FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-09-2007, 18:01   

Code Geass na początek epki 1-3. Co prawda od razu siadam do czwartego, ale niestety jutro rano wyjeżdżam na 4 dni więc dopiero w poniedziałek dokończę. Tak, w poniedziałek pewnie uporam się z resztą, bo po pierwszych trzech epkach widzę, że wszystkie ochy i achy były jak najbardziej uzasadnione!

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-09-2007, 18:39   

Grisznak napisał/a:

Ktoś wiarygodny potwierdzi, czy w tym jest yuri?
Bo znalazłem coś
Cytat:
about Alicia x Akari Yuri


Nie wiem czy jestem kimś wiarygodnym, ale
Spoiler: pokaż / ukryj
pod koniec, kiedy obie idą razem na wieżę trzymają się za ręce, a kiedy podziwiały Neo-Wenecję z góry, Akari mówi o Alici "droga i ukochana osoba", przytulając się do niej.
Nie wiem czy można to uznać za yuri, ale bystre oko wszędzie wypatrzy, jednak nic nie zostało powiedziane wprost.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-09-2007, 19:06   

Mi chodzi o to, czy to widać w fabule. Staram się być na bierząco z seriami yuri, i wiem, że teoretycznie można to znaleźć w każdej. Stąd moje pytanie. Jeśli mamy tam wyłącznie fanserwis, to nie.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2007, 12:02   

Gokudo-kun Mannyuki... OMG XD. Tu jest masa świetnych gagów, na razie zdołałem wrócić na krzesło po zobaczeniu automatycznej sekretarki Djinn'a.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2007, 15:18   

Skończyłam Loveless, zajęło mi to jakieś pół roku. Dziwna seria, ale ma fajny, senny klimat, nawet w trakcie pojedynków. Śliczna muzyka, grafika przyjemna dla oka, główny bohater ma depresję - dobrze mi się to ogląda jak jest mi smutno. Podobały mi się niektóre pomysły, kocie uszka, lekkie S&M i pierwsza parka Zero. Soubi z początku mnie odrzucał swoim wyglądem i zachowaniem (kocham cię, Ritsuka), ale pod koniec nawet mnie zaciekawił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-09-2007, 18:32   

Przemaglowałem Shining Tears X Wind a że mikolajp stwierdził że to "wybitnie nie pod jego gusta" i że odpadł z gwizdem, to przejmuję obowiązek zmasakro-- errrm, zrecenzowania tego "dzieła".

W skrócie - popłuczyny po cieniutkim ale popularnym j-RPG typu hack&slash z misjami typu FedEx i systemem walki opartym o miecze wyciągane z klatek piersiowych haremu panienek projektu Tony'ego Taki, króla ero-doujinów. W zakończeniu nieoczekiwana scena yaoi i walka z main bossem w postaci przerośniętego kolorowego motylka.

Seria przyprawiła mnie o ciężki wytrzeszcz, czkawkę i spadnięcie ze stołka...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-09-2007, 21:49   

Grisznak napisał/a:
Mi chodzi o to, czy to widać w fabule.


W takim razie moim skromnym zdaniem występują bardzo leciutkie akcenty yuri, aczkolwiek spaczone oko miłośniczki gatunku może dopatrywać się tego w zwykłej przyjaźni... chociaż nie wiem czy przyjaciółki patrzą na siebie w taki sposób...

wa-totem napisał/a:
W zakończeniu nieoczekiwana scena yaoi


O to muszę zerknąć... To jest tzw. yaoistka na głodzie... Szczerze mówiąc również odpadłam... po pierwszym odcinku.

Romeo x Juliet 21

Wielki wielki zgrzyt...


Spoiler: pokaż / ukryj
To miała być opowieść o ZAKAZANEJ miłości dwojga ludzi, a nie o miłości do ojczyzny i gotowości poświęcenia się dla ludzi, aby "Żyli Długo i Szczęśliwie, ale niestety beze mnie, bo zostanę nowym drzewkiem... Julia zbyt szybko i zbyt łatwo pogodziła się ze swoim "losem". Acha, Merkucjo usilnie próbował wzbudzić współczucie u widza, niestety efekt odwrotny. I największy zgrzyt... Ludzie giną, miasto płonie, Arcyksiążę oszalał a... Kordelia i Benvolio... biorą ślub... Acha nie wiedziałam, że William był księdzem ==... Nie no tylko spokojnie... Acha pewnie za tydzień Tybalt się dowie co planuje Julia... Ciekawe co zrobi? I kiedy dowie się Romeo?


Ach ciężki los kogoś kto oczekiwał "magicznej" wersji tragicznej historii RxJ... Więcej wywodów w recenzji... Jak dotrwam do końca.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 06-09-2007, 23:57, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2007, 21:56   

wa-totem, przepraszam, że obraczyłem Cię tym obowiązkiem, naprawdę. :)

A mógłbyś opisać co się dzieje od 5 odcinka wzwyż? Tak w skrócie, pod tagiem spoiler, bo z chęcią bym się dowiedział, a oglądać mnie się nie chce.

I gratuluję wytrwania. ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 06-09-2007, 23:41   

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 4 [7] i 5 [3]

To anime coraz bardziej mnie szokuje i wkręca w bieg wydarzeń... a już w ogóle zakręcone jest to, że nie jest po kolei.

School days 1-4

Coś mnie tknęło na to anime. Ktoś już mówił, że takich jest wiele, ale to przerosło moje oczekiwania, takiego jeszcze nie widziałam... jest naprawdę dobre...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2007, 00:01   

Enevi, jak mogłaś? Odebrałaś mi resztę nadziei, jaką jeszcze żywiłem w stosunku do Romeo x Juliet... Co prawda, jak dowiedziałem się o
Spoiler: pokaż / ukryj
ogródku warzywnym
już wtedy coś we mnie zawyło, ale teraz to już naprawdę klapa. A tak lubię produkcje Studia Gonzo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2007, 13:08   

Code Geass do 15

Ojej, to już ponad połowa za mną? Chyba wpadnę w depresję, jak skończą mi się odcinki... Neee, co z tą drugą serią?

Poza tym najlepszym tekstem tego anime zostaje oficjalnie "I'll make you compact." Ja wiem, że nie powinno mnie to aż tak śmieszyć, ale... ^_^

No i przypomniałam sobie, że mam w zapasie dwa niewidziane odcinki Lucky Star. Zawsze to jakaś pociecha.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-09-2007, 17:16   

Teukros napisał/a:
Enevi, jak mogłaś?


"Ach, wybacz, przepraszam. Nie mogę w inny sposób". No gdzieś musiałam się wyżyć i zapisać swoje spostrzeżenia :) A co do Gonzo; po Gankutsuou spodziewałam się podobnej perełki... No trochę im tym razem nie wyszło...


Darker than BLACK 21 znaczy yyy 22 *wszystko przez to, że wczoraj polowałam na 21 RxJ ==*

Szczękę z ziemi zbierałam dobrych parę minut. Szok, szok, szok.


Spoiler: pokaż / ukryj
Miny Mao jak zwykle zabójcze. Hei, który zawahał się, słysząc głos swojej siostry i Misaki płacząca po śmierci November 11... Czy on naprawdę musiał zginąć? To było największe zaskoczenie. I Yin mówiąca, że Amber nie jest taką osobą za jaką uważa ją Hei...


To było po prostu świetne. Teraz czekać na 23 odcinek.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 07-09-2007, 21:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 07-09-2007, 18:48   

Enevi w pełni podzielam twoją opinie o 22 odcinku Darker than BLACK! Teraz to już poczułam zblizający sie koniec. To był ostatnio dwuodcinkowy, teraz tylko 3 pojedyncze odcinki... I częsciowo spełniły sie moje przypuszczenia.

Spoiler: pokaż / ukryj
Obstawiałam, ze BONES to jednak nie takie banalne studio i na pewno odwróca role - to znaczy, ze Amber okaze sie ta dobra i pewnie poswieci swoje zycie dla dobra Hei'a a Syndykat albo Pandora coś knuja i beda 'tymi złymi'. I ustrzeliłam! Poza tym - czyż Hei przez swoja wrecz chorobliwa nienawiść i noszenie urazy do Amber nie stał sie... tym bardziej zuym i mrocznym? :D Goły November 11 i mina Mao - bezcenna. Poza tym szkoda mi Novembera, ze umarł... Scena w wieżowcu była prze-świe-tna. Począwszy od starcia Wei'a i Hei'a, kontrze tej gołej Kontraktorki, po scene gdy Hei dorywa Amber i wszystko zaczyna się swiecic niebieska poswiata i słyszy głos swojej siostry, a potem wkracza Misaki próbując pochwycic Hei'a i coś jej zaświtało. I jak Mao pyta, dlaczego przybyli mu na ratunek, a Huang wskazujac na pieknie usmiechającego sie Hei'a, ze to jego zasługa. I zmiana Hei'a po tym, jak usłyszał prawde o Amber i EPR, próbuje nawymyslac Amber, a Yin mówi, ze ona wcale taka nie jest i od wkurzony odchodzi. I zapowiedz! Tak! Ja chce zdecydowane wiecej starszej Amber. Wydaje sie, ze bedzie wiecej o Bramie Niebios. Świetny odcinek...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 08-09-2007, 11:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2007, 20:09   

Darker than black

Spoiler: pokaż / ukryj
November umiera?! Nieee, to jeden z moich ulubionych bohaterów! *leci oglądać ten odcinek i przeklina się za czytanie spoilerów ;)*

Lucky Star 22
W tym anime najbardziej podobają mi się spostrzeżenia dotyczące ludzkich zachowań.... Piękna dyskusja o tym co się robi podczas rozmowy telefonicznej i jak się traci do tego zainteresowanie po dołożeniu słuchawki. Albo o pożyczaniu i nie oddawaniu. Takie prawdziwe. ^^'
W scenie z
Spoiler: pokaż / ukryj
mamą Konaty
naprawdę dobrze zbilansowano momenty poruszające z dowcipnymi. "a i tak się wzruszyłam ^^'"

Karas 1-3
Warto to obejrzec choćby ze względów estetycznych - pierwsza reakcja "ach, ale to ładne !". ;) Fabuła dość ciekawa, a przynajmniej tak się przedstawia to, co autorzy zdążyli przekazać. To, że nie było tych informacji zbyt wiele, chyba miało wprowadzić atmosferę tajemnicy, ale od pewnego momentu to zaczyna denerwować. :/
W sumie można to podsumować trzema słowami: efektownie, krwisto i trochę... straszno?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-09-2007, 20:41   

Darker than Black _22_! (znów się nam numery plączą...)
Alez.jestem.wściekła. Myślałam, ze mi przejdzie, ale nieee... od wczoraj rzucam przedmiotami po pokoju. I to z tak głupiego powodu!

Spoiler: pokaż / ukryj
TAK, przez tego November'a. Bo zal mi Misaki. Strasznie ją polubiłam - stanowi kogoś, kim chciałabym być, ale nigdy nie będę (mówię o charakterze, niekoniecznie o pracy). Niektórzy nazwaliby to pewnie 'autorytetem'... jest to trochę zbyt mocne słowo w wypadku anime.
No i akurat kiedy znalazłam dla niej faceta, to musieli go zabić!... A tak mi się ich relacje spodobały. November'a samego w sobie także darzyłam sympatią.

Grrr. Ostatnio byłam tak zdenerwowana chyba przy Last Exile. Ewentualnie Death Note.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 223 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group