FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Do wszystkich: Stowarzyszenie "Tanuki"?

Stowarzyszenie "Tanuki"?
Jak zrobicie taki numer, to ja stąd idę (czyli: zdecydowane NIE)
0%
 0%  [ 0 ]
A co mnie to... Bawcie się sami (czyli: nie mam zdania)
0%
 0%  [ 0 ]
Poczekamy, jak się rozkręci, to może się zapiszę... (czyli: może zostanę członkiem)
28%
 28%  [ 7 ]
To kiedy zjazd założycielski? (czyli: chcę być członkiem-założycielem)
72%
 72%  [ 18 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2005, 13:39   

wa-totem, nadal brzmi lepiej niz strona ;)
Przejdź na dół
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2005, 14:03   

Keii napisał/a:

Prolly nie, strasznie daleko ode mnie do Sandomierza. No i w okolicy świąt/sylwestra będę raczej spędzał czas ze znajomymi lub na nauce ;]

Wisz powiem tak ponad 3 lata studiuje na dwóch kierunkach i jeszcze nigdy w świeta sie nie uczyłem :P
IT. napisał/a:

Na zjazd chyba pojadę. Mam ochotę pierwszy raz w życiu przemieżyć pół Polski samotnie, tylko ze słuchawkami w uszach.

Samotnie zdecydowanie odradzam niestety zbyt mocno znam realia mroków PKP i tego co sie tam dzieje.
Ysengrinn napisał/a:
Do tego nierzadko współpraca z kimś się nie układa, bo ten ktoś nagle znika bez śladu, albo po prostu nic nie robi.


Pragne zauważyć że jeszcze cęścij współpraca sie nie układa gdy w gre wchodza pieniądze.

PS czemu u was nie ma banerów reklamowych do klikania zawsze jakaieś grosze z tego są.
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2005, 14:07   

Redvampire napisał/a:
PS czemu u was nie ma banerów reklamowych do klikania zawsze jakaieś grosze z tego są.

zeby nie bylo tez wizytu z urzedu skarbowego u Avellany w mieszkaniu z pytaniem "a czy placi podatki od dochodu" i "czy ma dzialanosc gospodarcza"... stowarzyszenie powstaje m. in. po to by moc te bannery "legalnie" umiescic
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-10-2005, 14:33   

Cytat:
Tylko musielibyśmy dopłacić 1500 zł, więc nim o tym pomyślimy trzeba się trzy razy zastanowić.


Atam... Raul ma firme, Wa-Totem ma firme, sporo ludzi ma firme... Nie mam pojęcia, co sprzedaje Totem, ale można wziąść Raula, wejść z nim w jakieś formalne układy i gospodarzyć się pod jego szyldem.

Nie mniej jednak Wampir ma sporo racji... Wzajemne stosunki psują się często, gdy w grę wchodzą pieniądze. Z tym, że tym razem raczej nie będą to szczególnie duże pieniądze, z powodu 10-20zł / rocznie raczej sie nie pokółcimy (choć kto wie... My zdolni jesteśmy).

Co do tego, że nas jest mało... Celem założenia stowarzyszenia potrzeba 15 osób, które podpiszą i złożą w sądzie odpwiedni dokument. Nie jest to tak mało.

Dysponujemy też - nie ma co tego ukrywać - sporą stroną. Mamy (tak na oko) 25tys. odwiedzin. Przy założeniu, że tak co 5 odwiedzający nas czyni to w miarę regularnie, wracając raz na jakiś czas to...

...to mamy 15tysięcy czytelników na kwartał. Taki był nakład Anime+.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-10-2005, 14:34   

Cytat:
Pragne zauważyć że jeszcze cęścij współpraca sie nie układa gdy w gre wchodza pieniądze.


Wiemy, ale to było w temacie "czemu nie rozszerzamy działalności". Jak będzie się układała współpraca w stowarzyszeniu się okaże, ale primo - i tak nie zamierzamy nikomu płacić, duo - może tym razem ściągnie bardziej odpowiedzialnych.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2005, 14:36   

Zegarmistrz napisał/a:
Nie mniej jednak Wampir ma sporo racji... Wzajemne stosunki psują się często, gdy w grę wchodzą pieniądze. Z tym, że tym razem raczej nie będą to szczególnie duże pieniądze, z powodu 10-20zł / rocznie raczej sie nie pokółcimy (choć kto wie... My zdolni jesteśmy).


wiesz, jest roznica czy jest to stowarzyszenie - w ktorym jest mowa o oplacaniu strony i o firmie, w ktorej jest mowa o dochodach.........

natomiast placic i tak bedziemy musieli - ksiegowej.
Powrót do góry
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2005, 14:37   

Ze stroną jest tak jak z posesją jak jakaś firma chce umieścić Plansze reklamową na moim domu to nie musze mić działalności gospodarczej żeby go tam umiesciła. Starczy zę dana ruchomośc nieruchomość jest moja . Podobnie jest w internecie mam stronke poświeconą tematyce RPG jest na niej reklama sieci sklepów Bard i sa za to grosze legalnie bez żadnych krzaczków tylko PITa sie trudniej wypisuje.


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 13-10-2005, 14:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-10-2005, 14:42   

Red możesz jeszcze troche rozszerzyć myśl? I podaj adres strony.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2005, 15:09   

Jakby jeszcze działała niestety musze czekać az mój "wpólpracownik" wróci z wyjazdu zarobkowego do Irlandi. System działa tak poprostu serwer stoi u mnie stronka leży u mnie jest napisane że jestem włascicielem i jes to traktowane pranie jak ruchomość czyli tak jakbyś miał samochód pomlowany w barwy jakiejś firmy. A sposób finansowania zalezy od ilosci klikniec w baner z tej strony i tyle zwykle jest to w okolicach 15 zł miesiecznie. Poszukam lepiej linku dotyczacego uwarunkowan prawnych w tej kwesti bo szczerze wstyd mi troche tej strony z zwałaszcza niektórych wypowiuedzi co sie tam pojawiały , i jest ona raczej lokalna siemianowicka służyła tez swego czasu za lokolane forum.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-10-2005, 15:37   

RV napisał/a:
Wisz powiem tak ponad 3 lata studiuje na dwóch kierunkach i jeszcze nigdy w świeta sie nie uczyłem :P

Kiedyś wypadałoby zacząć powtarzać materiał do matury :P

Anyway, wysłałem już ICe (Ika'i/e?) 5 opowiadań, czekam i czekam na zwrotną pw :>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2005, 15:50   

Facet moja matura to 5,5,5,4 ( ale stara) i uczyłem sie na miesiac przed
co do nowej mniej wiecej tak samo bym sie zaczoł uczyć , a weź poduwage ze niektóre sesje to tak jakby matura x 5.

Sory że może to sie wydawac nie na miejscu to co ja pisze ale trzeba miec równowagę problem w tym ze im bardziej sie kuje tym gorzej idzie. Trzeba wiedziec kiedy pracowac a kiedy ładowac akmulatory bo inaczej sie padnie i cały wysiłek pójdzie na marne.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-10-2005, 16:00   

Ja tylko wtrącę, że zacząłem się uczyć w tym samym czasie, co Red, a wynik miałem minimalnie gorszy;>. Więc nie bujaj Keii tylko przyznaj sie, że już się umówiłeś na jakąś imprezę:P. I starczy offtopu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2005, 16:05   

oj dajcie chlopakowi spokoj - czy wy sobie nigdy nie obiecywaliscie ze na pewno sie wezmiecie do nauki? (kiedys w przyszlosci) bo ja po co drugim egzaminie sobie obiecywalam ze nastepnym razem to trzeba jednak sie uczyc wiecej niz dwa dni
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-10-2005, 16:09   

Obiecywać obiecywałem, ale łajdak mi nigdy nie wierzyłXD.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-10-2005, 16:15   

/slap /slap, Ysen, wstydź się - mod i tak offtopuje.
Może wydzielić to do tematu "Matura i egzaminy, a nauka" i przestać zaśmiecać ten temat? :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group