FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 20-01-2008, 14:48   

Tsubasa Tokyo Revelations OAV ep. 2 nareszcie! I się nie zawiodłam nic a nic, muzyka dalej wspaniała, a sceny walk niesamowite. I zgodnie z mangą lecą ^____^

Spoiler: pokaż / ukryj
Byłam ciekawa jak zekranizuja scene _wygryzania_ gałki ocznej przez c!Syao i ciekawie to załatwili, chociaz tak troche brrr.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Filippiarz Płeć:Mężczyzna
baka ketsu


Dołączył: 26 Gru 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2008, 15:23   

„Shigofumi” - 02
A jednak coś w rodzaju „Shinigami no ballad” się robi, tylko nadal bez słodzików w rodzaju uskrzydlonego kotka i jednak mocno dramatycznie. Miałem nadzieję na coś psychologicznego i jeszcze bardziej na poważnie gryzącego, ale w sumie jest nieźle. Opowieść jest ciekawa i wciągająca, choć psychologię i realizm tu sobie darowano - postawiono bardziej na uczucia i fabułę. Oglądane z takowym podejściem daje sporo frajdy, szczególnie że twórcy nie mając dużych oporów w pokazywaniu syfu lęgnącego sie w ludzkich sercach podają wszystko bez epatowania i w poetycko-melancholijnym klimacie oraz ładnie zderzając tragizm z pozytywnymi emocjami, co rodzi różne przemyślenia oraz wiele uczuć i wzruszeń.

Nadal warto oglądać :)

„Zetsubou 2” - 02
Ten odcinek był koszmarny bo jechał na żartach językowych i na chorym pomyśle użycia wymyślonego języka i dania dwóch rodzajów napisów opowiadających dwie chore historie do tego samego obrazu - pomysł niesamowity, ale docenić to można chyba tylko będąc Japończykiem. Owszem, bywało śmiesznie, ale oglądanie było nieprawdopodobnie męczące...

_________________
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
69048
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-01-2008, 01:09   

Hatenkou Yugi 01 - łiiiiiii! Dobre! Trzeba szybko uporać się z tym co mam w kolejce, bo ta seria zdecydowanie zapowiada się ciekawie. Postacie są zaiste jakby znajome, nawet głosy mają bardzo podobne do... Kogoś;>. Nie pojawiło się nic co mogłoby zapowiadać ostry zakręty w kierunku chauy, więc jest spora szansa, że przez 10 odcinków twórcy zwyczajnie nie zdążą nic spitolić.

I cóż - kolejny dowód na to, że bizony nie gryzą, tak długo jak a) nie yaoią się b) występują w grupach mieszanych z bisiodzio. Charakternymi bisiodzio;p.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2008, 09:53   

Ysengrinn napisał/a:
jest spora szansa, że przez 10 odcinków twórcy zwyczajnie nie zdążą nic spitolić.

...JUŻ spitolili... Następne Zombie Loan, niech to gęś kopnie? Ja nie należę do osób, które zawsze twierdzą, że seria powinna być dłuższa albo mieć ciąg dalszy, ale do różnej formuły odpowiednie są różne długości - tutaj powinna tak naprawdę być co najmniej 26., albo w ogóle zwolna tracący na jakości tasiemiec. W 10 odcinków mają szanse nie schrzanić niczego w formule, ale też nie mają szans zdążyć z pokazaniem czegokolwiek ciekawego, poza pomachaniem niezakończonymi wątkami. Miałabym nadzieję, że to błąd na ANN, ale jak do tej pory wszystkie takie błędy okazywały się ponurą rzeczywistością.

On-topic: z nowości tegosezonowych będę śledziła sobie wilki z przyprawami. A poza tym dokańczam Moyashimona (to jest śliczne nawet, jak się robi absurdalne) i zaczęłam nową (starą) serię: o dziewuszce, która nabawia się dwóch magicznych zwierzątek i magicznego gadżetu, dzięki czemu może zmieniać się w "starszą" wersję samej siebie i rozpoczyna karierę modelki i piosenkarki. I nie, Fullmoon już ma u nas recenzję. To seria, z której pani Tanemura spooooro ściągała (choć sam pomysł jest tak naprawdę jeszcze wcześniejszy).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-01-2008, 12:21   

Gundam daburuo 14

OMG! OMG! OMG! Ten kostium w paski.........

Odcinek z Plotem, to się chwali. Za to Nez... Setsuna F. Seiei wrócił do roli naczelnego emo, popychanie owego plota do przodu zostawiając w rękach mało ważnych postaci pobocznych (oraz w kabelkach Vedy) i wykonał piękną samowolkę. "There is sexual tension between us. Really."

Przerywnik z Sailor Venus o dziwo nawet zabawny, yayz.

I Alle.... Alle i jego nieśmiałe uśmiechy.... BRR.

*fangirl mode*
LOOOOOOOOOOOOOOOOCKON w endingu! LOOOOOOOOOOOOCKOOOOOOON! MRAUKH!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-01-2008, 15:06   

Avellana napisał/a:
Miałabym nadzieję, że to błąd na ANN, ale jak do tej pory wszystkie takie błędy okazywały się ponurą rzeczywistością.


Istnieje pewna szansa niewielka, ale zawsze. Czasami nie podają "całkowitej" ilości odcinków, tylko ich liczba wzrasta w miarę upływu czasu - D Gray - man jest dobrym przykładem, już chyba trzy lub cztery razy zmieniali liczbę odcinków. Zauważyłam, że to często dotyczy serii na podstawie mang, które cały czas wychodzą, a tak jest w przypadku Hatenkou Yugi, również mam nadzieję, że ta dziesiątka to pomyłka. Swoją drogą, faktycznie zapowiada się bardzo dobre anime. Główna bohaterka jest nadzwyczaj sensowna, co rzadko się zdarza. Co do bizonów, to są charakterne i pełnoletnie! Zdecydowanie w moim guście, jeden pewniak na ten sezon już jest.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wilk Stepowy Płeć:Mężczyzna
Naraku no Hana


Dołączył: 29 Lis 2007
Skąd: z wysokości lamperii - tam jest mniej przeszkód
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2008, 16:43   

Co do Hatenkou Yugi - ja to będę musiał sobie jakiegoś mentalnego klina wbić na czas seansu :) To jest fajne, do niczego nie mogę się przyczepić, ale cierpię oglądając. Shoujo zdecydowanie nie dla wilków, ale dam animkowi szansę.

_________________
Drobna półprawda jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Chociaż dużo drobnych półprawd naraz to już całkiem niezła ściema ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2008, 17:35   

Wiesz, ale to się nie ma co zmuszać... Ja pierwsza powiem, że to nie jest seria "genialna" czy "wybitna". To jedna z tych, co to kupujesz albo nie - wszystko zależy właśnie od tego, czy podejdzie. Jeśli nie podeszła, to chyba nie warto męczyć. Ja powiedziałam Totemowi: z mojego punktu widzenia "najlepszą serią sezonu" ma szanse być Spice&Wolf, ale Hatenkou Yugi będzie pewnie serią dla mnie najsympatyczniejszą. Tak całkiem subiektywnie najsympatyczniejszą.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2008, 18:00   

moshi_moshi napisał/a:
Istnieje pewna szansa niewielka, ale zawsze. Czasami nie podają "całkowitej" ilości odcinków, tylko ich liczba wzrasta w miarę upływu czasu - D Gray - man jest dobrym przykładem, już chyba trzy lub cztery razy zmieniali liczbę odcinków. Zauważyłam, że to często dotyczy serii na podstawie mang, które cały czas wychodzą, a tak jest w przypadku Hatenkou Yugi, również mam nadzieję, że ta dziesiątka to pomyłka.

Ja bym się nie łudziła tym bardziej że za tą produkcje odpowiada studio DEEN które już zapowiedziało trzecią serie Higurashi na 2008, co prawda nie sprecyzowali kiedy ale po co by mieli zapowiadać tak wcześnie jeśli mieliby zrobić dopiero w terminie letnim, albo jesiennym. Myślę że mogą chcieć zacząć trzeci sezon Higurashi właśnie w terminie wiosennym tym bardziej że ta seria jest najwyraźniej kurą znoszącą złote jaja dla DEEN.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-01-2008, 22:47   

GoNik napisał/a:
OMG! OMG! OMG! Ten kostium w paski.........
SEKUHARA! xP
A poza tym, mizugi *v*

moshi_moshi napisał/a:
a tak jest w przypadku Hatenkou Yugi, również mam nadzieję, że ta dziesiątka to pomyłka.
http://cal.syoboi.jp/tid/1316/time
Smutne fakty, przy 10 w programie stoi wyraźnie 終 (owari) czyli koniec.

DEEN ostatnio zamiast produkować długie serie i ryzykować wpadkę najwyraźniej postawiło na szybkie łapanie nowości mangowych/książkowych, i robienie nawet krótszych niż sezon seryjek "na rybkę". Cóż, miejmy nadzieję że Zombie Loan miało zadowalające wyniki, a Hatenkou Yugi je mieć będzie, i że w obu przypadkach dostaniemy kontynuacje.

Co do Wilka i Przyprawy, czy może pikantnego wilka (http://spicy-wolf.com) pojawiło się sudo i totem jest w siódmym niebie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 21-01-2008, 23:29, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-01-2008, 22:52   

wa-totem napisał/a:
http://cal.syoboi.jp/tid/1316/time
Smutne fakty, przy 10 w programie stoi wyraźnie 終 (owari) czyli koniec.

BU (tu następuje ciąg bluzgów), tylko nie powtórka z historii, jak oni skopią to jak Zombie Loan, to mnie chyba szlag trafi...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wilk Stepowy Płeć:Mężczyzna
Naraku no Hana


Dołączył: 29 Lis 2007
Skąd: z wysokości lamperii - tam jest mniej przeszkód
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2008, 17:30   

Shigofumi #2
- fajne, bardzo fajne, ale cholernie dołujące. Anime zdecydowanie warte oglądania.

H2O
- jak zapowiedziałem, tak zrobiłem - oglądnąłem do trzeciego epizodu. Nie ma tam najmniejszej rzeczy wartej uwagi.

PERSONA ~trinity soul~
- również dobrnąłem do trzeciego epka i również sobie daruję. Pomysł nawet zjadliwy, niestety wykonanie już poniżej oczekiwań. Seria nie wyróżnia się czymkolwiek szczególnym więc bez żalu.

Strait Jacket
- fajne. Steampunkowy klimat - magia plus pancerze wspomagane (tactical sorcerers) - do tego mrocznie i bardzo krwawo. Zapowiada się dynamiczna (trzy epki jedynie) i dobra historia (based on novel). Świetnym wykonaniem nadrabia sztampowość bohaterów.

_________________
Drobna półprawda jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Chociaż dużo drobnych półprawd naraz to już całkiem niezła ściema ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2008, 17:31   

Witchblade 1-22 na razie niezle se radzi ;) malo jest anime ktore potrafia tak zainteresowac widza :P akcja sie wlasnie rozkreca na maxa :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2008, 19:34   

Yatterman 1 - ciekawie było powrócić do czasów dzieciństwa... brakuje mi tylko losowania robota, ale to pewnie będzie w późniejszych odcinkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-01-2008, 19:52   

Koutetsu Sangokushi - w końcu się za to porządnie zabrałam i mam ochotę wyć. Główny bohater to głupie emo z Tragiczną Przeszłością i niezdrowym pociągiem do swojego mistrza, jedyna jak na razie kobieta okazała się być mężczyzną, a jedyny w miarę udany bizon chodzi w kozaczkach i spódnicy! Tak oszczędnych walk to ja jeszcze nie widziałam, sposób w jaki główny bohater "zatrzymał" deszcz strzał wywołał u mnie napad głupawki - tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć (w przybliżeniu wyglądało to jak gumowanie w Paincie). Projekty postaci wołają o pomstę do nieba, buźki generalnie są rysowane od dwóch szablonów, co poniektórzy panowie dorobili się biustu, zgrabnej talii i krągłych bioder. Poza tym wszyscy mają głupie imiona, których za Chiny nie mogę zapamiętać (a należę do osób, które nie mają z tym problemu, tak samo jak z rozróżnianiem płci). Poza tym do wszystkich diabłów, to miał być shounen, a nie shounen ai!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 253 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group