FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2008, 14:37   

Gundam 00 - 15 kolejny fazowy odcinek. Takiego nagromadzenia fanserwisu i fetyszy dawno nie widziałem. Sceny wywołujące napady niepowstrzymanego śmiechu lecą jedna po drugiej. Zaczynam sie poważnie zastanawiać, czy scenarzyści jednak nie zdecydowali się na świadomą autoparodię.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-01-2008, 14:44   

Cytat:
O czym dokladnie jest Hatenkyo yugi?


Tajemniczy ponury bizon i nieletnia rozbrykana pannica przemierzają świat, naprawiają nieprawości i biją ludzi. Przynajmniej na początku, nie wiem jak pójdzie dalej... Wbrew opisowi - jak na razie jest świetne.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-01-2008, 16:45   

Iza napisał/a:
O czym dokladnie jest Hatenkyo yugi?
Tajemniczy i cyniczny biszonen i małoletnia panna przemierzają miasteczka szukając pracy.
Sama seria powstała na podstawie mangi 'Dazzle', nadal w trakcie tworzenia, z której 7 tomików jest już wydanych przez Tokyopop po angielsku - chwilowo jest przewidzianych jedynie 10 odcinków.
Może nie najlepsza seria sezonu, ale, że zacytuję, najprzyjemniejsza ;)

Ontopic:
Weiss Kreuz Gluhen - ... powiem tak - twórcom nie wystarczyło, że Omi JUŻ miał traumę giganta, którą możnaby obdzielić co najmniej 3 inne osoby. Twórcy stwierdzili, że Omi powinien zostać JESZCZE bardziej dobity. Seria zawiera w sobie samowystarczalną szkołę, pranie mózgu, młodocianego psychopatę-geniusza, porąbanego dyrektora i zabójczy design postaci. Autorka swego czasu zabroniła wykorzystania go w serii Gluhen. Skutkiem czego otrzymaliśmy szanownych panów paradujących w białych płaszczach/wdziankach z namalowanym na nich, lub na gołej klacie, czerwonym krzyżem - zapewne, żeby można było łatwiej trafić. Oprócz tego Aya dostał dłuuuugi kucyk (na szczęście bez ukrytego w nim miecza), Joji wpadł pod kosiarkę i zabrali mu koszulkę, Omi wygląda jak typowy shota i ma angsta (nic nowego), tylko Ken "troszkę" ocalał... Na szczęście seiyu się nie zmienili, za to opening pod względem natężenia angstu (ponuro dumający nad przeznaczeniem zakrwawieni bohaterowie) bije na głowę wszystko.

Hatenkou Yuugi 1-3 + 1. tomik 'Dazzle' - łii, jakie to fajne! Choć trzeci odcinek zdecydowanie jest... no jest. Przyznaję, on BARDZO jest! Za podejście Rahzel do świata, a w szczególności do H-chana i Ala i na odwrót jest interesujące. No i pojawił się kolejny kawałek układanki :) Zdecydowanie przyjemna seria, mimo całego swojego mhocznego wyglądu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buli Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2008, 18:22   

Witchblade- Anieme ciekawe , fajne sceny walki i ogólnie fabuła (chociaż wole wersje telewizyjną ) . Nie podoba mi się jedynie to ,że bohaterka ma tak duży biust(wręcz nienaturalny.Twórcy mieli chyba jakieś problemy w dzieciństwie). Wkurza mnie ,że w przeciwieństwie do amerykańskiego pierwowzoru zmieniono całkowicie design głównej bohaterki po przemianie w Witchblade .Zamiast kobiety-wojownika zmieniono na jakiegoś dziwnego stwora ,żywiącego się chęcią walki z innymi.

Seirei no Moribito- według mnie anime wybitne. Kreska świetna , świetnie opowiedziana historia ,pasująca klimatem do okresu w którym jest opisana.
Najlepszą rzeczą w tej serii są walki , które wyglądają na prawdę cudownie.Teraz widać , że fechmistrz walczy jak fechmistrz i walki nie wyglądają schematycznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6692507
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 03:53   

Lucky Star - obejrzałem klip z tego anime i postanowiłem zobaczyć "z czym to sie je" Jak na razie, nie zawiodłem się. Przypomina mi trochę klimaty z Hale nochi Guu.
They Are My Noble Masters - wyszły dopiero dwa odcinki - na zapowiadane 12 - ale z tego co już pokazano, można wnioskować, że kolejny facet w towarzystwie pięknych dziewczyn będzie obrywał przy byle okazji.
Spoiler: pokaż / ukryj
Chłopak ucieka z siostrą od ojca i trafia do bogatego domu jako służący
Fanserwis pełna gęba. Ale ogląda się przyjemnie.

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lucy-San Płeć:Kobieta
Elfen Lied maniac

Dołączyła: 26 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 15:30   

W tej chwili Chobits , obejrzałam jeden odcinek ..
Sympatycze , ale coś za cukierkowe :]
A i jeszcze Higurashi No Naku Koro Ni , powiem krótko : fajne :] A opening cudo ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-01-2008, 16:37   

Samurai Champloo - Fabuła genialna, zabawne anime...Jedyne co mnie irytowało to "soundtrack", nie moje rytmy...Ale po 5 odcinkach stwierdziłam że opening wcale nie jest taki zły, a i do hip-hopu w tle zdążyłam się przyzwyczaić. Główni bohaterowie tworzą naprawdę ciekawą ekipę, oraz dostarczają dość sporą dawkę dobrego humoru ^^".

I właśnie mam zamiar wziąć się za Black Blood Brothers.

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 16:42   

Yumiko napisał/a:
Samurai Champloo [/b].

Zgadzam się, anime ciekawe :] Jeśli masz możliwość przeczytaj też mangę, jest nieco bardziej zakręcone niż anime. Niestety ma tylko dwa tomy, a szkoda.

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-01-2008, 17:03   

Akira1980 napisał/a:
Jeśli masz możliwość przeczytaj też mangę, jest nieco bardziej zakręcone niż anime. Niestety ma tylko dwa tomy, a szkoda.


A chętnie bym się za mangę wzięła ^^. Rzeczywiście trochę mało tomów, ale oglądając anime uważam że pewnie warto ^^.

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Slox Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 19:02   

Inuyasha - no nieźle :)

Fate/Stay night - <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4662108
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 19:14   

H2O ~Footprints in the Sand~ - 4 ep...
Spoiler: pokaż / ukryj
Niee.. Hamaji nie może być facetem... czuje się oszukany... prawie jak wtedy gdy powiedziano mi że mikołaj nie istnieje... trauma do końca życia


Sky Girls - 1 - 10 epy... Zle nie jest, spodziewałem się czegoś gorszego. Fabuła prosta (momentami mi się tekknomen przypomina) ale nie nudząca. Pilotki śliczne.... czego trzeba więcej do szczęścia.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 20:40   

Lucy-San napisał/a:
Sympatycze , ale coś za cukierkowe :]

Gazetki Hideki'ego też cukierkowe? I żeby tylko to... ;>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-01-2008, 22:18   

korsarz napisał/a:
Lucy-San napisał/a:
Sympatycze , ale coś za cukierkowe :]

Gazetki Hideki'ego też cukierkowe? I żeby tylko to... ;>


Ja bym pominęła gazetki, ale reakcje Hidekiego na Chii w (choćby częściowym) negliżu... TO jest dopiero cukierkowe... ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 23:29   

4 odcinek Cutie Honey...

Spoiler: pokaż / ukryj
drwal z brodą i z biustem... Urocze ^^

I zaraz poleci piąty... ^^


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 27-01-2008, 00:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2008, 23:58   

Azariel napisał/a:
A propo Shany
Nanami napisał/a:
Jak dla mnie te całe rozważania o miłosci i czym tam jeszcze są strasznie pompatyczne, na poziomie dzieci z podstawówki i nazwałabym to raczej pseudowywodami.
dokładnie kompletna nuda.

HeellLLLLOOOooooł?! Czego się spodziewać po anime dla nastolatków?

Pisałem już, że oglądałem Tekkonkinkreet?
Jak nie to napiszę. Kolejne świetne anime od Imperialu. Ceny może ma wysokie, ale jak na razie serwuje same pyszne kąski w świetnej jakości (Bebop, Paprika, trochę gorszy Steamboy i w/w). Na początku trochę raził mnie design bohaterów. Równie paskudny jak w mandze. Tła są świetne, barwne, żywe i nawet 3D nie razi tak bardzo. Sama historia raczej bez niespodzianek, ale ciekawa i sprawnie opowiedziana.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 255 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group