FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-02-2006, 14:51   

Tales of Phantasia The Animation. 24.02 wychodzi ostatni ep tej 4 częściowej OAVki. W sumie tylko dla ludzi, którzy przeszli ToP (na SNESa, PSXa, bądź GBA). Ale mimo to przyjemne w odbiorze ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
AmpeZ
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-02-2006, 16:02   

U mnie różnie.Ostatnio skończyłem "Cowboy Bebop" i kinówkę(genialne,oczarowało mnie).Teraz zacząłem "Serial Experiments Lain"(świetny klimat).Najbliższe plany to "Ruchomy zamek Hauru" oraz drugi raz "Kannazuki no miko"
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-02-2006, 19:34   

Weiss Kreuz OAV ... no dobra, przyznaję, nie spodziewałam sie takiego zakończenia - choć teoretycznie było kilka podpowiedzi na początku 2 części - jednak zważywszy na Tragiczne Przeszłości można był oczekiwać zupełnie czegos innego :P

OAV-ka stoi oczko wyżej pod względem graficznym od serii i jest nieco bardziej krwista (patrzy na zrzutkę ociekającą czerwienią) no, dobra, o wiele bardziej krwista... fabuła - hmm... w sumie prosta... ale jak zwykle nie wszystko jest tak jasne jak sie nam może wydawać i elemet zaskoczenia sie pojawia.

i jest fajny bisz bonusowy nadający sie do wysłania w pewne miejsce ;}

a teraz robie eksperyment...
2 serie na raz - ciekawe, czy przeżyję, zwazywszy fakt, że jedna z nich jest Utena :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-02-2006, 19:50   

IKa - znając Utenę, nie przeżyjesz...

Chlipiąc za jenotami zaczynam się powolutku do Hamelna uśmiechać...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-02-2006, 20:09   

Hmm... a jak myślicie, co będzie, jakby wymieszać Utenę z Hamelnem?
Chociaż ja próbowałam Gantza z Gokudo i nie wyszło - jednak głupie komedia fantasy są o kilka klas lepsze od tego "kultowego" czegoś... :P

IKuś, oglądaj Utenę, oglądaj! *_* Tylko najpierw przywiąż się do fotela, bo na początku się od tej serii ucieka.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-02-2006, 22:52   

Nieplawda, nie ucieka się! Mnie akurat od początku wbiło w krzesło i już tam zostałam...

IKuś, a ta druga seria to jaka? :>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-02-2006, 23:29   

Właśnie skończyłem oglądac 801 TTS Airbats. Bardzo fajna, choc nie za długa seria. Szkoda, że nie robi się więcej anime o tej tematyce...
Ponadto: Blue Submarine no.6, też krótkie, po pierwszych dwóch odcinkach, byłem w stanie dac coś pomiedzy 8-10, ale po dwóch następnych już nie bardzo. Taki dobry temat, mogli to inaczej zrobic, ale mimo wszystko ciekawa produkcja...
Kakurenbo. Nie podzielam entuzjazmu Seriki, że to zasługuje na 10. Nie powiem, interesujące, klimatyczne, ale jak dla mnnie stanowczo za krótkie...
Zobaczymy, co bedzie następne...

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-02-2006, 23:51   

Kielon napisał/a:
Kakurenbo. Nie podzielam entuzjazmu Seriki, że to zasługuje na 10. Nie powiem, interesujące, klimatyczne, ale jak dla mnnie stanowczo za krótkie...


Gdyby było dłuższe, nie byłoby dobre... Moim zdaniem było w sam raz - na tyle długie, żeby wprowadzić widza w atmosferę i na tyle krótkie, żeby nie pakować się w zbyt dosłowne wyjaśnienia, które tę produkcję by zamordowały. Ale ja lubię po prostu tego typu rzeczy i w żadnym momencie nie zakładałam, że każdego to musi powalić na kolana :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-02-2006, 00:11   

Cytat:
Właśnie skończyłem oglądac 801 TTS Airbats. Bardzo fajna, choc nie za długa seria. Szkoda, że nie robi się więcej anime o tej tematyce...

Haremówka plus samoloty? Fakt...
Z głowy lotnicze anime:

Macross
Yukikaze
Area88

Mało? Wątpię.
Powrót do góry
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-02-2006, 15:58   

Serika napisał/a:
Gdyby było dłuższe, nie byłoby dobre... Moim zdaniem było w sam raz - na tyle długie, żeby wprowadzić widza w atmosferę i na tyle krótkie, żeby nie pakować się w zbyt dosłowne wyjaśnienia, które tę produkcję by zamordowały. Ale ja lubię po prostu tego typu rzeczy i w żadnym momencie nie zakładałam, że każdego to musi powalić na kolana :)

Seri słoneczko, ja cię nie krytykuje, wyrażam tylko moje własne zdanie. Wcale nie musieli z tego robic jakiegoś tasiemca, wystarczyło by powiedzmy około 40-50 minut.

Sm00k napisał/a:
Z głowy lotnicze anime:

Macross
Yukikaze
Area88
Mało? Wątpię.

A tam samoloty zmnieniają sie w mecho-podobne-coś?? O ile wiem to w Macross tak, a w takim wypadku jak na moje standardy, coś takiego odpada. Chyba, że nie ma tam mechów, nadprzyrodzonych mocy i innych pierdół zabierających mi całą radośc z oglądania. Coś jak film: Top Gun albo gra: Ace Combat.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2006, 22:51   

Obecnie zaczęłam oglądać Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora i nawet nie jest moim zdaniem takie złe. Dla relaksu można obejrzeć [ma AŻ 6 odcinków ;]].
Druga seria w której jestem w trakcie to Ginban Kaleidoscope [12 ep.], zresztą bazująca na wątku poświęconym łyżwiarstwu figurowemu, które nie ukrywam, że lubie oglądac czy to w rzeczywistości czy anime.

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2006, 23:19   

Silent Angel napisał/a:
Obecnie zaczęłam oglądać Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora i nawet nie jest moim zdaniem takie złe. Dla relaksu można obejrzeć [ma AŻ 6 odcinków ;]].


Nie będzie dłużyzn... Główna zaleta Hanbuna :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2006, 23:41   

No jakby to porównywać do znanych tasiemców to rzeczywiście pewna zaleta. Ale czasami w tak krótkich anime nie można sie dobrze wcielić w danego bohatera ponieważ za mało go znamy no i nie wczuwamy się w sytuację. To chyba pewien minus takich anime na "krótką metę".

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-02-2006, 20:07   

"Everyday is Sunday" ewentualnie "Mainichi ga Nichiyoubi" to krótka, bo zaledwie sześcio odcinkowa seria, ale jak Avellana napisała w recenzji: "Mimo niskich not "technicznych", Everyday is Sunday ma w sobie "coś", co nie jest ujęte w żadnym z Tanukowych parametrów. Polecam wszystkim, którzy lubią lekkie komedie, nieprzekraczające granic dobrego smaku. Nie jest to naprawdę nic nadzwyczajnego - po prostu mała seria, od której robi się w środku trochę cieplej." Jak dla mnie 10/10. Produkcja z 1990 roku na pewno nie dorównuje technicznie nowszym anime, ale ma właśnie "to coś" i dla tego polecam ją wszystkim...

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2006, 00:37   

A ja w chwili obecnej zapuściłem sobie Shuffle! - jak narazie nie zawiodłem się na tej serii, ogląda mi się przyjemnie. No a Opening to już sobie nuce na okrągło - jak pierwszy raz usłyszałem to mnie z papućków wyrwało:3

A po drodze przewija sie The Cockpit - starusia OAVka - he, ale nie ma to jak samoloty z II WŚ. ( To tak do pytanka o anime lotnicze:)

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 45 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group