FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Sejuro
Gość
PostWysłany: 31-03-2008, 10:18   

Bezimienny napisał/a:
wa-totem napisał/a:
A co do drugiego sezonu, wiesz-gdzie słyszałem że za 6 miesięcy i to podobno oficjalnie gdzieś było bo źródłem informacji była osoba zdecydowanie lepiej niż ja władająca japońskim.
To dobra wiadomość, bo bałem się że trzeba będzie do następnego roku czekać.

Już od dłuższego czasu wiadomo, że drugi sezon 00 zostanie wyemitowany w październiku 2008, podobnie jak miało to miejsce z pierwszym sezonem.

Jeżeli zaś chodzi o odcinek/odcinki, to najlepiej byłoby się wstrzymać z oglądaniem (wiem, że to trudne ;)) i poczekać na wydania pozostałych grup (Shinsen, Conclave), jeżeli zależy nam na zrozumieniu co naprawdę powiedzieli bohaterowie. Nyoron jest znany z fatalnej jakości wypuszczanych przez siebie subów (przynajmniej tych tyczących się Gundam 00) - http://www.darkmirage.com/2007/10/22/gundam-00-nyoron-translation-errors/ (od tego czasu ich poziom nie uległ znacznej poprawie).
Przejdź na dół
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 31-03-2008, 18:42   

Bus Gamer, pierwszy odcinek - właściwie nie wiem co o tym myśleć, jakoś nie wciągnęło mnie, chociaż sam pomysł wydaje się być ciekawy. Trzech panów, zgadza się na udział w nielegalnej grze, żeby zdobyć olbrzymią sumę pieniędzy. Trudno powiedzieć coś więcej po jednym odcinku, na razie bohaterowie nie zachwycili mnie specjalnie, za to jeden zdążył zirytować. Na razie nic specjalnego, ale zastanawia mnie ile to ma mieć odcinków, bo że jest to historia na co najmniej 13, nie mam wątpliwości. Tymczasem na ANN widnieje cyfra trzy i co najciekawsze wydano tylko jeden tom mangi, chociaż podobno autorka (Kazuya Minekura, pani odpowiedzialna za Saiyuki) chętnie napisałaby ciąg dalszy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 21:23   

Hatenkou Yugi 06 Ta seria najwidoczniej nie jest dla mnie, po 6 odcinkach kompletnie mnie nie obchodzą ani bohaterowie ani co będzie dalej (zresztą pewnie i tak nic specjalnego skoro ma tylko 10 odcinków), do oglądania dalszych musiałabym się zmuszać a nie o to chodzi.

Princess Tutu Świetne, na nic specjalnego się nie nastawiałam i zostałam pozytywnie zaskoczona. Całą czwórkę bohaterów udało mi się polubić i pod koniec wszystkim kibicowałam, a za często mi się nie zdarza polubić całej obsady.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2008, 10:17   

Aktualnie...

Higurashi no Naku Koro ni (odc. 1 i 2) - Atmosfera jest, ale jak na razie mało straszna, wszystko do przewidzenia. Ale będę oglądać, wierząc w zapewnienia tych rzesz widzów, którzy twierdzą, że anime robi gąbkę z mózgu. ;)

Gundam 00 (odc. 25) - nic nie wyjaśnili (a, przepraszam, wyjaśnili tytuł "00" w ostatnich 15 sekundach odcinka) i każą czekać do października? Super. Ale nie powiem, pomijając bojowe, patetyczne okrzyki meisterów i ich przeciwników - wzruszyłam się. Jak często ostatnio na Gundamach.

Gintama (odc. 1 i 2) - czy poziom randomness and etc będzie malał czy wzrastał? Zabierałam się do tego dwa razy i na razie przy obu próbach poległam. Ja głupotę potrafię przeżyć, oglądam przecież Reborna, ale w Gintamie chyba tego aż za dużo...

Tengen Toppa Gurren Lagann (odc. 1 i 2) - Kaminaaaaa! Simonek! Zielony pan od nadmiernie aktywnych palców! To trza będzie dalej oglądać.

Prince of Tennis (odc. 1) - nie ukrywam, że zaczęłam oglądać to anime, bo ciekawi mnie spory fandom. ;)

No i na koniec...

Katekyo Hitman Reborn (odc. 72) - filler jak filler, ale zbliżamy się do najlepszych rozdziałów mangi, czyli łuk
Spoiler: pokaż / ukryj
"ten years later"
. Nie mogę się doczekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-04-2008, 16:06   

Kim Possible, 4. sezon - może jestem uprzedzony, ale jednak czuć odcinanie kuponów. Kilka kosmetycznych zmian (Kim dostaje samochód i nowy kostium bojowy, Ron dostaje siostrzyczkę), kilka odcinków świetnych, dużo przeciętnych. Trochę szkoda postaci Barkina, moim zdaniem można było go rozwinąć, zamiast degenerować. Z sympatycznego belfra-"sierżanta" zrobili zupełnego wariata, który zdecydowanie za długo był starym kawalerem. Wątek romantyczny na szczęście nieduży i pochowany po kątach, ale i tak straszy - naprawdę wolę już CLAMP-ową "teorię soulmate'ów" niż tę "miłość przez zasiedzenie".

Poza tym - epizodyczna konwencja jest fajna do czasu. Jeśli kiedykolwiek powstanie ciąg dalszy przydałaby się jednak ciągła fabuła, w której postaci nie zmieniają się skokowo, z sezonu na sezon.

... Ale ponieważ taki ciąg dalszy oznaczałby rozwinięcie serialowych pairingów to ja chyba nie chcę jakiejkolwiek kontynuacji.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2008, 17:17   

Negima!? 21 - Heh, nareszcie kolejny odcinek. Humoru jak by więcej, emocje wewnątrz też zaczynają wychodzić na wierzch, Ramen jak zwykle na pierwszym planie..... czekam na następne.

True Tears - Zakończenie nie podobało mi się w ogóle, ogólnie cała seria jakaś mdła.

Clannad - Cały komentarz mogę zamknąć w jednym zdaniu: "Kanon 2k6 lepszy". Ciekawe, przyjemne w oglądaniu ale miałem uczycie że część gdzieś już widziałem.

Hellsing OVA 4 - Hmm, mocny skok czasowy w stosunku do magi... A szkoda bo liczyłem na "Elevator Action". Schrödinger z głosem Ryoko Shiraishi spowodował u mnie niekontrolowane hihawki co jego kwestie, a ending sam w sobie jest mistrzem klasy Super Deformed ^_^

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2008, 18:30   

Hisus napisał/a:

Gintama (odc. 1 i 2) - czy poziom randomness and etc będzie malał czy wzrastał? Zabierałam się do tego dwa razy i na razie przy obu próbach poległam. Ja głupotę potrafię przeżyć, oglądam przecież Reborna, ale w Gintamie chyba tego aż za dużo...

Zacytuję sam siebie:
Cytat:
na jednej polskiej stronie nt. Gintamy były 2 komentarze: pierwszy mówił o tym, że nie opłaci się tracić czasu na ten serial chyba, że ma się <12 lat, drugi natomiast, że poleca je, ale pod warunkiem że jest się w stanie je zrozumieć. Właśnie zostałem uświadomiony dlaczego Gintama jest tak mało popularne, ludziom się nie chce przebrnąć przez pierwsze odcinki (bo później nawet nie trzeba wiele rozumieć żeby się pośmiać).

Jak dla mnie najlepsze anime aktualnie wychodzące, pierwsze 4 odc. nie są zbyt zachęcające, ale po pierwszych 10 nie mogłem się oderwać od Gintamy. A i radzę obejrzeć PoT bo będzie to przydatne przy 62 odc. o tytule "Prince of Badminton" :).
Cytat:

Prince of Tennis (odc. 1) - nie ukrywam, że zaczęłam oglądać to anime, bo ciekawi mnie spory fandom. ;)

Prince of Tennis natomiast to tasiemiec, który przypadł mi do gustu, aczkolwiek po 100 odc. (a nawet wcześniej) zaczął mnie przynudzać i oglądałem tylko dlatego, że chciałem zaliczyć ją do kompletnych. Nie żałuję jednak bo pod sam koniec odbył się najlepszy mecz moim zdaniem (Tezuka vs. Fuji). Zacząłem nawet oglądać OAV-ki (12 odc. na razie), ale teraz to już bardziej przeglądam właściwie niż oglądam. Autor się wypalił, jednak ogólnie dobre anime.

Żeby nie robić całkowitego offtopu, oglądam właśnie Star Treka TNG 6 sezon - świetne. Ta, wiem, nie ten dział
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-04-2008, 12:44   

DiziXagi napisał/a:
True Tears - Zakończenie
Jakie zakończenie?
O True Tears II nie słyszałeś? xD

viesiu:
Spoiler: pokaż / ukryj
wykasował wszystkie wspomnienia z nim związane zamiast tylko tych z odkryciem jego tożsamości, BO ON JEST JESUS CIERPIĄCY ZA NARODY I MUSI BYĆ SAM JEDEN, NA WYŻYNACH I ZGOCONY (w stosownej dla tHHHagicznego bohatera pozie. No jak to tak, miałby może jeszcze szczęśliwy być? Myśleć o kimś/czymś innym poza ŚWIĘTĄ SPRAWĄ?! >:D )


A ja obejrzałem ogon Shany... trochę lepiej, i jakże pełne drHHHHamatyzmu i sugestywne, zwiastujące *CUŚ* zakończenie... Oh well. Ten sezon trochę był "przegięty" w stronę komedii szkolnej, bo tą grupę wątków powieści mocno zaniedbano w S1 a teraz bez nich kierunek w który idzie zmierza fabuła wypadałby dziwnie. Ale ostatnich parę odcinków to solidna akcja w stylu S1. I widać że tym razem zespół jest w zasadzie pewny kontynuacji... ale najpierw będzie Zero no Tsukaima 3. Oh shi--

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2008, 17:31   

Chi's Sweet Home 1-3 czyli jak bardzo nasz świat może być przerażający, szczególnie gdy jest się z dala od matki, i to wszystko ukazane z perspektywy małego kotka.
Jest fajne, jest dla dzieci, ma tylko 3 minuty, pociesznego kota, zabawny op i seiyuu Hei'a z DtB w roli taty Youhei'a <3 (chociaż gdybym tego nie wyczytała, to pewnie nigdy bym się nie domyśliła, że to on). Madhouse ładnie odwzorowało pierwsze rozdziały mangi, anime ma takie ładne, pastelowe kolory jak wersja do czytania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2008, 18:23   

Gundam OO - 25 - czas czekać na drugą serię, a na temat 25:
Spoiler: pokaż / ukryj
Halleluja nareszcie dal popalić i zachowywał sie jak czlowiek, Setsuna jak zwykle i ciekaw jestem kto przeżył, zakładam że Setsuna, Halleluja, i pan cyborg.

Ghost Hound 10-19 - To jest genialne klimat który nie zmniejsza napięcia nawet na 5 sekund muzyka też jest perfekcyjnie dobrana, wg mnie najlepsza seria zeszłego roku. :)

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2008, 20:08   

Azariel napisał/a:
Gundam OO - 25 - czas czekać na drugą serię, a na temat 25:
Spoiler: pokaż / ukryj
Halleluja nareszcie dal popalić i zachowywał sie jak czlowiek, Setsuna jak zwykle i ciekaw jestem kto przeżył, zakładam że Setsuna, Halleluja, i pan cyborg.



Cóż...


Spoiler: pokaż / ukryj
wydaje mi się, że Hallelujah właśnie raczej nie przeżył - Allemu wybiło oko i jeśli przeżyje (a mam taką nadzieję) to będzie miał smexy eyepatcha, jak Lockon. ;) Halle chwilę przedtem się tak jakby pożegnał. Tak to przynajmniej wyglądało. Cały zagraniczny fandom obstawia więc takie rozwiazanie i mnie się też tak zdaje. Aczkolwiek, oczywiście, wszystko okaże się za te kilka miesięcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2008, 20:53   

wa-totem napisał/a:
O True Tears II nie słyszałeś? xD

Będzie druga seria?? A niech sobie będzie, niespecjalnie będę wyczekiwał, ale miło że maja coś w zanadrzu.

Shakugan no Shana II - Czy to naprawde juz koniec.... ja chce więcej. Seria miała swoje wzloty i upadki, pierwsza połowa rzeczywiście męczyła ale na szczęście "coś się zaczęło dziać".

Spoiler: pokaż / ukryj
Płacząca Hecate - widok piękny i dający nadzieje na kolejną osobę "startującą" do Yuji'ego (tak, tak... mam do niej słabość)


Rosario+Vampire - Koniec... poczęści nareszcie a po części szkoda bo seria mi się bardzo podobała, (może jakiś sequelik ^_^)

School Days ~Magical Heart Kokoro-chan~ - Musze pozostawić to bez komentarza.... bo to się kwalifikuje pod wieloma względami.

Spoiler: pokaż / ukryj
Niece Boat w morzu krwi - priceless

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2008, 21:37   

Do wypowiedzi Hisus:
Gundam 00 -
Spoiler: pokaż / ukryj
Ja co do jego śmierci nie jestem przekonany z prostego powodu, jakoś nie widzę zakończnia watku z Marią(superżołnierz-kobieta), kimkolwiek ona jest i dlatego obstawiam że Halleluja przeżył, ale jednak trzeba bedzie poczekać parę mięsięcy, mam nadzieję, że będzie warto.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-04-2008, 21:43   

Krótkie podsumowanie zakończonych serii

Kekkeishi- Bardzo przyzwoity Shounen. Bohaterów da sie lubić, a akcja idzie swoim torem. Jestem nawet zadowolony
H2O- dla mnie najgorsza seria zimowa. Bohaterowie wkurzali mnie niemiłosiernie. Fabuła taka w kit. Mogło być lepsze.
Shana II- najbardziej mnie zawiodła. Za dużo ckliwości.
True Tears- Wybija sie pod przeciętność. Drugi sezon chętnie obejrze
Rosario Vampire- rozwiązanie w mandze były duże lepsze. Bardziej mrocznawe, ale traciły na słodyczy. Tutaj mamy tylko to drugie.
They are my nobles 12- Są lepsze serie. Nuda wielka.
Ayakashi- Nie wytrzymałem z rechotania. Dalsze odcinki zostawie jak bede miał doła.
Minami II- Równie co pierwszy sezon. Wiecej odcinków z sióstrami.
Chocotto sister- Nic nadzwyczajnego. Według mnie marnotrawstwo czasu.

O Clannad i Spice Wolf juz pisałem swoje dywigacje.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-04-2008, 19:11   

Cytat:
Rosario+Vampire - Koniec... poczęści nareszcie a po części szkoda bo seria mi się bardzo podobała, (może jakiś sequelik ^_^)

Zależy od oglądalności, nie wyczerpali jeszcze tematów w pierwszej serii mangi - zrobili 5 tomów z 10, a teraz wychodzi druga część.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 268 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group