FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2008, 19:57   

Crack napisał/a:
Zależy od oglądalności, nie wyczerpali jeszcze tematów w pierwszej serii mangi - zrobili 5 tomów z 10, a teraz wychodzi druga część.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2008-04-03/second-rosario+vampire-anime-series-announced - Heh... no i się stało :)

Żeby nie było off-topa

Tsukuyomi -MOON PHASE- 1-15 - Po Karin mój pogląd na wampiry był dość spaczony, ale co to dzieje się w tej serii to zakrawa o dość poważną profanacje (kocie uszka NIE pasują wampirzycy).

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
haknu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2008, 22:06   

They Are My Noble-średnia seria ale oglądało się miło
Shakugan no Shana - początek nudny ale pod koniec zrobiło się w miarę ciekawie
RentalMagica- miało w sobie trochę akcji akurat na chorobę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-04-2008, 23:26   

The Tower Of Drauga- What the hell is that. Tego sie nie spodziewałem, że Gonzo zepsuje pierwszy odcinek. Na takie psucie nie mam nic przeciwko. Czyżby Code Geas miał godnego rywala w swojej wadze.
P.S Avalia za ile sprzedałaś prawa na różowy młoteczek?

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2008, 23:40   

Shigofumi - No skończyłem, ku mojemu zadowoleniu seria jest bardzo przyjemna,
ostatni odcinek był przewidywalny trochę choć robiłem sobie nadzieje strzeli czy nie. :P Moj pobożne życzenie się nie spełniło. O i to jest jedna z najfajniejszych serii które ostatnio oglądałem. Pierwsze wrażenie Jigoku Shoujo ale potem całkiem inaczej seria się rozwija. Główny wątek przyjemnie wolno się rozwija. Seria na 9,5/10
Suzumiya Haruhi 1-7 - Jak się to może komuś podobać, sama Haruhi jest beznadziejna, a Kion to posłuszny baranek suzumiya mówi Kyon słucha. I cała centralizacja fabuły na Huruhi też jest beznadziejna, zresztą wogóle mi się to nie podoba.
D. Gray 77 - No teraz to nabiera kolorów, tylko nadal mnie wkurza podejście niektórych bohaterów.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-04-2008, 13:36   

Cutie Honey Live Action 25 - no i się skończyło. Taka miła seria i już koniec, aż szkoda. Oczywiście, happy end, wszystko tak jak powinno, słodko i różowo. Fajna to była seria, fajna.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-04-2008, 20:26   

Claymore 1 - z openingu wyłaniał się jakiś Noir w konwencji fantasy, a z pierwszego odcinku wyszedł Vampire Hunter D z cyckami (na dodatek niezbyt obfitymi). Sporo o tej serii słyszałem dobrego, więc obejrzę dalej, może coś się zacnego wykluje.
Powrót do góry
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2008, 22:59   

Code Geass 25
Pod koniec robi się bardzo dramatycznie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Mam konkretnie na myśli Euphie, której faktycznie było mi szkoda. Nie zasłużyła na śmierć, ale pewnie nie było innego sposobu żeby ją zatrzymać.
"Głupio" wyszło możnaby rzec :p Zakończenie nic nie wyjaśnia, pozostawia tylko dużo pytań. Zresztą trochę mnie to zirytowało :/ Czekam na drugi sezon :)

Elfen Lied 13
Ja w przypadku CG niechętnie do tego podchodziłem, ale w końcu się skusiłem. Nie żałuję :) Historia raczej niezwykła, ciężko jest jasno i stanowczo określić kto jest dobry a kto zły. Jak dla mnie jednak trochę zbyt brutalne, zwłaszcza walka z Naną (zbliżenie na poucinane nogi - blech). Jak na tak popapraną historię zaskakuje
Spoiler: pokaż / ukryj
happy end, choć po raz kolejny zakończenie pozostawia trochę pytań. Jedynie można się domyślać, kim był gość :)
Tak czy inaczej jedno z ciekawszych anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2008, 10:45   

Amatsuki odc. 1 RAW - jak dobrze, że czytałam mangę i mogłam sobie pozwolić na wersję RAW. Cóż. Muzyka i - przede wszystkim - oprawa graficzna wymiatają, trafiają dokładnie w mój gust. Głosy również dopasowano całkiem nieźle (Kuchiha!), przyczepiłabym się tylko do Kona, który mi niestety średnio podchodzi (głos, postać uwielbiam).
Teraz czekam na napisy. :)

Katekyo Hitman Reborn odc. 75 & 76

Spoiler: pokaż / ukryj
Aaaaach, dziesieć lat w przyszłości! W odcinku 75 trzy główne punkty programu: podglądanie Lal Mirch w kąpieli, wejście dorosłego Yamamoto i scena, w której młody Gokudera przydzwania drosłemu Takeshiemu w szczękę. Odcinek 76 - jakie to piękne, że nie ma fillerów, tylko kontynuujemy wydarzenia z mangi. Szkoda tylko, że tak szybko zniknął dorosły Yamamoto... ;) Teraz czekam na pojawienie się Hibariego i Ryoheiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-04-2008, 13:15   

Claymore 2-5 - właściwie do czwartego epa mieliśmy to, co w pierwszym, ale piątym zapowiada już coś ciekawszego i niewatpliwie nieco bardziej yuriogennego (aczkolwiek tu jestem ostrożny, zatem poczekam i przekonam, jak to się dalej rozwinie. Kreska jest nawet sympatyczna. Brakowało mi chyba takiego kanonicznego fantasy.
Powrót do góry
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2008, 21:39   

Kanokon ep. 1 - Myślałem że wiosna 2008 będzie nudnym sezonem ale po tym odcinku wiem że na kolejne będę wyczekiwał z niecierpliwością.

Spoiler: pokaż / ukryj
Zaczyna się spokojnie, koleś - typowa niezdara - spotyka koleżankę ze szkoły i "ma lepiej" jak ja to mówię.... z minuty na minutę koleś ma "coraz lepiej" a żeby w kulminacyjnym momencie mieć "najlepiej".

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 06-04-2008, 23:43   

Uzupełniłam swoje braki w anime i jestem już po serii Witch Hunter Robin. I generalnie tak źle nie było! Zresztą zawsze wysoko oceniam anime z oryginalną fabuła i klimatem, który trudno zastąpic jeśli go po prostu nie ma! Dobrze, że tego w Witch hunter Robin nie zabrakło :) Udało mi się troche podleczyć po serii Nana. Tylko mam mimo wszystko pewne ALE.

Spoiler: pokaż / ukryj
Generalnie fabuła jest mimo wszystko dziwnie skonstruowana. Ja od samego poczatku założyłam, że Robin jest Witchem - a tu się okaząło, że pewne sprawy źle zrozumiałam. Te dialogi były czasami za mądre, że nic sie nie dało zrozumieć. Uproszczenie poczatkowych odcinków, czyli łapanie witchów - wszystko było momentami nazbyt proste! Jest poszlaka i tam napewno znajdzie się poszukiwany. Normalnie wszystko zabiera więcej czasu i trudu, ale rozumiem, anime w rezultacie wyszłoby za długie! A postać Amona - co za dziwak, macha przed biedną Robin pistoletem, ratuje, w jednej chwili mówi że nie jest ważne iż jst witchem, potem nagle robi z tego problem! Jak kobieta.. :) A ten dośc szeroko otwarty koniec do kontynuacji..Eh

Do dużej ilości rzeczy się przyczepiłam, ale raczej dobrze się przy Robin "bawiłam", raczej napewno :)

Udało mi się tez zobaczyć pierwszy odcinek Haibane Renmei - no no, zapowiada się, że i to anime ma swój klimacik. Lekki, zwiewny (przynajmniej narazie) - dobrze odpocząć po przygodach z łowcami i Amonem przy powiedzmy aniołkach? Podoba mi się delikatna muzyczka słyszana w trakcie. Ciekawe czy seria jest rzeczywiście warta tak wysokich ocen. Troszkę postacie są przedelikatne i lekko niemrawe, ale zobaczymy co będzie dalej!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2008, 23:45   

Oglądaj Haibane Renmei, oglądaj. Seria jest naprawdę świetna, ale ostatecznie można to stwierdzić dopiero po zakończeniu. Jestem pewien, że się nie zawiedziesz ;].

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-04-2008, 10:13   

Mnemosyne 1 - pierwszą zaletą jest niewątpliwie biust głównej bohaterki - momentalnie zwraca na siebie uwagę. Do tego dużo krwi, przemocy, prób wykończenia naszej heroiny i fabuła, która ma nawet szanse rozwinąć się w coś więcej. Zapowiadają 6 odcinków, na razie są dwa, ja widziałem pierwszy. Oby to nie okazało się tylko urushiharopodobną wydmuszką, gdzie poza biustami bohaterek nie ma nic ciekawego. O tym, czy to można uznać za yuri, na razie nie wyrokuję, choć pojawiają się takie głosy.
Powrót do góry
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2008, 11:53   

Grisznak napisał/a:
O tym, czy to można uznać za yuri, na razie nie wyrokuję, choć pojawiają się takie głosy.

Oglądnij drugi to sie przekonasz i to na plus.
A tak nawiasem:
Geass R2 -1- Nareszcie coś genialnego, Lelouch wymiata jak zwykle, a i nie wiem czy to że jest puszczany w czasie dla dzieci będzie widoczne jak na razie było całkiem brutalnie.
Kanoken 1 - hmm jak to opisać, Ecchi, Ecchi x2, ogólnie bardzo Ecchi główny bohater by pasował pod shotacen, a ogólnie nie jest źle całkiem dobrze sie ogląda.

A teraz offtop:
Będzie Ikkitousen 3 w czerwcu, seria jest beznadziejna i wszystko leży, ale ja ją lubię. :):)

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2008, 16:39   

Code Geass R2 1
Przyjemny początek, trochę humoru, później troszkę fanserwisu i na koniec dużo przyjemnej akcji i wielki powrót. Dużo rzeczy pozostaje do wyjaśnienia, więc czekam!

Kanokon 1
Zapowiada się zabawna i baaardzo ecchi historyjka. Przyjemnie się ogląda niektóre "momenty" :) Znów czekam!

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 269 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group