FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-10-2008, 07:49   

samurai champloo?
Coś może jest też w Le Chevalier D'Eon, Najica Blitz Tactics, Sakura Wars TV, Shakugan no Shana, Vandread

"Bardzo widowiskowe" wali są również w nuku nuku :P i Mao-chan

Napisz jakie dokładnie walki są ci niezbędne do życia lub poszukaj po tagach na jakiejś stronie listującej.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-10-2008, 08:26   

Ghost in the Shell ma ładne walki (aczkolwiek nie są one same w sobie osią napędową filmu, ale z tego, że podobało ci się Darker than BLACK wnioskuję, że nie o same walki ci chodzi).
Jeśli szukasz dobrego shōnena, to Inuyasha - ok. 130 odcinków dobrej zabawy, potem zaczynają się fillery, a i brak zakończenia denerwuje, ale zanim dojdziesz do tego momentu, to trochę czasu minie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2008, 16:03   

Cowboy Bebop
Noein
Elfen lied
Trigun
Fate /stay night
Basilisk
Berserk


i wiele, wiele innych ;]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 31-10-2008, 18:22   

Usunięto spam. Na przyszłość ostrzegam. A gościa uprasza się o stosowanie się do zasad ortografii i interpunkcji języka polskiego.

IKa
Zau Biurokatka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nyax Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Gorlice
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2008, 17:30   

Witam wszystkich! Mam do Was prosbe, moglibyscie mi polecic jakies anime haremowe zabarwione ecchi?? Cos typu maburaho, seikirei, nagaserete airantou i shuffle? Bylbym wdzieczny gdybyscie wysylali mi na PW lub gg tytuly, im wiecej tym lepiej. Znam kilka fajnych malo znanych mozemy sie powymieniac. Z gory dzieki i pozdrawiam ^^

_________________
Refused...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6166059
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-11-2008, 17:53   

Czemu PW to nie mam pojęcia i nie chce mi się ani domyślać, ani fatygować. Od tego jest ten temat, żeby pytać i odpowiadać. Jeśli szukasz dobrej haremówki, to może Mahoromatic?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Nyax Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Gorlice
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2008, 17:59   

Jednak mam swoje powody zeby prosic o wiadomosc na PW. Bylbym wdzieczny a Tobie dziekuje za ta pozycje, ale chodzi mi o anime w ktorej bohaterem jest facet :>. Pozdro

_________________
Refused...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6166059
gość
Gość
PostWysłany: 01-11-2008, 20:32   

Witam już wcześniej ktoś pisał o coś podobnego do code geass i death note... przeglądałem propzycje i niektóre są całkiem ciekawe
chciałem zapytać, czy istnieją podobne anime do nich czyli zwykła osoba dostaje super moc i za jej pomocą starają się zmienić świat dla "lepszego" jutra... czy istnieją podobne do tego tytuły
Powrót do góry
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-11-2008, 20:39   

Sailor Moon, Nanoha i inne 90% z tagiem magical girsl/boys

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-11-2008, 20:41   

gość napisał/a:
Witam już wcześniej ktoś pisał o coś podobnego do code geass i death note... przeglądałem propzycje i niektóre są całkiem ciekawe
chciałem zapytać, czy istnieją podobne anime do nich czyli zwykła osoba dostaje super moc i za jej pomocą starają się zmienić świat dla "lepszego" jutra... czy istnieją podobne do tego tytuły

Problem w tym, ze CG i DN są dosyc mocno specyficzne i trudno szukać czegoś co by było podobne i na podobnym poziomie.

Co do drugiej części, to tak jest w połowie anime conajmniej :D Ale chyba ten motyw został wystarczająco przedstawiony w Gundamach, warto siegnac. Zaczynając sobie od Gundam 00 albo Gundam Seed (to oddzielne cykle, które łączą tylko wielkie mechy i ich przeznaczenie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gość
Gość
PostWysłany: 01-11-2008, 20:55   

Nanami napisał/a:
Problem w tym, ze CG i DN są dosyc mocno specyficzne i trudno szukać czegoś co by było podobne i na podobnym poziomie.

no właśnie...
nie jestem jakimś szczególnym fanem anime
obejrzełem może ok 20 tytułów nie licząć tego kiedy byłem mały czyli pokemonów i tego co leciało na foxkids;/;/;/, ale te 2 szczególnie mnie zachwyciły, z jednej strony Raito z drugiej Leuluchu... szkoda, że nie ma podobnych tytułów, chociaż code geass szczególnie pierwsza seria była o wiele lepsza niż death note
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2008, 20:58   

Uprzejmie proszę o stosowanie w postach zasad interpunkcji i ortografii. Następne takie posty jak wyżej będą kasowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nyax Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Gorlice
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2008, 21:18   

Esh, moj post zostal zagluszony. Ma ktos z Was moze jakas pokazna liste haremowek? Jesli tak prosze o kontakt na PW lub GG. Z gory dziekuje

_________________
Refused...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6166059
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-11-2008, 21:32   

Uprzejmie informuję, że ten temat NIE jest na pewno skrzynką kontaktową dla ludzi, którzy chcą się "powymieniać". Proszę wrócić do pierwszego postu i go uważnie przeczytać.

IKa
Zua Biurokratka


Co do "listy"
- anime z wyróżnikiem "ecchi" http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/title/1/?geid=22
- anime z wyróżnikiem "harem" http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/title/1/?geid=82
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-11-2008, 21:42   

Nie zagłuszył jeszcze wisi na tej samej stronie :P. Na priva pisać nie będę wiadomo gust się zmienia nie prosisz o informacje zakazane a i pasuje to do tematu. Nie bój się zaszufladkowania.

Prosisz o haremówki to mogę parę wymienić kolejność alfabetyczna :p:
Chobits
Dears
Elfen lied (mimo wszystko tak)
FutaKoi (bliźniaczki razy dużo)
Goshuushou-sama Ninomiya-kun
Hand maid May
He is my master
Kashimashi: Girl meets Girl (troche dziwnie ;P)
Mahoromatic (zdecydowanie 1 chłop na 6 bab :P)
Otome wa Boku ni Koishiteru
Pita Ten
Rizelmine
Sister princess
Vandread (3 chłopy na 150+1 bab)
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Yumeria
angel tales
girls bravo
Rosario to Vampire
ai yori aoshi
macho sensei negima

Nie sortowane trzeba wybierać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 72 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group