FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Do wszystkich: Stowarzyszenie "Tanuki"?

Stowarzyszenie "Tanuki"?
Jak zrobicie taki numer, to ja stąd idę (czyli: zdecydowane NIE)
0%
 0%  [ 0 ]
A co mnie to... Bawcie się sami (czyli: nie mam zdania)
0%
 0%  [ 0 ]
Poczekamy, jak się rozkręci, to może się zapiszę... (czyli: może zostanę członkiem)
28%
 28%  [ 7 ]
To kiedy zjazd założycielski? (czyli: chcę być członkiem-założycielem)
72%
 72%  [ 18 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2005, 21:41   

Ja jestem ostrożny, więc na razie nie powiem "do dzieła" tylko posłucham, popatrzę... i zrozumiem więcej :).
Miemiej (niemniej? :P) projekt ciekawy i z głową, a jeżeli w dodatku to organizują poważne i sprawdzone osoby, to mi się jeszcze bardziej podoba.
Odnośnie lokalizacji - Warszawa może być, ale i Łódź może być. To w końcu tak trochę bardziej pośrodku, chociaż nie wiem, z jakich okolic jest najwięcej ludzi :P. Ale ja tu mieszkam i dlatego tak pół żartem, pół serio proponuję :>.
A co do roboty w takim przedsięwzięciu - jak ktoś nie jest uzdolniony twórczo, to faktycznie może się zająć czymś bardziej systematycznym i odciążyć tym samym pozostałych. Czyli siakieś sprawy organizacyjnezałatwienie czegoś itd. Zadań na bank będzie aż za wiele ;).

Ale póki co pożyjemy, zobaczymy, może nowe rządy coś zmienią na korzyść :P.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-10-2005, 10:48   

Zjazd.

Wolę nie ryzykować, że komuś nie przyjdzie do głowy tu zajrzeć.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2005, 16:47   

Tak, przezorny zawsze ubezpieczony. I tak, tu raczej zagląda się częściej. Odpowiedż w temacie sylwestrowym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kejmur Płeć:Mężczyzna
Ktoś


Dołączył: 01 Sty 2006
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2006, 03:39   

Plany ambitne i szczere, za to gratulacje - widząc profesjonalizm tych recenzji, wierzę, że inne pomysły również wypadną tak dobrze, no i tylko ludzie ambitni osiągają sukcesy. Tylko pada pytanie - jakie pomysły. Czy miałoby to być współpraca z wydawnictwami i powstanie jakiś nowych serii anime/mang o niższych cenach czy samo promowanie idei anime/mangi w kraju, która powiedzmy szczerze kwiczy i leży. Rośne sama popularność, ale nadal z łatwością znajdą osoby w najlepszym razie uśmiechają się z politowaniem, gdyż kreskówka musi koniecznie być dla małolatów. Zresztą o to, że osoby oglądające anime (także grające w RPG) to sataniści, także łatwo usłyszeć. Szczególnie u starszych osób.

Powiem szczerze, że z radością bym nawet płacił te składki na rozwijanie waszych nowych działalności. Jednak musiałbym poznać nowe pomysłu i się z nimi zaznajomić. Bo wszystko, co propaguje anime/mangi bardzo mi się miło widzi. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2274857
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-01-2006, 16:02   

Uwaga uwaga: zjazd zalozycielski wlasnie sie dzis zakonczyl powodzeniem! zyczcie nam szczescia w papierkologii stosowanej, czyli probach przepchania statutu przez urzedy
Powrót do góry
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-01-2006, 17:23   

Życzymy, oj życzymy ;-p

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-01-2006, 18:00   

Nie ma wogule takiej możliwości że sie nie uda. W końcu wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Albo się uda, albo się uda.
Negatywne myślenie zakazane.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2006, 20:14   

Nasz świat jakoś funkcjonuje na papierkach więc się uda.

Wcześniej czy póżniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2006, 09:05   

Odpowiadając Kejmurowi - witamy na forum i przepraszamy za zwłokę w reakcjach, ale spora część aktywnego składu (i praktycznie cała władza) forum bawiła się na wspólnym sylwestrze, przy okazji którego załatwiono parę spraw okołostowarzyszeniowych (wiwat lista!)

Co do zakresu działalności stowarzyszenia - po części ma ono uporządkować sprawy związane ze stroną, a po części ułatwić rozmowy z firmami i instytucjami (które nie zawsze mają ochotę gadać z jakąś stroną netową, choćby i dużą). Ale szczerze mówiąc, pomysłów jest sporo (co niekoniecznie oznacza ich wykonanie) i przymierzamy się do jakiejś bardziej konkretnej działalności... Konwentu chyba nie damy rady zorganizować, brak nam okropnie doświadczenia, ale niewykluczone, że podepniemy się pod jakiś konwent z własnymi pomysłami, albo co.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kejmur Płeć:Mężczyzna
Ktoś


Dołączył: 01 Sty 2006
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2006, 14:40   

Cytat:
Konwentu chyba nie damy rady zorganizować, brak nam okropnie doświadczenia, ale niewykluczone, że podepniemy się pod jakiś konwent z własnymi pomysłami, albo co.


Co roku organizatorzy konwentu fantastyki POLCON organizują prelekcje anime dla najwytrwalszych (w tamtym roku byłem). Czemu najwytrwalszych ? Bo zaczynały się od północy do szóstej rano. Owszem, ludzi było sporo, ale nadal niewielu. Kto by się katował do szóstej rano ? Jednak organizatorzy musieli wybierać - więcej fantastyki albo anime (co wyborem trudnym nie było, w kóncu to konwent fantastyki). U nich napewno dałoby się zorganizować kilka prelekcji. Mam pytanie - czy redakcja Tanuki-Anime brała tam udział ?

Co roku jeden z organizatorów (znam go w miarę osobiście) organizuje PYRCON-y (nie na taką skalę jak POLCON-y) i w sumie potrzeba prelekcji, gdyż w tym roku może być zastój. Konkretnie odbywa się to w marcu, w Poznaniu. Wydaje mi się to dobre miejsce na propagowanie idei anime/mangi. Parę seansów czy prelekcje o danym świecie jakiegoś anime naprawdę by wzmogły zainteresowanie. Tym bardziej, że ostatnio jakoś mam wrażenie, że anime i fantastyka często "współpracują" (przynajmniej w Polsce) ze sobą. Jeśli byłby potrzebny kontakt, mógłbym w miarę pomóc, jak potrafię.

Cytat:
Co do zakresu działalności stowarzyszenia - po części ma ono uporządkować sprawy związane ze stroną, a po części ułatwić rozmowy z firmami i instytucjami (które nie zawsze mają ochotę gadać z jakąś stroną netową, choćby i dużą). Ale szczerze mówiąc, pomysłów jest sporo (co niekoniecznie oznacza ich wykonanie) i przymierzamy się do jakiejś bardziej konkretnej działalności...


Dobrze, że macie już parę pomysłów i plan działania. To najważniejsze. I bardzo mnie nastroił optymistycznie fragment o rozmowach z wydawnictwami. Bo jak dla mnie średnia cena 16 złotych za sztukę to spory wydatek dla wielu. Rozumiem - koszt wydruku, tłumaczenie, itd. Jednak ten rynek jest także mocno zmonopolizowany, co także powoduje wysokie ceny. Ogólnie życzę wam wszystkiego najlepszego i sukcesów na ciężkiej oraz wyboistej drodze propagowania anime i mang. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2274857
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2006, 16:11   

Kejmur napisał/a:
Mam pytanie - czy redakcja Tanuki-Anime brała tam udział ?


Redaktor Tanuki brał udział w Falkonie. Redaktor Tanuki studiuje na UMCS Lublin... W tym roku nie będzie w lublinie Falkonu tylko Polkon.

Redaktor Tanuki sugeruje zorganizować Terrogrupfe, uzbroić w co tylko się da (najlepiej te DVD od Anime Gate + Pozwolenie Na Wyświetlanie) i iść do Krzysia Misia i innych lubelskich bonzów zbrojny w te argumenty.

Od biedy można też pójść do tego Sanockiego klubu (obni też jakiś konwent zorganizowali, byli dumni, bo mieli "prawie 100 osób"), pogadać z nimi, pożyczyć im moją starą talie do Magica, Machinę, kilka nieużywanych figurek do Konfrontacji i Anime od Anime Gate i wytłumaczyć, kto i dlaczego jest ich Bogiem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group