FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2008, 00:09   

Jedna z bardziej poschizowanych serii 2007 roku - Shigurui, zaliczona. Aż trudno jest człowiekowi coś o tym tworze napisać. Anime niesamowicie klimatyczne, najbliżej mu chyba pod tym względem do Texhnolyze (ten sam reżyser). Ano właśnie, całość jest rewelacyjnie wyreżyserowana. Strona graficzna zachwyca, tak samo jak muzyka. Ogólnie dziwaczny twór, masa seksu, przemocy, przedziwnych ujęć... 12 odcinków samurajskiej schizy. Mi się spodobało.

A teraz? Czas zaatakować jakiegoś molocha... może Monster?

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2008, 10:13   

Naruto 46 - Nie wiem ale to jest mistrzostwo, przez 20 min nic się nie stało, jak tak wodę można lać? Sam nie wiem.
Bleach 159 - Tu przynajmniej zaczyna sie coś dziać, jedyne co mnie denerwuję to zgraja tych "hollow" którzy uczepili się bohaterów.
Spice and wolf 5 - tu diamteralna różnica do naruta dużo sie działo, przynajmniej jest ciekawie, i Horo "The Wise" wymiata, a i sam Lawrance daję popalic choćby stwwierdzenie:
Spoiler: pokaż / ukryj
Kupiec się się raduję gdy ma złoto, a rozpacza gdy jest bankrutem.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2008, 16:20   

Legend of the Galactic Heroes 21 Niezłe to jest, Yang Wen-li już jest moim ulubionym bohaterem. Blondynka (nie mogę zapamiętać jego imienia) jakąś szczególną sympatią nie darze ale antypatią też nie więc może być. Mam tylko nadzieję że Annerose dostanie jakąś większą role poza byciem obiektem westchnień przyjaciela blondynka.

Spice and Wolf 3 To jest jak na razie najlepsza seria tego sezonu.

Hatenkō Yugi 3 Bohaterka całkiem niezła ale w tej serii brakuje mi tego czegoś co by sprawiało że chciałabym oglądać dalej, jeszcze nie rzucam ale mając przed sobą jeszcze 89 odcinków bardziej wciągającego Legend of the Galactic Heroes możliwe że Hatenkō Yugi raczej nie prędko skończę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2008, 18:44   

Futari wa Pretty Cure Splash Star 1 - zapowiada się kolejna seria o Niesamowicie Dobrych Magicznych Dziewczynkach...
Futari wa Pretty Cure 2-3 - NDMD (wytłumaczenie linijkę wyżej)
Yes! Pretty Cure 5 1 - ponownie NDMD, ale ja uwielbiam tego typu serie :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2505311
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-02-2008, 21:55   

Gundam 00 17-18 - mogliby trochę mniej jednostronnie przedstawić nowe postacie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Jak mamy 3 psycholi i Evil Haro, naprawdę nietrudno domyśleć się, że okażą się przyszłymi antagonistami (zwłaszcza, że wojska całej Ziemi leżą i kwiczą)

Abstrahując od fabuły wyobraziłem sobie Setsunę w związku małżeńskim. Pierwsza kłótnia (w związku z jego dotychczasowymi przejawami dyscypliny wojskowej) skończyłaby się najprawdopodobniej w następujący sposób:

Setsuna: I have decided that my wife is a source of conflict. Engaging in intervention. Anihilating target.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Anony/m/ous
Gość
PostWysłany: 11-02-2008, 08:54   

I właśnie za to go od poprzedniego odcinka lubię, zaczął myśleć samodzielnie (co innego że nie przemyślał dokładnie tego co ma zrobić, ale przynajmniej próbuje).

Spoiler: pokaż / ukryj
No i jestem pod wrażeniem tego co Sunrise zrobiło z Louise, byłem zaskoczony, a to się rzadko zdarza. Jakby ktoś myślał, że przesadzili to powinien pooglądać stare gundamy (np V Gundam, tam to dopiero Tomino przesadził).
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-02-2008, 12:59   

One Pound Gospel Live Action - czyli romans zakonnicy i obżerającego się czym tylko można boksera. Rzecz "ozdobiona" typowo japońskim talentem aktorskim (a raczej jego brakiem), nudna i jadąca na "kontrowersyjnym" temacie. Do kosza.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-02-2008, 13:14   

Phantom Quest Corp - zabawne, dynamiczne, ma sympatyczne postaci i niezgorszą jak na swój czas grafikę. Szkoda, że twórcy mieli pomysł na tylko cztery odcinki.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-02-2008, 13:34   

Zombie Loan - około szóstego epa zaczęło mnie wciągać, a gdy wciągnęło na dobre, okazało się że to już koniec. Nieładnie tak postępować z widzami, oj nieładnie

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 11-02-2008, 14:31   

Shakugan no Shana ! - przesliczna seria, jestem wrecz zauroczona... jest sliczna!! No nie moge przestac ogladac, obiecalam sobie ogladac 1 dziennie... ale peklam w niedziele... i w 1 dzien 13 odcinkow :P dzis albo jutro koncze ^^ Kawaiiii!!!!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-02-2008, 17:33   

Lila, a widziałaś już bonusy?
Shana-tan i Uruchai nabiareją nowego wymiaru :D

A ja chyba zabiorę się za drugi sezon.

Poza tym... Genshiken II. LOL. Tym razem eksplorujemy umysł fujioshi. KOWAI~

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-02-2008, 18:28   

wa-totem napisał/a:
A ja chyba zabiorę się za drugi sezon.

Trochę żałuje że wziełem sie za drugi sezon. Akcji jest prawie zero. Jedynie plus jest, że niektóre postacie zaczynają być leciutko bardziej dojrzałe.

Gens
wa-totem napisał/a:
a tym... Genshiken II. LOL. Tym razem eksplorujemy umysł fujioshi. KOWAI~


Ogiue grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Ona jest u mnie TOP 1. Grrr koniec Genshinkowej transmisji

Koncówka Shigurui jest boska, a zarazem można sie wkurzyć. Seria jest niekompletna. kilku szczegółów nie wyjaśnili do końca. Jedynie są poszlaki, których mozna się domyslać. Naprawdę przydałby się dodatkowy odcinek. Z serii samurajskich jest ono umnie w top 3. wraz z Samurai X Tsuiokuhen i Samurai Champloo

Mnemosyne ova- Na tralierze wszystko pięknie wyglądało, ale musze powiedzieć , że spodziewałem sie czegoś innego. Jak to ująć bardziej mrocznego i szybkiego. Mimo wszystko dobry kawałek chleba, lecz nie przepyszny.


Z nowszych serii warte uwagi są Spicy Wolf. Na wykładach z zarządzania powinni puszczać to anime. Genialna seria. Zaś True Tears nie wiem czemu mi sie podoba. Hatenkou Yuugi potencjał jest, lecz nie wykorzystany do końca. Mogliby bardziej skupić sie na nich i zrobić dłuższą serię. Trochę akcja jest taka hopsiu tralalala. Nie libie czegoś takiego. Bishony mnie nie drażnią. To połowa sukcesu jest.

Hihi obejrzałem 19-23 odcinki Shounen Omnouji. Wszystkie moje obawy odleciały w siną dal. dalej dobrze się oglada. Mokkun jest Cool.

Hakaba Kitarou- Nawet fajne i dziwaczne. Zobaczymy co z tego potworka
wyrośnie.

Clannad 17. Destrukcyjna parodia scen hentaiowych i ecchi. Padałęm smiechem. dotąd najlepszy odcinek. Najważniejsze, że zaczęło sie coś się dziać. Nie moge doczekać następnego odcinka. Kyou rządzi.

Po za tym bardzo wkręciłęm się w MONSTER. Od DEATH NOTE nie miałęm takiego dreszczyku na plecach. Narazie trudno mi powiedzieć, co jest lepsze.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-02-2008, 18:48   

Ja żałuję, że zabrałam się za drugi sezon Shakugan no Shana. Pierwszy wciągnełam w parę dni... Drugi wymęczyłam do 14 odcinka, aktualnie jest 17 a ja nie mogę się przemóc, mimo że stanęłam teoretycznie na momencie, gdy COŚ wreszcie zaczęło się dziać, po prostu odrzuca mnie. Może się zmuszę by zobaczyć, czy może jakimś cudem sie zrehabilituje jeszcze. Grafika dalej jest cudna, ale fabuła leży i kwiczy w agonii jak dla mnie.

Hatenkou Yuugi epek 2, nie ma to jak trafić do więzienia. Ciekawe wyjście obrała główna bohaterka, by pokazać dzieciakowi do czego prowadzi zemsta. Zdecydowanie przyjemna seria, choć jest także totalnie wyprana z czegoś, co zapadłoby w niej w pamięć.

Rewatching Ourana. Nadal kwiczę ze smiechu <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-02-2008, 19:35   

Slayers Next. Zobaczyc Line w stroju ala MMPPP spiewajaca piosenke rodem z tego samego anime to po prostu niezapomniane przezycie. I jeszcze tekst naszego rozgarnietego blondaska w trakcie... Po prostu bosko;D
Pozniej planuje w pochlonac Higurashi drugi sezon w jedna noc, a potem meczyc fantatic children. Na rozluznienie serie Slayers Try i plan ogladania na najblizszy czas mam zapewniony;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 11-02-2008, 22:21   

wa-totem napisał/a:
Lila, a widziałaś już bonusy?
Shana-tan i Uruchai nabiareją nowego wymiaru :D

Bonusy? jakie Bonusy ? mam dużo jakiś poza seryjnych filmików razem z Seria :P ale nie mam pojęcia co to są... na razie nie tykam, bo oglądam serie :P

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 258 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group