FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2007, 20:46   

Witch Hunter Robin 9-18 - nudzi mnie ta seria. Chyba po prostu nie czuję klimatu. Ech... Ale opening mi się podoba. Dotrwam do końca, dotrwam. A może się rozkręci..

D.Gray-man 46 - aaaa, odcinek wypełniony gadaniną. Koniec, gdzie ten koniec tej serii??

Darker than Black 21 - pojedynek świetny! Zresztą odcinek jak zwykle też. Uff, nareszcie jakiś zachwyt nad anime, a przecież nie jestem taka wybredna:P

Ghost Hunt 2-3 - ohoho, Mai jest niesamowicie sympatyczna! Już wiem, że to jedna z moich ulubionych żeńskich postaci. Mimo to na ogólną ocenę serii oczywiście za wcześnie, ale... wkręciłam się^^
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2007, 20:54   

Kanon 2006 odc.1-4
Cóż, jedno jest pewne - ta seria ma klimacik, oj ma. Te scenerie skąpane w śniegu, fajni bohaterowie.... Tak naprawdę jestem dopiero na początku serii, więc nie mogę powiedzieć za dużo, ale myślę że będę to oglądać z przyjemnością. :)
Tsubasa Chronicle 1-3
Tak, wiem, mówiliście, że nie warte to czasu, ale musiałam usłyszeć głos Kurogane, byłam diablo ciekawa jaki mu dopasowali (swoją drogę nawet niezły). Ale chyba tej serii nie pociągnę - denerwuje mnie kreska ( gdzie jej do mangowej!?), kolory i to że już na początku kombinują z odchodzeniem od fabuły początkowej. ^^'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2007, 21:11   

longerowa napisał/a:
D.Gray-man 46 - aaaa, odcinek wypełniony gadaniną. Koniec, gdzie ten koniec tej serii??

To ma mieć jakiś koniec? Manga nadal wychodzi, więc wydawało mi się, że to będzie kolejny tasiemiec w stylu Bleach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-09-2007, 21:30   

Enevi napisał/a:
Aria the OVA ~Arietta~ Teraz nic tylko czekać na 3 sezon :)
Niezwykłe, ktoś poza mną ogląda rawy... ;D
Ale ja się nie śpieszę, bo DVD będzie dopiero 21 września a wersja TV była podobno skrócona.
W każdym razie, subów akceptowalnej jakości nie spodziewałbym się przed premierą DVD.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-09-2007, 21:46   

ghostface: Ponoć DGM ma zamknąć się w 52 odcinkach. Kto wie, może powstanie druga seria... (oby nie).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-09-2007, 21:49   

ghostface napisał/a:
To ma mieć jakiś koniec? Manga nadal wychodzi, więc wydawało mi się, że to będzie kolejny tasiemiec w stylu Bleach.


Z tego co piszą na ANN D Gray-man ma mieć 52 odcinki (i lepiej żeby tak zostało) - być może będzie tej serii bliżej do FMA niż do Bleacha, zawsze mogą wpaść na pomysł drugiej serii, kinówkę lub OAV...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-09-2007, 10:20   

Cytat:
Witch Hunter Robin 9-18 - nudzi mnie ta seria. Chyba po prostu nie czuję klimatu. Ech... Ale opening mi się podoba. Dotrwam do końca, dotrwam. A może się rozkręci..

Chyba jednak nie czujesz...ja zaliczyłem cała serię w jedną noc. Rozkręcać to się rozkręciło w okolicach 14 - 15, potem jeszcze więcej będzie pod sam koniec.
Powrót do góry
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2007, 13:12   

Gurren Lagann 23 - Chyba cały budżet tego odcinka poszedł na uderzenie Simona. Reszta bezpłciowa. Stroje są koszmarne, w szczególności Yoko, której poprzedni uniform był spoko. Rozumiem, że to delikatny odnośnik do starych serii mecha i space opera, ale nie jest fajnie. Whatever...
Od następnego odcinka wkraczamy w strefę 40%!!
I nic już nie będzie takie same.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Masterton Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2007, 13:50   

cintra napisał/a:
Kanon 2006 odc.1-4
Cóż, jedno jest pewne - ta seria ma klimacik, oj ma. Te scenerie skąpane w śniegu, fajni bohaterowie.... Tak naprawdę jestem dopiero na początku serii, więc nie mogę powiedzieć za dużo, ale myślę że będę to oglądać z przyjemnością. :)


Jak dla mnie świetne anime ale z czasem robi sie zakręcone :/ muszę je jeszcze raz zobaczyć
ale nie podoba mi sie zakończenie

a obecnie w sumie oglądam

Claymore 22 - z każdym odc jest coraz lepiej :D akcja coraz bardziej sie rozwija i jest coraz bardziej "gorąco" :D
Tokimeki 25 - anime fajne, choć momentami denerwowały mnie niektóre akcje w serii, zakończenie dziadowskie...
School Days 9 - już pisałem na http://forum.tanuki.pl/tematy10/3155.htm . ogólnie jest coraz ciekawiej i akcja jest zakręcona :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6530783
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-09-2007, 16:04   

Masterton napisał/a:
cintra napisał/a:
Kanon 2006 odc.1-4
Cóż, jedno jest pewne - ta seria ma klimacik, oj ma. Te scenerie skąpane w śniegu, fajni bohaterowie.... Tak naprawdę jestem dopiero na początku serii, więc nie mogę powiedzieć za dużo, ale myślę że będę to oglądać z przyjemnością. :)


Jak dla mnie świetne anime ale z czasem robi sie zakręcone :/ muszę je jeszcze raz zobaczyć
ale nie podoba mi sie zakończenie

a obecnie w sumie oglądam


Jestem na 18 odc i myślę że jest bardzo ciekawe, klimat ma zgadzam się w 100 procentach, główny bohater jest prze gościem, bardzo lubię jego postać, jest to chyba jedno z nielicznych anime romantycznych w których bohater odbiega od pewnej normy małego nie zbyt rozgarniętego chłopaczka. Jak zwykle wie wszystko o uczuciach innych to sie chyba nigdy nie zmieni ale jest dziwny i dlatego tak mi przypadł do gustu ;D. Jedynie drażnią mnie te twarzyczki dziewcząt usta przy nosie i jak bym widział kotki na dwóch nogach. Pomijając ten szczegół bardzo fajne klimatyczne (czasem przybijająco smutne) anime.

Zacząłem ostatnio Wolfs Rain mimo że jestem dopiero na 5 odc to i tak przyznaję że jest bardzo wciągające jedynie nie polubiłem bodajże Talho tego z dziarą na klacie, narysowany czy nie gość się nie widzi. Poza tym nie mogę wiele powiedzieć więcej bo za mało obejrzałem ale jeśli dalej będzie tak samo się rozwijać z tą nutką tajemnicy to z przyjemnością będę oglądał tą serię.

His and her circumstances 16 odc, jedna z najlepszych serii romantycznych jakie oglądałem. Pokręcona w bardzo fajny sposób cały czas coś się dzieje zmienia, historie bardzo klimatyczne i naprawdę poruszające. Poprostu świetne polecam każdemu kto lubi komediowe romanse, pierwsze 2 odc nie są może tak dobre ale później się przyjemnie rozkręca. Nie raz myślałem że się rozpłacze poprostu, tak to na mnie działa ;D.

Skończyłem niedawno Eureke Seven ostatni odcinek bije wszystko obejrzałem go chyba koło sześciu razy, wspaniały, wspaniały, świetny, poruszający no nie wiem co więcej ale uwielbiam tą serię i jest mi niesamowicie żal że już się skończyła.
Spoiler: pokaż / ukryj
Moment jak on stał Nirwashem z założonymi rękami i "I can fly" mnie do reszty rozpuścił
. Za każdym razem jak oglądałem ten odcinek uśmiech mi z twarzy nie schodził ;D.

Ghost hunt 9 odc, klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Niestety poczułem go dopiero od drugiej sprawy, jak się zaczęła rozwijać, a początek był taki o, a teraz coraz ciekawiej ;].

Blech 138 yeee nie ma filera oj będzie się działo.
Naruto shippuden 27
Spoiler: pokaż / ukryj
no i po sasorim
. Bardzo fajnie ^^ to się rozegrało.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2007, 12:26   

Claymore 23 - Dembol nie narzekaj nie jest tak źle, Ogólnie rzecz biorąc:
Spoiler: pokaż / ukryj
Raki, hmm jak to powiedzieć, a już wiem patrzył się jak głupi, i nie mógł nic zrobić, a co za pech a tak chciał obronić Clare a tu przepadł z kretesem, i podejrzewam walkę: Isley vs Clare, ciekawe jak wypadnie,a ogólnie walka Clare z Rigaldo dośc podobna jak w mandze, jestem zadowolony. A jedyne co mie zastanawia to reakcja Pryscilli na yoki Clare, czyżby wspomnienia o Teressie.

Dembol napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Mam dziwaczne przeczucie, że Raki spełni tą samą rolę w śmierci Priscilli co Clare w śmierci Teresy.

Nie myślę że tak będzie, nie zapowiada się na to, po pierwsze nasz "heroes" Raki został przebity strzałą amora i za Clare pójdzie do piekła, tak to wygląda niestety. Mam nadzieje, że nie będzie trywialnego Happy endingu, typu żyli dlugo i szczęśliwie.
Terra e 21 - Oww yeah Jomi,
Spoiler: pokaż / ukryj
Szkoda mi trochę Artelli całkiem fajna postać, chociaż trochę za bardzo zapatrzona w Tony'iego.

Podsumowując odcinek bardzo fajny
Hayate 23 - Biedny jest Hayate, no ale dla "Oujo-sama" można się poświęcić, natomiast Wakacje księżniczki były "with Hayate".

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 05-09-2007, 12:46   

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu odc. 1-3

Staram się na razie pojąć potęgę tego anime. Choć nic nie rozumie całkowicie mnie wessało, wręcz tak bardzo, że postanowiłam oglądać po 3 odcinki dziennie. ( boje się, że seria za szybko się skończy, bo to tylko 14 odcinków.

Spoiler: pokaż / ukryj
/me z podziwem oglądała końcówkę odcinka trzeciego i ze słowami "Alien" wiązała sobie rękę do łóżka, by nie włączyć czwartego odcinka!


Hellsing 1-4
Czas sobie to odświeżyć, bo dawno już nie widziałam. dziś zamierzam obejrzeć całą serie xD w końcu to tylko 13 odcinków.

a wieczorem po 3 odcinkach Haruhi zabieram się za 3 odcinki Witch Hunter Robin. Coś mnie wzięło na Paranormalne xD

Oooo... Zapomniała bym:

Devil May Cry 1-3
Przebiło moje oczekiwania. Jest dobre, ale bez rewelacji, a spodziewałam się całkowitego złomu.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kantor Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2007
Skąd: Ultima Thule
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2007, 15:01   

Saber Marionette J to X - NUDA NUDA NUDA + beznadzieja (cała ta seria - oba Tv i Oav są kiepskie ale mam groźną manię oglądania wszystkiego do końca) - jestem po 5 odc.

Get Backers - Bardzo przeciętne i do tego niekonsekwentne... ale ujdzie - jestem po 11.

_________________
Death has come to your little town, Sheriff...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2007, 15:36   

Code Geass 1-4

O...
M...
G...

A ja się zastanawiałam, czy te wszystkie osoby, które wychwalały tę serię pod niebiosa miały rację. Matko, jak ja dawno nie widziałam serii z tak dobrze skonstruowanymi odcinkami. Zero dłużyzn i takie piękne cliffhangery w końcówkach. I nie mam pojęcia, jak oni to zrobili, że to AŻ TAK wciąga, bo serii o buntownikach, geniuszach i tajemniczych panienkach jest na pęczki, ale to jest rzeczywiście wyjątkowe. Trochę się tylko martwiłam na początku, że

Spoiler: pokaż / ukryj
Lulu ze swoją mocą stanie się zbyt "przepakowany", ale bardzo ładnie z tego wybrnęli tą zasadą "działa tylko raz na człowieka"

Idę oglądać dalej ;)

EDIT: CG 5 C.C.! C.C.! "Welcome home, Lelouch"! "Men sleep on the floor"! "Good night, Lelouch"! Już kocham tę kobietę!

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-09-2007, 16:50   

Enevi napisał/a:
Aria the OVA ~Arietta~

Kolejne chwile spędzone w sennych klimatach Neo-Wenecji. Trochę z przeszłości, trochę ze snów Akari i z "teraźniejszości". Uspokajające i przyjemne, czyli takie jak cała reszta Arii. Kolejna perełka do kolekcji. Teraz nic tylko czekać na 3 sezon :)

Ktoś wiarygodny potwierdzi, czy w tym jest yuri?
Bo znalazłem coś
Cytat:
about Alicia x Akari Yuri
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 222 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group