FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Zubrein Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2008, 22:28   

Właśnie skączyłem Death note nie powiem seria całkiem dobra chodź zakończenie mi troche nie pasowało lecz pewnie każde inne ruwnież by mi sie nie podobało :) Teraz mam zamiar zabrać sie za Monster ale nie wiem czy warto może wy mi odpowiecie na to pytanie ??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-02-2008, 22:44   

Zubrein napisał/a:
Teraz mam zamiar zabrać sie za Monster ale nie wiem czy warto może wy mi odpowiecie na to pytanie ??
To jest pytanie do tematu "Co polecicie" - temat przyklejony do tego forum.

Proszę się tam zapytać.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2008, 17:56   

Iza napisał/a:
Zobaczyc Line w stroju ala MMPPP spiewajaca piosenke rodem z tego samego anime to po prostu niezapomniane przezycie. I jeszcze tekst naszego rozgarnietego blondaska w trakcie...

Mówisz o "Otome no Inori"? To jest urocze ^_^

A i tak najfajniejszy z tej serii jest Xellos :)


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 14-02-2008, 16:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-02-2008, 17:46   

Irresponsible Captain Tylor 1-26
Jedno z lepszych anime, jakie zdarzyło mi się ostatnio obejrzeć. Nieco stara seria, co jednak nie przeszkadzało mi w oglądaniu, ba, uważam, że właśnie taka grafika zapewniała serii niecodzienny klimat. Dużymi plusami są bohaterowie i humor. Szczególnie główny bohater - w pełni zasługujący na swój tytuł
Spoiler: pokaż / ukryj
(chociaż z czasem, mam wrażenie, tytuł ten załoga wypowiadała tak, jak się mówi "niedobry kotek" z rozczuleniem w głosie).
Poza tym ja ogólnie lubię space opery. Zwłaszcza dobre space opery. A już na pewno space opery z takimi postaciami i z tak ładnie i zręcznie poprowadzoną fabułą, która nie urasta do łańcucha tragicznych i wstrząsających ludzkością a ludzkość patosem wydarzeń. Owszem, wojna jest, wielkie wydarzenia są, ale pokazane tak zgrabnie i naturalnie, że ogląda się to z prawdziwą przyjemnością.
No i główny bohater oczywiście. Ale o tym chyba już pisałam. Cóż, to Tylor, nie zaszkodzi powtórzyć.

Ale kwiiik, jest jedno traumatyczne przeżycie zaserwowane widzom...

Spoiler: pokaż / ukryj
Peruka... To była peruka! XD


Zaczęłam też oglądać Eurekę 7. Nie wiem, czy skończę. Anime jest, delikatnie mówiąc, złe. Bohaterowie są nudni i do tego strasznie przecharakteryzowani. Na siłę starano się wyposażyć ich w pewne cechy (np. swoboda zachowani), co ja odbieram jako rzecz bardzo naciąganą. Ich decyzje są niekonsekwentne i w większości pozbawione sensu.
Spoiler: pokaż / ukryj
No bo na litość, wpierw z zimną krwią zabijają niewinnych ludzi, każdego, kto im się nawinie, łącznie z dziećmi, żeby później ni stąd, ni zowąd zaopiekować się trójka dzieciaków pozostałych po przeprowadzonej przez nich rzezi (i o zgrozo! dzieci nazywają się: Maurice, Maeter i Linck... Po co? Na co? o_O No dobrze, nie obejrzałam jeszcze całości, może później okaże się, że zostaną sławnymi dramatopisarzami...). Oczywiście zostało to wykorzystane. Żeby główny bohater mógł we wzruszający i chwytający za serce sposób przekonywać "matkę", że uratowanie tych dzieci oznacza to, że ona tak naprawdę chce się zmienić...

O fabule nie wspomnę, bo żadnej do tej pory nie wykryłam.
To anime ratuje tylko fakt, że seria jest przeznaczona raczej dla młodszych osób.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-02-2008, 18:24   

Salva jesteś wielka! Właśnie zrobiłam krótką przerwę na zrobienie herbaty i przy okazji piszę sobie tego posta. Hunter X Hunter jest świetne i wciąga jak odkurzacz! Jestem na 8 odcinku i oczu od ekranu oderwać nie mogę, jak na razie Naruto czy inne tasiemce przygodowe nawet się do tego nie umywają (pomijam Inuyashę). Bardzo sympatyczni bohaterowie, w ogóle nie przeszkadza mi fakt, że są strasznie smarkaci, ciekawa historia (ja mam jakąś słabość do wszelkiego rodzaju egzaminów) i nie ma w niej żadnych niepotrzebnych przerywników czy dłużyzn. Bogowie, główny bohater jest dzieckiem i zachowuje się jak dziecko, nie będąc przy okazji irytującym kretynem (ostatnio tylko Hikaru zrobił na mnie takie wrażenie), jest trochę Tragicznych Przeszłości, ale emo i angstu jak na razie nie stwierdziłam. Przez pierwsze dwa odcinki miałam małe problemy z grafiką, trochę niedzisiejsza, ale już się przyzwyczaiłam, projekty postaci nieco kuleją, ale kolorystyka, tła, projekty bestii, animacja i różne takie szczególiki na prawdę bardzo udane. Jedyne co mnie drażni to fryzura Gona - wygląda jakby piorun w szczypiorek przywalił, pierwsze skojarzenie miałam z Yu Gi Oh czy innym Shaman Kingiem, ale ogólnie świetna zabawa.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Arioch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2008, 18:39   

Skończyłem właśnie School Rumble. Czuję się wewnętrznie pusty. Potrzebuję drugiej serii ;)

Oglądam teraz na zmianę Evangeliona i Sailor Moon. Niesamowite, jakie rzeczy człowiek czasami zauważa wracając do serii po latach ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2008, 19:16   

Oglądam obecnie Rurouni Kenshin i Twelve Kingdoms ;] Świetnie anime ! Szczególne warty polecenia drugi tytuł. Fantasy jak okiem znalazł/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2008, 21:41   

Aktualnie:
"Armored Trooper Vottoms" - odcinki co jakieś dwa tygodnie, na razie są 4
"Kimikis Pure Rogue" - nadal to oglądam, odcinki co tydzień
"Pumpkin Scissors" - świetne, walki w realiach zbliżonych do II wojny światowej, ciekawe postaci, ciężko znaleźć online, ale mi się udało i oglądam
"Last Exile" - bardzo mnie urzekły pierwsze odcinki i oglądam dalej, przymierzałem się do tego anime od pół roku, polecam, warte obejrzenia

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-02-2008, 01:43   

Persona ~trinity soul~ 06

Odcinek lekki i bardziej komediowy niż poważny. Nazwałbym to wręcz fillerem, gdyby nie fakt, że seria ma tylko 13 odcinków - za bardzo czego wypełniać nie ma.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-02-2008, 15:28   

Melmothia, obejrzyj dalej Eureke 7 nie skreślaj tak szybo, fabuła się naprawdę rozwija ja sobie oglądam drugi raz i jestem na 24 odc. To jest coś więcej niż typowa opowieść że chłopaczek ratuje świat. A co do bezlitosnego zabijania to będzie bardzo pogłębiony wątek. Z czasem robi się naprawdę wzruszające i wciągające.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-02-2008, 17:22   

Enkidu napisał/a:
A co do bezlitosnego zabijania to będzie bardzo pogłębiony wątek. Z czasem robi się naprawdę wzruszające i wciągające.

Tego właśnie się obawiam. To jest naciągane jak stare szelki, a schemat wyeksploatowany do granic możliwości. Bardzo trudno się to ogląda, bo patos bije drzwiami i oknami przy całkowicie płytkich charakterach postaci. Jeszcze trochę wzruszających scen, a już w ogóle nie będzie się dało tego oglądać.
Gundam 00 1-8 - jeśli napisałam o tym coś złego, to cofam to XD
A odnośnie do Eureki 7 - matko! w Gundamie jest Holland! Już go nie lubię.

EDIT

Spoiler: pokaż / ukryj
Rumieniący się Allelujah, kwik!

Zapomniałam: Hunter x Hunter 1-4 (też się skusiłam). Dobre shounen. Ale manga i tak była lepsza. Nie wyłapywała obcych fal ._.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2008, 18:57   

Melmothia napisał/a:
(...)
Zapomniałam: Hunter x Hunter 1-4 (też się skusiłam). Dobre shounen. Ale manga i tak była lepsza. Nie wyłapywała obcych fal ._.

Czego nie wyłapywała ? Nie łapię.
Anime to wierne odzwierciedlenie mangi, jakoś nie zauważyłem by w jakikolwiek sposób odbiegało od pierwowzoru, ale w sumie wersję animowaną oglądałem z 2 lata temu, a mangę czytałem z 5 lat temu (początkowe rozdziały, ch. 250-270 stosunkowo niedawno) więc mogę się mylić.
W każdym razie z tego co pamiętam to jednak anime bardziej mnie przyciągnęło, ładniejsza kreska, dobra muzyka i świetnie dobrane głosy seiyuu, a fabuła ta sama.

Wracając do tematu:
Detektyw Conan 494
Bardzo dobry odcinek, kontynuacja poprzedniej sprawy. Aż nie chce mi się wierzyć, by Gosho Aoyama sam wymyślał te wszystkie genialne sprawy. Jak będę chciał kogoś zabić na pewno skorzystam z bogatej oferty jaką oferuje ;). Jednak Eisuke to ciekawe indywiduum. Ktoś jeszcze to ogląda ?

Shion no Ou
15-ty odcinek czeka w kolejce, poprzednie były na tyle interesujące, że oglądam dalej, ale seria na raz.


Ostatnio zmieniony przez Góral dnia 14-02-2008, 18:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-02-2008, 18:59   

Ło. Mel, na którym odcinku Eureki jesteś? Ja odpadłem na bodaj drugim, po Twojej reakcji widzę, że sprawdziło się wszystko czego się spodziewałem.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-02-2008, 19:28   

Ysen, ja doszłam do dziewiątego.

Wszczebrzeszyn napisał/a:
Czego nie wyłapywała ? Nie łapię.

Bo to trochę hermetyczne...
Wszczebrzeszyn napisał/a:
Anime to wierne odzwierciedlenie mangi, jakoś nie zauważyłem by w jakikolwiek sposób odbiegało od pierwowzoru

Ja nie pamiętam, czy anime odbiegało czymś od mangi, tę ostatnią czytałam dawno temu. To jest po prostu moje odczucie. Mangę pochłaniałam tom za tomem, anime aż tak nie wciąga. Musiałabym zacząć to czytać jeszcze raz, żeby móc porównać jakoś szczegółowiej.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Konkur Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2008, 19:47   

Wszczebrzeszyn napisał/a:

Wracając do tematu:
Detektyw Conan 494
Bardzo dobry odcinek, kontynuacja poprzedniej sprawy. Aż nie chce mi się wierzyć, by Gosho Aoyama sam wymyślał te wszystkie genialne sprawy. Jak będę chciał kogoś zabić na pewno skorzystam z bogatej oferty jaką oferuje ;). Jednak Eisuke to ciekawe indywiduum. Ktoś jeszcze to ogląda ?

Meitantei Conan jest w miare fajny, ale utknelem na odcinku stukilkunastym - na rawy moje umiejetnosci jezykowe nie sa wystarczajace, a jedyne dostepne suby to chinskie bootlegi ktore troche odpychaja. Ale ogolnie bylby o wiele fajniejszy gdyby bylo mniej losowych spraw, a wiecej odcinkow zwiazanych z Kaitou Kidem czy Czarna Organizacja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 259 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group