FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-12-2005, 00:15   

Irian! A teraz odwdzięczysz się Maieczce za Jednorożca, prawda? XD

Powoli dojrzewam do Gitsa i Underworldu...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-12-2005, 01:57   

Ja skonczyłem ogladac Speed Grapher'a. Fajna fabuła, super bohaterowie: Kagura, Saiga nawet Suitengu, którego nie mogłem ścierpiec na poczatku. Ale najlepeszą kreacja jest detektyw Ginza. Ona jest po prostu mistrzynią. Jeśli jest tu (na forum) jakaś dziewczyna która jest do niej podobna (z wyglądu i charakteru) niech sie do mnie niezwłocznie zgłosi:)
Ale jest jedna przykra rzecz, o której musze napisac. Ten baran, który tak pozwolił narysowac pojazdy (zwłaszcza samochody) powinien odpowiedziec za to przed sądem. Zdarzało się, że traciłem 80% radosci z ogladania przez to paskudne coś. Tak nie można.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-12-2005, 12:17   

Powrót do tematu proszę, posty randkowe ulegają tajemniczej samodestrukcji, poprzez użycie opcji "usuń":>


Coby było na temat:
Gokudo-kun na tapecie... parodia serii w stylu "dzielny, przystojny bohater ze swym magicznym mieczem i gromadą wiernych przyjaciół może uratować świat przed totalną zagładą" .... YEAH... right :}}}}} to było dopóki nie narodził się sam Gokudo XDDDDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-12-2005, 16:06   

Wczoraj obejrzałem Midori no Hibi. Fajowa bajka. Nie ma w niej nic do czego mógłbym się przyczepic, trafiła w mój gust idealnie. Te 13 odcinków to jedna z najwspanialszych serii jakie do tej pory widziałem (wprawdzie dużo anime nie oglądałem ale, co tam:)

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 09-12-2005, 18:24   

IKa napisał/a:
Powrót do tematu proszę, posty randkowe ulegają tajemniczej samodestrukcji, poprzez użycie opcji "usuń":>


a tak staralem sie dobrze to zinterpretowac :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Ringo Płeć:Kobieta
Marcepanowa dziewczynka


Dołączyła: 14 Gru 2005
Skąd: Crystal Castle
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2005, 19:50   

Mimo iż nie mam Hypera i (już) RTL2, a na kompie nie mam nic z tych rzeczy, to oglądam to, co może lecieć na Jetixie czy innych kanałach. Ostatnio oglądam Shaman King-nie wiedziałam, że to może być aż takie ciekawe i wciągające xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5573709
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-12-2005, 22:47   

Wreszcie sie zabrałem za "Full metal panic" Seria fajna tylko ma kilka przegieć np ilez można ogladac pantsu shoty Chidori ??:P. Dwa mechy nawet ujda[to chyba spoiler ] dopuki nie staną sie magiczno parapsychiczne i nie zaczna żucac metalnymi AT fieldami z tego Lambda Driwe . Ale najdziwniejsza jest kapitan statku. Co to jest jak o zostalo oficerem takie nijakie , jak to to przeszlo testy sprawnosciowe i w ogule co to ona ma na pagonie ?? bo po naszemu to jest plutonowy :P. Dobra oficer to jakst pani kapitan Arhangela w "Gundam Seed" a nie to.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-12-2005, 23:30   

A ja nie ogladam nic... Jestem w domu... Na tym komputerze nic nie chodzi, a telewizor odbiera 1 kanał, jak to w górach...

Jestem wooooooooooollllllllllllllllllnnnnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-12-2005, 00:40   

Właśnie przed chwilą skończyłem ogladac Golden Boy'a, niesamowite po prostu niesamowite, kozak, mistrzostwo, piekne (można by leszcze długo wymienaiac). Ja też musze się jeszcze wiele uczyc, jak Kintaro:) Jedyna wada: mam wesje ze Szweckimi subami i miałem podwójne napisy (ktoś wie czy da się to wyciac? jeśli tak to prosze o info)

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2005, 19:44   

Dziw dziwom ostatnio zacząłem oglądać Capetę :P Wszystko przez mojego fanzina i dział nowości w anime =.='''. Ale wracając co do samego anime. Pomimo, że obejrzałem dwa odcinki uważam, że jest super. Świetnie przedstawiony dzieciak z marzeniami i jego realcje z ojcem bo o tym jak narazie jest anime :) Polecam gorąco pomimo tego, że narazie jest 6 odcinków (niewiadomo z ilu :/)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2005, 20:07   

Ruszyłam Gad Guarda... Gdyby miało dostawać za wykonanie, to byłoby 9 za samą muzykę, co najmniej 8 za grafikę, a 10 za opening... Ale poza tym to jest cyberpunk dla grzecznych dzieci. I mech z dużymi niebieskimi oczami.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-12-2005, 22:20   

Hura, hura, hura! Zebrałam się wreszcie na odwagę, w związku z czym jestem w tej chwili na siódmym odcinku Fantastic Children... I od początku jestem z-a-c-h-w-y-c-o-n-a.
I urzeczona obrazami - o muzyce już nie wspominam, bo od dawna mam OST *________*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-12-2005, 00:32   

Avellana napisał/a:
Ale poza tym to jest cyberpunk dla grzecznych dzieci. I mech z dużymi niebieskimi oczami.

...dlaczego mnie to przeraża.... =="
U mnie na tapecie nowości. Mushishi (ciężkie uzależnienie) Blood+ (nałóg) Shana (nałóg) Karin (nałóg) gunparade orchestra (nałóg, oglądam raw), ginban kaleidoscope (nałóg i śmiechawka; najlepsza wersja - arienai+conclave - wymaga transkodowania z h264/aac do xvid/mp3 ale warta jest tej odrobiny dodatkowego wysiłku).

W pogotowiu na dysku czeka Rozen Maiden i Yokohama.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-12-2005, 21:36   

Wreszcie obejrzałem Jin Roh. Film ma jedną wielką zaletę: absolutnie CAŁĄ fabułę możnaby umieścić w Universum Warhammer 40 000 i NIC by nie ucierpiało. No i wilki ładnie narysowane. Historia opowiada historię młodego space wolfa i młodej kultystki chaosu... tfu, młodego ZOMO-wca i działaczki Solidarności... No w każdym razie coś w tym stylu. I jest mocno dołujące. Podobno kultowe, ale nie stwierdziłem.

Prawdopodobieństwo podboju Japonii przez III Rzeszę pozwolę sobie zbyć pogardliwym śmiechem. Tym bardziej, że wynika z tego tylko jedno - wojacy mogą sobie używać zajedwabistych szpandałów, szmajserów, lugerów i innego złomu z germańskiego arsenału. Za to już żywego Niemca się nie uświadczy, nawet w dowództwie oddziałów wojskowych.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-12-2005, 16:44   

Skończyłem Rozen Maiden, a że 'moje' (conclave) suby drugiego sezonu są na #2, pewnie będę się musiał zakrzątnąć koło jakowegoś speedsuba... poza tym -
http://ishop.tbs.co.jp/tbs/special/rozen-maiden/index.html
OMFG *___* Shiiiiinku!! Niech mi jakiś mikołaj przyniesie pod choinkę 103 tysiące jenów... ('mizerne' 2800 zeta) no, może być kapkę więcej, bo wysyłka też kosztuje >.< W tej samej serii w styczniu będzie sporo mniejsza, 30-cm stojąca Suigin Tou >.< za jedyne 15 tysięcy... ale i tak nic nie przebije Sousei Seki <ciach-ciach> xD
A i jeszcze jedno. Ave, to niewybaczalne. Jak MOGŁAŚ nie wziąć zrzutki z przebieralni w 10 odcinku? ;*)

Teraz pewnie zabiorę się za Yokohamę... Ale genshiken też kusi, a już czeka wraz z kujibiki unbalance _^_

W pierwszej serii najlepsza była Kinjirareta Asobi. W drugiej się odwróciło... Hikari no Rasenritsu jest ABSOLUTNIE magiczna... i już widać co oglądam _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 34 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group