FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-01-2008, 10:54   

Gundam 00, początkowe odcinki. O w mordę... Czterech pilotów - kurdyjski emo kid (z niezdrowym uczuciem ukierunkowanym na swego gundama), zielony bizon z kuleczką (gadającą), psychopata ze skrytogrzywką (skrywającą bonusową osobowość) i fioletowy (czemu to zawsze jest fioletowy?!) bizon tak zniewieściały, że fanki doczepiają mu cycki na rysunkach. A to tylko początek niesamowitej galerii postaci - dość wspomnieć dowodzącą powyższymi panią Sumeragi, alkoholiczkę, której biust wydaje się śledzić ekran i próbować go pożreć.

Oczywiście wiedziałem o tym wszystkim z opowieści, ale wiedzieć a zobaczyć to dwie różne rzeczy!

Avalion napisał/a:
Oto tytuły które warto polecic do obejrzenia: [...]


Rozumiem, że podstawowym argumentem za obejrzeniem jest ilość odcinków, skoro to jedyna informacja jaką podajesz. Niestety nie mój target - jestem miłośnikiem serii 12-to i 13-to odcinkowych, a od czasu do czasu mam ochotę na jakąś dobrą 25-tkę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-01-2008, 14:53   

Zero No Tsukaima 2 -
Spoiler: pokaż / ukryj
kibicowałam Sieście i miałam cichą nadzieję że to ją ostatecznie Saito wybierze - za jej szczerość i łagodność. Ale w ostatnim epie Louise zaczęła wykazywać ludzkie uczucia w stosunku do Saito, więc może jej tak zostanie na jakiś czas. Od początku nie lubiłam Colberta, jak zginął to go specjalnie nie żałowałam

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-01-2008, 14:40   

Filippiarz napisał/a:
Gunslinger Girl: Il Teatrino 01
:/ Co to kurna jest???
To jest skok na kasę :\
Zmiana seiyuu na piskliwych debiutantów to PORAŻKA z miejsca.
O animacji Filippiarz napisał, i ma świętą rację, podobnie jak z atmosferą.
Kiepski j-pop w ED pasuje do serii jak pięść do nosa, zwłaszcza w zestawieniu z songami The Delgados z pierwszej serii, ERROR, ERROR! Jedynie OP się broni - co Kokia to Kokia...

Dam jeszcze jedną szansę, ale nie zdziwię się za mocno jeśli Triad zareaguje tak jak W przypadku Nanoha StrikerS i rzuci to w diabły.

Filippiarz napisał/a:
Hatenkou Yuugi 01
To za to jest bardzo fajne :)
Avellana mnie namówiła na spróbowanie, i nie żałuję. Bizony bizonami, grunt że główna bohaterka ma Charakterek :3

Poza tym, przeprowadziłem próbkowanie nowych serii, kawałkami.

Shigofumi - zapowiada się naprawdę dobrze, ale na razie są tylko koszmarnie kiepskie speedsuby, i taka-sobie wersja m33w. Ja czekam na Mendoi-Conclave, jakość FTW. ✔ check!

Rosario to VampirePantyshotowa komedia z wampirem i szkołą dla youkai... LULZ. I znów na razie speedsuby, plus zapowiedź od Mendoi-Conclave. Meh.

H2O ~Footsteps in the Sand~ "słodkokreskowa" (czytaj: podobne do clannad/kanon) szkolna seria z fanserwisem i nękaniem uczniów w tle. Deweloperzy z maskami końskich głów w charakterze tła dla przerywników/info o sponsorach... kowaii~! >>>>>_>

True Tears Trójkąt! A sądząc z zapowiedzi, to może i kwadrat. Trochę mniej chamski fanserwis, bardzo ładna grafika... haremówka z ambicjami. ✔ check!

Spice&Wolf Hauuuuuuu~!. Po dwóch odcinkach stwierdzam, że jest szansa na zaspokojenie apetytów rozbudzonych przez serie typu Moribito. Nie do końca, bo nie tak dobra grafika i muzyka i tym bardziej nie ten nastrój. S&W to na razie bardziej komedia, ale wygląda ładnie i zapowiada się apetycznie. Na początek wystarczy. ✔ check!

Tylko kiedy ja to wszystko, u licha, obejrzę?!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 21-01-2008, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wilk Stepowy Płeć:Mężczyzna
Naraku no Hana


Dołączył: 29 Lis 2007
Skąd: z wysokości lamperii - tam jest mniej przeszkód
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2008, 19:32   

Shigofumi - a tak nudnie się zapowiadało :) Obowiązkowo oglądnąć choć jeden epek, bo pierwsze wrażenie jest cholernie mylące. Może być z tego ciekawa seria.

H2O - uh, kolejna adaptacja hentaiowej gierki. Znowu mystery z choinki urwane, znowu jeden facet i stado lasek. I żeby to było podane jak Clannad :/ Niestety nie jest. Średnia animacja, chardes i cała strona wizualna, bohaterowie nudni, gagi nudne, fanservis z najniższej półki. Do zaorania.

Spice&Wolf - wyję razem z Horo^^ Fajne, fajne, po dwóch epkach mogę stwierdzić, że może być coś ambitniejszego pod każdym względem (nawet fanservisu, choć nie wiem czy goliznę Horo można nazwać fanservisem - dla mnie jest totalnie aseksualna i taka... naturalna)

_________________
Drobna półprawda jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Chociaż dużo drobnych półprawd naraz to już całkiem niezła ściema ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filippiarz Płeć:Mężczyzna
baka ketsu


Dołączył: 26 Gru 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2008, 02:37   

Wilk Stepowy napisał/a:
Shigofumi - a tak nudnie się zapowiadało :) Obowiązkowo oglądnąć choć jeden epek, bo pierwsze wrażenie jest cholernie mylące. Może być z tego ciekawa seria.

Zamilcz profanie, ja Ci dam nudy! ;>
Zapowiedzi i ogólny zarys fabuły (dziewczynka-shinigami + listy od zmarłych) wskazywały na coś w rodzaju "Shinigami no ballad", a pierwszy odcinek przez większą część czasu też zdawał się to potwierdzać, gdy tymczasem nadeszła końcówka i... O.o
Po obejrzeniu całego epizodu zostałem z pustką w głowie i w stanie intelektualno-uczuciowego klinczu. Nie wiem co powiedzieć... Naprawdę nie wiem co powiedzieć... Chyba tylko to, że z pewnością obejrzę tę serię.

PS: rewelacyjna nastrojowa muzyka, która właściwie natychmiast przykuła moją uwagę - już w pierwszej minucie (pojawienie się Fumiki).

wa-totem napisał/a:
True Tears Trójkąt! A sądząc z zapowiedzi, to może i kwadrat. Trochę mniej chamski fanserwis, bardzo ładna grafika... haremówka z ambicjami. ✔ check!

True Tears 01-02
Potwierdzam i też mam miłe wrażenia.
Co do romansu - znając wcześniejsze dokonania twórców tego anime (konkretnie chodzi o "Simoun"), nie zdziwiłbym się, gdyby chłopak został na lodzie, bo dziewczyny "wzięły się" za siebie wzajemnie (yuri mode) ;P
Żartuję, konstrukcja osobowości bohaterek racze nie wskazuje na coś takiego, choć jednak mam takie jakieś pewne przeczucie, że to może być troszkę zamotana seria...

_________________
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
69048
Orenei Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2008, 10:34   

W tej chwili Samurai Champloo, zapowiada się całkiem nieźle ^^ mam nadzieję, że nic mnie nie wybije z rytmu (jak to zwykle zresztą bywa). Jedyne co mnie drażni to opening, zupełnie nie mój typ muzyki a poza tym nienawidzę kiedy Japończycy starają się śpiewać po angielsku >____<
Dlaczego muzyka nie może być jak w Death Note? :<

_________________
"Coś tam, coś tam number one!
Sharingan for everyone~"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wilk Stepowy Płeć:Mężczyzna
Naraku no Hana


Dołączył: 29 Lis 2007
Skąd: z wysokości lamperii - tam jest mniej przeszkód
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2008, 11:29   

Bo cała stylistyka Samurai Champloo jest hip hopowa. Sam tego nie lubię, ale nijak nie przeszkadza to w odbiorze serii nadając jej przy okazji bardzo specyficzny i niepowtarzalny klimat.


A ja oglądam Mushishi. Seria idealna - wreszcie ją znalazłem ;) Przepiękna pod każdym względem, spokojna, porywająca widza w niesamowity baśniowy świat przedstawiony. Każda historia to perełka, każda przybliża nas też do głównego bohatera, którego szalenie polubiłem. Do tego bardzo podoba mi się char design postaci kobiecych - naturalny, delikatny. Oglądam sobie po jednym czasami po dwa, epizody późnym wieczorem. To chyba będzie pierwsze anime, które zaraz po skończeniu zacznę oglądać od początku :)

_________________
Drobna półprawda jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Chociaż dużo drobnych półprawd naraz to już całkiem niezła ściema ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-01-2008, 12:45   

Tez ogladam Samurai Champloo, Strasznie mi sie podoba jestem na 19odcinku. Seria ma wszystko to co lubie w anime. Swietna muzyka, kreska, ktora przydla mi do gustu i bohaterowie, ktorych lubie od pierwszej chwili. Dzuzo humoru, ale nie zabraknie tyz smutnych i nostalgicznych scen.
O wreszcie wzielam sie Iriya no sora, UFO no natsu. Narazie mam mieszane uczucia (2odcinek). Zobaczymy jak bedzie dalej, wiec wstrzymam sie z ocena.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Anony/m/ous
Gość
PostWysłany: 19-01-2008, 21:43   

Yatterman 01
Nie spodziewałem się, że to anime po 18 latach nadal będzie tak świetne. Co prawda pozmieniali parę rzeczy, ale nie wpływa to negatywnie na całość. No i nowa wersja openingu jest im lepsza. Czekam na więcej.
Powrót do góry
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-01-2008, 21:53   

Ah! My Goddess Tatakau Tsubasa

Właśnie obejrzałem i muszę powiedzieć że jest wspaniałe, jest tak dobre jak film a nawet lepsze. Dawno się tak nie wzruszyłem ahh ta muzyka, grafika i najważniejsze bardzo fajny chapter wybrali do pokazania. Z wielką niecierpliwością czekam na 3 sezon. Jak ja tęskniłem za tymi boginiami.

Ajj przepraszam to literówka zwykła.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>


Ostatnio zmieniony przez Enkidu dnia 20-01-2008, 00:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Wilk Stepowy Płeć:Mężczyzna
Naraku no Hana


Dołączył: 29 Lis 2007
Skąd: z wysokości lamperii - tam jest mniej przeszkód
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2008, 22:48   

Gwoli ścisłości to Ah! My Goddess: Tatakau Tsubasa ;)

Też to przemęczyłem. Niestety dla mnie było to dużo słabsze od filmu kinowego. Po części wynikało to z formy (oav, w sumie ~40 minut), w którą trudno zmieścić porządną fabułę oraz rozbudowanych bohaterów (a Lind aż prosiła się o porządne wprowadzenie, bo to ciekawa postać nie gorsza od filmowej Le Fey), a po części z konwencji, która w tym przypadku zakładała zmieszczenie maksimum lukru w tych ~40 minutach. Mnie osobiście to zemdliło, a nie wzruszyło (przy czym film kinowy i zachwycił i wzruszył). Walka też nijak miała się do tej z filmu kinowego (starczy przypomnieć sobie scenę gdy Urd walczyła z Belldandy, nie wspominając o walce o Yggdrasil). Film stał na dużo wyższym poziomie pod każdym względem. Fighting Wings zaliczam w poczet "zapychaczy".


Macross F - zawsze byłem na bakier z wszystkimi Macrossami i uznałem, że nadszedł czas się z nimi przeprosić. Nawinęła się seria F więc skorzystałem z okazji. I nie żałuję :) Brakowało mi sf z dobrymi kosmicznymi walkami. A patos jakoś przełknę, bo grafika i animacja na najwyższym poziomie.

_________________
Drobna półprawda jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Chociaż dużo drobnych półprawd naraz to już całkiem niezła ściema ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-01-2008, 00:10   

Ja tak nie uważam no ale każdy ma swoje zdanie. Film jako że wyszedł parę lat po pierwszych ovach był dużo lepszy graficznie a historia nie była tak ściśnięta. No może poprzez chwile zapomnienia przesadziłem mówiąc że te dwa odcinki specjalne były lepsze ale na pewno ciekawsze od wielu historii zawartych w anime telewizyjnym od których naprawdę mdliło. Napewno nie powiedział bym o Tatakau Tsubasa ze był zły, nawet jeśli naprawdę był stęskniłem sie za serią i miło było do niej wrócić. Napewno też nie uważam że Lind była przelukrowana. Zrobili co mogli żeby wcisnąć tą historie w te 40 minut i uważam że im się to udało i jak mówiłem miło było sobie przypomnieć te boginie. A w woli ścisłości to nie jest oav tylko mini special 2,5 nadawany w tv dnia 17 grudnia 2007 roku a jednoodcinkowa oav dotyczący tej seryjki zostanie dołączony do DVD.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-01-2008, 01:06   

Ah! My Goddess Tatakau Tsubasa

Przeniesione żywcem z mangi, o ile dobrze pamiętam nie było praktycznie żadnych różnic. Przez to, że bodaj w wakacje odświeżałem sobie ostatnie tomy, przez całe 40 minut wiedziałem, co za chwilę się wydarzy. Zdecydowanie wolę wersję komiksową.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2008, 13:34   

Yattaman, ten nowy.

Na razie obejrzałem kilka minut i wyłączyłem, czekam na mocniejsze chęci. Jak dotąd zauważyłem praktycznie ten sam poziom humoru co kiedyś (co nie jest takie złe) oraz koszmarnych seiyuu koffanej trójki badguyów. Dronio brzmi jak 60-letnia przewodnicząca jakiegoś komitetu meiszkaniowego! Boyakki też nie jest swój, zrobili mu ręce a'la Popeye O_o. I opening skaszanili - oryginalny (nie ten włoski) brzmiał o wiele żywiej, a ten nowy jakoś się tak snuje cichcem chyłkiem i nic z tego nie wynika, w dodatku wokalista nie umie wyć (chodzi o zwykłe wycie).
Czekam, aż mi się zachce kontynuować.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-01-2008, 14:43   

Yattaman (2008) - czyli remake absolutnie kultowej serii. Utrzymane jak najbardziej w klimacie starej wersji, opening oryginalny, japoński (ten, który leciał u nas był autorskim dziełem makaroniarzy). Kreska nowa, ale cała reszta elementów układanki - jak za starych, dobrych czasów. Ciekawe, czy będzie równie długie co oryginał?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 252 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group