FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 18-12-2007, 15:20   

"Boku no Marie" jest bardzo milusie i fajne, co prawda pierwszy odcinek średni ale dwa kolejne to kupa zabawy :D
Główny bohater jest geekiem klecącym roboty i składa tytułową Marię. Geek wygląda jak geek - ślini się do wymarzonej dziewczyny, jest cherlawy i ma denka od alpag w okularach. Ale za to gada głosem Golden Boy'a! Jak go usłyszałem to mało nie spadłem z łóżka (w łóżeczku oglądam animcie) :D Ogólnie klimat i kreska przypominająca właśnie "Golden Boy'a", ale bardziej milusio tu jest - elementy ecchi są lżejsze niż w GB (bez "złotych deszczy", tulenia damskich sedesów, wielkich piersi, onanizmu i ostrego podrywu) - takie milusie, niewymuszone, z przymrużeniem oka to wszystko jest i tylko ocierające sie o erotykę, oraz dobrze to wkomponowano w fabułę i w dodatku w stylu seinen a nie głupawki dla dzieci.

Szkoda, że to tylko reklamówka mangi i nie ma więcej epizodów, chętnie bym obejrzał...
Dla mnie jest to mocne 7/10
Ktoś mógłby skrobnąć reckę :)

A teraz z okazji tego, że CUT zakończyło ten projekt - "Karas".
Zobaczymy czy to warte pochwał jakie słyszałem i czytałem.


Zmoderowano na podstawie puntu 2. Konstytucji Forum.

IKa
Przejdź na dół
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2007, 19:45   

Zacząłem dzisiaj czytać mange "07 ghost"-zapowiada sie ciekawa fabuła (cały czas wychodzą chaptery ) oraz inną mange o tytule "Futari ecchi" i... to co tam zobaczyłem wbiło mnie w krzesło.Na pierwszej stronie fajna wiadomość a później i tak to czego miało nie być.
Hmm... nie wiedzieć czemu przeczytałem już połowę.

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 18-12-2007, 20:41   

"Karas" jest kiepski ale da się obejrzeć - 6/10 bo jak na mordobicie nie jest źle... Trochę ziewałem, trochę się pośmiałem, ale w sumie ciekawie w miarę było, ze względu na akcję i klimat.

Plusy - fajny klimacik, ładna graficzka i muzyczka, krew i kociaki.
Minusy - wszystko inne, najgorsze były szpanersko-infantylne atrybuty rodem z gier albo filmów dla dzieci - zamienianie sie w magicznych rycerzyków i samolociki, napisy przy atakach i czarach, masę patosu i głupawo wyglądający "źli" - podobnie się czułem jak oglądałem "Mahou Shoujo Lyrical Nanoha" - walki były tam mniej krwawe, ale bardzo podobne - te napisiki, efekciki, okrzyki... :D
Fabuła jakaś jest, ale nie zwróciła mojej uwagi, na szczęście, w jej zastępstwie, wymyślono tu dosyć skomplikowane uniwersum w którym panuje miły, mroczny klimacik.
Z bohaterów polubiłem "ślimaczka", kociaki i podkomendną różowego kociaka, reszta nie bałdzo.

IKa napisał/a:
Zmoderowano na podstawie puntu 2. Konstytucji Forum.
OK, będę pamiętał.

Następne: "Beck" albo "Trigun"
Powrót do góry
Beau Płeć:Mężczyzna
smurf target


Dołączył: 18 Gru 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2007, 00:21   

Witam.

Zacząłem niedawno Hunter × Hunter i zbliżam się ku końcowi. Uważam, że jest dużo lepszą serią od Bleach lub Naruto. Zastanawiam się nad czytaniem mangi.

_________________
Beau
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2007, 00:55   

Code Geass, genialne jak dla mnie.. wciągaaa bardzoo :P i te mechy xD

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 19-12-2007, 01:04   

Coś mnie na reszcie tknęło do tego Darker Than Black i bardzo NIE żałuje! Jest Naprawdę świetny...
dziś 1-3 - jutro cały świat ^^

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-12-2007, 20:10   

Blue Drop 12

Anime to przyzwyczaiło mnie do baaardzo lekko zarysowanych relacji między bohaterkami, opierającymi się głównie na domysłach i skupiała się w znacznej części na spokojnych szkolnych perypetiach uczennic + gdzieś w tle wątek s-f. A tu no było delikatnie trzeba przyznać, ale zaskoczyło
Spoiler: pokaż / ukryj
Pamięta ktoś basenową scenę w Strawberry Panic? Tu też dziewczyny wpadły do basenu, ale TUTAJ taka scena mogła zaskoczyć O.O
A teraz ostatni odcinek? Cóż chyba wiadomo, co się w nim znajdzie...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bajachikoma Płeć:Mężczyzna
Indywiduaristo


Dołączył: 18 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2007, 21:37   

Planetes.

Mam na razie za soba 3 odcinki ale bardzo mi sie podoba. Po 1 proponuje jednak obejrzeć nastepne. A przynajmniej spróbować. Troszke traci idealistyczne postepowanie głównej bohaterki ale ogólnie "klimat jest"

_________________
!! !! !! Fruźki wolą optymistów !! !! !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4220472
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-12-2007, 11:23   

Ai Yori Aoshi - Enishi - obejrzałam jakiś czas po pierwszej serii. I bardzo dobrze. W innym wypadku mogłabym się wynudzić. A dzięki przerwie było to miłe przypomnienie. Ilość odcinków odpowiednia, więcej byłoby zdecydowanie za dużo. Ciekawiej byłoby, gdyby twórcy wprowadzili drugiego bohatera, może wtedy
Spoiler: pokaż / ukryj
Aoi i Kaoru przestaliby się tajniaczyć ze swoim uczuciem

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2007, 12:25   

Wczoraj o 23:25 - drugi epizod "Ergo Proxy" (na pierwszy nie zdążyłem). Graficznie świetny, a klimat bardzo ciekawy... ^_^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2007, 14:10   

Grisznak napisał/a:
A co? Plastikowo - gumowe tentakle się nie podobają?


Nie twierdzę że mi się nie podobało, po prostu brak mi słów do opisania tej produkcji

A poza tym w końcu skończyłem Saber Marionette J. Takie sobie ale daje się obejrzeć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 20-12-2007, 19:25   

"Trigun" był bardzo dobry, aktualnie zaczynam 3 ep "My-HiME" - wyłączyć już chciałem w drugiej minucie pierwszego epa, jak wyłowiono dziewczynkę z mieczem w dłoni, a miecz ważył na oko milion kg - z czymś takim w dłoni nie da sie utrzymać na wodzie.. Chociaż może to jest nadmuchiwany miecz??? Eeee, przecież iskry krzesze, więc z metalu musi być... Enyłej, się dużo dzieje i jeszcze nie zasypiam i się nie załamałem - zobaczymy jak dalej będzie, chociaż ten potworek z końca 2 epa tak badziewny jest, że znowu zaczynam myśleć o dwóch rzeczach - klawiszu "alt" i klawiszu "f4"...

Tak se myślę, czy chociaż do obligatoryjnego odcinka na plaży/na basenie/w gorących źródłach wytrzymam ;P
Powrót do góry
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 20-12-2007, 19:54   

fm napisał/a:
Crofesima napisał/a:
Chyba powinnam zgadać się z ludźmi z Azunime. Dzisiaj odkryłam u nich 'Zajawki' (...) Oceny tam znajdujące się są dokładnie takie, jakbym je własnoręcznie wystawiła.
Claymore dali 8 i jest też parę innych kwiatków.

O! O mojej zajawce mowa :D
Jak sama nazwa wskazuje zajawki to zajawki, a pierwszy odcinek wykazywał potencjał hiciora. W sumie nawet takowym się ta seria okazała, a że to kupa, którą porzuciłem po 3 czy 4 epkach to inna sprawa. Jednak już po pierwszym epku wiadomo było, że dzieciakom się to spodoba - info i ocena zostały skierowane do odpowiedniego odbiorcy, dla odbiorcy mojego pokroju dodałem ostrzeżenia i uważam, że fajnie wyszło :)
Jakbym chciał oceniać wszystko subiektywnie to by mnie ludzie zlinczowali :D
Powrót do góry
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 20-12-2007, 20:09   

Gość napisał/a:
wyłączyć już chciałem w drugiej minucie pierwszego epa, jak wyłowiono dziewczynkę z mieczem w dłoni, a miecz ważył na oko milion kg - z czymś takim w dłoni nie da sie utrzymać na wodzie.. Chociaż może to jest nadmuchiwany miecz??? Eeee, przecież iskry krzesze, więc z metalu musi być...

jest wytłumaczone potem dopiero co to jest za miecz ^^


Spoiler: pokaż / ukryj
Ten miecz nie jest mieczem ^^ to Bestia - i to ona wybiera kto ma ją nosić

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-12-2007, 20:51   

To wyżej to nieporozumienie (chciałem pokazać wyjątek od reguły w zgodności gustów), które już dawno zostało wyjaśnione, więc nie ma co wyciągać kilkumiesięcznego trupa z szafy. Wysiłek poświęcony na przekopanie takiej liczby postów można by przecież wykorzystać na napisanie jakiejś recenzji, czyż nie?

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 245 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group