FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2006, 13:33   

Łaaaaa, czemu ja nigdy nie zaglądam do programu :[. Szlag by to...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-02-2006, 13:50   

Łaaa, czemu ja wczoraj wieczorem pamiętałam a dzisiaj rano już nie :/ BU!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-02-2006, 14:20   

Skończyłem Trinity Blood... Jest tam genialna scena pod końcem: Idzie sobie Zły. Strzelają do niego, strzelają, strzelają. Zły podnosi rękę w geście błogosławieństwa i kule zatrzymują się w powietrzu. Kamera bierze na nie ujęcie i obraca się o 360 stopni.

Jak widać twórcy Matrix TEŻ oglądali.

Skończyłem Burn Up Excess i zabrałem się za Scramble. Oglądam z najwyższym obrzydzeniem. Nie dość, że grafika jest GORSZA niż w serii o jakieś 5 lat starszej, to zmienili wygląd i zachowanie wszystkich bohaterów (np. szalona snajperka Maia jest teraz delikatną, niewinną uczennicą, która - Bóg wie po co - czasem tacha na plecach karabin przeciwsprzętowy) prócz Cycatej Blondyny ze screenów i tego nieporadnego blondaska (Rio i Juiji się oni nazywają). Co gorsza seria jest zupełnie poważna... Wywołuje to niezwykły efekt w połączeniu z główną bohaterką, która zachowuje się jak naćpany przedszkolak.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ronin21 Płeć:Mężczyzna
Ice heart of Zanpakutou


Dołączył: 25 Sty 2006
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2006, 23:08   

A ja sobie zakonczylem calkiem niedawno 3 dniowy maraton Bleach ^_^ Swietne anime!! Tylko koncowy watek z tymi calymi Bount'a mi sie nie podoba;/ Tak propos ktos gdzies na tym forum napisal ze Bleach jest do "D" bo juz za duzo tych anime o Shinigami (np: Naruto);/ Aaa i ze wogole Naruto jest lepszy! Cheezz widzialem Naruto i nic tam fajnego nie widzialem, pozatym sam wyglad postaci mnie wkurza:p No ale wracajac do Bleach musze powiedziec ze watki komiczne sa rozbrajajace:) Np: kiedy Ichigo uratowal Rukie, a nastepnie stojac na samym szczycie szafotu żucil Rukią w Renji'ego stojacego na dole z okrzykiem "ŁAP"... Cholrescia jak zobaczylem ich wyrazy twarzy to az parsknolem Colą w monitor!! ŁAHAHAHAHAHA............. Sumujac: Swietne walki i mnustwo humoru:) A muzyka jest poprotu ŚWIETNA!! Zwlaszcza "Uverworld - D-tecnolife" ^_^ Jestem calkowicie za tym anime:D

A tak wogole to wyszlo cos poza tymi 70 odcinkami????? Wie ktos cos o tym?? No No przyznawac sie:D

P.s. Ja tez przegapilem Metropolis <placze> Aaaaa

_________________
Ikuru koto o nagedasanaide!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5013235
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-02-2006, 09:48   

Jak czytam twoje posty to odruchowo się chowam pod biurko. Powstrzymaj trochę entuzjazm =='

Blicza więcej na razie nie ma. Po info polecam: www.animenewsnetwork.com Znajdziesz tam wszystko co ci trzeba.

Nadrobiłam wczoraj 16-19 Blood+
To jest coraz lepsze, chyba wejdzie w rankingu na pierwsze miejsce.
Grisz, podobno może ci się ta seria spodobać [przynajmniej tak twierdzi twoja ukochana żona]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-02-2006, 12:18   

Zony zawsze wiedza najlepiej, wiec nie mi sie sprzeczac...
Ja za to ktorys juz raz z kolei obejrzalem sobie Adolescence of Utena i w mojej klasyfikacji filmowej ( bez podzialu na anime/nie anime ) ten film wciaz trzyma sie bardzo wysoko, milo jest obejrzec cos iles tam razy i za kazdym razem doszukiwac sie czegos nowego, odkrywac jakies watki, niedopowiedzenia, symbole itp.
Co prawda wole design z TV, to jednak calosciowo pelnometrazowka rzadzi, aczkolwiek nie wyobrazam sobie ogladania jej bez znajomosci serialu.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-02-2006, 14:46   

Skończyłem Jungle wa itsumo Hale nochi Guu (i nauczyłem się przy okazji tytułu na pamięć, wai!). Na pewno jedna z najlepszych serii jakie ostatnio oglądałem, choć niektórzy mogą na niej wymięknąć już przy pierwszym odcinku. To niesamowite, ale w całej 26 odcinkowej serii praktycznie nie ma dłużyzn, połączyli parodię z odjechanymi i oryginalnymi pomysłami i jeszcze zmieścili historię bardziej życiową niż w dziesiątkach innych anime (acz to tylko jedna z historii, reszta to purenonsens). Weda i dr Clive to jedne z najświetniejszych postaci w anime a Guu... Guu dostaje u mnie osobny ołtarzyk, obok Swaroga i Imperatora.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ronin21 Płeć:Mężczyzna
Ice heart of Zanpakutou


Dołączył: 25 Sty 2006
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2006, 19:28   

GoNik napisał/a:
Jak czytam twoje posty to odruchowo się chowam pod biurko. Powstrzymaj trochę entuzjazm =='


O moj entuzjazm nie musisz sie martwic:p Przeciesz nie wyrzadzi wiekszych zniszczen niz Ichigo przyzywajacy swoje Ban-Kai + Bomba Atomowa... a moze jednak:/:p ^_^
Ale spoko spoko jak przyjdzie wiosna to wyladuje swoja energie w innym miejscu:)
Wiec do tej pory musisz chowac sie pod biurko:p I uwazaj zeby w glowke sie nie rypnac:)

Dorwalem cala nowiutka plytke Uverworld "Timeless">>>Kawal znakomitej energicznej muzyki:)

_________________
Ikuru koto o nagedasanaide!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5013235
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-02-2006, 19:59   

Okazało się, że Trinity Blood jednak robiło Gonzo! I wszystko stało się absolutnie jasne...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2006, 13:37   

Skończyłam wreszcie oglądać Shamanic Princess. I nawet przypadł mi to anime do gustu. Zresztą czaiłam się na nie od dawna. Jestem na 2 odcinku Gakuen Alice. Troche infantylny, ale dośc przyjemnie się go ogląda.

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 28-02-2006, 19:20   

Zacząłem Haibane Renmei. Nie jest źle. Zobaczymy czy mnie wciągnie.

Cytat:
np. szalona snajperka Maia jest teraz delikatną, niewinną uczennicą, która - Bóg wie po co - czasem tacha na plecach karabin przeciwsprzętowy)


Czyli typowy kierunek rozwoju anime dzisiaj...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2006, 22:09   

Zacząłęm Mai Hime... To był błąd w czasie oglądania Mai Otome...Postaci te same tylko inna ffabuła i otoczka, ale już widać kto jest zły, a kto dobry :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
Ronin21 Płeć:Mężczyzna
Ice heart of Zanpakutou


Dołączył: 25 Sty 2006
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2006, 23:47   

Skonczylem Midori no Hibi... troche za nudne, bylo pare smiesznych gagow, little love... Nawet fajne ale jezeli seria miala by miec wiecej niz 13ep to bym chyba podziekowal:p

_________________
Ikuru koto o nagedasanaide!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5013235
mizu111
Gość
PostWysłany: 01-03-2006, 00:44   

Ja jestem na etapie bleach i stwierdzam, że wciąga i to bardzo, a opening dodaje mi energii:) Aż chce się żyć. Pomału też wciągam kino no tabi. Na początku nudne, potem sie rozkręca, a już koloseum jest nice:), Zaczęłam też gungrave. Przyznaje, że pierwszy epek odrzuca, al4e potem historia mafijna się rozkręca i jestem ciekawa co dalej, Okaże sie.
Powrót do góry
TooS
Gość
PostWysłany: 01-03-2006, 21:55   

taaa OS do Bleach jest kozackie ...

Wlasnie skonczylem Tenjou Tenge ... a za 25 minut beda 2 OAVki :P tylko wkurza mnie w tej serii ze tak malo jest wszystkiego wyjasnione ... podobno w filmie jest bardziej ukazane co, kto, z kim, czemu i po co ?? to prawda ?? :> warto sciagac film zeby sie tego dowiedziec czy nie ?? :> bo jakos mi sie nie kce sciagac 1,4 GB :P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 47 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group