FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-05-2008, 13:54   

No rzeczywiście - właściwy zespół zajął się pewnie przygotowywaniem następnego odcinka, a w 8 "wykazali" się dublerzy (tudzież specjaliści od cięcia kosztów). Poza graficzną tragedią (zwłaszcza twarzami poszczególnych postaci) nie było aż tak źle. Można znaleźć dużo podobieństw do komediowego odcinka z pierwszej serii Code Geass, tylko że
Spoiler: pokaż / ukryj
tym razem cała szkoła ugania się nie za kotem, a za bielizną Sheryl. Swoją drogą - szczęśliwy jest świat przyszłości, że najjaśniejszą gwiazdę muzyki pop nie próbują uchwycić w obiektyw paparazzi, gdy lata po szkole bez majtek i za majtkami.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 25-05-2008, 19:03   

Elementar Gerard odc 13 - eh chyba oglądam już to anime dla zasady by je zobaczyć dla samego końca. Niby dzieją się ciekawe rzeczy, wręcz poznajemy w końcu bardziej fabułe, ale mnie to jakoś mało kręci. Ren zaczeła mi już przeszkadzać..

Slayers odc 9 - ehh...Ulubione anime tego forum? No moje raczej nie. Bywa śmiesznie, czasami nawet bardzo, ale hmm..Fabuła jest trochę oklepana, Lina momentami tak dużo mówi, że aż głowa może rozboleć. Właśnie w tym odcinku
Spoiler: pokaż / ukryj
Lina powiedziała taki piękny monolog, iż nie pójdzie walczyć z demonem, a potem nagle zaprzeczyła własnym słowom i przyłączyła się. Wsłuchiwałam się dokładnie w jej słowa, dziewczyna sama sobie zaprzeczyła!
Ah i nie podoba mi się mania jaką czasami robią twórcy w filmach czy anime fantasy - Gourry tak się po prostu przyczepił do podróży z nią - czy ten chłopak nie ma innych rzeczy na głowie? Tak sobie jedzie pomachać mieczykiem? Oczywiście jest całkiem zabawną postacię, ale lubie wszystko mieć logicznie podane - a to jest lekko dziwne. Co jeszcze zauważyłam:
Spoiler: pokaż / ukryj
Zawsze po jakimś odkryciu typu: odradza się pan zła czy monologu Liny na temat choćby magicznych przedmiotów - zaraz po tym następuje łubudu, pełno stworów wyskakuje i jest walka. PO jakimś dialogu - znowu. O rany, zaczełam już te walki przewijać..Swoją drogą: trolle chyba nie lubią światła słonecznego?
Może następna seria Slayers jest lepsza? Albo to po prostu nie moja bajka lub się nie nadaje do takich serii.

Oglądać Elementar Gerard i Slayers dalej, czy nie oglądać hm...

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2008, 20:18   

Claymore 3 - ciężko mi na razie ocenić fabułę, ale lubię potwory, duże miecze i kiedy akcja toczy się w świecie fantasy, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. Kreska całkiem przyjemna.

True Tears 2 – takie romansidło/proza życia. Kreska postaci ładna, bohaterowie całkiem sympatyczni. Zobaczymy, jak wypadnie pod względem fabularnym, chociaż nie spodziewam się żadnej nowości.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2008, 17:02   

Higurashi no Naku koro ni nekogoroshi-hen - Szczerze mówiąć epizod nic nie wnosi do serii. Ale dla fana to pozycja obowiązkowa.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Muhomorniczy.
Gość
PostWysłany: 27-05-2008, 00:38   

Nie dałem rady wynudzić Samuraja Szambo i Boogiepopa .Nie polecam nikomu sie za to brać.Jeśli Cowboy Bepop jest tak samo Szambo jak s.Szambo,to miałem nosa że sie za to nie brałem mimo zaplecza dobrych opinii.
Powrót do góry
Arioch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 10:27   

Skończyłem właśnie drugą serię Magic Knight Rayearth. Powiedzmy, że pierwszą oglądało mi się lepiej.

Oglądam Nanohę StrikerS. Nic nie poprawia humoru bardziej, niż radośnie, beztrosko i bezwstydnie serwowane klisze erpegowe ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-05-2008, 12:46   

Soul Eater 08 oczywiście raw, preview poprzedniego odcinka narobiło mi takiego smaka, ze nie dało rady inaczej. Zreszta i tak zrozumiałam znaczna czesc, więc jestem kontent. Nie zawiódł! A na końcu... szczęka zbierana z ziemi. Oj nie, takiego czegoś się nie spodziewałam. W sumie obyło się nawet bez naginania mocy, tak charakterystycznego dla tego typu serii. Więcej w temacie o SE. I muzyka coraz bardziej wpada w ucho, niech juz wydadza OSTa!

Gurren Lagann 1-3 raany, równo to pokręcone. Ale takiego czegoś mi było trzeba, póki co jestem pozytywnie nastawiona. Kamina mimo ogromnego współczynnika ADHD i idiotowania całkiem sympatyczny jest, a sposób przedstawienia mechów w tym anime... zabójczy aczkolwiek ciekawy ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hyuga Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 14:05   

Wczoraj odkryłam Paradise Kiss. Bardzo mi się podoba wplatanie anime rysowanego z rzeczywistymi zdjęciami ponoć nazywa się to digitalizacją (pewna nie jestem) ;)
Muza też spoko, przyciąga :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-05-2008, 20:12   

Całkiem niedawno skończyłam oglądać Samuraia Champloo, teraz jestem przy 15 odcinku Love Hina. Tytuł tego dzieła nie raz już mi polecano i trzeba przyznać, że anime jest zupełnie inne niż myślałam. Wciągnęło mnie i czasem potrafi rozbawić do łez ^^'

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-05-2008, 20:43   

Zero no Tsukaima 1-3 - komedia romatyczna fantasy. Z braku laku może być, oceniam na 6/10 Byłoby 7, gdyby nie wpieniający mnie przerywnik między scenami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 21:38   

'Ghost hunt' -> tytuł mówi o wszystkim co robią bohaterowie ^^

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
Sl4sHh Płeć:Mężczyzna
Sentymentalny gość


Dołączył: 26 Maj 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 22:30   

Wczoraj miałem wielką przyjemność ogladać wieczorem anime, które mnie osobiscie zachwiciło, a przyjaciółkę doprowadziło do łez, a mianowicie Byousoku 5 Centimeter. Bardzo ciekawie opowiedziana historia, o oddalaniu się od siebie dwóch bliskich sobie osób, anime inne niż te, które dotychczas miałem okazje oglądac. Nie jest to bynajmniej wyciskacz łez ala True Tears - które, tak na marginesie tez było ciekawe ;] - ale bardziej historia mająca nakłanic do przemysleń, pełna symboli, przenosni, ktorych wyłapywanie pozwala zrozumieć lepiej całą sytuację itp. I do tego te piękne tła, widoki, pejzaże - moment startu rakiety, cienie powodowane przez dym, ktory pozostawiała : o - poprostu opad szczęki. Wygląd postaci może nie wybija sie ponan przecietna, ale i tak anime warto zobaczyć chociaż by dla samej strony graficznej.
Tak poza tą jedną perełką to ogladam Shakugan No Shana Second i staram sie podgryźć troche Code Geass ,ale akurat to drugie mi nie wchodzi ;]

_________________
"I'm always searching for you, always searching for your figure.
At the intersection, or in my dreams.
Thought there's no way you could be hear.
One more time, I want that time when we fooled around together."

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shinju Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2008, 09:41   

Baccano! OVA (odcinek 14 i 15). Trochę za wcześnie się za to zabrałam, ponieważ dostępne są dopiero 2 z 3 odcinków OVA. Dlaczego za wcześnie? Ponieważ teraz umieram z ciekawości jak to się rozwiąże!
Baccano! oglądałam już dawno i zapomniałam jak bardzo poplątane są wszystkie wątki i ile wysiłku trzeba włożyć, żeby się w tym połapać - szczególnie w mnogości postaci. Dodatkowo w OVA występuje parę nowych! Na plus wyróżnił się Graham Spector - świr pierwszej wody, ale jak na niego patrzyłam to nie mogłam się powstrzymać od śmiechu.
"Boredom is a sin! Die, boredom! Die!"
A jeszcze jego seiyuu - Tomokazu Sugita - dał popis. Chwilę zajęło mi skojarzenie skąd ja znam ten głos, a przecież to Gintoki z Gintamy. Za te dwie postaci dałabym mu jakąś nagrodę :).
Poza tym Card Captor Sakura odcinek 46 czyli koniec 1 sezonu (powtórka). Aż się wzruszyłam na sam koniec ;(. Takie to słodkie magical girls a mimo to uwielbiam je. Człowiek już nie najmłodszy a gustuje w dziecinnych anime, ale żeby nie było ściągam też dla młodszej siostry ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
omagi Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Maj 2008
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2008, 17:16   

Soul Eater-7-8ep : Dosyć fajne anime nawet w moim stylu, pośmiać się można.
Da Capo Second Season: II część Da Capo (jak pierwsza oglądnolem to i 2 trzeba :D)
Sayonara Zetsubou Sensei: jestem przy 3ep na 13. Ale pierwsze wrażenia są niesamowite. Nawet ponurak się uśmieje. Główny bohater ma sobie za nić śmierć, lecz chciałby popełnić samobójstwo. Lecz gdy przychodzi co do czego np. gdy dziewczyna go popchnęła i by wleciał pod pociąg itp. to ma takie klasyczne powiedzonko
" a co by było gdybym zginoł " XD. LOL (niewyobrażalny śmiech)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5520187
Dobramisia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Maj 2008
Skąd: Rybnik
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2008, 17:37   

Ja teraz ogladam Czarodziejke z Ksiezyca i Rycerzy z Zodiaku.Ale zaraz zaczne ogladac Bleacha.

_________________
Namida yori mo ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 282 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group