FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
anitka94 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2008, 17:37   

Kamikaze Kaitou Jeanne

Ale tylko po to, aby obejrzeć coś innego niż zwykle.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2008, 20:30   

Prince of Tennis ugryzłem... i chyba w to nie będe brnął, dośc mam 'outstanding japan children' etc. choć zobaczymy, może jeszcze jedną szansę dostanie

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-04-2008, 20:44   

Cytat:
Prince of Tennis ugryzłem... i chyba w to nie będe brnął, dośc mam 'outstanding japan children' etc. choć zobaczymy, może jeszcze jedną szansę dostanie
Ja mangę teraz czytam i powiem, że fajne. Trzyma w napięciu, bohaterowie dający się lubić, warto się zapoznać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-04-2008, 20:54   

W.I.T.C.H. sezon drugi, w tej chwili odcinek 13. :D Rany, jak mi się ten serial podoba...

Przede wszystkim - sezon drugi jest lepszy. Przede wszystkim ma Nerissę, która jest postacią o ogromnym potencjale. Oczywiście, niewykorzystanym do końca, w końcu to serial dla dzieci, ale jednak... Generalnie wątek poprzednich Strażniczek aż prosi się o pociągnięcie. Poza tym - rany, rany, amerykański serial dla dzieci, w którym wśród kluczowych postaci jest jedna martwa i jedna morderczyni :D Oczywiście, nic dosłownie, dzieci by się jeszcze przeraziły, gdyby usłyszały słowo "martwy" albo "śmierć", ale przesłanie jest oczywiste. Poza tym matka głównej bohaterki jest fajna. I ach, ci wspaniali 15-letni rebelianci, którzy potrafią wszystko...

A zresztą, co ja się będę rozpisywać. Zamieniam się w czternastoletnią fankę, o!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-05-2008, 10:05   

The Tower od Druaga 04. W zasadzie nic ciekawego, ale oglądało się jakoś przyjemniej niż odcinki 2-3 (bo 1 był moim zdaniem po prostu genialny). Przypomniały mi sie czasy grindowania w mmorpgach i drużynowego zabijania potworów.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-05-2008, 10:45   

Darker Than Black 14
Naprawdę, bardzo spodobała mi się ta seria. Z każdym odcinkiem dowiadujemy się czegoś o bohaterach czy o świecie, w którym żyją, poznajemy historie kontatkorów, lub ludzi "normalnych". Bardzo podoba mi się taka konwencja i mam nadzieję, że zakończenie mnie nie zawiedzie. Ni i bardzo fajny opening i ending. Nie wiem, które lepszy, ale pasują do serii. Początkowa animacja przedstawia walki i mroczność świata przedstawionego, a końcowa obrazuje tą bardziej refleksyjną część serii. Co do odcinka, to fajnie przedstawili przeszłość Yin. Acha i ta zielonowłosa dziewczyna, co się kręci od kilku epizodów, bardzo przypomina mi C.C. Z zachowania też.
Spoiler: pokaż / ukryj
To chyba siostra Heia nie?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-05-2008, 11:40   


Spoiler: pokaż / ukryj
Acha i ta zielonowłosa dziewczyna, co się kręci od kilku epizodów, bardzo przypomina mi C.C. Z zachowania też. [spoiler]To chyba siostra Heia nie?

nie, ale sie znają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2008, 12:29   

Trigun, epizod 22

Spoiler: pokaż / ukryj
walka z czerwiami... czyżbyśmy byli na Diunie? :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kendra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2008, 13:32   

Le Chevalier D'Eon
Obejrzałam zaledwie 2 odcinki, ale wrazenia mam bardzo pozytywne. Piękna kreska, i ciekawy tj. mroczny klimat. Głowny wątek zapowiada się bardzo interesująco i licze, że nie zostanie "skopany" gdzies po drodze.

Kure-nai
Ja na razie (po 4 odcinkach) brakuje mi fajerwerków, ale nie mam wiekszych powodów, by narzekać. Postacie są ładnie narysowane i dośc interesujące np. mała Murasaki jest robrajająca, podobnie jak sąsiadki głownego bohatera. Ale cały czas czekam na jakiegoś kopniaka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-05-2008, 14:10   

Cytat:
Le Chevalier D'Eon
Obejrzałam zaledwie 2 odcinki, ale wrazenia mam bardzo pozytywne. Piękna kreska, i ciekawy tj. mroczny klimat. Głowny wątek zapowiada się bardzo interesująco i licze, że nie zostanie "skopany" gdzies po drodze.

To zależy. Seria w pewnym momencie staje się mocno przegięta, jeśli chodzi o magię itd. Acha, w odróżnieniu od Lady Oscar broń Boże uczyć się z niej historii!
Powrót do góry
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 04:15   

blue.genderniezły klimat,muzka,rusunek specuficzny , realizm i brutalnośc,bardzo mi to do gustu przypadło
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 11:23   

Kanon (2006)
Pierwsze anime przy którym tak płakałem...
Już się otrzepałem, więc mogę napisać coś więcej :) Historia, poza tym, że smutna/wzruszająca jest naprawdę dobrze opowiedziana. Jak na tego typu, bardzo wciąga. Bardzo podobne do Clannada (albo raczej Clannad bardzo bodobny do Kanona). Technicznie również na wysokim poziomie, świetna kreska i animacja. Jedynie twarze dziewczyn/kobiet jak dla mnie trochę zbyt dziecinne, ale to raczej moje czepialstwo niż faktyczna wada :)

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"


Ostatnio zmieniony przez viesiu dnia 02-05-2008, 15:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2008, 11:32   

Koharubiyori 1 - początkowo myślałem, że to jakieś poronione dziecko trójkącika Chobits, Mahoromatic i He is My Master. Wyszło na to, że jest to jeszcze bardziej zboczona parodia tychże. Mamy więc robomaido i jej właściciela - fetyszystę mundurków, fartuszków i innego rodzaju kostiumów. Seksu niet, ale golizny i wielkich biustów - owszem, sporo. Do tego humor, trochę puszczania oka do widza a propos innych serii i tego rodzaju stuff. To oavka, chyba tylko trzyodcinkowa i dobrze, więcej mógłbym nie przetrawić.
Powrót do góry
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2008, 12:31   

Madlax - jakoś mnie nie zachwyciła ta seria.. owszem muzyka bardzo mi się podbała i kreska naprawdę przyjemna ale te wszystkie retrospekcje.. dylematy.. i poszukiwanie sensu życia i swojej egzystencji oraz prawdy.. w tym wydaniu nie zrobiły na mnie wrażenia.. a szkoda.. :p

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-05-2008, 12:58   

viesiu napisał/a:
Kanon (2006)
Pierwsze anime przy którym tak płakałem... póki co nie stać mnie, żeby napisać więcej.

Czy to jest smutniejsze od Air ? Bo ja z kolei na tym ryczałam jak bóbr. Planuję się wziąć za Kanon ale jak mam załapać doła jak po Air to się zastanowię.

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 275 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group