FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
milo5h Płeć:Mężczyzna
zimno mi...


Dołączył: 09 Cze 2008
Skąd: Schonau
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2008, 22:41   

Dzieki za propozycje, lecz niestety, a raczej stety już obie produkcje widziałem :).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4610635
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-12-2008, 22:58   

Jeśli ciagle szukasz czegoś podobnego do F/SN (a nie do Sekirei, czy Shany), to dalej polecam Shingetsutan Tsukihime i później filmy Kara no Kyoukai (chociaż Kara no Kyoukai to raczej kino grozy), chyba, ze zobaczyleś parę odcinków i Ci się nie spodobało.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
milo5h Płeć:Mężczyzna
zimno mi...


Dołączył: 09 Cze 2008
Skąd: Schonau
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 00:15   

Aktualnie oglądam Shingetsutan Tsukihime, lecz długość animca nie jest za imponująca bo aż 12 epów, wiec do jutra będe miał za sobą :). Czy mi się podoba? Trochę tak, a trochę nie. Nie chcę lokować ostatecznie swojego zdania do poki serii nie skonczę :) Poki co czekam z niecierpliwością na jakieś nowe prpozycje...

Ktoś podrzucił mi DearS. Warto?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4610635
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-12-2008, 09:47   

Jeżeli przepadasz za "bohaterem takim jak ja" zakochanym w "niewolnicy", która jest do tego nieudaną kosmitką i z tego powodu ktoś dybie na jej pseudo wolność. Plus może niestrawnego fanservice, to śmiało możesz to oglądać. Jeżeli szukasz czegoś więcej, psychologii , akcji lub chociaż humoru na przyzwoitym poziomie to sobie daruj.
Do Fate/stay night najlepiej pasuje mi Shakugan no Shana.
Na anime planet w podobnych padają też:
rozen maiden i moon phase oraz nawet eureka 7 nie wiem dlaczego :P
Wszystko to można śmiało polecić.
Tak nawiasem chyba cobie zrobie reemisje eureki bo ostatnio mi sie nudzi na zwolnieniu :P a nowe ostatnio zostaje w tyle :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 10:47   

Ja uważam że DearS gdyby nie było aż tak dużo fanserwisu i motywu niewolnictwa było by trochę leprze, więc jesli nie masz co oglądać to myślę że można to oglądnąć. Moim zdaniem jeszcze warto jest objrzeć Zero no tsukaima jak polecił kolega wyżej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milo5h Płeć:Mężczyzna
zimno mi...


Dołączył: 09 Cze 2008
Skąd: Schonau
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 12:10   

Eureke 7, Rozen maiden, Shakugan no Shana I i II już widziałem. DearS porzuciłem po dwóch epach, gdyż nie lubię przesadniczego fan serwisu...
Shingetsutan Tsukihime obejrzałem do końca i mimo groteskowego klimatu bardzo mi się podobała seria z czego sam jestem zaskoczony, gdyż po połowie nie wydawała się aż tak atrakcyjna.
Ps. Eureke widziałem już trzy razy :P^^. No nic pozostaje mi czekać na dalsze propozycje, ale dziękuję za chęci i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4610635
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-12-2008, 14:10   

A ja też proszę o doradzenie! Szukam czegoś dłuższego (powiedzmy, że standartowa 13 to za mało), co byłoby osadzone w miare sensownym, stosunkowo silnie rozbudowanym świecie, mile widziane intrygi i wojny, a zarazem co byłoby sympatyczne i miało swój urok - jako przykład podam Gundam Seed (+ Destiny), Twelve Kingdoms oraz Seikai no Monshou i Senki. Jak widać po tych tytułach, gatunek nie ma znaczenia (tutaj są i mechy i fantasy i space opera).

Zaznacze tylko, że shoneny raczej odpadaja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-12-2008, 14:25   

Code Geass, choć dość dyskusyjne było by przypisanie mu cechy "sympatyczne". Co do całej reszty wątpliwości raczej nie ma.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-12-2008, 14:28   

Sądząc po jej aktywnym udziale w odpowiednim temacie Nanami CG już widziała;p.

Crest of the Stars oglądałaś?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-12-2008, 14:33   

Przy czymś dłuższym o rozbudowanym świecie, intrygach i wojnach od razu przychodzi mi na myśl Legend of the Galactic Heroes, albo aktualnie nadawana Tytania. Nie wiem jednak co rozumiesz przez "sympatyczne" - przy intrygach i wojnach ciężko o sympatyczność raczej. Chyba, że chodzi ci o brak mroku i próbującego dołować nastroju, to wtedy się zgadza.

Ysengrinn napisał/a:
Crest of the Stars oglądałaś?

Nanami napisał/a:
Seikai no Monshou i Senki


Piontek napisał/a:
Może nie oglądałaś tego Notatnik Śmierci. Ma dobrą fabułe, jest w nim dużo intryg itp, wojen raczej nieznajdziesz ale uważam że to jest warte objerzenia to anime a odcinków ma 37 to i se dlugo można przy tym posiedzi

Oprócz tego, że DN po 25 odcinku się psuje i od początku do końca jest całkowicie antypatyczne, to owszem.


Ostatnio zmieniony przez Morg dnia 06-12-2008, 14:59, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 14:51   

Może nie oglądałaś tego Notatnik Śmierci. Ma dobrą fabułe, jest w nim dużo intryg itp, wojen raczej nieznajdziesz ale uważam że to jest warte objerzenia to anime a odcinków ma 37 to i se dlugo można przy tym posiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-12-2008, 15:50   

Nanami co powiesz o produktach gonza? Pewnie zaraz zobaczę wielkie już widziałam ale mimo to rzucę na żer solty rei, last exile i trinity blood .Gonzo jakoś lubi stawiać ludzi po zagładzie świata :] tylko z kąd ten mustang? Idąc w te klimaty można by jeszcze obejrzeć Daphne, Ergo proxy czy Mezzo DSA albo Vandread-y (chociaż babiniec może się żeńskiej części widowni nie podobać).
milo5h,co z moon phase też już przeżarte?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 16:00   

Po raz kolejny już polecam Tengen Toppa Guren Lagann, do opisu pasuje doskonale, chociaż prawdopodobieństwo że tego jeszcze ktoś tutaj nie oglądał jest znikome.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-12-2008, 16:33   

Hehe, problem leży w tym, że znaczna ilość tytułów mam już za sobą. Death Note obejrzany, całkiem przyjemne, Gurren Lagann też, choć to zupełnie inny klimat (jak dla mnie zakręcona parodia, tak samo jak Code Geass). Ysen, Seikai no Monshou to właśnie Crest of the Stars. Gonzo mi średniawo podchodzi, rażą mnie zawsze dziury w świecie przedstawionym i generalnie fajne maja pomysły na ich tworzenie, ale potem jakoś im nie wychodzi zazwyczaj (aka Romeo x Juliet) - Last Exile juz widziane.

Sympatyczne to może rzeczywiście złe wyrażenie, musi mieć intrygujące postaci bądź takie, które da się polubić (jedno nie wyklucza drugiego, ale jedno powinno rekompensować drugie ;)).

Chyba rzeczywiście zerknę na Legend of Galactic Heroes albo ta Tytanie, myślałam też nad czymś z serii Macross, może Frontiera...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 16:41   

Nanami napisał/a:
osadzone w miare sensownym, stosunkowo silnie rozbudowanym świecie, mile widziane intrygi i wojny, a zarazem co byłoby sympatyczne i miało swój urok


To ja mogę polecić trochę starsze Martian Successor Nadesico - 26 odcinków + film. Moim zdaniem spełnia wszystkie powyższe kryteria :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 83 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group