FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-09-2007, 21:49   

Mamoru-kun 4- Może jestem za głupi, ale czemu ona w nim sie zakochała?. Musiałem ominąć i nie zrozumieć ważny moment w tym anime. Denne, ale występuje pewna odrobinka przyjemności z oglądania.

COTSy+3BOTSy=genialna space opera. Stanowczo domagam sie 2 razy tyle.

Kenichi 46-prawdziwe wejście smoka.

Shounen Omnouji 17- mam nadzieje że nie zrobia z tego anime w stylu coraz potęzniejszy przeciwnik.

Shigurui 3 raw- anime jest boskie(muzyka ,grafika, klimat). Gdyby fabuła nie była jak w książce Haila Ducana "Welin"*.dlatego też lepiej oglądać 1, a potem 1 i 2 itd. Idzie twardy konkurent na anime 2007. Na pewno u mnie bedzie wysoko. czekam z niecierpliwości na przyzwoite subsy.

*Wątek A jest na tej samej stronie co B i C. Potem znowu jest A lub C. B jest rozszerzony w następnej stronie albo rozdziale. Coś w tym rodzaju. Ta wersja postu jest łatwiesza do zrozumienia:)

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 07-09-2007, 23:05, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalion Płeć:Mężczyzna
Skryba


Dołączył: 16 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2007, 22:03   

School days ep 10 -...a ja myślałem, że to kolejne bezmyślne romansidło...ohh jak ja się grubo myliłem... jestem teraz całkowicie przepełniony głęboką depresją oraz nienawiścią do Makoto...oby ta serja skończyła się okropną śmiercią głównego bohatera...:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-09-2007, 13:08   

_Summer - harem, nyo! Biszodzio, nyo! Nuda, nyo! Krótkie, nyoooo!
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-09-2007, 22:54   

Grisznak napisał/a:
Aria the OVA ~Arietta~ - Ktoś wiarygodny potwierdzi, czy w tym jest yuri? Bo znalazłem coś
Cytat:
about Alicia x Akari Yuri

Grisznak napisał/a:
Mi chodzi o to, czy to widać w fabule. Staram się być na bierząco z seriami yuri, i wiem, że teoretycznie można to znaleźć w każdej. Stąd moje pytanie. Jeśli mamy tam wyłącznie fanserwis, to nie.
NIE.
To relacja uczennica-mistrzyni, i bez względu na to jak bardzo by się chciało, nie ma tu NIC, absolutnie żadnych podtekstów homo. Choć oczywiście wiemy-kto widzieć toto będzie wszędzie... =__=''

Enevi napisał/a:
O to muszę zerknąć... To jest tzw. yaoistka na głodzie... Szczerze mówiąc również odpadłam... po pierwszym odcinku.
No i się nie dziwię odpadnięciu. Pytanie, czy warto dla jednej króciutkiej scenki w jednym (konkretnie 12) odcinku męczyć pozostałych 12 tej 13-odcinkowej seryjki. Zwłaszcza że to przelicza się na kilkadziesiąt scenek dobywania mieczy z żeńskiego haremu...
mikolajp napisał/a:
A mógłbyś opisać co się dzieje od 5 odcinka wzwyż? Tak w skrócie, pod tagiem spoiler, bo z chęcią bym się dowiedział, a oglądać mnie się nie chce.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak napisałem - questy typu fedex. "Znajdź kapłanki dla każdej z trzech wież w każdym z 3 krajów, utrup wszystko co przeszkadza. W tym celu znajdź kolejne panienki do wyciągnięcia stosownej skuteczności mieczy. Na koniec utrup wielkiego motylka".


A z Darker than Black, Lucky Star nie chce mi się brać rawów, a tym bardziej shitsubów, więc czekam... ~__~

11-12 Dennou Coil. Zabawne, ale fillerowate odcinki...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-09-2007, 10:53   

No i o to właśnie mi chodziło. Dzięki Totem.
Powrót do góry
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-09-2007, 11:26   

wa-totem napisał/a:
Choć oczywiście wiemy-kto widzieć toto będzie wszędzie... =__=''


Święta racja. To się nazywa zboczenie zawodowe...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2007, 15:07   

Code Geass 22

Ghaaa~
Twórcy tego anime to sadyści. Genialni sadyści, ale sadyści. Żeby po wesolutkim 21 dawać takie... takie... jakby żywcem z Szekspira wyjęte...
Ghaaa~

Boję się obejrzeć 23.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2007, 15:25   

Witch Hunter Robin 19-23 - dobrze, że już niedługo koniec.

D.Gray-man 47 - fajny odcinek. Wreszcie się to wszystko trochę posunęło do przodu.

Nodame Cantabile 1 - wow! To jest świetne! Nie pozostaje mi nic innego, jak sięgnąć po całą serię. I do tego jeszcze, ulubiony przeze mnie, Tomokazu Seki :D

Doreen, bój się! :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-09-2007, 15:48   

Tengen Toppa Gurren Lagann 24 RAW - Amen.

Spoiler: pokaż / ukryj
6 ofiar. HMMM. Wielka Goła Nia! To jest bardziej przerażające niż Wielki Goły Kaworu i Wielka Goła Rei razem wzięci!...
Cały odcinek był... dziwny. Ale pozytywnie dziwny. Ten inny wymiar/wszechświat/cokolwiek ma charakter lekko psychodeliczny. Szczególnie odczułam to w momencie 'zatapiania' Chouginga Gurren Laganna. W każdym razie... JEST ŹLE. A tytuł następnego odcinka nie wskazuje na to, że będzie lepiej... "Accept Your Dying Wish!". Chociaż z tymi tytułami to nigdy nic nie wiadomo.

Pytanie za 100 punktów: pojawi się GARlock z pierwszego odcinka czy nie w końcu?! Bo te komentarze seiyuu w dodatku do DVD są wieloznaczne. No ale w końcu słyszymy TEN głos w zapowiedziach następnego odcinka... ehh.

Ładna grafika była w tym epizodzie, to fakt... ale to nie 40%. Być może następny odcinek będzie można uznać za Wielki. Temu odrobinę brakowało.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-09-2007, 20:45   

Crofesima napisał/a:
Boję się obejrzeć 23.
Noo... bój się.
Btw, C.C. *___*
Zainteresowanym przypominam, że Geass dorobił się własnego topicu na forum - http://forum.tanuki.pl/tematy10/3170.htm

A ja oglądałem Bleach: Memories of Nobody. Półtorej godziny KLASYCZNEGO Bleacha, tego którego znamy i lubimy, całkowicie pozbawionego bzdurnych, żałosnych fillerów... *__* po prostu świetne! I jakby ktoś miał wątpliwości, recenzja już leży u naczalstwa.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2007, 22:39   

Bleach Memory of Nobody - Nareszcie, warto było czekać. Fabuła jest fajna i całkiem wciągając, humor jest nie na niezłym poziomie. Walki bardzo dobrze zrobione, aż miło się patrzy.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-09-2007, 20:25   

Kenichi 47 - Jak dotąd najlepsza walka. Najlepsze że nie wykonaniu Kenichiego. Podobno ma być drugi sezon, ale zabić sie nie dam.
Seto 22- parodia z transeuksailzmie i el machonizmie
Seto 23- parodia w pewnym stopniu z yaoizmu
Spoiler: pokaż / ukryj
wyszła szydło z worka że bohater jest sfetyszowany na punkcie Masy, aż w 3 punktach. Nie wiedział że w tylu
.

Oglądam sobie Real Adventures of Jonny Quest. Niech anime sie schowa:).

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
CesOne Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2007, 23:45   

Koncze wlasnie ogladac niezle anime MUSHISHI, naprawde warto zobaczyc orginalna historia po prostu rewelacja :D hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-09-2007, 09:18   

Enevi napisał/a:
wa-totem napisał/a:
Choć oczywiście wiemy-kto widzieć toto będzie wszędzie... =__=''


Święta racja. To się nazywa zboczenie zawodowe...

Niezależenie od tego, co mówią w fandomie, ja zboczenia zawodowego nie mam...chyba.
Powrót do góry
dr_eddker Płeć:Mężczyzna
()==[::::killa!::::>


Dołączył: 04 Lip 2006
Skąd: inąd....
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2007, 13:57   

Claymore 24- pisałem kilka tygodni temu, że jak tak dalej pójdzie, to nam w tym odc. walkę z
Spoiler: pokaż / ukryj
Priscillą
zafundują. No i co?- wykrakałem :) . Ja wiem, że anime rządzi się własnymi prawami, ale mogli z tego zrobić naprawdę dobrą serię shonen, a tak to już za 2 epy będziemy mieli koniec. Poza tym dzięki takiemu finishowi serii jaki nam obecnie fundują twórcy, wiele wątków zostanie niewyjaśnionych, a co za tym idzie, zostały one wprowadzone zupełnie bez sensu. Według mnie to akcja się dopiero powinna rozkręcać, a tu juz koniec ;/

Honey and Clover- no tutaj to już zupełnie inna liga. Po obejrzeniu 11 epów stwierdziłem, że jak na razie to najlepsza seria "slice of life" jaką oglądałem. No cudo po prostu :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9086027
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 224 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group