FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
shironeko Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Skąd: z drzewa
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2008, 18:29   

ef - a tale of memmories ,ep8
Szczerze mówiąc z trudem odrywam się od monitora ,ale staram się dozować to co dobre powoli ^^ .

Nie wiem skąd oni wzięli pomysł na tak oryginalna formę ... . No i bardzo moe .
Takiej serii spokojnie można przebaczyć drobne niedociągnięcia .
Początek był w sumie podobny do wielu romansideł czy wyciskaczy łez
2 pierwsze odcinki z lekka mnie rozczarowały ,trochę przewidywalne no i sporo bohaterów i wątków na raz ,co przywodzi na myśl trochę telewizyjne tasiemce o wszystkim i o niczym .
Na szczęście w kolejnych odcinkach jest coraz ciekawiej .... .
Nie odniósł ktoś wrażenia ze ta seria zaczyna się własciwie od środka ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2008, 00:41   

Witch Hunter Robin zacząłem i od razu skojarzyłem z Ergo proxy ato poprzez blond emo panne przesadnie nienaturalnie przyodzianą na Mega Emo styl ,wkurzające,ten reżyser -Shukou Murase- jest Emo - nienawidzimy cie ,maniera bycia emo laskom jest wkurzająca.

[b]Last_Exile_[/b Tu s kolei inna przesada,jest zbyt natrętne sztampowe forsowanie retro ,ci żołnierze wyglądający jak dziadki do orzechów mje załamali.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-06-2008, 14:22   

Marmalade Boy 1 - 76. Bardzo miła, ciepła seria. Na ogromny plus realistyczni i konsekwentnie prowadzeni, oraz rozwijający się bohaterowie, na minus zjadanie własnego ogona i ciągnięcie nieco na siłę pod sam koniec. Ale warto było i nie żałuję.

Amatsuki 1. Historia zapowiada się bardzo ciekawie, ale ten, kto wymyślił, żeby taka seria miała 13 odcinków powinien przymusowo zostać wcielony w szeregi chińskich Eunuchów-Generałów...

Kyouran Kazoku Nikki 1-2. Zacząłem oglądać myśląc, że to już dawno skończyli nadawać, a okazuje się, że to seria tego sezonu ^^ Na razie wygląda bardzo wesoło, ciekaw jestem, jak pociągną główną fabułę. No i ma więcej, niż 13 odcinków... Natomiast jeszcze nie wiem, czy będę oglądał na bieżąco, czy zaczekam do końca...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-06-2008, 18:10   

Kanon 9
Jest pod wrażeniem humoru tej serii. Co chwila beczę ze śmiechu. Nie wiem, kogo wolę, Yuuichiego czy Kyona, ale chyba jednak pozostanę przy tym drugim, póki nie zobaczę całego Kanona. Makoto. Strasznie irytuje mnie ta dziewczyna. Nie lubię jej strasznie i nie podoba mi się to, że tyle czasu antenowego dostaje. Nawet po tym ostatnim odkryciu co do jej osoby, nadal jej nie znoszę. Głupi bachor. Jest jeszcze ta dziwna dziewczyna, co chodzi z w kółko z kocem na ramionach. Też za specjalnie jej nie lubię, irytuje mnie jakoś. Nayuki jest w porządku, nie jestem do niej specjalnie przywiązana. Ayu mi się podoba i Mai również. A i jeszcze cioteczka. Motyw jej dżemiku jest niezły, ale wkurza mnie kolejna idealna matka. Piekna, spokojna, świetnie gotuje i o nic się nie złości. Trochę mnie to flustruje.
O postaciach się trochę za bardzo rozpisałam Strasznie podoba mi się opening i ending też w sobie coś ma. Co do animacji... Cudeńko. Rozpływam się, gdy widzę te tła, te zachody słońca, ten śnieg. Często cofam i oglądam jeszcze raz. Myślę jednak, że ładniejsze (o ile w ogóle to możliwe) były te z Air. Wolę jednak letnie krajobrazy niż te zimowe;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Ishamael Płeć:Mężczyzna
Tkacz Sieci


Dołączył: 24 Kwi 2008
Skąd: Shayol Ghul, więzienie dla potępionych
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2008, 15:58   

Po raz któryś tam z rzędu oglądam Vampire Princess Miyu TV. Po raz kolejny muszę ostrożnie dawkować sobie tą przyjemność. Po raz kolejny podziwiam.:)

Co tu dużo mówić, seria jest świetna. Co dla mnie ważne opening i ending są znakomite dzięki czemu mogę się elegancko wprowadzić w nastrój każdego kolejnego odcinka. Muzyka oparta na flecie i tradycyjnych instrumentach japońskich jest bardzo udana. Grafika też przyjemna choć bardzo oszczędna mimika Miyu i Larvy troszkę razi w porównaniu do np. mangi. Tak więc podziwiam choć nadal uważam, że OAV jest lepsza.

Jeszcze trochę czasu do mojego ulubionego 24-go odcinka, ale spokojnie stary, spokojnie...;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-06-2008, 20:40   

Kara no Kyoukai first movie- Takiego kina potrzebowałem. Klimat jest nieziemski. Do końca nie załapałem kim są i czym zajmują się ci bohaterowie. Dokąd to anime zmierza. W sprawie grafiki powiem, iż jest naprawdę na dobrym poziomie(zawsze mogłoby być lepiej XD). Co ważniejsze muzyczka i odgłosy w tle sprawiają małe ciarki na plecach. Teraz czekać jak znajdę następną część.
Naprawdę polecam

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 12-06-2008, 16:04   

Ostatnie trzy odcinki Higurashi...

Spoiler: pokaż / ukryj
Okazało się, że klątwa Oyashiro-sama to... epidemia dziwnego rodzaju pasożytów. Takie troche "Archiwum X" się zrobiło ^^, Poza tym we wcześniejszych epizodach Shion sprzątnęła Mion i o mało nie zabiła Satoko...


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 12-06-2008, 19:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-06-2008, 19:10   

Dziś Kanon 2006 (cała seria) - Uhhh po tych trzynastu godzinach oglądania wrażenia są wspaniałe. Moje oczekiwania co do tego anime spełniły się w 100%. Uważam, że jest ono odrobine ponad Clannand'em i Air'em a może nawet przebija Haruhi. Zaczeło sie dość schematycznie (Panienki z Clannanda + Kyon z Haruhi w rolach głównych) ale nie ma nic złego w powtarzaniu dobrego schematu (oby z umiarem). Najlepsza była środkowa część tycząca sie Mai. Nigdy nie spodziewałbym się tak ładnych ( choć krótkich i oszczednych ) scen walki. Oczywiśćie były okazje do wzruszeń i do śmiechu - Kyonowy humor znów w akcji ! Myślałem, że łykne sobie jeden odcinek rano tak na próbe ale okazało sie tak wciągające, że nie mogłem przestać aż do końca.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2008, 14:29   

D.Gray-man 79

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie! Nie! Nie! Kanda nie może zginąć!!! Moja ulubiona postać.. aż się łezka w oku zakręciła :(
Poza tym seria trzyma poziom.. Już niedługo chyba zaliczę ją do jednych z najlepszych:)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-06-2008, 15:51   

Po tym, jak wczoraj przekopałam się przez dwie duże galerie skanów w celu wiadomym, dziś zaczynam Gundam Seeda.

...Rany kota zejdę na zakwik! W pierwszej scenie pierwszego odcinka Kira z zacięciem klepie coś na laptopie(!). To się nazywa dobrać sobie postać ¬__¬''' Naczelny bizon mówi głosem Xellosa, kreska jest krzywa jak stopięćdziesiąt, opening zabił mnie muzyką jak z kiepskiego jrpg... OKWIK!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-06-2008, 16:39   

Death Note 1-4 - Tak, wiem, to jakaś paranoja, ale zacząłem toto oglądać, głównie po to, aby wreszcie skapować, o co biega w tym nieszczęsnym "Nearly". Manga była chyba lepsza, choć, jak dotąd, wszystko idzie równo z nią. Ciekaw jestem, jak będzie dalej.
Powrót do góry
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2008, 18:02   

Golgo13 ep.1-7 - nasz stary "dobry"znajomy spec od mokrej roboty:) Jest brutalnie, krwawo, bez prawienia morałów, czysta akcja. Opening i ending - kawałki wpadają w ucho, ale jakoś zupełnie nie pasują mi do klimatu serii. Ciekawy jestem tylko czy pojawi się jakiś szerszy wątek główny, czy do końca utrzymana zostanie konwencja jeden ep - jedno zlecenie.

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-06-2008, 02:40   

Hayate no Gotoku 1-4. Świetnie zapowiadająca się seria z porządną ilością odcinków. Całkiem sympatyczni bohaterowie i udany humor. Zdecydowanie w moim typie.

Hatenkou Yuugi 1-2. Pierwszy odcinek był nudnawy i trochę przypominał Tsukihime pod tym względem, że absolutnie żadnego bohatera nie polubiłem. W drugim już nieco lepiej, jeżeli utrzymają ten poziom, to czas spędzony z tą serią nie będzie stracony. Choć animacja momentami baaardzo oszczędna, zwłaszcza po walkach w serii shounen spodziewałem się czegoś lepszego.

Marmalade Boy OAVka. Całkiem sympatyczna, choć nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że gdyby ją potraktować jako zwykły odcinek (bo i długość się właściwie zgadza) byłaby jednym z nudniejszych. Jak na tak krótki czas wyjątkowo wiele zmarnowano na nie pokazywanie niczego, albo na dzieciaki bawiące się w coś w stylu power rangers. Ale jednak marmoladka to marmoladka, oglądało się sympatycznie ^^.

Muteki Kanban Musume 1-2. Oglądam po raz drugi, śmieszy tak, jak za pierwszym ^^ bardzo lubię tę serię.

Tengen Toppa Gurren Lagann 1-12. Oczy mi wyszły z orbit, seria po prostu genialna! Zaskakująca, niesztampowa, świetnie animowana, z kapitalnymi postaciami... Czego chcieć więcej? Ano można się do pewnej rzeczy przyczepić:


Spoiler: pokaż / ukryj
Jak oni mogli ukatrupić najfajniejszego bohatera w 8 odcinku? Niewybaczalne... Ale moje oczekiwania względem tej serii są dalej spore i mam nadzieję, że im sprosta ^^


A na koniec zostawiłem sobie prawdziwą perełkę, która zapowiada się wyśmienicie!

Baccano! 1-2. Dawno nie widziałem czegoś z tak śliczną kreską i muzyką. Do tego świetne postaci (Duet Isaac i Miria jest po prostu boski, uwielbiam ich :D) i intrygująco zapowiadająca się fabuła. Za ucinanie takiej serii do 16 odcinków powinni bić młotkiem po głowie!

I niniejszym oświadczam, że złapałem gdzieś tak o 70% za dużo srok za ogon. Oglądanie tylu serii po 1-2 odcinki co 2 dni zdecydowanie nie jest moim ulubionym sposobem oglądania anime. Tak więc pewnie Kyourana i Amatsuki jako te jeszcze wychodzące, ale nie genialne odstawię do czasu, kiedy będą już gotowe do maratonowania. A resztę będę metodycznie i po trochu wykańczał :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-06-2008, 09:49   

Vodh napisał/a:
Hayate no Gotoku 1-4. Świetnie zapowiadająca się seria z porządną ilością odcinków. Całkiem sympatyczni bohaterowie i udany humor. Zdecydowanie w moim typie.

Poczekaj do okolic 20 odcinka, masz bardzo duże szanse zmienić zdanie, bo poziom mniej więcej wtedy zaczyna się turlać z solidną prędkością w dół po równi pochyłej. Nie wiem, czy wraca, bo spasowałam - totema pytaj.

Po 10 odcinkach Gundam Seeda, gdzie radośnie przy każdym kwikałam - a to trauma z przeszłości, a to płaczące chłopię, a to zupełnie z sufitu wzięte skojarzenie z innej serii - stwierdzam, że seria jest pod względem radości z oglądania równie przyjemna co Daburuoo. Co prawda w widoczny sposób nie jest autoparodią, ale mimo wszystko... Jest za to niezła fabularnie i ma sporo dobrze skonstruowanych postaci*.
Tylko ta grafika >.<! Każdy odcinek rysowany przez sprzątaczki! Rysownicy najwyraźniej wzięli kasę i pojechali na wakacje - dzięki temu mamy krzywe bizony, którym zdarza się czasem nabierać odpowiednich kształtów. ZUO.



*tak, czekam aż z każdego wylezie jego osobista trauma

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2008, 10:07   

Vodh, takie małe sprostowanie: Hatenkou Yuugi to jest shoujo. Nie każde shoujo musi być szkolnym romansem, słowo honoru. W każdym razie na pewno nie shounen, nawet nie leżało obok shounena.

On-topic: po 3 czy 4 odcinkach chyba przerzucę Steam Detectives na listę "dropped". Chyba się zestarzałam, ale szkoda mi tracić czasu na to. Fabułę ma całkowicie nieinteresującą (co dałoby się przeżyć), bohaterów ma całkowicie nieinteresujących (i tu pies pogrzebany), a do tego jest tragicznie rysowane. Nie dość, że projekty postaci wydziwione (bohater ma fryz a la Yu-Gi-Oh!, szkoda, że do tego świata to kompletnie nie pasuje), to jeszcze koślawe i przypominające pod każdym kątem kopy siana albo twory bardzo mało utalentowanego i początkującego rysownika fanartów. O, wiem co: mniej więcej równie śliczne, jak pierwsze prace bohaterki Doujin Work.

Poza tym 10 czy 11 odcinków Kodomo no Omocha... Po przełknięciu konwencji zaczyna się robić strawne, ale właśnie owa konwencja i umowność świata są chwilami troszkę niestrawne. Ja pomijam hałaśliwość bohaterki, rozumiem, że ona taka ma być, więc jeśli komuś nie pasuje, to trudno (acz nie rozumiem, jakim cudem jej seiyuu po trzech odcinkach nie wycofała się z zawodu z chronicznym zapaleniem strun głosowych). Ale jeśli robi się coś do tego stopnia odfruniętego (wiewiórka na głowie, anyone?), to po jakiego-ciężkiego-grzyba próbować tam wpychać "problemy życiowe"? Szczególnie jeśli problemy życiowe typu "zaniedbywanie dziecka przez 11 lat" zostają rozwiązane jednym obejrzeniem koszmarnie chałowatej telenoweli?! Liiitości... No ale nic, niech pracuje dalej, może mnie zacznie bardziej przekonywać. Do oglądania się nadaje, ale tęsknoty za pudełkiem zgrabnych słoiczków nie ukoi.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 286 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group