FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-05-2008, 08:55   

Kure-nai 6

Twórcom zaczyna się nudzić i zrobili odcinek komediowy i w dodatku musicalowy (czegoś takiego nie było przypadkiem w Red Garden?). Nie powiem wyszło zabawnie i nawet ciekawie. Bardzo przyjemnie się ten odcinek oglądało, bo był lekki, ale i humor w porządku ( nie jak w niektórych przypadkach bywa...) Uwielbiam stonowane opowieści, czyli właśnie coś takiego jak Kure-nai, bez przesady, a tak naturalnie.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2008, 11:41   

Naruto 56-57 - Tak zwany przeciętny filler, szkoda czasu by to ogladać ogólnie.
Zetsubou Sensei - 1-5 - Całkiem fajna koncepcja bardzo lubię sensei-a, ma tak zwane specyficzne podejscie do rzeczywistości, a tak poza tym jego klasa jest bandą dziwaków.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2008, 09:52   

Monster 1-22

Moje przewidywania sprawdziły się. Seria mocna - to fakt, ale historia naprawdę się dłuży. Do tej pory można by wyciąć jakieś 7 odcinków (albo zlepić je w jeden, ale treściwy). Ogólnie jednak, seria mi się podoba i mam nadzieję, że wkrótce dostanie mocnego energetycznego kopa. Na obecną chwilę - 8-/10

Soul Eater 05

Bomba. Stein to po prostu wymiatacz (jego wejście....khem, wejścia mnie powaliły). Zakończenie odcinka dosyć zaskakujące. I nareszcie zrozumiałem, którą postać lubię najbardziej. Tosz to Soul! Ja chce więcej!!!

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Astek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2008
Skąd: zależnie od kaprysu :D
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2008, 20:20   

seria Noir, szczególnie muzyka wymiata, jest wprost prześliczna, cała reszta też jest bardzo dobrze opracowana ale jeśli chodzi o muzykę to w skali 1-10 dałbym 15 :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-05-2008, 21:39   

Code E - takie sobie, ani ziębi, ani grzeje, ale w sumie sympatyczne i miło się to oglądało. Początek trochę mi się dłużył, ale gdzieś od piątego odcinka znacznie lepiej, plus bardzo udana końcówka. Główna bohaterka to taka szara myszka, która na swoje nieszczęście ma dosyć kłopotliwe zdolności. O dziwo w ogóle mnie nie irytowała, chociaż do mojego ideału postaci kobiecej to jej daleko. Reszta postaci też całkiem w porządku. Sama historia nawet ciekawa i zgrabnie "zmieszczona" w dwunastu odcinkach. Dla relaksu, w sam raz.

Wreszcie obejrzałam też czwarty odcinek Nabari no Ou - emo, za dużo emo, ale mogło być gorzej. Poza tym szef wioski jest uroczy i szczery do bólu. Mam cichą nadzieję, że nie zrobi się z tego drugie Naruto, z kolejnymi Sasuke i Itachim...

Jest jeszcze drugi odcinek Elfen Lied, ale w tym przypadku, jad został już wylany w odpowiednim temacie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2008, 09:42   

Toshokan Sensou odc. 1-5 - niespodziewanie, co tydzień najbardziej czekam właśnie na to anime (poza Soul Eaterem, który cały czas jest absolutnie bezbłędny ;D). Przesympatyczni bohaterowie, główna bohaterka bardzo do rzeczy, fabuła nawet niespecjalnie wymuszona. Mam jedno określenie, które idealnie pasuje mi do Toshokana - aż się człowiekowi cieplej na serduchu robi.

Bleach odc. 1-90 - no i zaczęłam kolejnego tasiemca. Wszystko fajnie (chociaż możnaby powiedzieć "ale to już było") i nawet z fanserwisem, tylko... arghhh, te fillery! Średnio oglądnięcie odcinka o Bounto zajmuje mi trzy do pięciu minut. Z przerwami na ziewanie.

Katekyo Hitman Reborn odc. 82 - cóż, na ten odcinek ze względu na mangę czekałam najbardziej i nie zawiodłam się. Gdyby jeszcze nie cenzurowali krwi i walki nie wyglądały tak sztucznie, byłoby w ogóle cudownie.

Poza tym - genialny Soul Eater, mhrochny Vampire Knight i stonowane, ale ładne Amatsuki. ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tafik93 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2008, 09:43   

Naruto - Myślę że każdy zna ten tytuł 5/6
Bleach - Jak wyżej 5/6
Kasimasi - Girl Meets Girl - Ufo przemieniło chłopaka w babkę i teraz utworzył się trójkącik miłosny dziewcząt xD (tak jakoś wpadła recenzja w moje ręce chciałem sprawdzić)
3/6 średnie anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2008, 12:12   

moshi_moshi napisał/a:

Wreszcie obejrzałam też czwarty odcinek Nabari no Ou - emo, za dużo emo, ale mogło być gorzej. Poza tym szef wioski jest uroczy i szczery do bólu. Mam cichą nadzieję, że nie zrobi się z tego drugie Naruto, z kolejnymi Sasuke i Itachim...

(chyba) spoiler z 5 odcinka:

Spoiler: pokaż / ukryj
Przykro mi to mówić, ale wątek Raimei i jej brata wydaje mi się żywcem właśnie z Naruto zerżnięty. ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2008, 15:53   

Samurai Champloo to ogólnie nic ciekawego ale jak już ktoś zacznie oglądać to radze ominąć zupełni 12 13 14 odcinek,przeraźliwie nudne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2008, 16:03   

Wolf's Rain 1-15 - to tak w kwestii przypomnienia, lubię wracać do tego anime. Oglądam już po raz trzeci i cały czas się zachwycam.

Natomiast Bleach stanął na 88 epie i na razie pasuje - przyznaję, że całkiem wciągające, ale nie mam w tej chwili czasu na oglądanie tasiemców. Pewnie wrócę do niego dopiero w czerwcu =='
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-05-2008, 21:07   

Code Geass R2 6

Ojojoj to się porobiło.


Spoiler: pokaż / ukryj
Taka szansa, a Lulu nie zdołał jej wykorzystać, by "odbić" siostrzyczkę. Chociaż tak właściwie, gdyby tak szybko mu poszło seria mogłaby być wtedy o połowę krótsza, a przecież chcemy się nacieszyć Geassem jak najdłużej prawda? I ten moment, którym Nunally zrobiła taki sam gest jak Euphemia, oj to będzie prześladować Leloucha przez dłuuuuuuugi czas (chyba...). Wykorzystanie Rollo do rozmowy z siostrzyczką również było sprytnym posunięciem (tylko wnerwia mnie to, że Suzaku rzeczywiście sądzi, że Lulu nie odzyskał pamięci, niech wreszcie pomyśli o czymś takim jak podstęp! Heh, łatwo jest mi mówić, skoro siedzę przed monitorem, a nie tam w środku;)) , a i Nunally pojętna dziewczyna, udawać potrafiła ;). Lubię ją, ale tak swoją drogą chciałabym zobaczyć reakcję Lula jakby ktoś ją na jego oczach zastrzelił (podobnie jak w przypadku Euphie i Suzaku). Robi się cooooraz ciekawiej. I Hrabia Pudding wrócił! XD Jak miło.


Ogólnie rzecz biorąc, kolejny udany odcinek, chociaż tak właściwie oparty tylko na jednym główniejszym wątku :)

Macross Frontier 1-6

Grafika jest... Wow, naprawdę ładna. Tylko denerwuje mnie to, że Rance tak podskakują włosy (ja wiem, że to genetycznie uwarunkowane, ale jednak). "Księżniczka" i spółka są w miarę sympatyczni. Na razie bez konkretów i rewelacji nie ma, ale miło się ogląda. Nie wiem jak to się rzeczywiście ma do innych Macrossów, bo ich nie widziałam, teoretycznie oznaczone jako "direct sequel" na ANN, ale jak to wygląda naprawdę? Hm... No nic aktualnie będę oglądać dalej, bo to takie odprężające kino Zwłaszcza przyda mi się kolejny odcinek po obejrzeniu pod rząd 14 odcinków Bokurano (na temat, którego wypowiem się po obejrzeniu całości) dzisiejszego dnia. T.T
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2008, 18:20   

Ostatnie odcinki AIR... Od czasów "Haibane Renmei" nie widziałem równie wzruszającego anime.

Spoiler: pokaż / ukryj
Zwłaszcza, jak Haruko zdecydowała się w końcu być matką dla Misuzu i starała się uczynić ostatnie chwile najszczęśliwszymi, jak tylko potrafi...

Nie żałuję poświeconemu mu czasu ^_^.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-05-2008, 20:00   

Enevi napisał/a:

Macross Frontier 1-6

Grafika jest... Wow, naprawdę ładna. Tylko denerwuje mnie to, że Rance tak podskakują włosy (ja wiem, że to genetycznie uwarunkowane, ale jednak). "Księżniczka" i spółka są w miarę sympatyczni. Na razie bez konkretów i rewelacji nie ma, ale miło się ogląda. Nie wiem jak to się rzeczywiście ma do innych Macrossów, bo ich nie widziałam, teoretycznie oznaczone jako "direct sequel" na ANN, ale jak to wygląda naprawdę? Hm... No nic aktualnie będę oglądać dalej, bo to takie odprężające kino Zwłaszcza przyda mi się kolejny odcinek po obejrzeniu pod rząd 14 odcinków Bokurano (na temat, którego wypowiem się po obejrzeniu całości) dzisiejszego dnia. T.T


W siódemce zapowiada się poważniejsze zawiązanie akcji, Koenig Monster i poważne decyzje Alto.
W kwestii chronologicznej, F siedzi twardo w głównej linii czasowej Macrossa. Nawiązań do poprzednich serii jest sporo, ot choćby sekwencja otwierająca, gdy Hime-kun i spółka ćwiczą układ akrobatyczny rękoma - dokładnie tak samo Isamu Dyson machał łapką i wyginał się w Macrossie Plus. Oraz Ranka x Alto a Hikaru i Minmey, Skull Squadron, etc...
Powrót do góry
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-05-2008, 21:36   

O, dziękuję za wyjaśnienie :)

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2008, 22:13   

Keii, zgadzam się! Soul to masakrator. Wsiorbało mnie w fotel kiedy go usłyszałem.

A ja dalej męczę Monstera, i jestem zadowolony.

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 278 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group