FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2008, 18:27   

Code Geass R2 7 - muszę komentować? Kolejny dobry odcinek, jak zawsze.

Air 1 - zapowiada się całkiem sympatycznie :)

Spoiler: pokaż / ukryj
Scena z soczkiem brzoskwiniowym była kawaii ^__^ No, i mama Misuzu mnie rozbroiła ^^'
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2008, 13:06   

Air dobre jest :) miłego oglądania :)

Spoiler: pokaż / ukryj
Urufu napisał/a:
mama Misuzu mnie rozbroiła ^^'

Mama Misuzu w ogóle jest urocza :) Mistrzyni kierownicy :) i sake! ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-05-2008, 18:29   

Szuki napisał/a:
Ahh.... Ergo Proxy, faktycznie porządne anime. Jeśli chodzi o muzykę to ending, "Paranoid Android" Radiohead jest jedną z moich ukochanych piosenek... od jakichś 4 lat.

Tak! Tak! Słuchać tego! Słuchać!!! <urządzam propagandę dla swojego ukochanego zespołu>

ghost hound 16
Pomysłowa fabuła. Bohaterowie, których uwieeelbiam (kocham cwaniakowanie Masayukiego!). Śliczna, choć chwilami uproszczona grafika, a muzyka trzyma klimat (który z resztą jest głownym atutem tej serii). Czego więcej chcieć? Ja nic więcej nie chcę. Jestem w stu procentach zadowolona.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-05-2008, 19:31   

Fantastic Children 3. Po siedzieniu chyba dobrych kilku miesięcy na dysku, w końcu wziełam sięz oglądanie. Nietkórzy twierdzili, że nudne z początku. Mnie wciągneło od początku. Bardzo niewiele wyjaśniają, wiele niedomówień, praktycznie nie wiemy o co chodzi, musimy wiele sami się domyślać i kojarzyć. Fajnie, taka współpraca z widzem, że tak powiem. Lubię takie rzeczy, jednak mam nadzieję, że pod koniec wszystko ładnie i zgrabnie się wyjaśni.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2008, 17:04   

Dragon Half. Czyli krótka (raptem 2 odcinki) seria będąca jednym wielkim rotflem XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2008, 20:11   

Kamen no Maid Guy - hmm... dość interesująca komedia z elementami absurdalnego humoru i gigantycznymi ilościami fanserwisu. O ile humor jest taki sobie, to sama postać Mad Guy'a Kogarashiego jest jedną z najbardziej zrytych postaci jakie widziałem (taki troll w stroju pokojówki). Jak dotąd seria do przłknięcia, czasem nawet smaczna.

Real Drive 1-3 - jestem trochę zawiedziony. Historia jak naraziejest dość nieciekawa, akcja mało efektowna. Ale muszę oddać cześć autorom za to, że pokazali, że da się umieścić starego człowieka w roli gownego bohatera. To miła odmiana po hordach licealistów. Do tego anime w openingu prezentuje bardzo fajną animację ilustrującą przemijanie czasu (nie polecam oglądać jej na youtubie, bo to nie oddaje rzeczy). Zobaczymy, co z tej serii wyjdzie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-05-2008, 01:37   

Vampire Knight 07
Ratuuunku! Czyli jednym słowem - seria nadal szybuje gdzieś w okolicach dna. Jedyne co mi się podobało to
Spoiler: pokaż / ukryj
postać młodszego Kaname. Wydaje mi się wtedy o wiele bardziej "ludzki" (o ile można ten przymiotnik do niego odnieść). O wiele ładniej mu w płaszczyku, krótkich włosach i (ooooooo) nawet się śmiał. Nie wiedziałam, że mimika tej postaci jest tak rozbudowana! Tylko te słodkie przywitania z Yuki...
ochy, achy, zawody, szamotanina z własnymi myślami, niespełnione miłości, nastoletnie rozterki... Ledwo siódmy odc, a twórcy już utonęli w morzu przesadnego dramatyzmu. Przestaję liczyć na cud (moim marzeniem jest, aby postaci stały się chociarz troszeczkę bardziej realistyczne pod względem psychologii, zachowań, bo póki co są tylko kupą ładnie zmontowanych kresek, a ich rozterki ani mnie ziębią, ani grzeją). Chyba spiszę tą serię na straty, tylko... czemu to tak wciąga?! Mnie to się zawsze uczepi jakiś kicz.

Baccano 06
Aaaa bardzo mi się podoba. Co prawda mam mały problem z umiejscowieniem akcji w czasie poskładaniem tego w miarę chronologicznie do kupy, ale chyba dam sobie radę. Akcja pędzi równie szybko jak pociąg Latająca Kocia Łapa, a może nawet zostawia go w tyle. Z postaci zdecydowanie najbardziej do gustu przypadł mi Firo. Uwielbiam te jego manewry z kapelutkiem. Może jeszcze para złodziejaszków o bardzo małym rozumku. W każdym razie jest to seria przy której trzeba myśleć. Póki co baaardzo mi się podoba i bezustannie śmieszy.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2008, 11:51   

Stranger - Mukoh Hadan 01 (zakończone)

Powiem krótko- genialne anime. Dużo akcji, przy czym nie brakuje również momentów dzięki którym można lepiej poznać bohaterów i przywiązać się do nich, aby potem obejrzeć trzymający w napięciu, krwawy finał. Fabuła, klimat a nawet muzyka i kreska już na początku skojarzyły mi się z Seirei no Moribito.

Spoiler: pokaż / ukryj
Całe imperium szuka jakiegoś małego chłopca, jak nietrudno się domyślić- w celu wyeliminowania go. Czemu? Albo nie było powiedziane albo ja nie zauważyłem. Ale do rzeczy: Grupce samurajów udaje się go znaleźć w pewnej opuszczonej świątyni. Wędrowny Ronin, który przypadkiem trafił na miejsce zdarzenia, ratuje chłopcu życie, a ten zatrudnia go, powierzając mu misje doprowadzenia go do (jakiegoś tam miejsca) Po drodze, wspomniany wcześniej bezimienny Ronin zaczyna się przywiązywać do chłopca. Po wykonaniu zadania, okazuje się, że ludzie których chłopiec uważał za przyjaciól/rodzine zdradzili go. Reszy już łatwo się domyślić- akcja ratunkowa i happy end.

Zaliczam to anime do moich ulubionych w kategorii "movie" i polecam wszystkim fanom samurajskiego kina akcji (i pozostałym też).


Ostatnio zmieniony przez BloodRevan dnia 22-05-2008, 12:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-05-2008, 15:59   

Soul Eater 07 - po przeczytaniu mangi anime już niczym mnie nie zaskoczy na poziomie fabuły, ale za to zadziwia sposobem przeniesienia wszystkiego, a szczególnie walk, z papieru na ekran. Podoba mi się to jak zanimowano Chronę i jego/jej sposób poruszania się podczas walki. No i głos dobrano mu/jej idealnie - Maaya Sakamoto spisuje się idealnie w roli kogoś, kogo płci nie zdefiniowano. Pojawiła się też jedna z moich ulubionych postaci zaraz po Steinie i Spiricie, czyli Medusa. Ale to na co najbardziej czekam nadejdzie dopiero z następnym odcinkiem
Spoiler: pokaż / ukryj
pierwsza prawdziwa walka duetu Stein-Spirit.


Baccano! 14 (lub OVA1 jak kto woli) - wreszcie się za to zabrałam i pierwsze co dostaję to część głównych bohaterów tworzących prawdziwą sztukę, czyli spory wzorek z domino. Ponadto dwie nowe postacie - Graham i Elmer, jeden to wariat, a drugi to niepoprawny optymista jeszcze z czasów Adveny Avis. Następny odcinek może być tylko jeszcze ciekawszy.

Edit: Baccano! 15 - rzeczywiście mógł i był jeszcze ciekawszy. Jeszcze nigdy przypadkowe spotkania, misje ratunkowe i oświadczyny nie były tak zabawne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-05-2008, 18:40   

Lena100 napisał/a:
Chyba spiszę tą serię na straty, tylko... czemu to tak wciąga?! Mnie to się zawsze uczepi jakiś kicz.

Mam ten sam problem. Za każdym razem wołam o pomstę do nieba, gdy to oglądam, ale nie mogę rzucić tej seri w kąt. Zobaczymy co będzie dalej liczę na jakiś cud.
Fantastic Children 8
Bardzo, a to bardzo mnie to wciągneło. Obejrzałabym wszystko za jadnym zamachem, ale wole serię sobie jednak rozłożyć. Wporst przepadam za Thomą. Bardzo mi się dzieciak spodobał. Nawet nie wiem czemu, ale po prostu wzbudza sympatię. Helga mnie miejscami denerwuje niesamowicie, ale jej rzadkie uśmiechy i gesty jakoś sprawiają, że nie mogę spisać jej na straty.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2008, 18:43   

Drugi, a zarazem ostatni odcinek Dragon Half...

Spoiler: pokaż / ukryj
Genialne pomysły asystenta króla, jak zwykle, były rozbrajające XD . Pal diabli, że zamiast Mink ucierpiał na nich Soucer (notabene wyglądający prawie jak Gourry)... Oraz asystent króla właśnie :} .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2008, 21:50   

Soul Eater 7 - no, i zaczęło robić się poważniej, a akcja zdecydowanie nabiera tempa. Pojawiają się też nowe postaci, które z pewnością nie jeden raz namieszają w życiu naszych bohaterów... - ciąg dalszy moich przemyśleń w temacie o SE.

Air 4 - trzeba przyznać, że to anime ma swój urok.

Spoiler: pokaż / ukryj
Pojawia się tajemnicze, mające jakieś magiczne właściwości pióro, dzięki któremu Kano spotyka się ze swoją mamą w niebie (to chyba było niebo? Coś w stylu iluzji/snu - nie wiadomo do końca...)

Ciekawe, kiedy zostanie wyjaśniona sprawa tajemniczych snów Misuzu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2008, 11:57   

Samurai Champloo 17(super akcja w lesie:D)
Genialna muza :D opening i ending można sluchać i sluchać.Fabuła świetna troche humoru troche akcji hip hopowe wstawki wybuchowa mieszanka:D polecam wszystkim to anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-05-2008, 12:24   

Kure-nai 8

Bardzo ciekawie połączyli tu spokojną i lekką codzienność z dramatem i brutalnością. To wszystko wydaje się takie naturalne i całość nie potrzebuje, by ją pchać całej siły do przodu, bo sama bez problemu się toczy nawet pod górkę. Podziwianie tego świata jest naprawdę fascynujące, zwłaszcza przy udziale tak silnego charakteru jaki ma Murasaki.
Spoiler: pokaż / ukryj
Mam złe przeczucia co do braciszka Murasaki. Ten diabelski uśmieszek z zapowiedzi nie wróży nic dobrego. Mam tylko nadzieję, że nie porwą małej tak szybko. Tylko co tu wymyślić skoro już ich znaleźli. Ciekawe czy Benika wyjaśni Shinkurou wszystko, oby.


Jak na razie kroi się dopięta na ostatni guzik i zamknięta seria z idealnie wyważonym klimatem. Zdecydowanie najlepsze anime tego sezonu. Pomijając Code Geass R2, ale to zupełnie inna kategoria, więc po prostu nie da się tego ze sobą porównać.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-05-2008, 13:37   

mikolajp, 8 to będzie kubeł zimnej wody na głowę. Musieli przyoszczędzić po tych wizualnych ekscesach... ale jak narazie, "egzamin" w 4 odcinku podobał mi się najbardziej.

...i pewnie się powtarzam, ale OST i image song album z tej serii to absolutne must-get XD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 281 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group