FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-04-2008, 15:43   

wa-totem napisał/a:
Poza tym, Enevi, Nanami, Krew_na_ścianie, wpadnijcie któregoś wieczora na IRC pogadać ;__;


Jak miło ^^
Z wielką chęcią, tylko ja jestem IRCowo upośledzona, więc muszę nadrobić zaległości ;).

Vampire Knight 1-2

Mam mieszane uczucia, co do tego... Nie pasuje mi łączenie angstu i komedii, co ciekawe, czytałam mangę i to mi tak strasznie nie przeszkadzało... 26 odcinków? Zanosi się na próby samodzielnego majstrowania zakończenia, jak przy Ouranie... Auł. No nic poczekamy, bo jak na razie idą równo z mangą, a myślałam, że
Spoiler: pokaż / ukryj
pierwszy posiłek Zero, będzie już w pierwszym odcinku, mimo że to był trzeci rozdział o ile dobrze pamiętam.
Czyli przeniesienie ostatnich mangowych rewelacji na ekran jednak nie nastąpi? Hm... A już nawet ending to jeden wielgachny spoiler... Przy okazji podoba mi się piosenka :)

Kure-nai 1-3

Zachęcona opiniami postanowiłam zerknąć na to anime i przyssałam się jak pijawka... Pierwszy zachwyt? Ten ogród O.O. I tak zgadzam się, grafika cudna (włosy Murasaki...) i w ogóle wszystkie ruchy postaci, w trzecim odcinku zauważyłam nawet mruganie od niechcenia oraz inne tego typu dodatki. A co do głównej pary: Shinkurou odrobinę tajemniczy i ta jego "rączka", a Murasaki jest wprost przeurocza w swoim nieprzystosowaniu do świata, ale jednocześnie bardzo rezolutna z niej dziewuszka :). Wszystko jak na razie zdecydowanie na plusie. No, może prócz obu piosenek, które po prostu zupełnie nie pasują do całości. Tak przynajmniej ja to odbieram...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2008, 11:55   

Amaenaide yo ep. 01
Trzy słowa: było, było, było (ale w lepszym wykonaniu)

Na początek coś o "fabule":
Główny bohater, typowy zboczeniec mieszkający razem z grupką dziewczyn. Było?
W takim razie trzeba dodać "coś" dzięki czemu seria stanie się oryginalna.
To "coś" to ukryte moce bohatera, ujawniające się po ujrzeniu... nagiej
dziewczyny. A żeby było jeszcze ciekawiej dodano także wątek z duchami. W pierwszym
odcinku można było zaobserwować potyczkę z jedną duszą z zaświatów,
nawiedzającą lalke. Walka jak z "Dragon Balla" wycięta! Po kolei:

Spoiler: pokaż / ukryj
Ewakuacja znajdujących się w pobliżu ludzi, wzruszająca i jakże oryginalna scena, czyli próba "nawrócenia" upiora ["To co robisz jest złe!" itp.] a na koniec uwolnienie wspomnianych wcześniej mocy bohatera i "efektowne"
zniszczenie złego ducha... (Chyba nie muszę tłumaczyć co to "ironia"?)

Nie wiem czy celem autorów było zrobienie normalnej serii, parodii, czy może
słabego pod każdym względem "shitu", ale wiem jedno: wyszło im to trzecie.

Na razie powstrzymam się od oceny końcowej i spróbuje się przełamać oglądając tą serie do końca.

Tsubasa Chronicle: Tokyo Revelations 01-03

Zaraz po skończeniu poprzednich dwóch tytułów, wziąłem się za OVA. Co moge powiedzieć... Polepszona została kreska i animacja, muzyka pasuje do klimatu ale osobiście uważam, że jej jakość poszła trochę (podreślam słowo "troche") w dół. Fabuła nadrabia zaległości poprzednich sezonów, więc nie można narzekać na nudę i brak akcji. Jeżeli chodzi o postacie to oczywiście nie zostały one zmienione, nie licząc kilku szczegółów które mój sokoli wzrok od razu wyłapał ;p
Spoiler: pokaż / ukryj
Po pierwsze: Włosy Sakury mają inny kolor (pomarańczowe, a wcześniej były blond) Po drugie: Fei Wong także zmienił kolory (ubranie ma troche inny odcień) Pewnie cośtam by się jeszcze znalazło ale nie chce przemęczać mojego "sokolego wzroku" ^^


Wniosek i podsumowanie: OVA jest dużo lepsze od serii TV, która składała się jedynie z zapychaczy, co jest dokładnym przeciwieństwem Tokyo Revelations.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 20-04-2008, 12:13   

BloodRevan, OAV Tsubasy robiło zupełnie inne studio niż serie TV, więc zmiany w kresce, proporcjach postaci, kolorach włosów i ogólnej tonacji są bardzo widoczne, zwłaszcza jak ja przejrzałam dla przypomnienia parę odcinków serii TV a zaraz potem OAV, by móc ją umieścić w czasie.

A teraz... Soul Eater 02 mnie zachwyciło już do końca. Kreska tego anime mnie z początku odrzuciła i podsuneła skojarzenia z produkcjami zachodnimi, a moje lubienie tego anime musiało dopiero dojrzeć i przeobraziło się z "nie tknę tego" do "ja chcę kolejny odcinek". Są 3 grupy mistrzów i ich broni, ciekawe którym z niej dadza pałeczkę pierwszenstwa w prowadzeniu historii po wprowadzeniu?

No i jestem wniebowzięta :) Code Geass 03 i wszystko wiadomo. Mru!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aes Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2008, 23:02   

Jestem świeżo po skończeniu Samurai Champloo (oglądało mi się w porządku, nie mniej jednak oczekiwałem czegoś więcej). Obecnie zacząłem niemalże równocześnie Paranoia Agent oraz Great Teacher Onizuka. Pierwszy mnie odrzucił, a drugi wręcz odwrotnie, hehe. Zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-04-2008, 16:01   

krew_na_scianie napisał/a:
ma klimacik (bez tego to wogóle przestałabym Claymore oglądać)
(...)
Po kilku odcinkach Claymore ma u mnie nomiancje za najbardziej drętwy scenariusz i role drugoplanowe.
/me ściska
*__*
Wreszcie ktoś kto to podobnie ocenia...

Jak dla mnie, Claymore to przykład zmarnowanego potencjału.
Niestety.

Code Geass 3 - no i leak był leakiem. Tak czy siak, MRU! Reszta komentarza w wątku o CG w Alfabecie.

Gallery Fake 15 i 16 - oh lol. Jak na tą serię, 16 odcinek to czysta perwersja. Oczywiście, mówimy o serii zajmującej się dziełami sztuki, historykami sztuki, marszandami i muzeami, więc daleko temu do przedstawicieli gatunku ecchi, ale dawno temu u początku serii mówiłem że będzie odcinek adresowany do fanów Sary (swoją drogą, też wybrali imię arabskiej księżniczce xD) i wyszło na moje. Mimo wszystko, odcinek 15, z wizytą w Paryżu i klasyczną historią szpiegowską niczym z Agathy Christie podobał mi się dużo bardziej.
Daleko do końca, ale może jednak powinieniem spróbować to zrecenzować? W obecnym tempie (16 z 37 odcinków w 3 lata od emisji) przyjdzie trochę poczekać na całą serię.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 21-04-2008, 18:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2008, 17:24   

Trigun epizod 17-ty

Spoiler: pokaż / ukryj
Wspomnienia Vasha. Pojawia się jego brat o odmiennym od niego podejściu do życia.
Cytat:
Nie możesz ocalić zarówno pająka i motyla. Ratując motyla sprawiasz, że pająk umiera z głodu...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-04-2008, 17:29   

Cytat:
fanów Sary (swoją drogą, też wybrali imię arabskiej księżniczce xD)


Sara dla księżniczki to jak najbardziej odpowiednie imię :3

Nabari no Ou 1-2

Cudo ! Kreska ! Lulu, Ritsuka, HARUHI ! Yuuichi w moim rankingu ma konkurencję i to cholernie groźną konkurencję. Chyba zaczynam wpadać w telegraficzny styl totema xD W każdym razie na razie szaleńczo mi się podoba i nie będę ukrywać, bo główny bohater ! On jest świetny, naprawdę jedna z ciekawszych postaci jakie widziałam. Inteligentny (toteż nie tylko ze względu na kreskę Luluśkowaty), średnio zainteresowany tym co się wokół niego dzieje (Haruhi *__* Rany, nie przypuszczałam że będzie mi dane zobaczyć drugą Haruhi i to w męskiej wersji ! Poza tym on jest cudowny jak im tam znika za każdym razem), złośliwy w wyjątkowo wyrafinowany sposób (Haruhi *__*), uke-attack !!! (czyli pośrednie skojarzenie z Ritsuką, ale gównie to ta kreska od razu mi przypomniała Loveless, chociaż ani jednego odcinka Loveless nie widziałam), no i świadomość i doskonałe zdawanie sobie sprawy z tego co robi. Tu nikt mi nie przychodzi do głowy możliwe więc, że wyjdzie poza bycie zlepkiem kilku znanych mi postaci. Ba ! On już wyszedł. Strasznie jestem ostatnio spragniona nowych, ciekawych postaci. Miharu (rany boskie, Ichigo przeżyłam, Tamaki przeżyłam, Makoto przeżyłam, ale Miharu ?! chłopakowi ?! Miharu-chan cholera... Nie żeby nie wyglądał na Miharu-chan ale...) ma zadatki na jednego z fajniejszych bohaterów jakich dane mi było widzieć. Aż jestem wdzięczna nii-chanowi, że mnie przymusił do obejrzenia tych dwóch odcinków (strasznie nie lubię zaczynać serii, które dopiero wychodzą bo to czekanie tydzień na kolejny odcinek mnie wykańcza)

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-04-2008, 18:35   

Salva napisał/a:
Cytat:
fanów Sary (swoją drogą, też wybrali imię arabskiej księżniczce xD)
Sara dla księżniczki to jak najbardziej odpowiednie imię :3

Copypasta tiem:

Imię: Sara(h)
Oryginalnie: שָׂרָה (Hebrajski)
Znaczenia: Dama, Księżniczka (Hebrajski)
Pochodzenie: Imię biblijne; żona --> Abrahama (Stary Testament). Została matką --> Izaaka w wieku 90 lat.

O to mi chodziło.
Nie sądzę by współczesny Arab dał córce hebrajskie imię xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2008, 18:47   

wa-totem napisał/a:
krew_na_scianie napisał/a:
ma klimacik (bez tego to wogóle przestałabym Claymore oglądać)
(...)
Po kilku odcinkach Claymore ma u mnie nomiancje za najbardziej drętwy scenariusz i role drugoplanowe.
/me ściska
*__*
Wreszcie ktoś kto to podobnie ocenia...

Jak dla mnie, Claymore to przykład zmarnowanego potencjału.
Niestety.
(...)

To nic nowego. Gdyby nie to, że jestem fanem mangi z pewnością nie obejrzałbym więcej jak 18 odcinków.
Bardzo rzadko adaptacja jest lepsza od pierwowzoru. Manga Claymore to doskonałość i nie ma tu mowy o zmarnowanym potencjale. <nieistotne - wiem>Na samym forum animesuki (podforum Claymore'a jest jednym z najpopularniejszych w całym serwisie) napisałem już ponad 250 postów na jej temat. Spekuluję i dyskutuję, a jeszcze nigdy żadna manga/anime nie pobudziła mnie do takiej działalności. Ten potencjał zapewnia tematy do polemizowania i wymieniania opinii.</nieistotne - wiem> Świat Claymore'a jest niezwykły, pociągający i całkiem spójny jak na shounen, postaciom zaś na pewno daleko do bycia "drętwym", a już na pewno nie są patetyczne. Jest jedną z nielicznych mang (a biorąc pod uwagę to, że należy do gatunku shounen jest wręcz ewenementem), gdzie bohaterowie nie są niezniszczalni i tak naprawdę nie wiadomo kto zginie jako następny.
Podobnie jest z FMA (anime było dobre, ale do mangi nie ma porównania), Gantzem (choć manga również nie przedstawia żadnej wartości jest znacznie ciekawsza niż anime), Black Catem, Hellsingem czy Trigunem (anime uwielbiam, jednak nie umywa się do mangi). Wniosek: warto czytać/oglądać pierwowzór, bo przeważnie okazuje się, że jest lepsze.
Zanim więc przekreśli się Claymore'a należy zdawać sobie sprawę, że ma się do czynienia z marną adaptacją genialnej mangi.

Himitsu: The Revelation odc. 1

Spoiler: pokaż / ukryj
Pomysł może i jest chwytliwy, ale na pewno nie oryginalny. Już 13 lat temu (konkretnie w poniedziałek 27-go lutego 1995 r.) w telewizji można było obejrzeć 8 odc. Star Trek Voyagera zatytułowany Ex Post Facto. Tam również wykorzystywano technikę odzyskiwania danych z mózgu martwej osoby. Morderca natomiast był skazywany na co czternastogodzinne przeżywanie ostatnich chwil swojej ofiary. Moim zdaniem wyszło tam to o wiele lepiej niż w Himitsu.
Co do anime, po pierwszym odcinku stwierdzam, że szkoda czasu na ten tytuł. Może jak przeczytam pochlebną recenzję zmienię zdanie, ale na razie nie widzę w niej nic interesującego. Coś się zapowiada, że przez 12 epizodów będzie ten sam schemat: ofiara -> wydobycie informacji -> złapanie przestępcy. Następny odcinek będzie częścią "grubszej" sprawy, która pewnie i tak zostanie szybko rozwiązana, może obadam, ale jestem bardzo sceptycznie nastawiony.


Shion no Ou odc. 19

Spoiler: pokaż / ukryj
Szablonowe rozwiązanie zagadki kto jest mordercą - Dr Jekyll i Mr Hyde. Oczywiście okazało się, że jest to osoba bez żadnego logicznego motywu, psychol w nocy, całkowicie normalna osoba za dnia. Faktem jednak jest, że jakoś chciało mi się oglądać te 19 odcinków i chcę zobaczyć końcówkę. Nie najgorsza seria.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-04-2008, 19:13   

totem doskonale wiem o co Ci chodziło, znam także dokładnie znaczenie i przyległości własnego imienia. Napisałam, że to dobre imię pół żartem pół serio ^^


Poza tym zapomniałam napisać o ostatnich odcinkach Naruto Shippudden. Po raz pierwszy mnie nie znudziły ! Dawno się to nie zdarzyło, oj bardzo dawno. Poza tym wrócił Kakashi, a jak wrócił Kakashi to wróciło z nim całe dawne Naruto. Za to jak wzrosła moja sympatia do Kakashi (przez dłuuuugi czas go nie lubiłam) tak Shikamaru powoli zaczyna mnie wkurzać, chociaż zawsze uważałam go za jednego z bardziej lubianych przeze mnie bohaterów. Saia konsekwentnie nie lubię nadal, chociaż to co ostatnio robił było... urocze.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2008, 19:38   

Hack GU Trilogy - Jak dla mnie za krótkie, zdecydowanie, a dlaczego, po pierwsze każdy wątek został zrobiony pobieżnie, bardzo słabo rozwinięte, to jest największa skaza jaką ma owy tytuł, ponadto druga rzecz która mnie denerwowała to dźwięki jakie wydawał Haseo podczas walk, a teraz czas zacząć mówić co na plus. Po pierwsze Grafika w rozdzielczości 1920:1080 daję efekty, natomiast same efekty specjalne i akcja są genialnie zrobione, krajobrazy są niezwykle rzeczywiste. Dwa fabuła jest całkiem drobna wspomniałem na czym ucierpiała, więc do tego nie wracam. Ci którzy grali w Hack, lub oglądali Roots+Sign, raczej się powinni połapać o co chodzi, szczególnie tym osoba polecam, jedyny problem jaki można spotkać przy blu-ray quality to że zajmuję 4GB+ma ogromne wymagania żeby płynnie się odtwarzał.

Soul Eater 2 - Bardzo podobają mi się seiyu postaci, akcja jest na bardzo dobrym poziomie, a tak po za tym to czekam na 3 odcinek, o i trochę za łatwo przewidzieć co stanie się za chwilę.

O naruto nie będę pisał bo nic się nie działo, natomiast Bleach ostatnie 2 odcinki są genialne, aż czuję się klimat pierwszych 50-60 odcinków. :)

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 00:49   

Mushishi_,ten cały okultyzm mnie z początku drażnił,bo doktryny ezoteryczne można dzielić na zupełnie odrealnione,czyli bezużyteczne i na takie które intuicyjnym językiem i plastycznie opisują pewne subtelne zjawiska,jest to język emocji nie nauki ale posiada logikę w przeciwieństwie do okultyzmu doktrynalnego.Rzeczy które maja odpowiadać za dane fenomen trzeba rozumieć symbolicznie ale również sama ona ta rzecz posiada w sobie treść dla języka emocji.Skazanie przyczyny skłania do stworzenia całej teorii kóra już sama nie posiada żadnej wartości dla inteligentnego człowieka .No i tak-Mushish nie jestes pod tym wzgledem wyjątkiem,co mie drażniło,głównie dlatego że ocena w recenzjach tanuki jest tego tak wysoka(za tzw jajco),a ja nie dał bym, więcej niż 6.5.

tak na marginesie aż sie żdziwiłem gdy okazało sie iż ta produkcje nie łaczy nic z kino no tabii,ta oszcednosc w rysunku postaci w dzwiekach ,tematycznosc,odrazu mie sie skojarzyło
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 09:51   

Boogiepop Phantom 01

Kierowany chęciom obejrzenia jakiegoś horroru w środku nocy, przy zgaszonym świetle i... (mniejsza o szczegóły) [...] postanowiłem wziąść się za tą serie. W prawdzie potrzeba troche czasu żeby przezwyczić się do kreski (w końcu anime swoje lata ma) ale jakoś przetrwałem te 25 minut. Szczerze mówiąc liczyłem na ciekawszy pierwszy odcinek. Fabuła póki co niespecjalnie się wyróżnia. Kolejny shinigami, kolejni uczniowie, kolejny horror... Podobne anime były, są i zapewne będą. Tak czy inaczej to dopiero początek i liczę na to, że będzie dużo lepiej. Tak więc za 11 ep zobacze czy moje pierwsze wrażenia będą podobne do końcowych (mam jednak nadzieje że będą ich przeciwieństwem).

Girls Bravo: Second Season 01-02

W prawdzie ściągnąłem obie serie, ale pierwsza była nie zsubowana ;/ A jako, że nie chciało mi się męczyć słuchając i przetłumaczając japoński, wziąłem się za sezon drugi.

Mam co do tego anime mieszane uczucia... Z jednej strony nawet zabawne połączenie współczesnego ecchi z magią itp, ale nie zmienia to faktu że nie jest to nic nowego (było np. w Shuffle) O postaciach nie moge zbyt wiele napisać, z racji, że nie miałem "zaszczytu" obejrzeć jedynki, przez co nie zdążyłem ich jeszcze dobrze poznać. A teraz do rzeczy: Do minusów można zaliczyć dwie rzeczy: brak oryginalności, mało ciekawe postacie. Natomiast na plusie są: humor, wszystko to przedstawiopne jest w miare ciekawy sposób, pomimo wymienionych wcześniej wad.

Seto no Hanayome 01-02

Co byś zrobił gdyby przyszła do ciebie, zupełnie nieznajoma dziewczyna i na przywitanie wypaliła ci tekstem, że chce się z tobą ożenić? Pewnie nie byłoby problemu gdyby okazało się że owa dziewczyna jest kawaii. Jednakże nie wszystko wygląda tak jakby się to z początku wydawało... Po pierwsze- jest ona syreną i córką Bossa Rybnej Mafii, mieszkającą w rezydencji... na dnie oceanu. Dało by się przeżyć? A co jakbym powiedział że "szefuniu" nie ma zamiaru oddać Ci jego córki i zrobi wszystko żebyś skończył na cmentarzu? Już nie wydaje się tak pięknie jak na początku, co?

Przez te dwa odcinki wszystko wygląda tak jak powinno- dużo humoru (czasem wręcz parodii), troche mniej romansu i sympatyczne postacie ("~Masa-san" xD)

Wniosek: Oglądam zbyt dużo serii na raz =_=


Ostatnio zmieniony przez BloodRevan dnia 24-04-2008, 15:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 11:10   

Boogiepop... to wg. mnie zdecydowanie "the best from the best from the best" horror anime jaki w życiu widziałem. Fenomenalna seria.

Aktualnie oglądam sobie 2x2 Shinobuden. Poprawia humor...

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-04-2008, 13:18   

wa-totem napisał/a:
krew_na_scianie napisał/a:
ma klimacik (bez tego to wogóle przestałabym Claymore oglądać)
(...)
Po kilku odcinkach Claymore ma u mnie nomiancje za najbardziej drętwy scenariusz i role drugoplanowe.
/me ściska
*__*
Wreszcie ktoś kto to podobnie ocenia...

Jak dla mnie, Claymore to przykład zmarnowanego potencjału.
Niestety.

*me dołącza do klubu*

Mnemosyne 3 - nihil novi sub sole. Dalej strzelają, krwawią i mordują, tym razem głównej bohaterce zaserwowano operację medyczną a'la polski szpital. Zastanawiam się, co jeszcze dalej wymyślą.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 273 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group