FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2006, 19:38   

Totem - no, to damy ją na honorowe weekendowe miejsce w przyszłym tygodniu, brakowało mi tam czegoś dobrego :)

Kamija - tak w ogóle to witam na forum i tak po twoich postach sądząc naprawdę mam nadzieję, że się tu zagnieździsz...

A ja skończyłam Cosmo Warrior Zero, czyli kolejny tytuł ze stajni Matsumoto, czyli kolejna rzecz, której nikt oprócz mnie i może Zegarmistrza nie zmęczy... Ale co mi tam, dalej poluję na jego anime.

I właśnie obejrzałam 3 odcinki (więcej na razie nie ma) czegoś pod tytułem Akagi - chyba jakaś koprodukcja, bo mówią po japońsku, ale nazwiska w creditsach same koreańskie (czy inne chińskie, tego już nie wiem). Rzecz o trzynastoletnim chłopcu, który uczy się grać w mahjongg. Słodkie, nie?

...Tylko ten trzynastolatek wygląda, jakby właśnie nawiał z poprawczaka i gra z yakuzą na ciężkie pieniądze... Nie wiem, czy jakaś grupa to zrobi do końca, bo straszliwie niszowe (kreska straszy), ale chciałabym to całe poznać.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2006, 19:52   

Avellana napisał/a:
Nie wiem, czy jakaś grupa to zrobi do końca, bo straszliwie niszowe (kreska straszy), ale chciałabym to całe poznać.


Widze, że lekko przypadło do gustu :0 Ale trudno będzie. Triad to robi bardzo powoli, a jest już chyba 13 RAWów łącznie :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
Kamjia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Lut 2006
Skąd: Bielsk
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2006, 21:19   

No cóż, moje wejście tu było calkiem spontaniczne i nawet jeszcze nie rzuciłam się na publiczne przywitanie, bo właściwie (wiem, że się usprawiedliwiam), ale to byłoby takie nie w moim stylu wykrzyknąć gdzies tam ni z guchy ni z pietruchy: Cześć wam wszystkim, jak miło tu być!
Ale bardzo się cieszę, że mam w końcu trochę czasu dla siebie i miejsce, gdzie mogę wurzucić z siebie parę zapychających mój łebek myśli,a jeszcze fajniej, ze to dobra zabawa, a jak trzeba to ktoś inny ściągnie cię na ziemię, albo pokarze inny punkt widzenia, zupełnie bardziej pazujący do ciebie samego niż ten poprzedni.
No i myślę, że to chwila w której moje bio stwierdza, że zaklimatyzowało się na tym forum, więc z czystym sercem mogę powiedzieć: Cześć, wam wszystkim. Miło tu być.
Uff.. udało się:)

_________________
Walk while you have the light,
lest darkness overtake you;
he who walks in darkness
does not know where he is going.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 14:40   

Witaj Kamija (choć miejsce na przywitania jest w innym miejscu), sam jestem tu od niedwana, ale co tam ^.^

Mindgame !! Ktoś ostatniu rzicił ten tytuł na forum (nie pamiętam kto niestety) wiec musiałem zobaczyć ^_^ i faktycznie fajnie wyszło. Orginalna kreska i zabawna hisoria. Tylko zastanawia mnie gdzie tu jest diabeł pogrzebany ? Czy ta gra jest tak prosta jak mi się wydaje czy wręcz przeciwnie. A może chodzi o to, że jej nie ma ! to by było coś ^.^

A wracając do Fate/Stay-a, słyszałem, że to się jakoś łączy z Tsukihime ?

Ah! RahXephon ... fly me to the music ... *drapie się po głowie* musze ściągnąć OST-a @.@

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
Kacu16
Gość
PostWysłany: 08-02-2006, 20:34   

Ja jestem w trakcie ogladania ichigo 100% bardzo lubie taki rodzaj anime:)
Powrót do góry
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 21:27   

Obejrzałem właśnie Gasaraki - ludzie jedno z najlepszych anime jakie widziałem - Polecam. Doprawdy nie wiem jak to możliwe, że taka dobra seria chodzi gdzieś po cieniach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 22:14   

Obejrzałem Perfect Blue - bardzo dobry film, trzymający w napięciu. Człowiek ogląda i do ostatniego momentu zastanawia się co tak naprawdę jest fikcją, a co prawdą. Do tego świetnie przedstawiony motyw prześladowców-zboczeńców. Tylko grafika momentami nie była za najlepsza i trochę podupadała :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-02-2006, 01:35   

A ja wreszcie NIE zasnąłem nad Arią. I już dwa odcinki widziałem... ciekawe ile zniosę na raz... ależ to jest słodziutkie xDDD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2006, 14:45   

SireVan napisał/a:
Obejrzałem Perfect Blue - bardzo dobry film

*drapie sie po głowie* chyba ze cztery lata temu to widziałem, miałem jakąś felerną wersję która miała tylko jedną klatę kluczową ... pierwszą ^.^ jak się chciało przewinąć to wywalało na początek filmu, więc było trzeba za pierwszym razem od deski do deski obejrzeć ...

A ja właśnie skończyłem Yojimbo Kurosawy ... i znowu, Kaze no Yojimbo to nędzna imitacja orginału , zaczynam się zastanawiać co się stało, że normalne filmy są lepsze od animów ??? przecież zawsze było na odwrót ... ehh, ta komercha psuje środowisko

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-02-2006, 17:11   

Cytat:
A ja właśnie skończyłem Yojimbo Kurosawy ... i znowu, Kaze no Yojimbo to nędzna imitacja orginału , zaczynam się zastanawiać co się stało, że normalne filmy są lepsze od animów ??? przecież zawsze było na odwrót ... ehh, ta komercha psuje środowisko


Nie. To tamten facet po prostu był geniuszem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2006, 14:17   

Ach wkońcu oglądam Haibane Renmei - niby nic się nie dzieje, ale nie moge się oderwać.

Po drodze udało mi się zahaczyć o Kannaduki no Miko - hmm, dziwna seria, ale w ogólnym rozrachunku jest ok, wątek fabularny mnie zainteresował.
No i takie małe pytanko na margnesie: Do kogo są skierowane serie typu Shoujo Ai ?? - bo jakoś nie moge sobie dokładnie przyporządkować.

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2006, 14:31   

Ja skończyłam Mahou Shoujotai i pewnie pogmeram trochę w różnych krótkich OAVkach, zanim sięgnę znowu po coś dłuższego... No i powtórka z Uteny w międzyczasie.

Shoujo-ai... Jest bardzo bardzo rzadkie jako gatunek (choć często jako fanserwisowe podteksty w innych seriach). Wydaje mi się, że to zależy. Jeśli nastawione głównie na emocje bohaterek - to do młodszych dziewcząt i dobrze dorosłych facetów (tak, moe się kłania), a jeśli nastawione na fanserwis - to dla chłopaków...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2006, 14:42   

Powolutku kończę Full Metal Alchemist - jak na razie mi się podoba, ale coś słyszałem, że zakończenie nie takie :P. A seria dobiega już końca i robi się gorąco :). Więc zobaczymy.

Poza tym pewnie niedługo wezmę się zaaaaa... hmm, co by tu? Hej, jakie są jeszcze fajne przygodówki? :]

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2006, 17:56   

Martinez napisał/a:
oglądam Haibane Renmei

Wczoraj ją pochłonołem ^.^ świetna produkcja jak dlamnie.

A teraz nadrabiam zaległości GITS:SAC I. Przypomniałem sobie przy okazji wydania GITS-a w Kinie Domowym, że o czymś zapomniałem #.#

A w menu mam El Hazard, ciekawe czy to coś dobrego ?

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2006, 21:30   

No to z FMA został mi tylko film czy też dwa - nie pamiętam, ile ich tam jest :P. Ale jedno jest pewne - zakończenie jest dobre, bo nic się nie kończy.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 43 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group