FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2007, 21:27   

troche mnie nie bylo wiec :] :
Eureka 7 - bardzo dobra seria :] takie polaczenie Bebopa(grupa ludzi na statku, podejmuja sie zlecen za kase :] ) + NGE(Organiczne szkielety "mechow" i inne :] )
Ogolnie seria stoi na niezlym poziomie.
Magical Shopping Arcade Abenobashi - hyhym :P co tu mowic - parodia podobna do Excel Saga - tyle ze wiecej tam nawiazan do innych serii.
Maria-sama_ga_Miteru+Spring - Jak dla mnie troche za spokojne .. no i za malo kontaktow Hetero :]
REC - Krótkie - ale calkiem wciagajace ;] Fabula troszke sie wyroznia na tle innych anime tego typu ;]
Fruits Basket - odpadlem po paru odcinkach .. ;/

Spoiler: pokaż / ukryj
Jakoś ludzie zamieniajacy sie w zwierzaczki po przytuleniu przez plec przeciwna mi nie podchodza :P

Ninja_Scroll_: The_Movie - chyba tylko dla fanow samuraii - czyli raczej mi nie podeszlo ;]
Ghost_in_the_Shell - na razie pare odc - nie wiem co wy wszyscy widzicie w tej serii ... jezeli z czasem fabula sie nie rozwinie to bedzie zwykle , mizerne anime o agentach policyjnych i dziwnych cyborgach/robotach ktore wygladaja bardzo dziecinnie ... Ergo Proxy byl jak dla mnie znacznie lepszy.
Simoun - tez troche klimat dziwny .. a tych oczu to do konca zycia nie zapomne xD taka w nich byla pustka ..
His and Her Circumstances - Za to ta seria mi sie bardzo spodobala - szkoda ze nie ma kontynuacji - przedstawiona jest w bardzo ciekawy sposob - widac ze jest to seria tworcow NGE - bo z tegoż to anime ma zaczerpnietych sporo dzwiekow i sytuacji oraz sposob przedstawienia fabuly ;]
Lamune - Przecietny romans - nie odbiega zbytnio od stereotypu .
Higurashi no Naku Koro ni - Świetne Anime ! - az do ostatnich odcinkow nic nie jest do konca jasne - na poczatku wydaje sie troche dziwne ale to tylko na poczatku :]
Fantastic Children - beznadziejna kreska - na szczescie nadrabia fabula ktora jest dosc ciekawa.

huh chyba to by bylo na tyle ;]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-09-2007, 23:41   

Grisznak napisał/a:
Enevi napisał/a:
wa-totem napisał/a:
Choć oczywiście wiemy-kto widzieć toto będzie wszędzie... =__=''


Święta racja. To się nazywa zboczenie zawodowe...

Niezależenie od tego, co mówią w fandomie, ja zboczenia zawodowego nie mam...chyba.


Ty może nie, ale ja jak najbardziej

Darker than Black 23

jakby to powiedzieć... Moja szczęka znajduje się właśnie na podłodze i chyba nie ma zamiaru wracać na swoje właściwe miejsce... A teraz do rzeczy:


Spoiler: pokaż / ukryj
Po pierwsze O...O Po drugie OoO Po trzecie *.*

A więc ("nie zaczyna się zdania od "a więc" ")... Że Hei opiekował się siostrą to wiedziałam, ale że przemknęło mu przez myśl, żeby ją zabić, to tego już bym się nie spodziewała... Misaki zostawiła kwiaty, piwo i papierosy na miejscu śmierci November 11. to było takie słodkie(?!) Potem spotkała Hei'a i spędzili razem miły wieczór... To musiała być dla niej ucieczka od wszystkiego... Syndykat wydał rozkaz zabicia Hei'a, Yin, Huanga i Mao... I elfik uratował Hei'a. W Bramie Piekieł zaczęli to samo co w Ameryce O.o Hei zmierza do Bramy, by "porozmawiać(?!)" z Amber... Matko, mamusiu, tatusiu! (kto mi tam jeszcze został?) to było... em to było... i tu nie wiem, co powiedzieć... Znowu szok... jeszcze większy niż po 22 odcinku. Amber&Spółka szykują się do "walki"... Czyli wszystko się dopiero zaczyna.


Coś mi mówi, że twórcy dużo nam nie wyjaśnią...albo zrobią drugi sezon/OAV czy tym podobne... Chociaż z drugiej strony niech nie wyjaśniają za dużo, bo jeszcze wpadną po uszy w bagno pseudonaukowo-filozoficzne... A tego chyba żaden fan nie chce, prawda? : (


Romeo x Juliet 22

A więc po raz drugi... Nie to, że tracę cierpliwość, ale

Spoiler: pokaż / ukryj
Czemu oni wszyscy są tacy mdli, że chce mi się wymiotować od tego? : \ Tybalta też mi zniszczyli... Ach Julia się poświęca. Ach nikt o tym nie wie, tylko Tybalt. Buntownicy kierują się na zamek. Czemu to jest wszystko takie proste?! Żadnego oporu, nic... Monteki ginie, zasztyletowany (no to był miecz przyznaje) przez Merkucja, który to Śmieje się Obłąkańczo. A przecież Tybalt nawet powiedział na początku odcinka, że "nikomu nie da zabić ojczulka (tak Tybalcik jest przyrodnim bratem Romea...). Co ciekawe TYRAN Monteki umiera w ramionach Julii... to już bez komentarza. I na końcu Julia znowu przeprasza (w myślach) Romea, że nie dotrzyma obietnicy z serii "żyjąc i nie żyjąc zawsze kochać cię będę"...


Ale nie można tylko narzekać. Śliczna animacja śniegu i przecudowna muzyka(jak zwykle). No nic, jeszcze dwa odcinki do odstrzału i recka...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2007, 01:41   

Parę epizodów Inspektora Gadgeta na YouTube ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-09-2007, 15:25   

Darker than BLACK 23 mi zostawił moją szczękę na ziemi. I choć szybkość akcji nadal ni jest taka, jakiej bym sie spodziewała, to i tak powala na kolana. Czuć niedosyt!


Spoiler: pokaż / ukryj
No to od początku... Hei bez mocy kontraktora w Ameryce Południowej przeciwko kontraktorom - co on tam w ogóle robił, szalenstwo. A mimo to juz wtedy zwany "Czarnym Żniwiarzem". Radzący sobie przeciw kontraktorowi bez swoich mocy. I czy ja dostrzegłam wahanie i ból, gdy zabijał tamtego kontraktora?! A potem Bai... jako najstraszniejszy z kontraktorów. Czyzby jej zapłata było spanie? I to porównanie Amber "Ciągle jesteście razem... Prawie jak kochankowie" :) W ogóle relacje Hei'a z Bai... Moze próbując zabić ją chciał ją uwolnić od tego bólu? No, ale Amber sie wcieła. I ta łza Hei'a spływająca po policzku... Zbierając fakty, gwiazda o kodzie BK201 była aktywna juz w Ameryce Południowej. Czyli to nie mógl być Hei. To musiała być Bai i miec moc aktywowania bramy (?) ale coś nie do konca wyszło. A potem swoją moc przekazała bratu...? o_o A i jeszcze słowa Amber "nie ważne jak długo będziesz się wpatrywał w gwiazdy, nie da się odzyskać tych gwiazd z przeszłości".
Spotkanie Hei'a z Misaki było słodkie. Chociaz aż dziw, ze ona sie go jeszcze otwarcie czy to on jest tym kontraktorem. Tyle niezbitych dowodów juz ma... Oj pcha sie ona w niebezpieczne rzeczy, mimo ostrzeżeń. A potem Syndykat odrzucający Hei'a i spólke i ten kontraktor próbujący ich zabic... i uratowanie przez Wei'a -> szczęka na ziemi. I Hei jedzie sie spotkac z Amber. I rozpoczyna sie koniec ~~ I walka pomiędzy Pandrora i kontraktorami.

A jeszcze w jednym z okregów pokazano dłuzszy preview. Jest na nim Mai (ta dziewczyna, która stała sie kontraktorem ze stanu moratorium i włada ogniem). Mam przeczucie, ze jest w wieku Bai nie bez przyczyny.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2007, 19:07   

Higurashi no Naku Koro ni - Kai 1-10
...
To anime jest na prawde swietne .. pośród innych serii z ostatnich lat ta naprawde ma bardzo przemyslana fabule i cala reszte ;] wszystkie postaci sa dokladnie przedstawione, zdarzenia-tajemnicze - wyjasniajace sie bardzo powoli w nastepnych odcinkach.
Świetna muzyka, nastrojowe op/end (chociaz 1 seria i tak miala najlepsze ;] )
Polecam wszystkim fanom dobrego anime :] ;) Pozycja obowiazkowa.

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 14-09-2007, 19:25   

Gundam Wing - bo kolega przyniósł mi oryginalne, limitowane pudełko ze wszystkimi odcinkami i Ova... więc trze oglądać xD Jakie to fajne!! Wiii

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2007, 20:28   

Zombie Loan 10
Powiedzcie mi, jak to jest - to anime nie ma w sobie nic specjalnego: animacja jest jak na mój gust kanciasta, projekty postaci i kolory dziwne, a bisze pozostają nimi jedynie z braku innego określenia. Mimo wszystko, to naprawdę przyjemnie się ogląda (przynajmniej mi) i nawet ciekawa jestem co będzie w kolejnej odsłonie.^^'
A ten odcinek pokochałam za chibi Grimm Reapera - słodkości, po prostu słodkości! Sama nie wiem, czy to te bandaże, wystające oczko czy niezrozumiałe pomrukiwanie jest takie urocze, ale kupiłabym sobie jego maskotkę. ^^
Devil May Cry 1-2
Ja tu widzę jak na razie klona Hellsinga - część ujęć, kreska, typ bohatera... Ale Dante może Alucardowi sandałki wiązać. ^^
Samo anime nie jest wcale takie złe (jak na razie), zobaczymy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-09-2007, 20:48   

Darker Than Black... 21- do 23.


Spoiler: pokaż / ukryj
Mina jaką miał Mao na podołku u Amber - bezcenne...
Pai i Hei - urocze rodzeństwo... A to Amberowe "Itsumademo issho ni da yo ne... koibito mitai ni..." czyli "Zawsze razem, prawda? Niczym kochankowie" to raczej teasing niż cokolwiek innego. Pamiętaj że Hei był wtedy z Amber.
Nanami napisał/a:
A i jeszcze słowa Amber "nie ważne jak długo będziesz się wpatrywał w gwiazdy, nie da się odzyskać tych gwiazd z przeszłości"
Oj nie szukaj tu podtekstów. "Itsumademo miagitetatte, mukashi no hoshi wa mienai". Pamiętasz odcinek z Heiem w placówce naukowej na murze, i teleskopami? Amber musiała najwyraźniej znać jednak Heia na tyle dobrze, by wiedzieć. Poza tym, w całej serii, a szczególnie w całym tym odcinku 'mukashi no hoshi' to określenie oznaczające "prawdziwe" niebo sprzed pojawienia się bram.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2007, 21:07   

Claymore 24 - Lanie wody, nic ciekawego.
Bleach 140 - Natomiast tu się zaczyna coś dziać.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2007, 21:21   

Claymore 24 - Zakończenie całkiem zgrabne, ale wykonanie żenujące... Wulkan dla zwiększonego dramatyzmu mnie dobił. W poprzednim odcinku było jednak "Superb!", myślałem, że to tłumaczenie z Sugoi. Tak czy inaczej scena byłą dużo gorsza niż w mandze. Za dużo Dragon Balla.

Akagi 1-20 - Ron! Ron! Ron! RON! ROOOOOOON! Nie wiem jak anime o grze o której nie mam pojęcia mogło mnie tak wciągnąć. Minimalistyczne ale bardzo dokładne wykonanie. Designy są dziwne, ale maja coś w sobie (wszyscy to dalecy krewni Pinokia). Świetna muzyka (zwłaszcza OP - na myśl przywodzący temat z jakiegoś starego serialu o yakuzie).

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2007, 21:43   

Nie wytrzymam i skomentuję... RanyboskiektośoglądaAkagi! Nie przypuszczałam, że poza mną znajdą się jacyś amatorzy na taką niszówkę i uznałam, że to jedna z najbardziej niepotrzebnych recenzji, jakie pisałam. Ale odczucia miałam podobne, niby siedzą i grają, a bohater wyrazisty jako ten pień dębowy, ale jakieś to wszystko wciągające.

U mnie właśnie skończona Princess Tutu - rzecz dobra w kategorii baśni, odważnie bawiąca się "opowieścią w opowieści", z dobrym klimatem i bardzo smutna. Tylko kurczę, brakowało mi w tym jakiegoś "błysku", czegoś całkiem nieuchwytnego. To seria bardzo dobra, ale o włos mogłaby być serią wybitną.

Poza tym dzisiaj schrupałam Good Morning Althea - czyli kawałek bardzo starego science-fiction. Zdumiewająco jadalne, acz oczywiście dla amatorów takich rzeczy z lamusa. Recenzję oczywiście napiszę, ale poczeka na publikację.

No i na koniec Hoshizora Kiseki - ło matko, ależ to było przeciętne! I co gorsza, z gatunku "to teraz damy tajemnicę, której nie będziemy wyjaśniać, bo się okaże, że nie mamy cienia pomysłu na spójność fabuły".

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-09-2007, 01:57   

A ja skończyłam w końcu Azumangę Daioh - byłoby lepsze gdyby było o połowę krótsze. Ile razy można oglądać
Spoiler: pokaż / ukryj
jakiś dzień sportu albo wyjazd na wakacje
w tej samej serii. Chyba długo nie sięgnę po anime szkolne, chyba że będzie miało wątek miłosny.

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2007, 12:57   

Claymore 24- bez komentarza. Tym bliżej końcówki tym bardziej jest udziwniony tragizm(śmieszne). Jak wygląda mniejwiecej tak.

Spoiler: pokaż / ukryj
Chlip chlip Raki, zrób coś Caymorka 1, potem już nie moge Claire , ja nie moge Claymorka 2, nie rób tego Claymorka 3, Wtedy bohaterka zapomniała ze nie może, bo pojawiła sie angsta dziewczynka . Następnie piekna scena z Vuuuulcano

Naprawde mi żal osób, które czytały przedtem mange i skusili sie obejrzec to anime.
Darker 23- Nawet gdy nie będzie 2 sezonu. Mam nadzieje że stworza odzielne anime z tymi detektywami. Oni są super.
Kaze no stigma 23-
Spoiler: pokaż / ukryj
szkoda, że nie obejrze apokalipsy wersji Kazuma. Mogłoby być wielkie boom.
Ocena całości waha sie pomiedzy 6-7.
Sayonara 6-
Spoiler: pokaż / ukryj
jestem ciekaw jak nazywaja sie tamci 2 bracia i rodzice biednego nauczyciela. Mr DeatH -lekarz and Miss Peerless- Kendo Girl spoko rodzeństwo xD.

Kodono no Jikan ova- Lucky star wersji Loli( Chciałbym zobaczyć Past and Future Konata swoją drogą). Bez fazogenności( nie ma Konatyzowania), lecz z dawką fanserwisu( niekoniecznie dla każdego). Ee przedpremierowę pokazy zawsze zazwyczaj tak wyglądaja, więc może da sie z tego wyskrobać zabawne anime(mniej Ecchi). Fani Loli może beda zadowoleni.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2007, 17:50   

Na Hyperze, trzeci odcinek Bleach (o tym, że Hyper to emituje, dowiedziałem się dopiero z gazety telewizyjnej w piątek. Przekonany, że będzie leciał pierwszy odcinek, obejrzałem trzeci _^_ i ominęła mnie słynna scena z porem ^^). Jak na razie seria zapowiada się nieźle... Tylko nie wiem, ile to ma odcinków (a co za tym idzie, jak długo będę się z rodzicami szarpał o pilota x_X)...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-09-2007, 17:53   

Fate/Stay Night. Nie wiedzieć czemu, byłem przekonany, że to jakiś romans/dramat pokroju AIR, a w mojej świadomości tytuł ten występował na liście nieobejrzanych zaraz obok Kanon. Nie mogłem mylić się bardziej ^^. Po pierwszysch czterech epkach jużwidzę, co tak naprawdę oglądam. Zapowiada się nieźle, chociaż po Death Note i Code Geass raczej nie polubię głównego bohatera poczciwego altruisty, który w dodatku raczej nie grzeszy bystrością.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 225 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group