FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 245, 246, 247 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Steelrose Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Gru 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2007, 21:21   

Wreszcie skończyłam Ergo Proxy, wniosek: muszę obejrzeć jeszcze raz, bo nie wszystko zrozumiałam ale tak mnie zmęczyła końcówka, że chyba nie prędko to się stanie;/
Z cyklu nadrabiam zaległości: Cowboy Bebop The Movie, miła odskocznia po kiepskim, tygodniu, żałuje, że nie oglądałam serialu. Zastanawiam się tylko, czy z moją płytką DVD jest coś nie tak, czy w dwóch momentach naprawdę nie było dźwięku (jakaś cenzura?). Minus za brak polskiego lektora, akurat nie miałam ochoty czytać napisów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 20-12-2007, 23:59   

Love & Peace, fm!! :D

"My-HiME", odc. 9 - kryzys minął jak pojawiło się więcej fanserwisu, czyli tak od epka z bielizną. Animce, które nie są "na serio", są dla mnie zupełnie niestrawne bez fanserwisu - fanserwis to jest przecież jedna z najfajniejszych rzeczy w anime! :D

Dziewczyna z mieczem jest milusia - lubię koty a ona to takie duże neko :)
W sumie całkiem fajny mix z tego HiME, choć od razu widać, że ze "zmarnowanym potencjałem", ale myślę że uda mi się to jednak obejrzeć do końca...

W sumie to ziewam mnie niż na "Karas"-ie :]
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2007, 18:53   

No, to Kino no Tabi mogę uznać za zakończone i trochę szkoda. Tym bardziej, że ciężko powidzieć o serii coś ciekawego. Grafika całkiem oryginalna, niektóre kawałki muzyczne świetne i pasujące do całości klimatem. I te zachody Słońca... Ja chcę lato! W przyszłym roku stanowczo będę szukał ciekawych miejsc tylko po to, żeby sobie usiąść wieczorkiem i napawać się otoczeniem ^^.

Seria dziwna, momentami zaskakująca, ma mocne momenty (nie mylić z ostrymi) i to piękne coś. Zdecydowanie w moim typie. Bardzo zdecydowanie. Mam tylko wrażenie, że nie do końca wykorzystano potencjał, ale cóż - podróżnik też może narzekać, że nie pojechał sobie dalej.

Więcej grzechów nie pamiętam, ale za nie też dziękuję zainteresowanym...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daw
Gość
PostWysłany: 21-12-2007, 21:44   

Cytat:
Tym bardziej, że ciężko powidzieć o serii coś ciekawego.

To anime nie polega na tym, że Kino sobie jeżdzi od kraju od kraju i podziwia widoki. Proponuję obejrzeć serię jeszcze raz i zwrócić większą uwagę na drugie, a nawet i trzecie dno, bo ta seria jest wręcz przeładowana prawdami życiowym i różnorakimi aluzjami.
Powrót do góry
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2007, 21:44   

Souten no Ken 5 - nareszcie nowy odcinek. Ken wrócił do Szanghaju i powoli zaczyna zemstę na gangu, który wybił mu przyjaciół. Bohaterowie ronią męskie łzy po raz kolejny przy okazji spotkań po latach i wspominaniu dawnych przyjaciół. Subberzy się nie spieszą :/

Fist of the Northstar 130-132 - Ilu można mieć zaginionych braci? Jak widać wielu. To już prawdziwa telenowela dla facetów. W tle wybuchają czaszki kolejnych przeciwników.

JoJo's Bizzare Adventure OVA1 odcinki 1 i 2 - typowa seria dla fanów mangi o tym samym tytule (a dokładniej jej 3. części). Zero wprowadzenia, od razu rzucani jesteśmy w wir wydarzeń, którego sensem zdaję się być konfrontacja z osobnikiem o imieniu Dio. Fabularnie to taki shounen dla trochę starszych chłopców. Każdy bohater ma jakąś moc zwaną "stand" i walczą z innymi z jakiegoś powodu widowiskowo pozbawiając życia przeciwników. Całość sprawnie opowiedziana i wciąga. Chyba będę musiał się zabrać za mangę. Ma jedyne 80 tomów (i dalej wychodzi) podzielonych na 7 części, które łączy główny koncept i to, że imię gł. bohatera można odczytać jako Jojo. Graficznie też jest dobrze. Rzucają się w oczy oryginalne designy postaci i strojów, które powodują, że większość obsady wygląda jakby właśnie wyszła z cyrku lub wracała z parady równości. W anime to raczej nie przeszkadzało. Z tego co widziałem w ostatnim Ultra Jumpie w mandze autora czasem ponosi wyobraźnia.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2007, 23:38   

Gość napisał/a:
Proponuję obejrzeć serię jeszcze raz i zwrócić większą uwagę na drugie, a nawet i trzecie dno, bo ta seria jest wręcz przeładowana prawdami życiowym i różnorakimi aluzjami.

Spoko, nie umknęło mi to. Po prostu wolę się pozachwycać widokami, a przemyślenia zostawić dla siebie i chętnych.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-12-2007, 01:41   

Skończyłem pierwszy sezon Higurashi - cóż, nie było tak źle jak się obawiałem. Szkoda, że poza Oishim i Reną serii brakuje pełnokrwistych postaci.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 22-12-2007, 02:01   

"My-HiME", aktualnie odcinek 17
Wciągnąłem się! :D
Wreszcie wiem jak do tego animca podejść! Jego nie wolno traktować na poważnie, tu wszystko jest większą lub mniejszą zgrywą, w twórcy tylko ściemniają, że są tu momenty dramatyczne. Po prawdzie niemal wszędzie, choćby ludzie umierali powciskano tu różne wykrzywione gęby i jakieś mini-gagi, ale tak subtelnie, że mi to umykało przez pierwsze odcinki.

Czyli na ten moment - świetna komedia z wysublimowanym funserwisem! :D
Odcinek z karaoke boski - te przebieranki, pijana zakonnica i scenki rodzajowe w stylu wzajemnego wyśmiewania się "twardych bab" - sugoi, sugoi, sugoi! :D
Powrót do góry
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 22-12-2007, 14:49   

Buuu, od 17 odcinka skończył się fansewis :(
Przejście do dramatycznej części było trochę nieciekawe, ale 20 ep rewelacyjny! Dalej różnie bywało, ale w sumie całość mi się podobała i zgadzam się z fm, że 7/10 to w sam raz dla tej seryjki :)

A teraz: "Kimi ga nozomu eien OVA ~Next Season~ 01" :)
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-12-2007, 22:47   

Ysengrinn napisał/a:
Szkoda, że poza Oishim i Reną serii brakuje pełnokrwistych postaci.

Poczekaj aż zobaczysz w dwójce jak rozwijają się... pewne inne :>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-12-2007, 05:41   

Kimi ga nozomu eien OVA ~Next Season~ 01
Spoiler: pokaż / ukryj
Takayuki będąc nieusatysfakcjonowanym poprzednią serią, tym razem wybiera Harukę. Ta jednak czuje się przytłoczona jego bezgranicznym oddaniem i zrywa związek.

Dobrze ci Dziadu, masz za swoje. Trzeba było zostać z Mitsuki.

Teraz na następny odcinek trzeba chyba czekać do lutego (ale nie dam głowy, bo wcześniej miałem wpadkę z dokładnym terminem).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 23-12-2007, 14:03   

Trafne podsumowanie, fm :P
Wczoraj w nocy obejrzałem połowę "The Wings of Honneamise", któremu el doctore wlepił 10/10 na azu - złego słowa na razie nie mogę powiedzieć, wizja i realizacja wbija w ziemię :O Niestety późno było i spać poszedłem, więc co do fabuły się nie mogę wypowiedzieć poza tym, że choć mnie nie porwała, to rzeczy dzieją się na wielu frontach równocześnie i wszystko wskazuje na to, że wszystko połączy się pod koniec w jedną wielką piąchę, która zdzieli mnie po czaszce, przynajmniej mam takową nadzieję :)
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 23-12-2007, 20:00   

Kurcze no, dałam sie wciagnac... Sainkoku Monogatari dalej do 10 epka pierwszej serii. Co ciekawe, przedstawiono juz prawie wszystkie postaci z openingu z wyjątkiem jednej (a swoja droga opening magiczny jest, nie moge przestać go słuchać, choć jak go pierwszy raz obejrzałam to mało nie spadłam z krzesła...). Co jeszcze ciekawe, również mnie trudno spamietać imiona jakby nie patrzeć głównych bohaterów, dziwne takie jakieś. Pare razy zaskoczyła fabuła
Spoiler: pokaż / ukryj
ja sie spodziewałam, ze po odejsciu Shuuei z haremu cesarz walnie focha i znów przestanie zajmowac sie królestwem w ramach emo-protestu ^^;)
ale i dosyc przewidywalna jest. Niemniej jako płci żeńskiej stadko bizonów mi jak najbardziej pasuje, o. To nadal wciąga...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Filippiarz
Gość
PostWysłany: 23-12-2007, 20:02   

"The Wings of Honneamise" - wątki fabularne się nie łączą otwarcie - idą w impresję :]
Dobry, ale trudny film.

Następne - znowu film - "Ai no Kusabi" - podobno klasyk i jeden z najlepszych dzieł z szufladki yaoi :)
Powrót do góry
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-12-2007, 22:34   

Cytat:
To nadal wciąga...


A widzisz !!! ^^

Wiesz że to by było cholernie ciekawe jakby Ryuuki faktycznie wtedy przestał... Chyba na to nie wpadł ^^ A właśnie, on jednak jest naprawdę chłopczyk inteligentny. Jakie on ma sposoby żeby ją pocałować/przytulić albo wzbudzić w niej współczucie. On mnie rozbraja...

A Hajimarii no kaze też bardzo mi się podoba. Ani raz nie ominęłam tego openingu. ^^ Ślicznie się komponuje obraz z muzyką itd. A okoliczności jak poznasz ostatniego bohatera będą dosyć interesujące ^^ I epizod po tym również ^^ A jak Ci się podoba humor ?

Ghost Hound 1-2 Przyznam się że się rozczarowałam. Zasnęłam sobie jak nie przymierzając główny (?) bohater.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 246 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 245, 246, 247 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group