FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-12-2007, 23:12   

Kino no Tabi aktualnie odcinek trzeci. Rany boskie, jak ja mogłam tak długo zwlekać z obejrzeniem tego cuda?!
Ave w recenzji dobrze prawi - zdecydowanie niedoceniona seria. Zaskakująco mądra. I, na swój niezwykły sposób, piękna.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-12-2007, 23:20   

Miya-chan napisał/a:
Moshi napisał/a:
Naciesz sie tą Shuurei, zobaczysz co się będzie działo jak się pojawi ten ... (tu następuje ciąg bluzgów).

Kogo masz na myśli, kogo, kogo? <szczerzy ząbki>

Saiunkoku Monogatari, seria druga, do odcinka 7. I jak ja tu mogę coś o tym napisać, kiedy taki tłumek zaczął dopiero oglądać serię pierwszą? Ani z kim obgadać, ani zaspoilerować. Uch. Trudno, niech tylko ktoś ubije Eigetsu, zanim stracę cierpliwość - lepiej poświęcać czas antenowy na plany swatania Shuurei, zdecydowanie... T_T


A jak myślisz - Jego Mroczną Wysokość, Sa Sakujuna - ja tego gościa nienawidzę całym sercem, a jeszcze bardziej ją, za to, że dała się okręcić wokół palca takiemu ... (bluzgów ciąg dalszy)
Pociesz się Miyaczku, że ja też zaczęłam drugą serię, aktualnie jestem na trzecim odcinku, ale mam zamiar szybko nadrobić :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-12-2007, 23:25   

Saiunkoku 19 ^^ Ryuuki ma klasę, zawsze mnie rozbrajały jego skomplikowane plany na miarę Prince Type, pt jak przytulić/pocałować Shuurei... Strasznie go lubię, chyba Tamaki będzie miał konkurencję ! Cholera, nadal jestem sporo w tyle, ale nadrabiam, nadrabiam. Nawet nie przypuszczałam że to anime aż tak bardzo mi nastrój poprawi, do tego stopnia że rzucę się na 9 odcinków za jednym razem... A to wszystko przez Ciebie moshi...

Swoją drogą co to jest żeby osoba zachęcana była dalej w odcinkach od osoby zachęcającej ?!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-12-2007, 14:21   

Cutie Honey Live 8 - były już ecchi i krew. Teraz jest yuri z jajkami (główna zła połyka jajko w całości, gryzie, wypluwa zawartość na bohaterkę i to zlizuje - najbardziej obrzydliwe yuri, jakie widziałem - daję mały rozmiar, bo kogoś może to zochydzić do reszty), bondage i ogólna chryja, do tego kobieca wersja Power Rangers w kostiumie a'la Harley Queen. Aż się boję domyślać, co będzie dalej...
Powrót do góry
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-12-2007, 15:22   

Hurtem: Narzeczona dla Kota, Nausicaa z Doliny Wiatru i Laputa

Ghibli w starym i nowym stylu. Jak zwykle sympatyczne, ciepłe i pełne przygód. Idealna odskocznia od "dzisiejszych" anime. W święta zostaję w domu, więc urządzimy sobie rodzinny seansik. Kevina samego w domu mam już po prostu dość :P... Zresztą to nie ta sama półka. W Nausice(e) chyba najbardziej polubiłam Oumy(?) <-- słodziutkie stworzonka. A tak na poważnie, ciekawa wizja świata. "Neko..." prosta historyjka, ale Muta sprawił, że spadłam z krzesła :D. W "Podniebnym Zamku" za to najwięcej się dzieje, a banda piratów rządzi!.

oprócz tego również hurtem poszło Sugar Sugar Rune 1-14 - sól proszę! Słodko tu... Gdzieś już coś podobnego widziałam (nie, serio?). Puchate to, jednak jakoś tak przy sobie trzyma. Chocola i Vanilla są stereotypami, ale bardzo sympatycznymi. Chocola nie jest taka głupia jak większość rozwrzeszczanych bohaterek(ów) tego typu, a Vanilla mimo ciapowatości jak bardzo chce to potrafi... Będę oglądać dalej. Chyba dlatego, że zbliżają się święta, ciągnie mnie do bajek... Ale nie zaszkodzi^^.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2007, 22:24   

La Blue Girl Live - hmm, może pozostawię to bez komentarza.
Colorful - po 4 odcinkach już dwa razy spadłem z krzesła ze śmiechu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-12-2007, 10:11   

Cytat:
La Blue Girl Live - hmm, może pozostawię to bez komentarza.

A co? Plastikowo - gumowe tentakle się nie podobają?
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-12-2007, 14:40   

Clannad 08 - wcześniejsze odcinki miały sporo udanych elementów komicznych, lecz ten pokazał, że KyoAni nie straciło wyczucia przy tworzeniu wzruszających scen. Chlip...

Kimikiss 01-11 - jak do tej pory niezbyt udane pseudoshoujo. Na starcie miało jeden jedyny plus w postaci relacji między głównymi bohaterami, ale niestety już dawno to zostało roztrwonione.
Spoiler: pokaż / ukryj
Przyjaciele z dzieciństwa, którzy nie są sobą romantycznie zainteresowani byliby odejściem od sztampy,
jednak obecnie schemat goni schemat i seria pełznie w łatwym do przewidzenia kierunku.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2007, 17:34   

No, nareszcie (czyli od wczoraj) jestem po seansie Haibane Renmei... I tylko jakiegoś sequela brakuje. A teraz napawam się muzyką ^__^. Dziwna rzecz - ending obejrzałem dopiero po ostatnim odcinku, a ta melodia jest chyba nawet lepsza niż ta z openingu.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 17-12-2007, 19:06   

Po "Monsterze" czas na trochę ecchi dla rozluźnienia - "Sumomomo Momomo".
Powrót do góry
Steelrose Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Gru 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2007, 20:27   

Utknęłam na 21 odcinku "Ergo Proxy" i nie mam już dziś siły na więcej. Lubię zakręcone fabuły ale ten serial to dla mnie przesada. Mam nadzieję, że chociaż zakończenie uratuje moją ciągle obniżającą się jego ocenę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2007, 20:47   

Ja tam jestem w środku "tasiemca" o nazwie Eyeshield 21 fabuła dłuży sie w nieskończoność
ale mnie to nie zraża .Jestem już w 93 odcinku przede mną jeszcze jakieś 20-coś odcinków a i wychodzą ciągle następne.Dość lubię anime tego typu (dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugie).

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 17-12-2007, 21:06   

Cytat:
Po "Monsterze" czas na trochę ecchi dla rozluźnienia - "Sumomomo Momomo".

"Sumomomo Momomo" poszło do piachu - głupie, mało ecchi i ogólnie bez polotu...

No to teraz "Boku no Marie" - na zachodnich serwisach ma równe i dobre opinie.
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-12-2007, 21:42   

Pan B napisał/a:
Ja tam jestem w środku "tasiemca" o nazwie Eyeshield 21

Anime jest mocno średnie. Manga jest o wiele bardziej dynamiczna, wciągająca i ogólnie rzecz biorąc – lepsza (dziwne wg mnie zjawisko w tytułach sportowych, ale częste). Najgorsze wrażenie w anime (niestety, nie obejrzałam całości, odpadłam chyba przy drugim dziesiątku) zrobiła na mnie animacja postaci w biegu. W mandze wyglądało to naprawdę efektownie, wyraźnie było widać, że postać porusza się z niesamowitą prędkością, w anime zaś jest to, mam wrażenie, robione na odczepnego. Chyba że w następnych odcinkach animacja uległa radykalnemu polepszeniu.

Saiunkoku Monogatari 2-9
Po tym, jak już zaczęłam myśleć, iż zaczyna się to robić nudne (fabule jakoś się nie spieszy z ujawnieniem swoich intencji), zostałam poczęstowana odcinkiem dziewiątym. Podczas którego sturlałam się z krzesła. To anime ma taki bieg wydarzeń, że w jednym momencie człowiek zaczyna ziewać i zastanawiać się czy nie zostawić sobie tego na jakąś posuchę, by zaraz w drugim zostać zwalonym z nóg (czyt. krzesła) zaserwowaną mu scenką.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ten jęk rozczarowania Ryuukiego XD
Chociaż niektóre chwyty i Prawdziwe Tożsamości™ pewnych postaci są troszeczkę zbyt...jakby to powiedzieć... Zbyt oczywiste, żeby bawić się dobrze przy ich odkrywaniu. Takie nieco utarte.
Ale /me lubi i ogląda dalej.

Filippiarz napisał/a:
Po "Monsterze"

Dobrze, obejrzałeś, ale co o tym sądzisz?

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 17-12-2007, 23:13   

Melmothia napisał/a:
Filippiarz napisał/a:
Po "Monsterze"
Dobrze, obejrzałeś, ale co o tym sądzisz?

Strzeliłem komcia pod recką, ogólnie bardzo dobre - 9/10, a szczegóły są prawie identyczne jak te w reckach (tu i na azunime) i w komciach. Osobiście tylko podkreślę odczuwany w czasie oglądania klimat mistyczności.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 244 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group