FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2008, 22:29   

Krew_na_ścianie - już w następnym odcinku zrobi się normalniej. Specyfika tego anime kryje się przede wszystkim w środkowych odcinkach.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2008, 22:42   

... i powalającej końcówce. Teorie i przesłanki, które są widzowi podpychane pod nos są... co najmniej dołujące.

Genialne anime.

Aktualnie - Minami-ke: Okawari. Gorsze od pierwszej części, ale i tak obejrzę całe.

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-04-2008, 16:37   

Chrno Crusade w parę dni całość. Jak to ze studiem GOZNO bywa... nie zawiedli mnie ;) Fabuła dosyć mocno dziurawa, ale przyjemna w odbiorze. Naszpiclowanie elementami religijnymi rośnie wprost proporcjonalnie do kolejnych odcinków. Aj, takie mieszanie dobra ze złem i odwracanie kota ogonem na pewno nie zyskałoby aprobaty kościoła. Troszkę naciągane, nie wzbudziło we mnie żadnych silniejszych emocji, ale miło się oglądało. No i hipokryzja się szerzy. Główny zuy nie taki zły gość. A na osłobę Chrno w swojej prawdziwej formie, o wiele lepiej tak wyglada i szkoda, ze czesciej tak nie paradował. Podsumowując: miło się oglądało, może kieeedyś do tej serii jeszcze wróce.

xxxHOLiC: Kei 01 aj, grafika leży i piszczy. Nic a nic nie lepiej, niż w pierwszym sezonie. Muzyke już gdzieś słyszałam (w pierwszym sezonie), a fabułe znam (z mangi). Póki co status "on-hold" i może jak wiecej wyjdzie i bedzie mi sie nudzić, to do tego wróce.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 16-04-2008, 21:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-04-2008, 16:47   

One Piece 23
Narazie mnie nie porywa, ale można obejrzeć. Podobno dalej będzię lepiej, więc się nie zniechęcam.

Vampire Knight 1
Nawet, nawet. Troszkę rysunek postaci mnie drażni, jakoś ten w mandze był lepszy, ale może się czepiam. O dziwo są wstawki humorystyczne, a już myślałam, że bohaterowie od cierpienia do cierpienia będą "chodzić". No i bardzo mnie urzekł ending. I strona wizualna jak i piosenka. Bardzo dobrze oddają klimat mimo, że jakoś nie powalają. Ale już pierwsze słowa mnie zachwyciły "Hi miss Alice..." I ten fajnie trzęsący się ekran;D. Cudo.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2008, 19:38   

oglądam Death Note i zastanawiam się troche komu kibicowali widzowie podczas oglądania,pewnie również jak ja Kirze"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 16-04-2008, 00:49   

Texhnolyze odc 6 - i jest rzeczywiście tak jak Szuki i Teukros wspominaliście, znacznie lepiej tzn. zaczyna mnie wciągać. Te pierwsze dwa odcinki były specyficznie tajemnicze, a teraz w końcu obudziło się we mnie zaciekawienie. Ale co mnie męczy..Po tych kolejnych odcinkach czuje, że mam wymęczona psychikę i wyprana jakbym była z wszelkiej radości (coś jak dementorzy). Nie dlatego, że symbolika czy treść mnie przeraża, ale brud, zło, ponurość tego miasta niesamowicie oddziałuje. Klimat anime strasznie oddziałuje na oglądającego
Spoiler: pokaż / ukryj
zwłaszcza, że ludzie wokół są równie powiedzmy "fajni" jak to miasto, całkowicie pogrążoni i zepsuci, kobiety wręcz mnie załamują..
A przesłanki i symbolika hm z tym miewam problemy, ale najlepiej będzie jak to jednak sprawdzę i ocenię, bo jak narazie nie planuje zerwać z oglądaniem Texnolyze, choć właczając kolejny odcinek jestem już nastawiona na łapanie doła i ponurych myśli. O rety, rety - boli, i oby to było warte tego wszystkiego..

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2008, 01:16   

codo Texhnolyze
Przemoc i brutalność w tej serii jest w pełni uzasadniona spod tego wszystkiego sączy sie pewna emocja o dalekim horyzoncie-refleksja która trudno wyartykuować,na temat destrukcji ,da sie odczuć pewną złude ,nic więcej nie chce mówic,ale warto żeby nam sie to wszystko w nas zpięczyło i zapracowało na cudowne zakończenie,rozkosz
,postacie dość orginalne na które owszem można sie wkurzać,ale jak na postacie z krwi i kości,po ludzku,nie zaś jak na mankament reżyserski,klimat wyjątkowy -choć miejscami jakiś taki infantylny


no aja przy death note doświadczam zirytowania-reakcji na wprowadzenie drugiego posiadacza notesu do gry,rozmywa mje to konflikt i wartkość jego rozwijania
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2008, 14:20   

10 odcinek Geneshaft
Spoiler: pokaż / ukryj
Jednak Beatrice nie jest tak pozbawiona uczuć, jak mogłoby się wydawać - i chyba coś czuje do Mario. Szkoda, że ten musiał w końcu zginąć...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-04-2008, 19:46   

Mnemosyne 2 - nie ma już scen typu"a teraz zakolczykuję cię a śmierć" ale jest za to yuri, na dodatek w wersji raczej dla facetów - co dziwnym nie jest, bo ta seria to urushiharodpodobny, hc shonen.
Powrót do góry
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2008, 20:50   

Code Geass r2
Świetnie rozpoczęta kontynuacja pierwszego sezonu.. co więcej dostaliśmy tak sporą dawkę dynamiki, że ciężko było mi się podnieść później z łóżka a moim komentarzem były słowa -Chryste- a co do postu powyżej


Spoiler: pokaż / ukryj
Również myślałem, że może modyfikować pamięć ale jak się okazuje to kwestia zatrzymywania czasu.. i kwestia tego, czy dobrze to rozegrają ; >


Persona Trinity Soul - 4 odcinek
Pierwszy może i nie zwalił mnie z nóg, ponieważ pomyślałem sobie, że to kolejne denne anime o summonach.. ale zapowiada się nawet całkiem ciekawie w miarę rozwoju wydarzeń i pogłębiania fabuły.. zobaczymy ; )

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-04-2008, 02:49   

fanboy mode=on
Sword of the Stranger - samurajska opowieść od studia BONES. Czy można chcieć więcej? Tak, kolejnego tak dobrego filmu. Grafika na najwyższym poziomie, genialna choreografia walk i niezgorsza muzyka. Scenariusz jest raczej fantazją na temat niż czymś osadzonym dokładnie w historycznych realiach, lecz zadbano o porządną konstrukcję i dostarczenie poszczególnym postaciom odpowiedniej motywacji do działań (aż by się chciało powiedzieć, że film jak w sam raz dla moshi_moshi :P)
fanboy mode=off

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-04-2008, 08:10   

fm napisał/a:
...(aż by się chciało powiedzieć, że film jak w sam raz dla moshi_moshi :P)


Widzę, że wszyscy o mnie niesamowicie dbają :P Dziękuję fm (me pełna podziwu, wpatruje się w godzinę wysłania posta), w wolnej chwili zapoznam się, chociaż ostatnio jedyne o czym myślę to spanie, nawet "świeżynek" nie jestem w stanie porządnie obejrzeć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-04-2008, 21:54   

Vampire Knight 2
Mniej wstawek zabawnych, a szkoda później to już chyba w ogóle nie uświadczymy... Jednak Aidou mnie rozwala, pocieszny jest;D. Kururu(?) czy jak się on tam zwie, wkurza mnie, jakiś taki jednak za mhroczny. Zero zresztą też, ale on nie ma jakiś fanatycznych skłonności.
Spoiler: pokaż / ukryj
Myślałam, że może na końcu odcinka będzię o tym jak Zero wyssał krew Yuuki, ale nie. A szkoda, bo czekam na to.




One Piece 30 zdaje się.
Jest coraz lepiej. Mała uwaga apropo tego, co jeszcze polubiłam w tym anime. Mianowicie ci wszyscy Wielcy Macho, którzy ryczą.
Spoiler: pokaż / ukryj
Taki Zoro, niby żadna orginalna postać ani nic, a jednak gdy się poryczał po przegranej walce to mnie rozczulił. Gdy, mówił przez łzy, że już nikim nigdy nie przegra i pytał sie czy "Król Piratów" ma jakieś obiekcje. Bardzo udana scena.
No i wyniosłam z niego jak narazie jedną ważną naukę. Nie marnować jedzenia^^(patrz Zoro i Sanji). Z drugiej strony to możliwe, żeby przeżyć nie jedząc kompletnie niczego przez 25, a nawet 47 dni?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-04-2008, 12:18   

Neo Angelique Abyss 1, o rany, chyba naprawde strasznie mi sie już nudzi. Nie pytać dlaczego w ogóle mnie do tego skusiło XD Ona jedna, ich dziesięciu (póki co dwóch). Ona - posiadająca wyjątkową moc, jako jedyna zdolna uratować świat, oczywiście o traumatycznej przeszłości [tm] i wcale nie taka skłonna do współpracy - no bo co ze szkołą?! Dobra, nieskazitelna duszyczka. Pfff. Ale bizonów ci tu pod dostatkiem. Chyba z ciekawości zerkne na drugi odcinek.

Druaga no Tou 1 taki mocny przeciętniaczek, chociaż odwrócenie stereoptypowych sytuacji w grach rpg było dobrym chwytem. Całkiem nieźle się uśmiałam. Opening zaiste intrygujący i na jego podstawie obstawiam, że ta cała wyprawa do tej wieży to element gry, w która graja ludzie z "realnego świata".

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2008, 14:08   

12-13 odcinek Geneshaft
Spoiler: pokaż / ukryj
Mika zmienia swoje zdanie co do kapitana, a Europa (księżyc Jowisza) się terraformuje... I na tym koniec.


[dodano: 19.04.2008 godzina 15:00]
69 odcinek InuYasha - wyobrażenia koleżanek Kagome o Kouga i Miroku są urocze XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 272 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group