FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2007, 22:00   

Caladan napisał/a:
Rawów boje sie dotknąć, bo nic znowu nie skumam z fabuły.

No cóż może mój japoński jest bardzo kiepski, lecz nie mogłem wytrzymać, z bardzo prostej przyczyny seria jest bardzo ciekawa i nie przewidywalna więc musiałem to obejrzeć do końca i język strasznie ciężki mieli więc większości rzeczy nie zrozumiałem, ale cóż czekam na suba, czas japoński zacząć ćwiczyć:P.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eLuke Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2007, 21:07   

Code Geass 1-25 - Seria znana i mająca wielu zwolenników jak i przeciwników. Wygląda na to, że będę się zaliczał do tej drugiej grupy. Całe anime oglądało mi się bardzo dobrze do momentu pewnego dramatycznego zwrotu akcji, z księżniczką o różowych włosach w roli głównej. Kilka ostatnich odcinków to istny psychodeliczny chaos. Niektórzy widzowie lubią takie zagrywki...ja nie za bardzo. Po prostu te ostatnie odcinki jakoś nie przypadły mi do gustu i tym samym zepsuły cały pozytywny obraz serii. Na drugą serię nie będę czekał, a całe to anime oceniam na 4/6.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-12-2007, 21:59   

Eee? Gdzie Ty tam masz psychodeliczny chaos? Akcja trochę przyspieszyła, ale nie na tyle przecież, by się w tym pogubić.

Za to "dramatyczny zwrot akcji" jest po prostu okrutnie prawdziwy - ileż to razy straszliwe tragedie miały miejsce z równie banalnych powodów? Dziesiątki, jeśli nie setki. CG przepięknie oddaje absurd i czarną ironię historii, dowodząc tym, że twórcy faktycznie mają niemałą wiedzę o świecie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
bogubox Płeć:Mężczyzna
Bushido Follower


Dołączył: 26 Wrz 2007
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2007, 19:08   

School days 1 - 13 na poczatku zapowiadalo sie cos calkowicie innego, no i to zakonczenie ;/ Nie mam zamiaru do tego wracać....

Aria the animation 1 - 5 seria niesamowicie wolna i spokojna żeby nie powiedzieć nudna, ale nie mogę przestac tego oglądać. Mam nadzieje że ta tendencja utrzyma się jeszcze przez pare epow.

Ysengrinn napisał/a:
Za to "dramatyczny zwrot akcji" jest po prostu okrutnie prawdziwy - ileż to razy straszliwe tragedie miały miejsce z równie banalnych powodów? Dziesiątki, jeśli nie setki. CG przepięknie oddaje absurd i czarną ironię historii, dowodząc tym, że twórcy faktycznie mają niemałą wiedzę o świecie.
Co prawda to prawda a najlepszy przyklad I wojna swiatowa, sytuacja jakze podobna tylko w tym przypadku zginoł ksiąze.
Sry za offtop.

_________________
"The problem with America is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2007, 17:01   

Myself Yourself 11 - Jeszcze ciekawiej niż w poprzednich odcinkach, seria ewidentnie przyspieszyła, takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał.... na usta ciśnie mi się tylko jedno zdanie:

Spoiler: pokaż / ukryj
Nice Boat

Da Capo 1-7 - Spodziewałem się czegoś lepszego. Zwykła haremówka z elementami komedii i fantasy.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-12-2007, 17:46   

Ghost Hound 6-8

Wyraźnie zwolniło, analizy naukowej strasznie dużo... Ale o dziwo wcale mi to nie przeszkadza. Nie ma w tych odcinkach klimatu grozy. Mam jednak nadzieję, że wróci. Co do Kacperków... Hm... nie wywarły na mnie żadnego wrażenia. Czy psują klimat? Nie wiem. Mówi się, że nadzieja umiera ostatnia. Jak na razie będę oglądać dalej. Może i jest trochę za spokojnie, ale nie znudziło mnie jeszcze: )

Blue Drop 8-11

Cóż... Na ANN podpisano to jako dramat, s-f, shounen... Dramat: no powiedzmy, S-f: No kosmici, to już mówi samo przez się, ale shounen?! Gdzie, jak, z której strony? Hai?? Taka hybryda MariMite, Last Exile (statki... I pani Masta Comanda + pierwszy oficer(ka) wygląda jak Alex i Sophia...Ech... Shoujo ai? No na upartego można to nazwać przerośniętą formą przyjaźni, ale czy na pewno? No nie wiem... Jakieś takie dziwne... Zupełnie nie wiem co mam o tym myśleć...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
eLuke Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2007, 01:03   

Baccano! 1-7 - Obejrzane jednym ciurkiem i chyba dobrze...gdybym robił sobie większe odstępy między odcinkami pewnie pogubiłbym się w fabule. Postacie ciekawe i charakterystyczne, co nie znaczy, że potraktowane ogólnikowo. Wygląda na to, że seria ma jeszcze kilka tajemnic i niedomówień. Jednak odnoszę wrażenie, że twórcy trochę za bardzo zagalopowali się jeśli chodzi o retrospekcje. Za dużo zdradzają, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Jeżeli jednak to zamierzony efekt i na końcu okaże się autorzy grali sobie z nami w kotka i myszkę, a wszystko jest zupełnie inne niż się wydaje to będzie bardzo dobrze....

Wracając jeszcze do tematu Code Geass. Dlaczego nie podobała mi się ta zmiana frontu w końcówce? Dlatego, że ta dramaturgia wydała mi się wrzucona " na siłę". Jeżeli ten zwrot akcji miał mną wstrząsnąć dogłębnie...to niestety nie spełnił swego zadania. Nie powiem konkretnie dlaczego, bo samemu ciężko mi jest to wytłumaczyć. Po prostu końcówkę serii oglądałem z przeświadczeniem, że ktoś zrobił ją dla taniego efektu, a nie dla logicznego i dobrego zwieńczenia tej serii. Dla mnie to nie była ta "kropka na i", której oczekiwałem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-12-2007, 15:24   

Skończyłam oglądać Saiunkoku Monogatari - podchodziłam do tego tytułu bardzo sceptycznie. Pamiętam jak dawno temu, po przeczytaniu gdzieś krótkiego opisu fabuły i zerknięciu na zrzutki, stwierdziłam, że obejrzę to kiedy piekło zamarznie. Głupia byłam, to jest bardzo sympatyczna seria i cieszę się, że w końcu zdecydawałam się z nią zapoznać. Całkiem zgrabna fabuła, do biszów trudno mieć zastrzeżenia, główna bohaterka może nie rewelacyjna, ale da się lubić i generalnie wciąga. Z drugą serią też mam zamiar zawrzeć bliższą znajomość (pierwszy odcinek był przezabawny).

Tymczasem w oczekiwaniu na Kaze no Yojimbo, zamierzam zabrać się za Code Geass, muszę wytrwać w tym postanowieniu, to będzie drugie podejście i mam nadzieję, że nie odpadnę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-12-2007, 17:11   

moshi, to Ty tego nie widziałaś ?!

Razem z Mamunią udało nam sie przekabacić Tsunami do obejrzenia CG ^^ Jak potrzebujesz motywacji to ja Cię z chęcią zachęcę ^^


Midori no Hibi, powtórka bo kiedyś to już oglądałam ale teraz mam szersze spojrzenie, Takamizawa zabija na miejscu i nie tylko z głosu przypomina Moritę ^^ Dopiero teraz zwróciłam uwagę na podobieństwo.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-12-2007, 17:29   

Salva, ja się za to kiedyś zabrałam, ale odpadłam po dwu czy trzech odcinkach i właściwie już teraz nie pamiętam dlaczego. I tak leży to u mnie na półce i czeka na swój dzień...

Edit
Nadrobiłam Bleach (dwa ostatnie odcinki) - walka Ichigo z tym Elvisem taka sobie, nawet nie jestem w stanie powiedzieć czy trzymają się mangi, czy pojedynek jest "wzbogacony" o nowe sceny. Rozłożyła mnie tylko Nel i jej cero, ta mała jest rewelacyjna. Poza tym pal licho "wybawców Inoue", wreszcie Gin, tylko przez chwilę, ale to zawsze coś! W openingu można zobaczyć zapowiedź nowej kinówki - w roli głównej chyba najbardziej eksploatowany kapitan, czyli Hitsugaya. Ja to chcę obejrzeć! (tym razem nie dam się Totemowi i z góry uprzedzam, że chcę to recenzować - jakby co ten post stanowi dowód, że zgłaszałam chęć) ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-12-2007, 10:41   

Najika 1-3 - czyli wariacja na temat Aiki, jeszcze mniej ciekawa, za to grzeczniejsza i dłuższa niż oryginał. Na drzewo.

Cute Honey Live Action 5-6 - dobre ecchi, bo żywe ecchi. Ciekawe, ile ma to mieć odcinków.
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-12-2007, 20:40   

Saiunkoku Monogatari odc. 1 - pierwsze wrażenie (po wstępie mówiącym o świecie, usłyszeniu paru nazw i zobaczeniu grafiki) - skrzyżowanie Fushigi Yuugi z Juuni Kokki (nazwy, przerażające, skomplikowane i w dużej części takie same, można nawet porównywać). Zabrałam się za to, zaintrygowana, wspominanym przez Salvę i Moshi, nieznanym mi tytułem. Nie żałuję, seria ciekawa. Oczywiście to jest ocena tylko po pierwszym odcinku, wiele się może jeszcze zmienić. Jednak pierwszy odcinek oglądało się bardzo przyjemnie. Główna bohaterka może i jest czasami rozwydrzona, ale przez większość czasu zachowuje się jak dystyngowana dama, która wie, co powinna mówić i jak się zachowywać. Na szczęście nie cały czas, bo to by było nudne.
Spoiler: pokaż / ukryj
Poza tym jej reakcja na małe kłamstewko Cesarza, ten wzrok i ten śmieszek XD
O męskiej obsadzie, dość licznej (i bizonowatej), nie mogę jeszcze zbyt wiele powiedzieć. W każdym razie, po wcześniejszych opisach, spodziewałam się zobaczyć kompletnego gbura, a tu proszę...
Spoiler: pokaż / ukryj
On wygląda prawie, jakby był nieśmiały...
Chociaż jeszcze za wcześnie, żeby oceniać.

Moyashimon 1-5 - o tym już jest w innym temacie.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-12-2007, 20:53   

Skojarzenia też miałam podobne, zwłaszcza głosowe...

Ale mamunia gwarantuję Ci że to jest znacznie lepsze niż FY. A Ryuuki bije rekordy, żeby był mniej infantylny to Tamaki miałby konkurencję... Ale uroczy z niego facet ^^

Główna bohaterka mi się spodobała, ale potem zaczęła mnie irytować. Ale oglądaj mamunia oglądaj bo warto ^^


Saiunkoku Monogatari do 16 odcinka. Na razie znam już wszystkich z openingu czyli jest dobrze. Teraz mamy mały zwrot akcji (nie powiem że nieoczekiwany chociaż to anime mnie kilkakrotnie zaskoczyło) i robi się interesująco. Poza tym już od dłuższego czasu jestem ciekawa jak rozwiążą toaletowo-archiwalną sytuację... Swoją drogą spodziewałam się że w tej sprawie nasz cesarz dostanie szału albo powybija pół pałacu ale nie pozwoli na to, a tutaj na razie tylko raz go musiał szanowny eee... no właśnie, przyjaciel tego co się zawsze gubi...przytrzymywać. Swoją drogą że mu się pozwalają pałętać po pałacu w TAKIM stroju (wygląda przekomicznie), on nie ma nic do roboty ? Cały czas się obija...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-12-2007, 21:04   

Wiesz, że ja też myślałam, że Ryuuki jak się dowie to zaraz wkroczy i zrobi z nimi wszystkimi porządek, ale to wszystko będzie trochę inaczej wyglądało... Ten przyjaciel to generał Ran Shuuei - jedna trzecia mojego ukochanego trio. Naciesz sie tą Shuurei, zobaczysz co się będzie działo jak się pojawi ten ... (tu następuje ciąg bluzgów).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-12-2007, 23:09   

Moshi napisał/a:
Naciesz sie tą Shuurei, zobaczysz co się będzie działo jak się pojawi ten ... (tu następuje ciąg bluzgów).

Kogo masz na myśli, kogo, kogo? <szczerzy ząbki>

Saiunkoku Monogatari, seria druga, do odcinka 7. I jak ja tu mogę coś o tym napisać, kiedy taki tłumek zaczął dopiero oglądać serię pierwszą? Ani z kim obgadać, ani zaspoilerować. Uch. Trudno, niech tylko ktoś ubije Eigetsu, zanim stracę cierpliwość - lepiej poświęcać czas antenowy na plany swatania Shuurei, zdecydowanie... T_T
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 243 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group