FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Kamjia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Lut 2006
Skąd: Bielsk
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2006, 20:12   

Blood jest w istocie faaaajny, co z tego, że infantylny... przynajmniej tak go pamiętam. Jest tak nieszkodliwy i przyjemny jak D. !
Sama nie wiem za co teraz się zabrac. Leży sobie taka kupka obok, a jakoś na nic nie mam ochoty, no i z alchemistem się zaciełam... koniec kropka i ani rusz. Nie wiem, może perspektywa takiej ilości odcinków mnie strzymuje, przy tak nie bardzo mrawej akcji?

_________________
Walk while you have the light,
lest darkness overtake you;
he who walks in darkness
does not know where he is going.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-03-2006, 16:00   

Pucca Club Funny Love - przed chwilą widziałem to w TV, nie wiem czy to anime, ale tak to wygladało, a tak psychodelicznej, głupiej a jednocześnie śmiesznej i absurdalnej kreskówki do tej pory w polskiej tv nie widziałem.
Powrót do góry
mizu111 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2006, 16:26   

hellsinh ultimate obejrzałam i czekam na następny z niecierpliwością, ale obejrzalam te dziś pierwszy odcinek speed grapher i stwierdzam czemu nie dalej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2006, 18:17   

Grisznak napisał/a:
Pucca Club Funny Love

na necie jest więcej, niektóre kawałki rozwalają :D. Ale Happy Three Friends jest chyba lepsze :P.

Dorwałem dzisiaj Appleseed'a (tego ostatniego)... komentarz jest na stronie i nie będę się tu dalej wypłakiwał :/. A zostało mi jeszcze pół filmu prawie (nie strzymałem).

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2006, 19:33   

Skończyłem Gall Force. I wydaje mi się że autorzy nie wiedzieli zupełnie czy chcieli zrobić coś na kształt Gwiezdnych Wojen czy Obcego. Co chwila się ma wrażenie że powycinali te i owe scenki z wyżej wymienionych filmów i przerobili je nieco. Ludzie lubiący chara design pana Sonody mogą obejrzeć, ale reszta jest mocno przeciętna...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-03-2006, 19:45   

Ja skończyłem oglądac Macross Plus OAV 1-4 i Macross Plus Movie. Zakończenie filmu lepiej tłumaczy końcówke (moim zdamniem). Jak by nie patrzec, bardzo mi sie to podobało :) Właśnie teraz słucham OST-a do tego i zastanawiam sie którego macrossa chce jako nastepnego zobaczyc (chyba mnie to wciągneło, bo od zeszłego czwartku, Macross Zero obejerzałem już 3 razy...) Tak, to jest coś. Polecam wszystkim :)

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-03-2006, 16:53   

Jestem po Ultimate Hellsing i muszę przyznać, że twórcy włożyli dużo roboty w to, by anime jak najbardziej przypominało mangę. To udało się świetnie. Jeśli czegoś mi brakuje to jakiegoś zaskoczenia, czegoś nowego...
Wziąłem się też za Vision of Escaflowne. O zgrozo, ściągnęło mi się po hitlerowsku. Mimo wszystko postanowiłem się nie poddawać i oglądać po niemiecku, traktując to przy okazji jako zabawkę edukacyjną. Choć mój niemiecki oscyluje pomiędzy "mierny" a "beznadziejny" to zrozumiałem wszystko. Albo mam talent lingwistyczny, albo ta seria...Nieważne, całość prezentuje się dość pozytywnie, choć za projekt postaci odpowiadał jakiś nosofil.
Przy okazji, czy ktoś może słyszał o zapowiadanej już od dawna "Onegai Friends" ? Szukałem po necie, znalazłem figurki, rysunki, ale żadnego info o anime. Powstało w końcu czy nie ?
Powrót do góry
bobon4 Płeć:Mężczyzna
bobon


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2006, 19:50   

no ja teraz oglądam green green, pościągałem sobie pare odcinków i ztwierdziłem że jest takie średnie nic ciekawego

W języku polskim zdania zaczyna się od dużych liter i kończy kropką. Czasem stosuje się też znaki interpunkcyjne, jak na przykład przecinki. Edit = Zegarmistrz

_________________
www.bobon666.forumer.pl
www.forumjaponia.forumer.pl - forum o japoni itd. zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-03-2006, 22:07   

Green Green jest do kloaki. Przysiadamsię do Nightwalkera. Skończylam stre ale fajne anime Everyday is Sunday[chyba] Fajne na rozluźnienie. Człowiek po nim chodzi z głową lekką jak piórko. W kategorii "nic specjalnego" 11 na skali do dziwsięciu.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-03-2006, 23:54   

Dopiero to ściągam, ale znalazłam coś, co może sie okazać niezłe: 'Shinigami no Ballad: Momo the girl god of death'

a kotek jest po prostu boski

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-03-2006, 17:09   

GoNik napisał/a:
Dopiero to ściągam, ale znalazłam coś, co może sie okazać niezłe: 'Shinigami no Ballad: Momo the girl god of death'

a kotek jest po prostu boski

Haha!
Też to oglądam, jestem po drugim epie... poczekaj aż usłyszysz jak kotek MÓWI "Ej, chcesz mi zabić ziomka!?"
Generalnie, straszliwie melodramatyczne. Ewidentnie ktoś uznał, że skoro jest już banda shinigami-psycholi wymachujących wielkimi... no, to teraz trzeba zrobić wersję shoujo, z shinigami pod postacią słodziutkiej, srebrnowłosej, niebieskookiej dziewuszki imieniem Brzoskwinka (Momo właśnie), w białej sukience i czerwonych butkach... i z WIELKĄ, OSTRĄ METALOWĄ KOSĄ. I żeby miała masę okazji do pokazania że shinigami też ma serce i uczucia... nawet jeśli przyszła cię dziabnąć tym ostrym narzędziem... _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 13-03-2006, 19:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-03-2006, 13:31   

Skończyłem Burn Up Scramble, co świadczy o tym, że jestem do pewnego stopnia herosem i syfy mi nie straszne.

Zacząłem Mezzo DSA. Po pierwszym, mocno rozwałkowym odcinku seria wygląda świetnie, ciekawie i wreszcie na coś, co da się oglądać. Taki kryminał z bohaterami wyglądającymi jak jacyś japońscy skejci, w klimacie nieco podobnym do Cowboy Bebop, lecz chyba lepiej rysowane (i gorsze muzycznie). No nareszcie coś, co tygrysy lubią najbardziej.

Równolegle smaże oczy Soul Hunterem. Chyba każdy wie co to... Jak się okazuje anime dalej mi się podoba, więc pewnie jednak było dobre.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Kamjia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Lut 2006
Skąd: Bielsk
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2006, 16:41   

Właśnie obejrzałam ładną bajeczkę Spirited Away. Nie spodziewałam się, że może być taka sympatyczna, a już wielki kawał czasu przeleżała na półce. Poza tym słowo "bajka" odpowiednio określa cały klimat filmiku.

_________________
Walk while you have the light,
lest darkness overtake you;
he who walks in darkness
does not know where he is going.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-03-2006, 20:48   

Em... bajka, powiadasz? No nie wiem... Uwzgledniajac cechy gatunku - moral posiada, fakt. Tylko czy - przyjmujac potoczne znaczenie terminu "bajka" - aby na pewno kierowana do dzieci tylko...? Bylam swiadkiem, jak w kinie jedno male dziecko siedzace za mna sie rozplakalo. Niektore sceny byly dosc hym, mroczne [bez skojarzen z WoDem, prosze ;)].

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gosc
Gość
PostWysłany: 14-03-2006, 21:46   

17 odcinek Mushishi cos wspaniałego czekam na kolejne :]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 49 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group