FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Kwestia ZUA
Wersja do druku
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 29-12-2008, 18:44   

Sam ten temat jest zuem, nawet ZUEM. Nie bardzo rozumiem czepiania sie zua, omierania, po krotkim marnym szyciu... Szyjcie i omierajcie z nami lub dajcie nam szyc, w ewentualnosci pokazemy wam drzwi. Alt+F4 tam sa gwoli scislosci.

Przepraszam za brak polskich znakow, pierwszy raz zdarzylo mi sie pisac posta z komorki. ZUO!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-12-2008, 18:52   

Totem-sama jesteś Wielki, Zuy i Mroczny.


Tak zasadniczo jak ktoś ma tak wielki problem ze straszną i zuą moderacją czy administracją czy domniemaną większością, niech sobie idzie szukać swojego miejsca w świecie gdzie indziej... Chyba, że jest aż tak zdesperowany i zagubiony, że usiłuje się za pomocą krytykowania dostać do grupy, która ewidentnie nie jest zainteresowana utrzymywaniem bliskich stosunków z osobą tego pokroju.

I co ja dzisiaj macałam skoro Zuo nie istnieje?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-12-2008, 18:55   

Temat był początkowo nawet śmieszny, potem zrobił się całkiem żałosny, a teraz przekroczył już wszelkie granice. Zaprzeczanie istnienia tanukowej społeczności jest niedorzeczne - bo co, niby Tanuki Anime samo się napisało? Ómrzyjcie. O.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-12-2008, 18:57   

Costly napisał/a:

Obecność takiego tematu i wątpliwości w nim jest wystarczającym dowodem na to, że twoja wizja nie pokrywa się z stanem faktycznym. Choć nie wątpię, że taki stan by ci odpowiadał :]

Łatwo zauważyć, kto konkretnie postanowił przejść z wyjątkowo absurdalnej 2-3 osobowej "dyskusji" osób z jednej grupki na temat stosowanego słownictwa, charakterystycznego dla danej grupy, do zwątpienia w istnienie jakiejkolwiek społeczności na danym forum. Można się ucieszyć, że zauważyłeś bezcelowość takiej argumentacji. Aż dziw, że chciało wam się spędzać tak bezproduktywnie czas, skoro Sylwester służy do zabawy i spędzania czasu w gronie dobrych znajomych.

Dobra, czas się wylogować i wrócić do jenocenia się.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-12-2008, 19:08   

Ja wiem, że dla wielu użytkowników to kwestia drażliwa, ale to jeszcze nie powód, aby wyciągać z moich słów najdziwniejsze wariacje, których tam nigdy nie było. Nie widzę powodu aby spowiadać się z moich intencji - dość powiedzieć, że nie próbowałem tutaj nikogo zaatakować, więc był bym wdzięczny za wzajemność. Jak i za darowanie sobie teorii spiskowych, które mają mnie uwzględniać. Nic mnie tak nie drażni jak cytowanie moich słów, z których następnie tworzy się cudo zupełnie z nimi nie związane.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-12-2008, 19:12   

O, mnie też zastanawiało kogo się zjada za coś, czego nikt nie powiedział (czyli wszystkie poprzednie wypowiedzi o tym, że społeczność tanukowa nie istnieje).

A co do tematu - kic już takie poczucie humoru ma, że czepia się szczegółów i udaje, że bierze to śmiertelnie poważnie, czym wywołuje śmieszne sprzeczki. Chyba powinniśmy to po prostu zaakceptować, albo się nie czepiać, albo odpowiadać w podobnym stylu i ciągnąć zabawę dalej...

EDIT: Ale na pewno wyjściem nie jest próba zaspamienia na śmierć całą stroną niemal identycznych postów.

_________________


Ostatnio zmieniony przez JJ dnia 29-12-2008, 19:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 19:15   

Rozglądam się dookoła i stwierdzam, że widzę osoby, których zgodnie z teorią o nie istnieniu grupy nie ma. W dodatku sam wynająłem miejsca dla paru dziesiątek osób. Zatem mam niewidzialnych przyjaciół i jestem rozrzutny! Yay! A nie, ja też nie istnieję...

/me podpisuje się pod wywodami Totema i Bezimiennego.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-12-2008, 19:18   

Nieistniejące jenoty czytając ten temat zeszły. Wielokrotnie. I proszę mi nie sprowadzać zua do jakiegoś zwykłego neologizmu. Jak Salva zauważyła, nasze Zuo jest jak najbardziej (na)macalne.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 19:19   

Tilk, a wiesz, coś w tym jest. Wydaje się, że zdaniem wielu naszych czytelników, stronę (Anime, Czytelnię, Mangę) prowadzi Zbiorczy Redaktor Tanuk. To widać w komentarzach, w których piszący bardzo rzadko kierują uwagi pod adresem konkretnego recenzenta. Podobnie, nasza działalność na Forum nie jest łączona z działalnością na stronie - nie pamiętam, aby ktoś (poza tematem z rezerwacjami) zwracał się do mnie na Forum jako do redaktora prowadzącego Tanuki Manga.

Costly - ee tam. Popisałeś Ty i reszta MACowców bzdur, to teraz nie krzyw się, tylko jedz tę żabę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 19:21   

kic....ranisz moje małe wiewiórze serduszko...zrobiło mi się strasznie smutno, gdy odmówiłeś prawo do istnienia tak niewinnej osóbce jak ja, tylko dlatego, że funkcjonuje pod sztandarem ZUA.

jest mi również smutno, że jak widać, do tej pory nie zaakceptowała cię żadna inna grupa, więc na siłę próbujesz stworzyć idealne środowisko do życia kiców pospolitych i im podobnych, kosztem wyższej organizacji jaką niewątpliwie jest tanuki.pl ;[
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 19:27   

Dla wszystkich niedowiarków link.
Odsyłam do ciekawostek!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-12-2008, 19:27   

Teukros napisał/a:
Costly - ee tam. Popisałeś Ty i reszta MACowców bzdur, to teraz nie krzyw się, tylko jedz tę żabę.


Nie wtrącaj do dyskusji grup z multiświata, nie mają z nią nic wspólnego.

Nikt tutaj nie pisał o istnieniu lub nie społeczności tanuki - nie wiem kto rzucił to hasło i dlaczego ni z gruchy ni z pietruchy zaczęto je na dodatek przypisywać mnie, ale nie zamierzam tego ignorować. Podpisywanie bzdur moim imieniem jest dla mnie obraźliwe. Nie zostawiam obraz ot tak.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-12-2008, 19:32   

Nanami napisał/a:
Jeszcze-raz-ktoś-mnie-nazwie-moe-a-nie-przeżyje Nanami.

m-m-moé! *___* <ómiera>

Nihaha.

任務を完成為た。大成功~!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-12-2008, 19:32   

Inis napisał/a:
jest mi również smutno, że jak widać, do tej pory nie zaakceptowała cię żadna inna grupa, więc na siłę próbujesz stworzyć idealne środowisko do życia kiców pospolitych i im podobnych, kosztem wyższej organizacji jaką niewątpliwie jest tanuki.pl ;[


Polecam odrobinę skromności i wstrzemięźliwości w osądzaniu która organizacja jest "wyższa" a która "niższa". Dodatkowo nazywanie kogoś "pospolitym" nie jest uprzejme.

Rozumiem, wyższość ta polega na nadinterpretacji wypowiedzi innych osób, tak? Większość tanuków cechuje się omijaniem niewygodnych im postów, albo ich przeinaczaniem. Gdy coś jest im nie na rękę, pokrzepieni swoją "Wielką Siłą", wynikająca w większości z mnogości, piszą to samo w kółko, nie zwracając uwagi na to, że już dawno zostało powiedziane iż są w błędzie.

EDIT. Nie chcę stawać tutaj po żadnej ze stron w kwestiu "zua". Mi ono nie przeszkadza. Początkowo chyba nie chodziło o samą naturę tego wyrażenia, tylko o to, iż pozostaje ono w konflikcie z konstytucją forum. Odnoszę się tylko do słów Inis, oraz postawy pewnych użytkowników.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Norrc dnia 29-12-2008, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-12-2008, 19:38   

Costly:

Costly napisał/a:
Ale mogę się tylko uśmiechnąć słysząc, że mam "zuo" zaakceptować, albo być odrzuconym przez domniemaną większość, która w domniemany sposób "zuo" uznaje.

Obecność takiego tematu i wątpliwości w nim jest wystarczającym dowodem na to, że twoja wizja nie pokrywa się z stanem faktycznym. Choć nie wątpię, że taki stan by ci odpowiadał :]


Podejrzewam, że kilka osób po prostu poczuło się urażonych... Oczywiście nie wykluczam, że chodziło Ci o coś innego, ale w takim razie, sądząc po reakcji członków forum, wyraziłeś się wyjątkowo nieprecyzyjnie.

Norrc napisał/a:
nie zwracając uwagi na to, że już dawno zostało powiedziane iż są w błędzie.

Avellana napisał/a:
Skoro moderacja i administracja nie podejmują żadnych kroków w danej sprawie, należy uznać, że tego rodzaju styl lub zachowanie są dopuszczalne.

Mnie się wydaje, że to było wystarczająco przejrzyste...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group