FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 289, 290, 291 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-06-2008, 10:32   

Cytat:
Grisznak naprawdę nie rozumiem co możesz lubić w tej denerwującej istocie. Podaj mi chociaż 3 rzeczy.

1) Okulary - mam słabość do pań w okularach
2) IQ - lubię bohaterki o wysokim IQ (dla wyjaśnienia - współczynnik IQ nie idzie w parze ze stabilnością emocjonalną).
3) Ogólny wygląd - to po prostu ten typ bohaterek anime, które lubię
4) Yuri - Nina jest kanoniczną ze wszechmiar bohaterką tego rodzaju
5) Nietypowy charakter (wiem, to wynik traumy, ale przynajmniej wprowadza coś świeżego)

Ha, nawet pięć się znalazło...
Przejdź na dół
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 22-06-2008, 13:20   

Zabrałam się po przeczytaniu kilku dobrych recenzji za Soul Eater'a i powiem, że jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczona. Jestem po 4 odcinku ( oglądam właśnie 5 ) i bardzo podoba mi się grafika ^^ - po prostu jest Kawaii.

+ Dobra dawka humoru - w stylu, który bardzo lubię.


Spoiler: pokaż / ukryj
Troszkę przestraszyło mnie z początku kilka faktów:
- Partnerzy - Ludzka postać broni - Ale po 5 minutach 1 odcinka, stwierdziłam, że to fajny pomysł.
- Głos Soul'a - Bree... - Przyzwyczajenie :P
- Death the Kid - Jak on trzyma te bronie!?
- Death Scythe ( ojciec Maki ) - WTF?
- Obsesja Kida ( na temat Symetryczności )

+ Blair!! Kotek jest śliczny
+ W 2 odcinku, mała Witch! Też była Kawaii - jak biła Stara rączkami ^^
+ W 3 odcinku, jak Siostry walczyły same za pomocą siebie nawzajem :P ( jak Kid uciekł )


Ogólnie bardzo fajne - zobaczymy, co będzie dalej...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Futaba Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Mar 2008
Skąd: Olsztyn
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2008, 16:06   

Oglądam teraz Kanokon (nowa, dośc prymitywna, ale wg. mnie bardzo sympatyczna komedyjka ecchi) i Full Metal Panic (kolejna komedyjka). A do tego właśnie jestem przy końcówce Black Lagoon i jestem całkiem usatysfakcjonowana z obejrzenia tej serii, polecam wszystkim miłośnikom patologicznych klimatów :D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9710164
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-06-2008, 19:40   

Skończyłam Gundam SEEDa. Będę MRUCZEĆ! Będę MRUCZEĆ BARDZO!


(tak, na nic więcej mnie nie stać w tym momencie. seria jest absolutnie genialna i dostała okrągłe 9. a Destiny oglądać NIE będę. po moim zimnym trupie.)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2008, 21:00   

Oglądnąłem pierwszy odc. School Rumble Season 1 i powiedźcie mi ludzie czy cała seria ma taki poziom jak pierwszy odcinek? bo strasznie beznamiętnie sie ogląda,niewzruszenie,zero niczego-wszystkiego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2008, 21:07   

Nie no seria sie rozkreca, pedzi pozniej jak lokomotywa :) Wiec smialo ogladaj dalej:) Choc druga seria nie jest juz tak dobra.

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 22-06-2008, 23:17   

Zakończone Marmalade Boy i stwierdzam, że za szybko zleciało! A ostatni odcinek zdecydowanie trzymający poziom. Warto było, warto! Choć miejscami miałam dziwne wrażenie, że głupota bohaterów rośnie wraz z upływem odcinków... Po prostu nie ma to jak szczerość wobec siebie i bliskich! A od samiuśkiego początku do samiuśkiego końca nie zawiódł mnie ani razu tylko Satoshi. A jeszcze na deser film mi został, mru!

Kara no Kyoukai film pierwszy. Muzyka prześwietna (piosenka wprowadzająca i ending!), kreska naprawdę cieszy oko, a fabuła... zaraz, fabuła? Well, narazie jak dla mnie to jeden wielki mętlik. Historia ciekawa, ale nic nadzwyczajnego. Preludium i tyle. No i znęcają się nad widzem, ten gość wygląda jak Shiki, ale nim nie jest, za to kobitka ma tak na imię, już nie wspominając o motywie spadania z dachu, te dziewczę wyglądało po prostu jak Tsukihime.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 22-06-2008, 23:36   

GoNik napisał/a:
Skończyłam Gundam SEEDa. Będę MRUCZEĆ! Będę MRUCZEĆ BARDZO!


(tak, na nic więcej mnie nie stać w tym momencie. seria jest absolutnie genialna i dostała okrągłe 9. a Destiny oglądać NIE będę. po moim zimnym trupie.)


A Gundam 00 ? Ja jestem po pierwszych 3 odcinkach, ale uważam, że jest Boskie!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2008, 23:45   

Clannad do 9 odc. Dobre, nawet bardzo. Nawet te wielkie oczy przestały mi przeszkadzać. Humor, jeśli się pojawia to zazwyczaj skutecznie mnie rozśmiesza, więc mam motywację żeby oglądać dalej. Zobaczymy, jak się dalej seria rozwinie ale jetem dobrej myśli.

Poza tym Soul Eater i Kaiba na bieżąco, czyli dwie IMO najlepsze serie tego sezonu. Mniam.

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2008, 01:13   

Karin_Fajne ,_nie jakiś rewelacyjny pomysł ale spoko,_nawet oryginalny,_w sumie to pozycja bardziej dla młodszych ,_ale i tak ciekawie mie jak dalej sie potoczy rzecz._Recz jest o Karin dziewczynie która produkuje krew oraz ją tez spożywa ,_a każdy wampir gustuje w okrelsonym typie krwi który zależy od stanu ducha ,_charakteru dawcy._Stąd tez jej szcególne reagowanie na krew pewnego chłopca chronicznie przygnębionego.._blebleb;ebelbeleble


Oj, widzę, że krucho z interpunkcją - więc jako naczelna Czytelni powiem to raz, a jako moderacja, mam nadzieję, że zapamiętasz i zastosujesz:
- spacje wstawiamy po a nie przed: kropką, przecinkiem, pytajnikiem, wykrzyknikiem, jakimkolwiek innym znakiem przestankowym;

- _ - takie coś to jest wstawiona przez mnie spacja;
- sprawdzanie pisowni przez firefoxa/worda nie gryzie.
Proszę o trochę szacunku dla współforumowiczów, tu piszemy po polsku, więcej poprawek nie będzie, jeśli ktoś zgłosi, że kolejny post jest nieczytelny - usunę.

EDIT:
Informuję, że kolory w postach są zarezerwowane dla uwag moderacji. Proszę nie ingerować po zmianach wprowadzonych przez moderację.

IKa
Zua Biurokratka


Ostatnio zmieniony przez Muhomorniczy dnia 23-06-2008, 16:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2008, 23:16   

3 epizod Code Geass,,,

Spoiler: pokaż / ukryj
pojawia się osóbka z ava Grisznaka ^^. Na razie tylko w tle, zobaczymy, co będzie dalej :) .
A Lelouch pomału uczy się panowania nad swoją mocą, odkrywając, że jedna z koleżanek jest zaangażowana w grupę terrorystyczna...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2008, 13:26   

Hikaru no Go 75

...I tym samym seria zostaje przeniesiona do kategorii zakończonych.
Generalnie jest to bardzo dobre i ciekawe anime które wciągnęło mnie od pierwszych minut seansu.
Na wyróżnienie zasługuje tutaj świetny soundtrack z OP i ED na czele oraz duży nacisk położony na emocje bohaterów. Co do wad- wstyd przyznać ale żadnych godnych uwagi nie wychwyciłem. Wprawdzie było kilka momentów których do najbardziej udanych bym nie zaliczył...
Spoiler: pokaż / ukryj
np. drugie (AFAIR) szkolne zawody w go- Co mam do zarzucenia? Przesadzone i nierealistyczne zachowanie postaci. Rozumiem, że po przegranej 0-3 trudno być zadowolonym ale żeby wyć jak kilkuletnie dziecko?
-"Następny!"
Śmierć Sai'a. Nie powiem żeby mnie to nie ruszyło, w końcu to była moja ulubiona postać z tego anime, przez co w kolejnych odcinkach czegoś mi brakowało i w moich oczach seria spadła w dół. Wbrew pozorom nie mam zamiaru zaliczyć tego do wad, ponieważ pomimo moich uwag, ten motyw świetnie tu pasuje. Troche dramatu nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Dla porównania- śmierć L'a w Death Note

... ale nie zmienia to mojej oceny końcowej, czyli 9/10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-06-2008, 13:57   

BloodRevan napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
np. drugie (AFAIR) szkolne zawody w go- Co mam do zarzucenia? Przesadzone i nierealistyczne zachowanie postaci. Rozumiem, że po przegranej 0-3 trudno być zadowolonym ale żeby wyć jak kilkuletnie dziecko?


Mnie ich zachowanie wydało się całkiem naturalne. Zauważ, że oni mieli wtedy po 12 lat, to naprawdę nie dużo. Na dodatek bardzo liczyli na wygraną, to było dla nich ogromne rozczarowanie (nie chciałabym do tego mieszać decyzji Hikaru o samodzielnej grze). To tak jak ze sportowcem, który przegrał w finale - wielu z nich nie potrafi powstrzymać łez, mimo że są dorosłymi osobami.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2008, 14:57   

moshi_moshi napisał/a:
Mnie ich zachowanie wydało się całkiem naturalne. Zauważ, że oni mieli wtedy po 12 lat, to naprawdę nie dużo. Na dodatek bardzo liczyli na wygraną, to było dla nich ogromne rozczarowanie (nie chciałabym do tego mieszać decyzji Hikaru o samodzielnej grze). To tak jak ze sportowcem, który przegrał w finale - wielu z nich nie potrafi powstrzymać łez, mimo że są dorosłymi osobami.

Po pierwsze o ile dobrze pamiętam mieli wtedy po 13+ lat, a jeden z nich miał nawet chyba 15 (3 klasa gimnazjum). Po drugie: Co do tej decyzji Hikaru o samodzielnej grze- jeżeli tak postanowił- dobrze, ma do tego prawo- ale nie rozumiem jego rozczarowania. Przecież to było oczywiste, że sam sobie nie poradzi z kimś na takim poziomie. Nawet Sai powiedział mu wprost że ruch który zamierzał wykonać jest zły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-06-2008, 17:35   

Death Note Live Action - sensowniej się to oglądało niż anime. Zwięzłe, lepiej pokazane (jak choćby motywacja Lighta), nawet japońskie aktorstwo nie przeszkadzało mi specjalnie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 290 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 289, 290, 291 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group