FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 256, 257, 258 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-02-2008, 15:57   

Na tym do którego wyszły suby (a przynajmniej mnie sie więcej znaleźć nie udało) czyli chyba 9 odcinek ? albo 8 ? Coś koło tego. ^^

Mam już zapisane żeby się za to zabrać, ale ja zwykle czekam na więcej odcinków, zwłaszcza jeśli seria jest dobra ^^

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 02-02-2008, 17:48   

Tak sie wtrącając, hardsuby do drugiej serii Saiunkoku są do 16 odcinka (cały arc w prowincji Sa) tylko że od jeszcze innej grupy ^^ Aaa z angielskimi napisami jeszcze raz to zobaczyć...!

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 02-02-2008, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vlyyk Płeć:Mężczyzna
Farseer


Dołączył: 04 Gru 2007
Skąd: Imaginationland
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2008, 20:39   

Zabrałem się za Full Metal Panic! i pozytywnie się zaskoczyłem mimo obecności mechów jest to spoko seria(aktualnie 9ep). A główny bohater jest przekomiczny:)
I jakby ktoś znał jakieś anime o piłeczce nożnej był bym dzwięczny za cynk bo po Whistle coś ciekawszego bym zobaczył.

_________________
there is no such thing as innocence only degrees of guilt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8509315
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2008, 17:45   

Rozen Maiden, Rozen Maiden: Träumend, Rozen Maiden: Ouvertüre - to był istny maraton. 3 dni i po sprawie. Kolejna dobra seria którą "przez przypadek" wypatrzyłem przeglądając MAL. Chyba z wrażenia skusze się na mangę. (kolejną serią też bym nie pogardził)
Tokimeki Memorial ~Only Love~ OVA - Special poświęcony drugo (trzecio?) planowej postaci... nic ciekawego.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-02-2008, 17:38   

Gundam daburuoo 16
. . . ona ma różowego (ok, niech będzie, że czerwonego) mecha i fioletowego Haro...... Jest LOLI. Jest GENKI. Jest PRZERAŻAJĄCA. I ma głos Kagury.
I robi pokazówkę żywcem z Evangeliona wyjętą, ómarłam.
Poza tym - łiiiiii! Niebieski Bizon i Ciemny Bizon! Nowe pairingi yaoi! Łiiii!

Odcinek daje odpocząć przeponie: po 100% win piętnastego, ten zawiera tylko jedną wartą kwiknięcia scenę (Evangeliooon) - 3/4 to recap streszczający dotychczasowe działania Gundamów przetykany fanserwisem z rodzeństwem Trinity. BU! A tyle czekania było!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-02-2008, 23:33   

GoNik napisał/a:
. . . ona ma różowego (ok, niech będzie, że czerwonego) mecha i fioletowego Haro...... Jest LOLI. Jest GENKI. Jest PRZERAŻAJĄCA. I ma głos Kagury.

Kugimiya Rie <3

...Shakugan no Gundam?
...
...G00ndam no Tsukaima?

Pierwszy raz widzę żeby Rie-chan podkładała głos pod postać która MA czym oddychać, i to BARDZIEJ niż Wank Liu Mei.

Dobre było, nawet jeśli recap.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-02-2008, 00:54   

Persona ~trinity soul~ 05
Zaczyna się powoli rozkręcać i pojawia się nadzieja, że wyjdzie z tego coś ciekawego.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2008, 08:14   

Futari wa Pretty Cure czyli kolejna seria o Magicznych Dziewczynkach ratujących świat przed złem. Dopiero zaczęłam, reszta się ściąga :)

Yes! Pretty Cure 5 to w pewnym sensie kontynuacja wcześniejszego tytułu, ale bohaterki są całkiem inne i jest ich więcej. Ściągnięty narazie pierwszy i ostatni odcinek, oglądnięty opening i ending, więc nic więcej o tym anime nie mogę powiedzieć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2505311
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2008, 13:59   

Konstytucja Forum napisał/a:
2. Linki do stron oferujących ściąganie pirackich plików (muzycznych, filmowych lub graficznych), gier i programów, a także linki do stron z crackami i pirackich serwerów będą kasowane. Pytania o takie strony będą kasowane lub ignorowane.

To powinno odpowiadać na Twoje pytanie... Które notabene nijak się ma do tematu.

Metoda kopiuj/wklej... To się robi nudne... Czy nowi użytkownicy nie mogliby jednak PRZECZYTAĆ dla odmiany regulaminu?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-02-2008, 14:02   

Avellana przed rejestracją możnaby zadać trzy pytania kontrolne dotyczące regulaminu np metodą a,b,c . I zniechęci to tych co chcą tylko narobić szumu i nieco uświadomi tych, którzy naprawdę chcą się zarejestrować...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-02-2008, 14:10   

Salva, przede wszystkim można pisać z gościa (jakoś wątpię, żeby oprócz zadania idiotycznego pytania w losowym miejscu panowie(panie?) będą udzielali się więcej), a my naprawdę nie oferujemy dużego i rozbudowanego działu download po rejestracji....

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shen-Ron Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Lut 2008
Skąd: Katowice
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2008, 19:03   

Witam wszystkich:) jestem nowy a to mój pierwszy post!! W anime i mandze siedzę od nie dawna może troche więcej niż rok.
Moim pierwszym anime są oczywiście takie tytuły jak Dragon Ball Czy Soul Hunter które były puszczane na znanym wszystkim Rtl7:)
Niedawno zostałem wmurowany przez Berserka i jak narazie jest to dla mnie najlepsze anime jakie widziałem!!
A teraz zaczynam oglądać Ergo Proxy jestem dopiero po pierwszym odcinku. I mam do was pytanie jest to anime warte obejrzenia??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-02-2008, 17:05   

Hatenkou Yugi 04 - nareszcie! Po trzecim, nieco mrocznym odcinku, przyszedł czas na odprężenie, było zabawnie, piekielnie zabawnie...

Spoiler: pokaż / ukryj
Razhel jest cudowna, absolutnie genialna; kiedy udawała tą grzeczną, zagubioną, przemokniętą sierotkę w potrzebie, byłam pewna, że przjmą ją w tym domu z otwartymi ramionami, a tu krótkie, stanowcze NIE (jak Bozię kocham, ja się tego nie spodziewałam)... Jej wyobrażenia co się stało z H - chanem i Alzeido, a potem jej reakcja, kiedy zastała ich przy kominku w szlafroczkach (nie jestem fanką fanserwisu, ale to było piękne i Al z lampką wina, piszczałam, przyznaję się).
Chyba nie było w tym odcinku sceny, przy której bym się przynajmniej nie uśmiechała. Chociażby ta w łazience, swoją drogą niech ktoś mnie uświadomi jak i kiedy Heat tam wlazł?!
Jaskinia to już w ogóle rewelcja, te wszystkie przyciski i pułapki, i pytanie dnia... Odpowiedź Razhel mnie zabiła, zresztą panowie też byli zaskoczeni - Al ją kopnął, a wcześniej chcial zastrzelić, ja chcę mangę!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2008, 22:24   

Shen-Ron napisał/a:
I mam do was pytanie jest to anime warte obejrzenia??

Jest dział na ten temat:P, a jeśli oglądałeś Berserka i ci sie podobał polecam: Claymore.
Hatenkyou Yugi 04 - No naprawdę bardzo fajnie, Rezhel wymiata a propo
moshi_moshi napisał/a:
jak i kiedy Heat tam wlazł?!

Sam jestem ciekaw, ale po nich można się wszystkiego spodziewać.
Gundam 16-17 - Zgas gdy usłyszałem głos pani w czerwonym Gundamie, tego się nie spodziewałem, a tak po za tym to rzeczywiście to przypomina trochę evangeliona, nawet wcześniej na to uwagi nie zwróciłem.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anony/m/ous
Gość
PostWysłany: 06-02-2008, 23:27   

Gundam00 17


Spoiler: pokaż / ukryj
Fabuła robi się coraz ciekawsza, chociaż jak powiedzieli gdzie zrobili Gundamy to się uśmiałem. Evil haro is evil. No najważniejsze, z cyklu czemu nie należy wyłamywać się z formacji...
Howard ;_;

Dziwne, że się tak przywiązuje do tych daleko planowych postaci.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 257 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 256, 257, 258 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group