FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-06-2008, 15:09   

Obejrzane do końca Code Geass - ależ to dranie zamknęli, Lelouch ich $%#^&...No nieważne, całkiem sympatyczna i udana seria, trzeba przyznać. Oglądało się szybko i przyjemnie, zaś co chyba najważniejsze, twórcom udało się mnie zaskoczyć w kilku miejscach - a to się chwali. Ale, na Porewita, nie zamyka się serii kluczowym momentem pojedynku dwóch głównych postaci. Już miałem nadzieję, że Lalusia szlag trafi...
Ponoć jest druga seria, zobaczymy...
Przejdź na dół
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-06-2008, 15:59   

Jest, jest. gdyby zakończono serial w takim momencie, to scenarzysta długo by nie pożył.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-06-2008, 16:57   

Berserka zamknęli chyba jeszcze gorzej, a o śmierci scenarzysty nie słyszałem ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 19-06-2008, 19:39   

Nanami napisał/a:
Krewka ciekawe jak jeszcze długo Tsubase pociągniesz... Ten słodko, cukierkowo, słitaśny klimat potrafi zaciekawić, ale z drugiej strony mocno sfrustrować też :D

Nanami to Cię zaskoczę, bo obejrzałam całość! Przynajmniej sezon 1 Tsubasy Chronicle..Chyba pozostałych już nie tknę :) Jakby tak się zastanawoić, te skrzydła Sakury były dość duże - a co za tym idzie, duża ilość piór... Przecież takie coś można w nieskończoność ciągnąć i produkować! A moja cierpliwość ma końce..Idealnie przygody Shaorana i reszty nadają się jako odpoczynek po nauce, bo za wiele nie wymaga od widza - za to można sobie popatrzeć na ładne widoczki i posłuchac przyjemną muzykę, co już wcześniej stwerdziłam, no ale ileż można..Jak się zastanawoić głębiej to aż szkoda, że pomysł z wędrówką po różnych światach został tak marnie wykorzystany, już nie będę wspominać jak beznamiętni byli bohaterowie..Czy ta seria ma jakieś przesłanie? Jakoś nic z niej dla siebie nie wyciągnełam..

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2008, 21:02   

krew_na_scianie napisał/a:
Nanami to Cię zaskoczę, bo obejrzałam całość! Przynajmniej sezon 1 Tsubasy Chronicle..Chyba pozostałych już nie tknę :) Jakby tak się zastanawoić, te skrzydła Sakury były dość duże - a co za tym idzie, duża ilość piór... Przecież takie coś można w nieskończoność ciągnąć i produkować! A moja cierpliwość ma końce..Idealnie przygody Shaorana i reszty nadają się jako odpoczynek po nauce, bo za wiele nie wymaga od widza - za to można sobie popatrzeć na ładne widoczki i posłuchac przyjemną muzykę, co już wcześniej stwerdziłam, no ale ileż można..Jak się zastanawoić głębiej to aż szkoda, że pomysł z wędrówką po różnych światach został tak marnie wykorzystany


No cały Tsubasa tak nie wygląda w Tsubasa Tokyo Revelations jest więcej akcji niż w tych dwóch sezonach razem wziętych, ale tak już specyfika Clampa, czyli na początku niewiele się dzieje a potem jest zwrot akcji o 180 stopni.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-06-2008, 23:16   

off-topic
krew_na_scianie napisał/a:
Co do anime - nie jestem miłośniczką takich serii typu ciepło, miło, przyjemnie, ładnie, szkoła, melancholia itp. elementów

O! Ja też! Po obejrzeniu Air dostałam spazmów i musiałam chować się w ogródku, żeby nie odesłać komputera na tamten świat. Klimaty zdecydowanie nie dla mnie. Zirytowało mnie to do granic możliwości.

krew_na_scianie napisał/a:
Nanami to Cię zaskoczę, bo obejrzałam całość! Przynajmniej sezon 1 Tsubasy Chronicle..

Odpadłam po dziesięciu odcinkach, a to było jakiś rok temu, więc można założyć, że byłam choć trochę bardziej dziecinna niż teraz. Postaci wyprane z wiarygodności i naturalności, które w moim odczuciu były tylko kupą kresek i zmarnowana, nudna jak flaki z olejem fabuła. Boże broń, przed kolejnym spotkaniem z tym tytułem.

on-topic
Persona: Trinity Soul 12
Nic specjalnego, ale dobrze się ogląda. Całkiem przyjemna odskocznia od poważniejszych (tudziesz bardziej schizniętych) tytułów. Nie wiedzieć czemu główni bohaterowie (Jun i Shin) zdecydowanie wzbudzili moją sympatię. W jakiś dziwny sposób wydają mi się naturalni, chociarz chwilami u Shina ujawniają się cechy Wielkiego Paladyna bez Zmazy i Skazy. Osobiście mam nawiną, nikłą nadzieję, że w tej serii będzie jak najmniej pojedynków i że podleją to trochę psychologią. Niestety widzę, że tak się nie stanie, więc przemęczę do końca i będę się cieszyć, że przy tym tytule trochę sobie odpoczełam od myślenia.

Kimkiss pure rouge 2
Oglądnęłam dwa odcinki i skpitulowałam. Przypinam plakietkę "nigdy więcej" i odstawiam na półkę z niebezpiecznymi, piorącymi mózg romansami szkolnymi. To nie dla mnie.

Szukam czegoś, co mnie wciągnie i nie odrzuci. Po Personie zapewne będę miała ochotę na coś ambitniejszego, chyba wchłonę Bokurano. Nie cierpię mechów, ale z tanukowej recenzji wnioskuję, że zapowiada się ciekawie.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-06-2008, 09:40   

Code Geass R2 1-5 - ależ to pokręcili. Lelouch mnie irytował w pierwszej serii, ale teraz niemal zacząłem mu współczuć, zwłaszcza po zagrywce z Nunnally. Choć seria zmierza niebezpiecznie ku przekombinowaniu a kilku postaci z pierwszej serii mi brakuje (Nina, hrabia Loyd), to jednak oglądać będę dalej. Boję się tylko, żeby nowa seria nie stała się kalką pierwszej.
Powrót do góry
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2008, 12:00   

Jestem w środku 'Ghost Hunt' i połowie 'Peacemaker Kurogane'.
O pierwszym tytule zapewne każdy słyszał lub oglądał więc nie ma co pisać o tym.
Natomiast peacemaker K jest sympatyczną serią z sporą dawką humoru. Samuraje, ninja itp. Walki krótkie i krwawe. Duży plus za opening i ending.
Można odebrać wrażenie jakby to wszystko się nie trzymało. W każdym odcinku przeskakujemy w akcji + sporo wątków. Można się pogubić. Takie jakby zamieszanie. Niektórzy mogą to uważać za + (np mua).

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
RAX Płeć:Mężczyzna
Emo Metalowiec


Dołączył: 21 Cze 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2008, 14:58   

Ja ogladam kazda nowa serie jaka teraz idzie (dziekuje za dysk 500gb)ale glownie to Code Geass R2 ^^

_________________
Zabij bogów rzeczywistości, zgłądź władce teraźniejszości...żyj i raduj sie stwórco przyszłości, gdyż nadszedł czas ragnaroku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1257239
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-06-2008, 15:41   

Code Geass R2 7-10

Wszyscy życzymy śmierci Ninie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Li jest bardzo fajną postacią, a zgodnie z przesłankami niedługo sie z nim pożegnamy.

Mało C.C. ale od 11 epa ma się to zmienić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 21-06-2008, 18:24   

Marmalade Boy ileś tam do 72 odcinka o mamuśko. No tak, trzeba było na końcówke dowalić troszkę dramatyzmu. Dlaczego tylko wywołuje u mnie napady śmiechu, zamiast wyciskać morze łez? No, ale z drugiej strony szkoda, ze jeszcze tylko parę odcinków i koniec, przesympatyczna seria. I już wiem, dlaczego parę(naście?) dni temu gdy rzuciłam na kanale zaczynając Marmoladke, że czemu oni w ogóle nie poczujwają się do bycia rodzeństwem, to dostałam odpowiedź "Dziwne brzmi to co piszesz porównując do tego co widzę na ekranie" ;)

Spoiler: pokaż / ukryj
Aktualnie Yuu przypadkiem znalazł pewne fotografie i przypomniał sobie, że swojego tatuśka prawdziwego nie zna. I od razu przeskoczył do konkluzji, że Jin to jego tatuś, niniejszym są całkiem blisko z Miki spokrewnieni więzami krwi. I emoooo~~ Jeszcze większe niż poprzednio, no nie możliwe. Ciekawe o ile jeszcze podkręca angst? Ale końcówka mnie zabiła, czy on od razu musiał wypalać "zerwij ze mna!" bez prób wytłumaczenia?! Znając życie, to tylko jego debilne domysły i jego tatusiem okaże się jeszcze ktoś inny.


Nabari no Ou 11 różowowłosy bizon nadal mnie dobija, ja byłam święcie przekonana, że to babka... Rozwój historii ani jakoś specjalnie mnie nie zachwycił, ale jest na tyle zadowalający, że sobie dalej będę dłubać. Mru! Ja chce już mhroczne tajemnice poznać >D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-06-2008, 18:37   

Asthariel napisał/a:
Code Geass R2 7-10

Wszyscy życzymy śmierci Ninie.

Za siebie proszę mówić. Choć w mundurku było jej bardziej do twarzy. Przynajmniej wygarnęła Milly całą prawdę. Najbardziej jednak spodobał mi sie tekst o tym, że żaden z jej wynalazków nie zadziałał. Dziwić się, że jest w takim stanie?
...a zauważyliście, że ona ma nazwisko "Einstein"?
Powrót do góry
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 21-06-2008, 23:06   

Grisznak naprawdę nie rozumiem co możesz lubić w tej denerwującej istocie. Podaj mi chociaż 3 rzeczy.

Tengen Toppa Gurren Lagann odcinek 4
Wow napisałam to dobrze, bez patrzenia na ściągawkę. Yeah. Narazie jestem trochę zawiedziona. Za dużo pochwał się nasłuchałam chyba. Najbardziej mam chyba pretensję do głównego bohatera(?) to jest Simona. Kolejny Shinji? Nie wie co robić, cały czas się waha i ucieka. Teraz jest z tym troszeczkę lepiej i się nieco poprawił, mam nadzieję, że potem już w ogóle nie zostanie w nim nic z Shinjego. Aniki (jakoś na K miał na imę) bardzo mi sie spodobał. Pozytywny bohater i nadrabia charakterem za Simona. Yoko też może być, choć takich jak ona to na pęczki. Ale może później się czymś wyróżni. Ogólnie strasznie mi się podoba mech Simona jest super. Naprawdę świetny pomysł, a jak zobaczyłam "połączenie" to myślałam, że padnę ze śmiechu. No i duży plus, bo wciąga.

Soul Eater odcinek 1
Bardzo pozytywne wrażenia, strasznie spodobał mi się głos Mako i Soula. Trochę za dużo skojarzeń z Bleachem, ale mam nadzieję, że z czasem to zniknie. Idę oglądać dalej...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2008, 00:27   

A ja tymczasem obejrzałem właśnie pierwszy epizod Code Geass. Graficznie bardzo ładne, a świat przedstawiony jest dość ciekawy

Spoiler: pokaż / ukryj
Japonia okupowana przez Imperium Brytyjskie...

Seria zapowiada się nieźle ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-06-2008, 00:49   

Shizuku, ja jestem na świeżo po TTGL i mogę z ręką na sercu polecić całą serię. Jedno z najlepszych anime, jakie kiedykolwiek oglądałem. Ale nic więcej nie napiszę, bo za spoilery z TTGL powinni przebijać łopatki zardzewiałymi gwoździami i przybijać do sufitu, to jedna z niewielu serii, w których jest tyle do spoilerowania, a spoilery mogą zabić takie momenty :D Oglądaj, ja się w tym od razu zakochałem, ale są i ludzie, którzy w pełni przekonali się dopiero po kilkunastu odcinkach.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 289 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group