FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-01-2006, 11:54   

A mnie tam na Maburaho wzielo... o matko... i nawet sie podoba [staczam sie?] Juz na 15 odcinku jestem.


i znowu powrot do makintosza bez pl fontow ><!

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jordi Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Sty 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2006, 14:56   

Ja kończe oglądać serie : Wolf's Rain ^^
i w Lutym Akire będe oglądał ( bo KD ma podobno wydać).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2806327
thihi
Gość
PostWysłany: 05-01-2006, 16:26   

a co jest zlego w maburaho? mi sie podobalo :)
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-01-2006, 16:39   

A ja się zaraz za Cube zabiorę... Nabyłam dzisiaj drogą kupna za dychę bez grosza ^^ Coś czuję, że zacznę nieco pilniej śledzić co się w kinie dzieje...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-01-2006, 18:25   

<spogląda na konsolę systemową wyświetlającą szereg niezrozumiałych technozaklęć>

videocodec: fourcc=0x44495658 [XviD]
Pos: 992.1s 21496f (60%) 9fps Trem: 15min 180mb...

Yatta! Za kwadransik oglądnę sobie Ginban Kaleidoscope 6... bo nawiedzone kanadyjczykami japońskie łyżwiarki figurowe rządzą! xD

<kwadrans czekania i 25min oglądania później>
...bo nawiedzone kanadyjczykami japońskie łyżwiarki figurowe W STROJU KAWAII MEIDO to DOPIERO rządzą! xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 05-01-2006, 19:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2006, 19:33   

W końcu mam chwilę czasu i mogę coś obejrzeć główne danie to Otogizoushi a na przystawke parodie do Gundams
ps są na prawdę zwariowane!?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2006, 22:10   

Nareszcie dorwałam się do Hana yori Dango. I wyszło ze mnie wariactwo jak to szydło z worka. Wyobrażacie sobie oglądanie jednego anime przez 12 godzin bez przerwy? Z całkowitym zarwaniem nocy (a następnego dnia miałam mieć dwa sprawdziany...). Ja coś takiego właśnie zrobiłam i chyba nie trzeba dodawać, jak bardzo to mnie wciągnęło. Pomimo całej swojej naiwności uważam tę historię za naprawdę zgrabnie opowiedzianą. Fajna muzyka i sympatyczni bohaterowie... tylko z grafiką gorzej... ale nic. Przeżyję. Tylko skąd wytrzasnąć te dalsze odcinki? Tak mi się nie chce tego ściągać... ale chyba nie bedzie wyjścia.

Zdecydowałam się też wreszcie na liźnięcie Honey and Clover. Znaczy: zdecydowałam się, ale jeszcze nie liznęłam. Niech tylko ochłonę po HyD i posunę się w Shoocie, to bedzie następne w kolejce.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-01-2006, 16:16   

To, co normalne dla mnie cały czas, czyli neverending anime jak One Piece i Bleach.

Oprócz tego:
Samurai Deeper Kyo - skończone niedawno. Uhhh, nie polecam, jesli komuś podobała się sama idea czy zainteresowały postacie: MANGA! anime to, w porównaniu do pierwowzoru, deliaktnie mówiąc gniot. _-_
Paradise Kiss - w porównaniu z mangą, znowu, zawodzi...ale nie aż tak bardzo XD im dalej w las, tym jednak lepiej.
Beck - 1 odcinek... genialne. Już ostrzę ząbki na resztę.
Eyshield 21 - znowu...zainteresowanie tylko i wyłącznie ze względu na obsesyjną miłość do mangi... ale anime to również, totalny gniot, nikomu nie polecam, chyba że takim hardcorowym fanom mangi jak ja _-_ tak dla masochizmu i załamania się nad zdziecinnieniem fabuły i postaci i wycięciu wszystkich najlepszych wątków psychologicznych...

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2006, 17:53   

Yumegari napisał/a:
Przeżyję. Tylko skąd wytrzasnąć te dalsze odcinki? Tak mi się nie chce tego ściągać... ale chyba nie bedzie wyjścia.


W ten weekend powinno się ściągnąć do końca, jak jesteś spod Warszawy, a ja z Wawy to można by się jakoś umówić, nagrałbym ci GDYBY NIE TO, ŻE TO NIELEGALNE I NA TYM FORUM NIE MOŻNA WYMIENIAĆ SIĘ ANIME, WIĘC NIE NAGRASZ, A POZATYM GARDZISZ PIRACTWEM i po problemie :)

Vanille napisał/a:
Beck - 1 odcinek... genialne. Już ostrzę ząbki na resztę.


Widzę, że moja recenzja chyba się na coś przydała ?? :)

Oglądam Rozen Maiden - Niestety zasypiam, brak dynamizmu w fabule, a sam tytuł średni... Sorry Ave, ale jednak nie jest aż tak dobre :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-01-2006, 19:32   

Dodam, że Yumegari mieszka cholernie daleko od Warszawy;).

Dirty Pair Flash plus Jungle wa itsumo Hale nochi Guu. To pierwsze to lekki, pełen wybuchów i fanserwisu odmóżdżacz z czasów, kiedy anime było jeszcze fajne i prozachodnie, a kawaii panienki miewały osobowość. Drugie to jedna z najbardziej pogibanych głupawek wszechczasów.

Co do Rozen Maiden - obejrzałem dziś pierwszy odcinek. Siostra głównego bohatera omal nie dostaje orgazmu ze szczęścia gdy ten stwierdza, że jej herbatka "jest tylko trochę obrzydliwa"-_-. Kolejny dowód na to, że ja i kultura Dalekiego Wschodu się nie pokochamy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2006, 21:24   

Co do Rozen Maiden - na razie od papieża różni mnie to, że nikt nie wydał dogmatu o mojej nieomylności...

Poza tym wszem i wobec (i przy świadkach) głośno mówiłam, że to typowa seria "dla amatorów" i nie każdemu będzie się podobać. (Jak również to, że mnie ona się zaczęła podobać dobrze w drugiej połowie pierwszej serii).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2006, 21:45   

Vanille napisał/a:
Paradise Kiss - w porównaniu z mangą, znowu, zawodzi...ale nie aż tak bardzo XD im dalej w las, tym jednak lepiej.

No cóz, od zawsze wiadomo było, że czemuś takiemu jak TA manga bedzie trudno dorównać... ale i tak zawsze twierdzę, że mogło być gorzej. Tylko się zakonczenia nie przestrasz, jest gorsze niż odcinki 3 i 4 razem wzięte (pod wzgledem fabularnym, bo graficznie stoi parę poziomów wyżej)

SireVan napisał/a:
W ten weekend powinno się ściągnąć do końca, jak jesteś spod Warszawy, a ja z Wawy to można by się jakoś umówić, nagrałbym ci GDYBY NIE TO, ŻE TO NIELEGALNE I NA TYM FORUM NIE MOŻNA WYMIENIAĆ SIĘ ANIME, WIĘC NIE NAGRASZ, A POZATYM GARDZISZ PIRACTWEM i po problemie :)

No już ci Ysen odpowiedział... ale i tak dziękuję za dobre chęci. ^^

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-01-2006, 23:35   

Cytat:
No cóz, od zawsze wiadomo było, że czemuś takiemu jak TA manga bedzie trudno dorównać... ale i tak zawsze twierdzę, że mogło być gorzej. Tylko się zakonczenia nie przestrasz, jest gorsze niż odcinki 3 i 4 razem wzięte (pod wzgledem fabularnym, bo graficznie stoi parę poziomów wyżej)


Ogladasz RAWy? Well, domyślam się, że może być skopane... no nic, zobaczymy. Tak szczerze powiedziawszy, o wiele bardziej obawiam się, jak rozwiążą Nanę...

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2006, 19:04   

Vanille napisał/a:
Ogladasz RAWy?

Z reguły nie oglądam... ale dla odcinków 11 i 12 PK zrobiłam wyjątek. Raz, że nie mogłam się już doczekać, dwa, że chciałam jak najszybciej skończyć recenzję. Zresztą nie musiałam się w tym wypadku przejmować brakiem znajomości japońskiego, bo i tak znam fabułę.
Vanille napisał/a:
Tak szczerze powiedziawszy, o wiele bardziej obawiam się, jak rozwiążą Nanę...

Chociaż Nana jest prześwietna, to jednak do ParaKissa mam większy sentyment... Być może dlatego, że czytałam go w całości i po polsku. Mam więc ogromną nadzieję, że wreszcie ktoś zdecyduje się to wydać. W każdym razie: mam nadzieję, ze będzie lepiej. Mam nadzieję, że będzie o wiele śmieszniej niż w przypadku ParaKissa. Mam nadzieję, że będzie więcej odcinków (żeby nie musieli niczego przyspieszać). I mam nadzieję, że w tle (a nie tylko w openingu i endingu) poleci naprawdę świetna muzyka, bądź co bądź, o tym przecież Nana opowiada...

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
jordi Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Sty 2006
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2006, 21:39   

Ja teraz kończe oglądać Wolf's Raina a w Lutym chce zacząć oglądać Akire bo podobno w "Kino Domowe" ma być :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2806327
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 36 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group