FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-06-2008, 21:47   

Odpadłem od Death Note. Gdyby zrobili z tego 13-odcinkową serię, dałbym temu z czystym sercem dobrą ocenę - za koncept, dość porządne go wykorzystanie, za trzymanie w napięciu. A tak, bardzo szybko zrobiło się z tego Jeszcze Jedno Anime Takie Jak Wszystkie i zaczęło mnie nużyć. Trochę oglądałem dalej, w nadziei, że się poprawi. Nie poprawiło się.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 28-06-2008, 13:37   

Tekkonkinkreet - długo się zbierałam by to obejrzeć. Dobrze się stało, że w końcu się przekonałam! Bardzo fajny i oryginalny film. Pominę fakt, że niektóre rzeczy byly dla mnie zbyt uproszczone typu:
Spoiler: pokaż / ukryj
Relacje naszych młodych bohaterów z mafią, ich dobre stosunki z każdą z grup: policja i yakuza. Trochę nie chce mi się wierzyć, że dzieci mogłyby takie coś osiągnąć w życiu..
Ale pomijając to małe "ale" (a przeważnie każde "ale" powoduje, że tytuł zbiera u mnie punkty ujemne) film jest rewelacyjny. Nie przekazuje aż nazbyt odkrywczych rzeczy, wręcz może czasami powiela schemty, które widzi się w filmach gangsterskich, amerykańskich - ale też w tym tkwi jego siła. Bo przekazanie najprostszych prawd bywa momentami strasznie trudne - a twórcy nie popadli przy tym w patos czy moralizatorstwo. Wręcz nawet się lekko wzruszyłam, a serce przecież mam z kamienia w takich sprawach. Co jeszcze filmowi się udało: polubiłam głównych bohaterów, a przecież są nimi dzieci!! Biały swoją niewinnością był bardzo ujmujący :)
Spoiler: pokaż / ukryj
A scenka kiedy z utęsknieniem patrzy na szkołę..Co ja mogę w takiej chwili napisać? Biedny no :(
Wydawało mi się, że nie kupię też graficznego przedstawienia świata, ale jego oryginalność też "kupiłam". Do zakończenia normalnie też miałabym zastrzeżenia, ale przyjmę go takim jaki jest.

Słowem mądre kino. Niby pewne rzeczy się już widziało, ale Tekkonkinkreet ma to magiczne coś. Polecam :)

Texhnolyze odc 14 - wracam do oglądania czegoś mocniejszego by nie popaść w przesłodzenie oglądając jednocześnie Spice and Wolf. Dobrze jest mieć równowagę między słodkim i brudnym światem. Dość długą zrobiłam sobie przerwę w oglądaniu Texhnolyze, ale zadziwiająco i tak sporo pamiętam. I to, że właściwie w każdym odcinku czeka do odkrycia jakaś nieprzyjemna sprawa. Jeszcze raz pochwalę muzykę. Jest genialna. Nie ma żadnych niepotrzebnych nut, idealnie jest wpasowana. Jedyne co mnie zastanawia
Spoiler: pokaż / ukryj
We wcześniejszych odcinkach chyba dwulicowość pani doktor była lekko zasygnalizowana czy ja mam już jakieś przywiedznia? Chyba będę musiała to sprawdzić i pogrzebać we wcześniejszych odcinkach
Oby udało mi się w końcu tą serię obejrzeć do końca!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2008, 15:39   

Princess Tutu ep. 1 - łojeju, jakie to jest absolutnie śliczne i słodziutkie! Chciałam oglądnąć sobie coś lekkiego, dla kontrastu z Code Geassem. Z jakiegoś powodu główna bohaterka i jej przyjaciółki przypominają mi czarodziejki z Do Re Mi. Mam jednak wrażenie, że historia zaoferuje mi coś więcej niż tylko słodycz, bo prolog do pierwszego odcinka nie wiadomo dlaczego, ale okropnie skojarzył mi się z Monsterem. Ach, już nie mogę się doczekać reszty!

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2008, 01:27   

Na chwilę obecną spasowałam przy 8 odcinku Higurashi no Naku Koro ni - historia znowu zaczęła zataczać koło, tym razem pokazana z perspektywy przyjaźni Keiichiego z Satoko. To anime jest dla mnie zbyt dziwne, ale może jeszcze do niego wrócę, bo ciekawi mnie, o co w tym wszystkim chodzi.

W 2 dni wchłonęłam cały Ouran - co tu dużo pisać, humor trafiony w dziesiątkę. Raz to aż popłakałam się ze śmiechu, a nie zdarza mi się to często. Wszyscy członkowie klubu Hostów byli co najmniej uroczy, szczególnie Tamaki, kiedy miał deprechę ^^ Ogólnie bardzo sympatyczna seria, chociaż zakończenie trochę słabe w porównaniu do całości.

Darker than BLACK 1-3 - coś czuję, że ta seria również zajmie wysokie miejsce w moim rankingu. Ludzie z supermocami, tajemnice, zagadki - brzmi ciekawie. A Hei jako główny bohater już zdążył zyskać moją sympatię.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-06-2008, 04:10   

Tengen Toppa Gurren Lagann
I już cała seria za mną. Po prostu świetnie zrobione anime. Nie wiem nawet co napisać o tej serii. Niby było patetycznie, nieby było kiczowato, ale ja jakoś tego nie czułam. Ja po prostu byłam uczestnikiem wydarzeń. W TTGP naprawdę można się wczuć. Niskie ukłony dla twórców, odwalili kawał dobrej roboty.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2008, 04:59   

Wczoraj rano skończyłem Kanon 2006. Seria nieźle chwyciła mnie za serce, popłakało mi się troszku ;p
Spoiler: pokaż / ukryj
zwłaszcza pierwsza historia..
A główny bohater? Oczywiście, znalazł się na liście moich ulubionych na równi z Tomoyą z Clannadu ;p Więcej takich potrzeba! ;p

A teraz jestem na 4 epku Moyashimon, o chłopaku widzącym bakterie ;p Jak na razie wrażenia przyjemne, fajne postacie, dobry humor, full komedyjka w sam raz po Kanonie ;p Mam nadzieję, że pod koniec w jakiś niewyobrażalny, chory sposób nie zrobi się z tego jakiś dramat, bo jak na razie nie mam na to ochoty ;P 100% komedii do końca proszę! :B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-06-2008, 11:41   

Shounen Onmyouji 1-11. I już po raz kolejny: jak ja mogłam to porzucić po paru minutach, gdy zaczęłam to jakiś czas temu? Fabuła może nie jest za odkrywcza, „potwór tygodnia” to nigdy nie był mój ulubiony schemat, ale tu mi to nie przeszkadza. Może dlatego, że jednak jakiś główny wątek nad tymi potworami jest. Poza tym. Postaci. Tak sympatycznego stworzenia nie widziałam już od dawna, oczywiście piszę o Mokkunie. Niby złośliwe i pyskate, ale tak naprawdę opiekuńcze i cały czas niepokojące się o Masahiro. Guren nie jest już taki zabawny, bardziej przypomina biednego i niekochanego demona, jego postać jest poważniejsza. Dziadek… Hm… nie wiem, co bardziej lubię, jego jojczenie na Masahiro, czy przedrzeźnianie tego pierwszego przez tego drugiego podczas aktu demolowania pokoju. Obaj są świetni. Jeśli mam takich bohaterów, to nawet kreska niestraszna (nie, żeby była jakaś dziwna, wydała mi się tylko tak zwyczajna, iż możliwe, że to dlatego porzuciłam poprzednio po paru początkowych minutach, uznając chyba, że to następna średnia przygodówka).
Seria idealna przy niedostatku Amatsuki. Ogląda mi się z taką sama przyjemnością, a bohaterowie wzbudzają równie ciepłe uczucia.
Ale! Oszukaństwo! Przerywniki wyglądają, jak wzięte z mangi, a mangi nie ma! Bu.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 29-06-2008, 17:46   

Urufu widzę, że masz podobne odczucia jak ja. Akurat oglądasz trzy serie, które ja już jakiś czas temu zakończyłam. Myślę, że Darker than BLACK tak samo jak mnie przypadnie ci bardzo do gustu. No, dla samego Hei'a warto oglądać! :3

Shizuku pewna wiadoma scena z 25 odcinka z TTGL wpisała się do czołówki moich ulubionych scen z anime! To po prostu był cud, miód i orzeszki!
Spoiler: pokaż / ukryj
Oczywiście ta zaczynająca się od "snów" bohaterów, poprzez spotkanie Kaminy i starszego Simona, aż po odjazd z Boota i sen Virala o rodzinie XD


Quan zapewne padniesz przy końcówych odcinkach, pytanie tylko czy z radości czy z... no czegoś innego :)

A ja tymczasem Gundam 00 aż do 15-tego odcinka, wciąga, wciąga. Oprócz dosyć częstego "zamknijcie się wreszcie i nie drzyjcie tak tego ryja", sporej dawki emo, mhrocznej tru przeszłości to... całkiem nieźle się bawię. Też mi pytanie, no CZEMU ci piloci gundamów są tacy nieperfekcyjni, jak ich maszyny?
Spoiler: pokaż / ukryj
A tymczasem CB dali się jawnie sprowokować i wciagnac w pułapke trzech nacji, dostaja w tyłek, ale nie, na odsiecz ruszaja... no jak to co, trzy nowe hiper-dopakowane Gundamy, które się z powietrza wzięły :) Nie ma to jak kurdyjski dziaciak - bojownik, gość z rozdwojona osobowoscia, działający mi silnie na nerwy babo-chłop Tieria, a i pewnie dla Lockona coś ciekawego jeszcze wymyśla.

W konkursie na głupotę jednak zdecydowanie przoduje Setsuna! Ma szczęście, że Miyano to jego seiyuu, mruu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-06-2008, 00:30   

Nanami napisał/a:
Shizuku pewna wiadoma scena z 25 odcinka z TTGL wpisała się do czołówki moich ulubionych scen z anime! To po prostu był cud, miód i orzeszki!


Spoiler: pokaż / ukryj

Tak, ja czekałam na tą scenę z z Kaminą 9 odcinka. I strasznie cieszyłam się jak zobaczyłam dorosłego Simona i Kaminę obok siebie, normalnie rozmawiających. To było super. I ta scena z Yoko, która wyłacza telwizor, który trzyma Kamina. I jeszcze stoją na wiadomym wzgórzu. Świetnie pomyślana i zrobiona scena. No i Viral. Super to było. Na początku go nie lubiłam, bo tak nie dawał się ubić, ale potem się do niego przekonałam.

Soul Eater 12
Świetny głos diabełka, od razu rozpoznałąm Jirayę, no fajna akcja wiedźm. Czekam na więcej takich. Sen też bardzo fajnie przedstawiony, tak schizofremicznie;D Tylko jedno ale. Ja wiem, że SE nie jest odkrywcze i wielu przypadkach powiela schematy.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko czemu to musi być zawsze jakaś durna klątwa, która daje więcej siły, ale jest ZUA i w efekcie rani przyjaciół przeklętego i jego samego? Nie oglądałam dotąd shounena tego typu, gdzieby tego nie było.
Mam nadzieję, że ten wątek długo trwać nie będzie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-06-2008, 17:35   

Shizuku - będzie długo, będzie :-) Do tej pory go nie zakończyli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-06-2008, 20:39   

Asthariel nie mów? To chociaż pociesz mnie, że jakoś inaczej go zrobią niż w Naruto czy Bleach . I Soul nie stanie się jakimś maniakiem poszukującym siły?

Gode Geass R2 odcinek 12
Jeszcze bardziej Millyowo niż w odcinku 5. I do tego ile informacji nowych! Odcinek nieziemski, nie uśmiałam się chyba na żadnym, tak jak na tym. Ale nasuwa się dwa słowa, a właściwie 3. Biedny Lulu i biedna Shirley. Twórcy nigdy nie dadzą im spokoju;D

Korsarz tak wiedzę, że to CG coś ci długo idzie. Zwykle jak się ludziom podoba to pochłaniają tą serię w dzień ewentualnie dwa, oglądając non stop. Masz tyle siły woli, by sobie dawkować?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2008, 00:09   

Nanami napisał/a:
No, dla samego Hei'a warto oglądać! :3

No ba! :3

Darker than BLACK 4-7 - im więcej Sygnatariuszy/Kontraktorów (spotkałam się z 2 wersjami tłumaczenia), tym robi się coraz ciekawej. Podoba mi się!

Z Mai było naprawdę ''gorąco'' - dobrze, że ma już kontrolę nad swoją mocą. Jestem ciekawa, czy odegra jeszcze jakąś większą rolę. A może w jakiś sposób pomoże Hei'owi?
Poza tym szkoda mi Havoc...

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak szybko zdążyłam ją polubić, tak szybko została uśmiercona...

A Hei to potworny żarłok! A może to jest jego forma zapłaty za kontrakt? I ciekawe, czy jeszcze coś innego nim kieruje, niż chęć odnalezienia siostry? Aha, i do twarzy mu w tej masce :3 W ogóle lubię takich panów w anime jak on :3
No i jestem ciekawa, czy ten panicznie bojący się kotów detektyw i ta różowowłosa dziołcha jakoś namieszają w planach Hei'a bądź innych Sygnatariuszy. Jak na razie detektywek węszy, węszy, no i wywęszył jakiegoś trupa...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-07-2008, 01:04   

Urufu napisał/a:
No i jestem ciekawa, czy ten panicznie bojący się kotów detektyw i ta różowowłosa dziołcha jakoś namieszają w planach Hei'a bądź innych Sygnatariuszy. Jak na razie detektywek węszy, węszy, no i wywęszył jakiegoś trupa...


Mogę ci powiedzieć, że jeszcze nie raz się pojawią;D
Urufu napisał/a:
A Hei to potworny żarłok! A może to jest jego forma zapłaty za kontrakt?

Wiesz w sumie nie pamiętam, żeby to gdzieć mówili, ale chyba tak. On miał ten komfort, że mógł to zrobić na zapas, a nie od razu po użyciu mocy. Tak mi się zdaje.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-07-2008, 01:52   

Shizuku napisał/a:
Urufu napisał/a:
No i jestem ciekawa, czy ten panicznie bojący się kotów detektyw i ta różowowłosa dziołcha jakoś namieszają w planach Hei'a bądź innych Sygnatariuszy. Jak na razie detektywek węszy, węszy, no i wywęszył jakiegoś trupa...


Mogę ci powiedzieć, że jeszcze nie raz się pojawią;D
Niestety. Ta parka to przekleństwo DtB. Hm, nie, gorszym przekleństwem jest Amber.

Sądzę, że zostali wsadzeni do anime jako wątek komediowy (zupełnie niepotrzebnie, uroczo ciamajdowaty Li oraz kontrast owego Li z zabójczo perfekcyjnym Heiem*1) w zupełności by wystarczył), aby rozładować ciężką atmosferę, ale dla mnie jednak już w drugim odcinku z ich udziałem stali wątkiem wybitnie wnerwiającym. Popsuli mi w pewnym stopniu oglądanie DtB.

*1)

Spoiler: pokaż / ukryj
Najbardziej wymowna była dla mnie scena z jednego z końcowych odcinków, kiedy Li był na "randce" z Misaki i gdy nie mógł trafić kijem w piłkę (kawaiii~~!)... podczas gdy jako Hei wysłałby tę piłkę gdzieś tak na kontynent co najmniej)

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dobramisia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Maj 2008
Skąd: Rybnik
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2008, 08:21   

Ja zokonczylam Bleacha ogladac i terazzaczelam Naruto;)

_________________
Namida yori mo ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 292 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group