazyszy jej lowczyni nagrod z mglista przeszloscia. sigh

Mimo to bede ogladal dalej, chociazby ze wzgledu na mila kreske i nietypowa (przynajmniej ja sie jeszcze z taka nie spotkalem) meksykanska scenerie. : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2704428
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 220 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group