FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Do wszystkich: Stowarzyszenie "Tanuki"?

Stowarzyszenie "Tanuki"?
Jak zrobicie taki numer, to ja stąd idę (czyli: zdecydowane NIE)
0%
 0%  [ 0 ]
A co mnie to... Bawcie się sami (czyli: nie mam zdania)
0%
 0%  [ 0 ]
Poczekamy, jak się rozkręci, to może się zapiszę... (czyli: może zostanę członkiem)
28%
 28%  [ 7 ]
To kiedy zjazd założycielski? (czyli: chcę być członkiem-założycielem)
72%
 72%  [ 18 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Wersja do druku
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 14-10-2005, 14:45   

Krótko - Stowarzyszenie? Ja chcę!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2005, 16:32   

Crack napisał/a:
Jeśli zjazd był by w Warszawie, to szansa na to że się pojawie będzie. Pod warunkiem że wybiera się jeszcze ktoś z okolicy, bo inaczej czarno to widzę.

Jeśli bede jechał to i tak innej opcji niż przez Poznań nie mam. Jesli bys chcial jechac w tym samym czasie to ja nie mam nic przeciwko :)

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2005, 16:54   

Tarnowskie Góry/Katowice anyone? :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-10-2005, 16:55   

Może Red?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2005, 17:13   

Taa. Człowiek uświadomiony topograficznie na dworcu z jaką tabliczką z jenotem byłby dobrym pomysłem. I to raczej mało ważne gdzie ten zjazd będzie.

Polskie koleje nie są wcale takie złe jeśli się jeździ po nocach albo w środku dnia. Wieczory i poranki bywają różne.
Aż taka nieświadoma nie jestem Goniuś ty moja. Tu i tam się jeździło, może nie w samotności ale i bez specjalnie potężnej ochrony. Pociągi same z siebie nie gryzą wbrew pozorom.

A co do ciebie IKa...
Twoja uszczypliwość trafiła w ślepy zaułek. Zdaję sobie sprawę ze swojej bezużyteczności i nikomu nie będę jej udowadniać w żden sposób. A wypowiedzieć się chyba można?

Przecież nie mówiłabym poważnie o łapankowym uzupełnianiu braków w redakcji.
Nie trzeba koniecznie udowadniać swojej użyteczności żeby spokojnie popisać na forum? Stoważyszenie nie będzie wymagać od użytkowników aktywnego udziału prawda?

Bo wyobraź sobie że naprawdę istnieją ludzie któży nie są w stanie napisać poprawnego i ciekawego tekstu do recenzji albo fajnego opowiadanka. Co użytkownik to uzdolnienie ale nie koniecznie uzdolnienie przydatne.


A tak na marginesie... Dlaczego koszulki i kubeczki?
Znaczy umyka mi idea. Po co koszulki i kubeczki? Dlaczego to problem że ich nie ma?
Nie bardzo zrozumiałam zagadnienie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2005, 17:23   

IT. napisał/a:
Bo wyobraź sobie że naprawdę istnieją ludzie któży nie są w stanie napisać poprawnego i ciekawego tekstu do recenzji albo fajnego opowiadanka. Co użytkownik to uzdolnienie ale nie koniecznie uzdolnienie przydatne.

to moga lapac screeny, utrzymywac katalog linkow, robic hasla do slowniczkow, i wiele innych rzeczy. trzeba tylko chciec

IT. napisał/a:
A wypowiedzieć się chyba można?

jak juz pisalam wyzej, twoja wypowiedz byla po prostu obrazliwa. bo ty uzdolnien nie masz wiec sie nie poczuwasz, a my na pewno mamy czas i zdolnosci by robic wiecej i lepiej, tylko jestesmy leniwi.

IT. napisał/a:
Po co koszulki i kubeczki? Dlaczego to problem że ich nie ma?
Nie bardzo zrozumiałam zagadnienie.

bo mozna zrobic sobie kubeczek z jenotem, albo koszulke. byloby na to pare osob chetnych. tylko ze nie do konca mozna je zrobic jako osoba prywatna a potem odsprzedawac (a inaczej sie nie da, poniewaz koszta kubeczka jednostkowego sa SPORO wieksze od kosztow wiekszej ilosci ww)
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2005, 17:51   

Binca... Ja miałam na myśli swego rodzaju komplement kiedy mówiłam o tym że może być lepiej... Nawet nie pomyślałam że to można odebrać jako krytykę. To miał być wyraz wiary w możliwości a nie ich krytyka.
Nie mogłam mieć na myśli lenistwa zważywszy że zaglądam czasami na Tanuki i wiem ile tam tego jest i z jaką częstotliwością zjawia się coś nowego.

To może już bezczelne z mojej strony ale do większości wymienionych potrzena prostego i podstawowego czynnika. Netu.
Moge wyłapywać screeny. Nie ma problemu. Lubię mechaniczne zajęcia. Ale na pozycji bezużytecznej stawia mnie brak czegoś z czego dałoby się te screeny wyłapywać.
Też bym się chętnie na coś przydała. Tylko nie przychodzi mi do głowy nic co mogłoby się na coś przydać a co mogę robić dobrze.


Znów kubeczki. To taka poważna prawa żeby poruszać to na samym początku jako wniosek z pewnym priorytetem? Kubek wydaje mi się raczej miłym dodatkiem niż powodem działania...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2005, 18:11   

IT. napisał/a:
Też bym się chętnie na coś przydała. Tylko nie przychodzi mi do głowy nic co mogłoby się na coś przydać a co mogę robić dobrze.


to polecamy się w temacie linków - czyli przejrzenie po pierwsze naszej bazy z linkami w celu sprawdzenia czy tamtejsze linki są dobre i słuszne, a po drugie przejrzenie polskiego netu w celu znalezienia co ciekawszych i bardziej wartosciowych stron ktorych na naszej liscie nie ma.

wymaga to netu, ale nie "pelnowymiarowego"

o ile wiem, dziewczyny na czytelni maja tez problem z formatowaniem tekstow - czyli polskie litery/ich brak, enter po kazdej linii ktory jest do usuniecia etc etc - to nie wymaga szczegolnych kwalifikacji do poprawienia, ale zjada sporo czasu

za tak zwana chwile mechanicznych zajec bedzie wiecej - tylko musialabys zglosic czy/ze jestes chetna i w jakim wymiarze. poniewaz w tej chwili szukam kogos kto chcialby sie pobawic w krzyzowke tanuki (nie ukladanie, bo do tego jest automat, a robienie hasel i ocena rozwiazan)

co do kubeczkow... wiesz, to jest mily dodatek - i jest on jednym z powodow. bo tu nie chodzi o same kubeczki, a o mozliwosc zrobienia konkursow z nagrodami jako takich
Powrót do góry
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2005, 20:06   

Cóż... przyznam szczerze, że naprawdę podziwiam Cię IT. ^^
Do tej pory nie spotkałem nikogo, kto potrafiłby równie dobrze jak ja szukać zajęć ludzią, których zupełnie nie znam ^^

I wbrew wszystkiem to jest komplement!!

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2005, 23:34   

Keii napisał/a:
Tarnowskie Góry/Katowice anyone? :P
Wiem ze mnie nie lubisz ale ja jestem z Siemianowic :P.

IT. napisał/a:

Polskie koleje nie są wcale takie złe jeśli się jeździ po nocach albo w środku dnia. Wieczory i poranki bywają różne.
jak czesto jeździłaś pociagami dalekobierznym . Nie poecam nocnych zwłaszczaq samontnej dziewczynie. Calkiem niedawno w śerpniu jak jechałem na urlop a ludze z mojej jednostki na pierwszą PJotke po przysiedze to mozna powiedzieć uratowalismy jedna mądra przed dwoma aparatami co sie do niej dosiedli i zaczeli dobierac jak spała. Niestety w ziazku z tym ze chłopaki byli w mudurach a sie troche piwek szczlili to sie aparatom tylko zrobiło fizyczną krzyde i wyrzuciło z pociagu na jakiejś stacju na zadu... bo jakby sie weswało policje to moi by mili problemy z żandarmeria. ( wojsko jest tylko glosne w pociagu ale na serio nie groźne tak jak wielu uważa)

IT. napisał/a:

Aż taka nieświadoma nie jestem Goniuś ty moja. Tu i tam się jeździło, może nie w samotności ale i bez specjalnie potężnej ochrony. Pociągi same z siebie nie gryzą wbrew pozorom.
Tak pociagi nie ale gorzej z ludźmi w pociagach.



IT. napisał/a:
Nawet nie pomyślałam że to można odebrać jako krytykę. To miał być wyraz wiary w możliwości a nie ich krytyka.
No własnie nie pomyslałeś moze nastepnym razem 10 r4azy pomyśl zanim cos powiesz ?? Bo jak narazie ci nie idzie .


Ostatnio zmieniony przez Zegis Black Priest dnia 15-10-2005, 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-10-2005, 08:27   

RV napisał/a:
Wiem ze mnie nie lubisz ale ja jestem z Siemianowic :P.

Lepsze to, niż nic :PP

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-10-2005, 12:56   

Wiem że to Offtopic ale dlaczego ktoś ma kogoś nielubić bo ten ktoś jest z Siemianowic?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-10-2005, 13:03   

Nie, po prostu Red utrzymuje, że jego nikt nie lubi. To typowe dla takich gothów jak on;P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-10-2005, 13:28   

Jak śmiesz heretyku nazwyać mnie gothem. Spadnie na ciebie świety ogień i oczyści dusze z herezji.

PS teraz to już nawet dlugich włosów nie mam :P
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-10-2005, 15:45   

Redvampire napisał/a:
( wojsko jest tylko glosne w pociagu ale na serio nie groźne tak jak wielu uważa)


Red ma absolutną racje. Jechałem kiedyś z żołnizrezami na trasie Lublin - Warszawa przez Świdnik bodajrze... Zachowywali się głośno, rubasznie, by nie powiedzieć chamsko, ale generalnie było wesoło. Cieszyłbym się, gdyby zawsze trafiał z wojskiem do przedziału / autobusu.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group