FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2008, 17:29   

5 odcinek Geneshaft... Ciekawe, jak długo załoga statku wytrzyma z tą irytującą, gadającą (a raczej - wrzeszczącą), lalką...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 07-04-2008, 18:23   

Haibane Renmei odc 4 - bardzo przyjemnie się serie ogląda. Jednak bohaterowie nie są aż tak niemrawi, po prostu taka ich natura :) Imponuje mi to anime delikatnością i po części oryginalną -
Spoiler: pokaż / ukryj
żeby Haibane nie mogły kupować nowych ubrań ani przekroczyć muru - bardzo smutne, rzeczywiście jak pseudoistoty tego świata, gorsza kategoria wręcz
Bardzo jestem ciekawa jak to się zakończy.

AIR odc 1 - i coś czuje, że to mój ostatni odcinek obejrzany tego tytułu :) To jest bardziej przesłodzone niż Higurashi..Straszne co powiem: ale już wolę patrzeć w anime na morderstwo i tym podobne "przyjemne" rzeczy niż słuchać i patrzeć na dziewczatka podobne do głównej bohaterki, jeszcze równie piskliwe i beznamiętne - 3 letnie dzieci momentami sa mądrzejsze i więcej mówią z sensem niż te piszczałki :/ Szczyt ekstazy miałam, jak się pojawiła taka mała dziewuszka w czerownych włosach - tu myślałam, że zemdleje. Kompletnie nie nadaje się do takich produkcji..Aż się czułam żenująco, że to oglądam..Potworne..Cięzko było mi pogodzić się z faktem, że tak szybko nieznajomy został przygarnięty pod dach - ale to jest nic przy tym co się działo dalej...Grafika jest magiczna - ale co z tego? Nie będę sobie zadawała męk psychicznych. Nie lubię słodkich i pieszczących się panienek, a chyba takich panien w dalszym ciągu nie zabraknie..Brrr...I muzyka jakby jakiś pan grający na casio czy z wesela przygrywał co mu się tam przywidziało. Pogłębiło to tylko niesmak.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-04-2008, 19:16   

Grisznak napisał/a:
Mnemosyne 1(...) O tym, czy to można uznać za yuri, na razie nie wyrokuję, choć pojawiają się takie głosy.

Jeśli preferujesz yuri nastawione na pokazywanie uczuć, to możesz poczuć się zawiedziony. Tutaj wprowadzono takie wątki z subtelnością uderzenia młotkiem w głowę i obok krwi i gołych cyców stanowią dodatkowy element mający zgromadzić więcej facetów przed ekranami.

Hatenkou Yuugi 10 - Koniec. Buu... Czy tylko mi ostatni odcinek zalatywał trochę ouranowskim zakończeniem? Na szczęście nie spadł aż do takiego poziomu i trochę humoru zostało zachowane. Tym niemniej miło by było ze strony twórców, żeby nie wywlekali nagle nowych wątków, jeśli nie mają pewności, że będą kontynuować serię.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-04-2008, 19:39   

Code Geass R2 01
OMG, OMG, moja ulubiona zielonowłosa wiedźma wróciła *___*

reszta opinii w stosownym wątku, czyli tutaj.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-04-2008, 08:48   

Jak wyżej. Oh. My. God.

Potwierdza się, że było warto czekać. Drugi sezon jeszcze bardziej teatralny, jeszcze bardziej fanserwisowy i jeszcze bardziej trzymający w napięciu. I nie, pasmo dziecięce ZDECYDOWANIE nie miało wpływu na kształt serii - bardziej boję się o wpływ serii na dzieci...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-04-2008, 09:30   

Pierwszy odcinek Hatenkou Yuugi (tak, wreszcie sprawdziłem POPRAWNĄ pisownię) w wersji DATS, tej "większej" (h264).

Widzę! Wreszcie WIDZĘ! *__*

A teraz spora część forumowiczów zrozumie czemu o pewnej grupie mówi się całkiem serio SHITsen-Subs.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-04-2008, 15:24   

wa-totem napisał/a:
Widzę! Wreszcie WIDZĘ! *__*

Ja też! Ja też!

Yayz, ktoś inny w końcu wziął się za serię! buahaha...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2008, 16:15   

To-LOVE-Ru 1 ep. - Jak dla mnie bez rewelacji, spodziewałem się czegoś lepszego. Nie znaczy to że przekreślam serie... będę oglądał gdyż manga miała w sobie to coś i mam nadzieje że to samo COŚ pojawi się w animacji.

Hayate no Gotoku 51ep - Czy to już naprawdę koniec?? Mimo iż nie wszystkie gagi byłem wstanie zrozumieć to te z Evangelionem albo Love Hiną w roli głównej powodowały u mnie wybuchy niekontrolowanego śmiechu...
Teraz pozostało nam czekać na zapowiadany drugi sezon (oby też 52 odcinkowy).

Spoiler: pokaż / ukryj
Hayate jednak jest najlepiej wyglądającym facetem w damskich ciuszkach (pomijając niektóre trapy).

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-04-2008, 02:19   

Clannad Movie.
To był ZŁY pomysł.
Przecież to Toei...
Jak to Toei, cut koncertowo.
Tego się nie da oglądać... ani słuchać.
Od dziś twierdzę że to "coś" nie istnieje!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2008, 17:40   

Kekkaishi ep2
Przede wszystkim wrażenie robi niesamowita kreska i animacja. Są po prostu perfekcyjne! W pewnym sensie to rzecz gustu, ale jeśli tak to trafia prosto w mój gust :) O fabule po 2 odcinkach wiele nie mogę powiedzieć, ale na pewno zapowiada się ciekawie. Ponadto, ponieważ głównymi bohaterami jest chłopak i dziewczyna, można się spodziewać wątku miłosnego (coś w sam raz dla mnie :) ). Walki również wyglądają fajnie, zwłaszcza, że (jak już mówiłem) animacja jest naprawdę dobra. Na koniec, dodam, że oczywiście w anime nie brakuje dobrego humoru. To tyle na razie, będzie dobrze :)

PS. Muzyka w openingu też jest świetna ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2008, 01:32   

Inuyasha odcinek 57-58

Spoiler: pokaż / ukryj
Tym razem przeciwnikiem jest zue drzewko. I ogrodnik, który kamienieje. No i obowiązkowa scena z golizną - tym razem obyło się bez "osuwari"... Jako, że Miroku został pomniejszony, też pewnie podpatrzył to i owo... ;>
[...]
Osuwari było. Na końcu. Jak zawsze.


Geneshaft episode 6 - w końcu coś, co przypomina prom kosmiczny, a nie statek UFO :) czyli wizyta ludzi z XXI wieku w XXIII wieku...
Spoiler: pokaż / ukryj
No i dowiedzieliśmy się, co się stanie, jak rejestratorka kapitana nie zje swoich cukierków. Odleciała. Zaczęła się śmiać i bredzić o elfach...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2008, 01:24   

Soul Eater 1 - Całkiem fajne, ecchi plus ciekawy pomysł, jedynie kto mnie denerwował to ojciec głównej bohaterki, oczekuję następnych odcinków bo warto. :)
Bleach 166 - Tu było ostro, walka doskonale zrobiona aż się przyjemnie oglądało, Oirhime, jak zwykle wkurzała, no ale trudno trzeba ją przecierpieć.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zyll666 Płeć:Mężczyzna
Ktoś tam


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2008, 09:09   

Seirei no Moribito-seria za którą wziąłem się na chybił trafił.Jak na razie 4 epki z głowy i naprwdę jestem pod wrażeniem!Fabuła już od początku wciąga,całość jest realistyczna.A jak coś się dzieje...to wbija w fotel.Co prawda anime bardziej skupia się na relacjach pomiędzy głównymi bohaterami,ale czasem dochopdzi do walki...a jest to zrobione na niesamowitym poziomie,wręcz kolejny dowód na to,że za pomocą rysunku można zrobić cholernie efektowne sceny!Rzecz z naprawdę wysokiej półki( i całkowicie odmienna obejrzanego ostatno Demonbane.Możecie mnie wyśmiać,ale...obejrzałem te 12 epków z przyjemnością :DAle mogli by to zrobić z Doktorem Westem i Elsą w rolach głównych :P)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2008, 18:18   

Trochę mi się tego nazbierało...

Higurashi no Naku Koro ni odc. 3-6 - ale o co chossssi? Poza tym, anime mnie bawi, a nie straszy (a mnie, notabene, bardzo łatwo przestraszyć...). Jakoś nie mogę wczuć się w klimat.

Vampire Knight odc. 1 - obejrzałam tylko dlatego, że przeczytałam mangę. Opening i ending mają świetną muzykę, oprawa graficzna jest ok. Tylko mrock mnie nieco przytłoczył. A dalej będzie tylko gorzej, biorąc pod uwagę co się wyprawia w mandze.

Prince of Tennis odc. 16-18 - caaaały czas jakieś rozgrywki. Ale nie moge się oprzeć urokowi Ryomy Eichizena, on jest jak narkotyk.

D.Gray-man odc. 78 - akcja w arce Noego rozkręca się na całego. Szkoda tylko, że naparzanki będą teraz trwać i trwać i trwać...

Junjo Romantica odc. 1 RAW - polecam psychodeliczny ending z kaczuszkami! Moje oczy wyglądały o tak, uwaga, prezentuję: @___@. Poza tym, omijać szerokim łukiem. Bohaterom też ucięło brody. ;)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-04-2008, 01:35   

Macross Frontier 02 (raw) - OMG, OMG, OMG! *___*
GENIALNE.
Ten show ma szanse powalczyć o palmę pierwszeństwa z Code Geass i Gundam 00!
Tym razem mechy-samoloto-transformersy w sosie SF.
Pierwszy odcinek w grudniu już był obiecujący, a kontynuacja to dynamit!
A, wersja HDTV obowiązkowa. Grafika normalnie nokautuje!

Wagaya no Oinari-sama​ - kitsune, miko i dwóch małolatów. Ładna kreska, i bez tego natrętnego fanserwisu co Kanokon. Zobaczymy co dalej...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 270 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group