FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2007, 20:39   

Grisznak:


Cytat:
Bluźnisz, wiesz? Czytałeś książkę?


Pewnie tak, bo książki nie czytałem:P Ale Pani za książkę odpowiedzialna (Ursula le Guin chyba, jeśli dobrze piszę) jak czytałem to mówiła, że film jej się podoba, tyle że nie jest o jej powieści... Można oglądać jako kolejne anime Ghibli, a nie ekranizacje książki.

Darker than black 21. - come back jednej z poprzednich postaci i nie tej z przyjaznych. Poza tym zmysł czasu jak to przy dobrym filmie uległ zawieszeniu i reklama na polsacie wydaje się być dłuższa.
Przejdź na dół
KuroiBara Płeć:Mężczyzna
Fear of the Dark


Dołączył: 01 Wrz 2007
Skąd: stad nie widac
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 20:56   

Bleach 138 - tyle tych zapychaczy bylo ze moze w koncu sie cos zacznie dziac...

Claymore 22 - ciekawe, ciekawe szczegolnie koncowka, czekam na nastepny odcinek z niecierpliwoscia. Tak was czytam i nie wiem co macie do Raki'ego, normalny chlopak, wolicie sie utorzsamiac z pol yoma'mi moze w koncu czlowiek cos wymiecie. Czekam na rozwiniecie tej postaci ;].

Naruto shippuden 22 - i chyba na tym sie skonczy, nie mam weny...

Biore sie za Nana'e obejrzalem narazie 3 odcinki i zapowiada sie ciekawe (maly odskok od shonen:P).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3597844
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-09-2007, 00:09   

Renkin San-Kyuu Magical Pokaan, czyli w skrócie Magipoka. Sympatyczne anime z miłą kreską, fajnymi piosenkami z OP/ED (z czego endingów jest kilka, ta sama melodia, ale różni się tekst i seiyuu), sporą, ale nie odstręczającą dozą przeważnie łagodnego fanserwisu Ecchi oraz totalnym brakiem fabuły. Podobno zawiera masę nawiązań i żartów związanych z innymi anime, ale przez wzgląd na mój krótki staż nie udało mi się ich wyłapać. Mimo to seria mi się bardzo podobała. Na początku oglądało mi się co prawda średnio, ale odcinek z piekłem oraz ending wkupiły się w moje łaski. Ponadto bohaterki (Czarodziejka, wilkołaczka, wampirka, oraz cyborg-meido) były bardzo sympatyczne. Ogólnie sielankowa atmosfera i całkiem miły nastrój. Denerwowały mnie niektóre wtręty Ecchi, ale nie jakoś strasznie. Niektóre były nawet zabawne.

Czas na FLCL!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-09-2007, 11:24   

Cytat:
Pewnie tak, bo książki nie czytałem:P Ale Pani za książkę odpowiedzialna (Ursula le Guin chyba, jeśli dobrze piszę) jak czytałem to mówiła, że film jej się podoba, tyle że nie jest o jej powieści... Można oglądać jako kolejne anime Ghibli, a nie ekranizacje książki.

Tak stwierdziła zaraz po filmie. Na swojej stronie umieściła nieco bardziej zgryźliwy komentarz.
Można, a raczej można by, gdyby nie nosiło tego nieszczęsnego tytułu.

Widziałem Witchblade, widziałem Witchblade, widziaaaa....
(ktoś narzekał na Rushunę?)
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 02-09-2007, 12:33   

Higurashi no Naka Koro ni 2-6 hm... całkiem wciągające, choć te sceny haremowe są nudne jak... Ale ogólnie wątek emocji i horroru są dobrze pociągniete, a miejscami dosyć mocne, ale póki co nie były dla mnie jakies straszne nie do zdzierżenia (no, moze tylko odwróciłam troche wzrok przy scenie ze strzykawka, po prostu nienawidze ich ^^; ). Druga wersja historii całkowicie niezbieżna z pierwsza, ciekawe jak to potem podsumują.
Spoiler: pokaż / ukryj
Szkoda mi było Kei-chana w 4 odcinku, gdy tak rozpaczliwie chciał życ, a "klątwa" czy coś i jego dopadło i również zginął.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-09-2007, 12:40   

Tengen Toppa Gurren Lagann 23 RAW - jejuś. Hm. KHĘ. Yym. Er. Cough cough. Że tak powiem... CO?! Co oni im zrobili?! To Leeron projektował im te stroje?!
Simon miał być GARlockiem. Nie GAYlockiem. Viral... chyba naoglądał się w więzieniu za dużo filmów z Supermanem. A Yoko... brak mi słów. Podskoczy i jej..erm, wylecą. Reszta jeszcze ujdzie.
Wierzę, że będzie jeszcze jeden timeskip. Ten Simon nie jest Simonem z pierwszego odcinka. Nie ma Aide (tj. pomocnika beastman'a), nie słychać tych dziwnych dźwięków łańcuchów gdy się porusza, teraz ma dwa paski zamiast jednego z czachą, dziwne dodatki na szyi i brzuchu, gogle itd. itp. (zresztą widać raczej, że strój się LEKKO różni ).GaYnax chyba nie zmieniłby aż tak mocno tego design'u. Zresztą jeszcze głos mu się nie zmienił na ten z zapowiedzi kolejnego odcinka.
Tak jestem przejęta tym ich nowym wyglądem, że aż trudno mi skomentować resztę odcinka (powiem tylko: Nie było 40%! Może za tydzień?). Viral... biedny Ty jesteś! Niebieski to NIE Twój kolor, chłopie.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2007, 14:32   

KuroiBara napisał/a:
Tak was czytam i nie wiem co macie do Raki'ego, normalny chlopak. Czekam na rozwiniecie tej postaci ;].

Wydaje mi się, żę przegapiłeś/-aś kilka odcinków gdzie Clare walczyła w katedrze. Zwykły człowiek, nawet taki, który jest świetnie wyszkolony, posiada zapewne ogromne doświadczenie w walce i wiele lat praktyki (strażnicy), nie ma wielu szans ze słabiutkim przebudzonym. Tutaj mamy
Spoiler: pokaż / ukryj
Isleya - jednego z trzech najpotężniejszych "złych", Priscille, która jako Claymore była jedną z najbardziej perspektywicznych wojowniczek i która rozwaliła Teresę
. Raki czy inny człowiek po kilku latach treningu może mógłby zabijać zwykłe youma jakich Clare rozwalała na pęczki na początku serii, ale z takimi killerami wątpię żeby miał szansę. Zwłaszcza, że tylko pomachał mieczykiem z Isleyem przez kilka dni/tygodni
Spoiler: pokaż / ukryj
i mało co się nie ***** jak zobaczył czym stała się Priscilla.

Cytat:
wolicie sie utorzsamiac z pol yoma'mi moze w koncu czlowiek cos wymiecie.
Utożsamiać. LOL, rasizm?

Wulgaryzmy zachowaj dla siebie, używając ich publicznie wystawiasz sobie bardzo kiepskie świadectwo.

Ocenzurowano na podstawie Ustawy z dnia 31 lipca 1981r. o kontroli publikacji i widowisk (Dz.U. Nr 20, poz.99) oraz Ukazu GTW FT z dnia 17 stycznia 2006r. o utrzymaniu porządku i cenzurze (FT, Temat 32, poz.1855).

[-]
Egzekutor GTW FT
Moderatorus Rex

_________________
Evil Manga


Ostatnio zmieniony przez Dembol dnia 02-09-2007, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-09-2007, 15:12   

No i jest PO Code Geass 25... buu! =__=

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 02-09-2007, 21:20   

wa-totem podzielam Twoje zdanie w całosci!

Higurashi no Naku Koro ni 2-17 no dobra, mogę częsciowo odwołac moje poprzednie słowa... Sceny haremowe i początki wprowadzenia do kolejnej wersji historii nadal nudne, ale pewne sceny były mocne, choc w zasadzie było ich mało.
Spoiler: pokaż / ukryj
O tak, póki co zdecydowanie ta z urządzeniem do wyrywania paznokci była najmocniejsza...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LightOfNewWorld
Gość
PostWysłany: 02-09-2007, 22:29   

To i ja się wypowiem......na temat:
Jestem w trakcie oglądania
Demonbane
Romeo x Juliet
Zombie Loan
Devil May Cry
Murder Princess
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Harukanaru Toki No Naka De
Cluster Edge

Coś sporo tego........<zastanawiasie>
Powrót do góry
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-09-2007, 14:59   

Azumanga Daioh 13-19- krótko mówiąc - "ale to już było" - nic nowego, jak dla mnie ta seria mogłaby być o połowę krótsza i nic by nie straciła

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-09-2007, 15:20   

Aria the OVA ~Arietta~

Kolejne chwile spędzone w sennych klimatach Neo-Wenecji. Trochę z przeszłości, trochę ze snów Akari i z "teraźniejszości". Uspokajające i przyjemne, czyli takie jak cała reszta Arii. Kolejna perełka do kolekcji. Teraz nic tylko czekać na 3 sezon :)

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-09-2007, 16:25   

Oo no i skończone Higurashi no Naku Koro ni. Było parę mocnych scen, ale reszta jakoś na mnie nie wywarła duzego wrazenia. Dosyc to mocno wszystko pogmatwali, ale pod koniec udało całkiem z sensem połączyc, choc pare pytan zostało otwartych - wiec moze siegne po druga serie? Ktoś mógłby przyblizyc jak sie ma ona do tej? Poza tym... spora dawka negatywnych emocji, oj spora, i nawet koncowka nie równowazy. Co to potrafia zrobic uczucia z człowieczkiem w anime ^^;

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-09-2007, 16:46   

1 odcinek 2 serii Higurashi to epilog wcześniej przedstawionych wydarzeń, który pokazuje, że happy endy bywają pozorne i sporo jeszcze zostało zagadek do wyjaśnienia. O ile Higurashi no Naku Koro ni przedstawiał spiralę beznadziei prowadzącą do tragedii, to kontynuacja opowiada o próbach wyjścia z labiryntu i oprócz cotygodniowej dawki psychozy potrafiła mnie poruszyć na zupełnie innym poziomie.
---

The Special Duty Combat Unit Shinesman - tylko 2 odcinki, a szkoda. Całkiem zabawne połączenie Hataraki Man z Power Rangers, czyli jednostka bojowa biznessmanów, którzy walczą z najeźdźcami przy pomocy wizytówek i spinaczy.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-09-2007, 19:48   

Dzięki za odpowiedz fm :)

Seirei no Moribito 19 ach, ta jesień! Te kolorki! Krajobrazy! Cudo. Poza tym troche nudnawo, choc rozwiązuja kolejne sprawy i problemy, ale następny odcinek zapowiada sie po prostu wysmienicie!
Spoiler: pokaż / ukryj
Wreszcie coś wiecej o przeszłosci Balsy i Jiguro! Juz pod koniec odcinka przestało byc tak dretwo i Balsa powiedziała, ze opowie Chagumowi wiecej o nim. Mała Balsa :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 221 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group