FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 16:48   

Nanami, poza Legend of the Galactic Heroes o którym już wspominał Morg i które polecam gdybyś chciała zobaczyć skąd CG czerpało i co by było gdyby Lulu nie miał geassa i półgłówków z podwładnych, mogę dodać od siebie Arslan Senki tylko że to jest krótkie, urwane z czego oczywiście wynika brak porządnego zakończenia.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yuuki
Gość
PostWysłany: 06-12-2008, 22:41   

czy moglby mi ktos polecic fajne muzyczne anime
Powrót do góry
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-12-2008, 22:47   

Nodame Cantabile
Piano
La Corda d'Oro

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-12-2008, 22:59   

Jeśli chodzi o rock, to:
Black Heaven
Detroit Metal City
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-12-2008, 01:50   

jeśli chodzi o rak :P
Full Moon Wo Sagashite

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2008, 19:30   

Cytat:
czy moglby mi ktos polecic fajne muzyczne anime

Interstella 5555.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
datahata
Gość
PostWysłany: 07-12-2008, 21:56   

Chciałbym se oglądnąć jakąś hiper super serie która albo jeszcze trwa aczkolwiek jest co do ściągania,albo właśnie sie skończyła,Jednym słowem coś nowego,i wciągającego,mniejsza o gatunek.
Powrót do góry
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-12-2008, 22:13   

Code Geass r2, Macross Frontier, Gundam 00 second seasion, Toradora! ???

Chyba najprościej będzie wejść na jakąś stronę z odcinkami anime i zobaczyć co aktualnie wychodzi... Zawsze pozostaje tez portal Azunime i jego dział z zajawkami.
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-12-2008, 23:02   

Sprecyzuj "hiper super". Jeśli chodzi o tytuły wciągające - Code Geass to niekwestionowany mistrz.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-12-2008, 20:57   

Posty użytkownika datahata zostały usunięte jako urągające zasadom ortografii, gramatyki i interpunkcji. Bełkotu na Forum tolerować nie będziemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-12-2008, 00:30   

Mam taką małą prośbę. Czy ktoś mógłby odszukać w zakamarkach swojej pamięci jakieś dobre i co ważne ciekawe anime (najlepiej nie film tylko średnio długi serial), nie tylko kultowe, z lat 1990-1996 ?? Gatunek dowolny ważne żeby rzeczywiście było dobrze narysowane. Z tym że irie i key już widziałem :P a na city huntery nie mam ochoty.
Bardzo mile widziane propozycje bo już zdycham z nudów.

// Zwolnienia lekarskie są okropne zwłaszcza jak się nie może chodzić. //

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2008, 01:06   

Jeśli muszą być koniecznie z tego przedziału:
Bastard! ('92) - bardzo lekkie dark fantasy (o ile można powiedzieć, o dark fantasy lekkie)
Patlabory (częściowo się mieści) - Polecam serię OVA, a później filmy (seria tv jest trochę gorsza, aczkolwiek ma swoje przebłyski). Dla odmiany seria, która w sposób dość serio traktuje temat mechów. Dodatkowo jest to jedno z tych anime, gdzie mechy zepchnięte są w tło, by ustąpić miejsca dość zakręconej załodze (pilotom i obsłudze. Jedno z niewielu anime, gdzie obsługa jest równie ważna, co piloci). Filmy tworzone są przez Mamoru Oshiego, pierwszy przypomina te bardziej kryminalne odcinki serii, drugi to typowy political fiction, trzeci o potworze.

poza tym ze starszych:
Escaflowne ('96) i Master Keaton ('98).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-12-2008, 11:03   

Sailor Moon oczywiście, do tego Oniisama E , Proco Rosso , Ah! My Goddes , Dragon Half Magic Knight Rayearth Please Save my earth Neon Genesis Evangelion Gundam Wing Slayers Wystarczy?
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2008, 12:13   

a tam... pozwolę sobie skomentować:
Z tych tytułów po wywaleniu tych które widział i nie są filmami (Proco Rosso jest całkiem fajne) zostaje Gundam (ujdzie o ile przejdzie się przez pierwsze 10 epów, które są nudne jak nie wiem co. Później da się przeżyć. Nie zmienia to faktu, ze jest to jeden z nudniejszych gundamów.), MKR (według mnie crap), Save my earth (średniak z superpoewers, ale oglądało się dość przyjemnie) i Sailor Moon (klasyk, ale nie chciałbym tego oglądać drugi raz). Oniisama E nie widziałem.

Postanowiłem sobie odświeżyć pamięć:
Record of lodoss war - klasyczne aż do bólu fantasy. Niektórzy uważają, ze fajne, ja nieszczególnie.
Bio-Booster Armor Guyver (przełom 89 i 90. Aczkolwiek można zerknąć na remake z 2005) - seria z najbardziej zmarnowanym potencjałem ever. Z tego można by zrobić przegenialną rzecz, ale wyszedł średniak. Co nie zmienia faktu, ze Guyver jest jednym z moich ulubionych herosów.
Kaze no Na wa Amnesia - niektórym się ten film nie podobał, mnie tak (na tyle, by go polecić, nawet jeśli nie jesteś zainteresowany filmami). Przy czym ja mam skopany gust jeśli chodzi o takie produkcje. Jest opisany na tanuki.
Macross Plus - 4 ova, albo jeden film. Chyba najlepszy Macross.
Uh, myślałem, że wykombinuję więcej...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2008, 14:09   

Łowca dusz z 99 roku znane wielu osobom z RTL7 może ci się spodoba jak nie oglądałeś jeszcze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 84 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group