FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2007, 18:48   

Grygus napisał/a:
Dzięki Nakago naprawdę świetne anime, niestety się skończyło :/ . Mógłby ktoś polecić jakieś anime w tym stylu. Chodzi mi raczej o jakieś nowsze anime ładnie narysowane. W Seirei no Moribito walki były zrobione naprawdę super. Najbardziej mi zależy na jakimś fantasy.


Najbliższą klimatycznie serią jest Juuni Kokki ale tam nie ma walk.

Z fantasy zobacz jeśli jeszcze nie widziałeś Scrapped Princess, InuYasha.
Może spróbuj też: Tales of Phantasia i Murder Princess.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vilmon
Gość
PostWysłany: 16-12-2007, 11:51   

Witam. Poszukuję anime opowiadającego o sztukach walki. Coś w stylu Tenjou Tenge/Kenichi.
Uprzedzam niektóre odpowiedzi - widziałem już sztampę typu Naruto, Bleach, DBZ, Airmaster.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2007, 14:47   

Vilmon - z mniej sztampowych, mogę polecić:
Afro Samurai - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/873
Basilisk: Kouga Ninpou Chou - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/751
Ninja Scroll - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/196
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2007, 10:31   

Szukam anime w którym jest dużo walk (najlepiej na miecze ew. z jakimikolwiek broniami byle nie na pięści)
Nie chce mi się pisać co już oglądałem więc daje tutaj ten link ;p

BTW. Może być coś podobnego do Fate/stay Night, D.Gray-man, Bleach itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
bogubox Płeć:Mężczyzna
Bushido Follower


Dołączył: 26 Wrz 2007
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2007, 14:00   

Na tej liście pod "Plan to Watch" masz 2 serie w których jest duzo walki Kiba (glownie na miecze itp. naprawde fajna) Black Cat (tu walka jest ciagle na rozne sposoby).
Blood+ tez duzo miecza jest ^^

_________________
"The problem with America is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yuusuke Płeć:Mężczyzna
Kocham Futabe Kutsuki


Dołączył: 25 Gru 2007
Skąd: Kanenone Gauken
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2007, 23:26   Pytanie

Kto zna jakieś anime bliźniaczo podobne do Green Green ?? Nie musi być żadnego wątku fantasy...

Jest temat. Przyklejony w dodatku. Służy do tego, żeby zadawać pytania tego typu. Następne tego typu wyskoki będą karane ostrzeżeniem. Funkcja "szukaj" nie boli. Mai
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10200419
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 27-12-2007, 02:11   

Byłoby mi bardzo miło gdyby ktoś pomógł mi doradzić jakieś anime - problemem jest to, że wymagania mam trochę duże i pare osób moge przerazić tym czego szukam i z odpowiedzią czy coś takiego się znajdzie. Ale przechodząc do sedna..

Bardzo chciałabym zobaczyć anime, które zostanie na czas długi w mojej głowie, oryginalne i niebanalne, z dobrą fabułą i charakterystycznymi bohaterami. Coś w stylu Death Note i Darker Than Black - bo te anime naprawdę swoim klimatem,oryginalnością mnie po prostu zafascynowały! Dodatkowo bardzo ważnym czynnikiem jest dla mnie grafika, i heeh przystojny męski bohater(nie musi być głowny!!);)))

Pomóżcie...doradzajcie:))))

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Filippiarz Płeć:Mężczyzna
baka ketsu


Dołączył: 26 Gru 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2007, 08:55   

krew_na_scianie napisał/a:
Bardzo chciałabym zobaczyć anime, które zostanie na czas długi w mojej głowie, oryginalne i niebanalne, z dobrą fabułą i charakterystycznymi bohaterami. Coś w stylu Death Note i Darker Than Black - bo te anime naprawdę swoim klimatem,oryginalnością mnie po prostu zafascynowały! Dodatkowo bardzo ważnym czynnikiem jest dla mnie grafika, i heeh przystojny męski bohater(nie musi być głowny!!);)))

Pomóżcie...doradzajcie:))))

"Monster", choć może być średnio z przystojnymi bohaterami - main hero jest w sumie niczego sobie, ale strasznie dziecinno-idealistyczny jest, przez co jest najbardziej wkurzającą ze wszystkich postaci, ewentualnie główny zuy może... Niemniej warto - "Monster" jest IMHO lepszy od DN i DtB.

_________________
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
69048
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-12-2007, 16:15   

krew_na_ścianie, polecam Wolf's Rain. Fajna opowieść z podwójnym dnem. Jeżeli nie lubisz całkiem złych zakończeń to lepiej oglądnij sobie tylko do 26 odcinka. Pozostałe cztery są tylko dokrętką, która, według mnie, tylko wciska za dużą ilość dramatyzmu. Zdania na ten temat są podzielone :)

Gorąco polecam też Code Geass! Mi się naprawdę podobało i mimo, że występują tam mechy, których osobiście nie znoszę, to ta seria zrobiła na mnie ogromne wrażenie. W pewnym momencie całkiem się o nich zapomina. Wciąga jak bagno. Zwłaszcza oryginalni bohaterowie (w głównej roli Lelouch, który jest lekko zbliżony charakterem do bohatera Death Note), rozchulana akcja i złożona fabuła robi pozytywne wrażenie. Polecam, polecam, polecam. Naprawdę warto poświęcić trochę czasu na oglądnięcie tej serii.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-12-2007, 18:11   

Do aiura i krwi na scianie. Jesli cos w stylu DN to Hikaru no Go. Nie wiem jak anime, ale manga jest super. Tego samego rysownika co DN i klimat podobny. Wiecie staracia umyslow, wewnwtrzne monologi i odwieczni rywale. Anime konczy sie wczesniej niz manga zostaja jakies 3 czy 4 tomy do konca.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Max384
Gość
PostWysłany: 02-01-2008, 17:56   

Szukam anime trzymającego w napięciu.Nie mam określonego gatunku lecz lubię jak w anime są supermoce. A ważniejsze co oglądałem to:

Code Geass(bardzo fajne obejrzałem na raz-właśnie chodzi mi o takie serie)
Ghost Hunt
Darker Than Black
Death Note
Kaze no Stigma
FSN
Busou Renkin

No to więcej nie chce mi sie wymieniać.Proszę o propozycje anime które nie pozwala się oderwać od monitora.Od razu wspomnę, że Monster mnie nie wciągnął.
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 18:16   

Max384 napisał/a:
Szukam anime trzymającego w napięciu.Nie mam określonego gatunku lecz lubię jak w anime są supermoce. A ważniejsze co oglądałem to:

Code Geass(bardzo fajne obejrzałem na raz-właśnie chodzi mi o takie serie)
Ghost Hunt
Darker Than Black
Death Note
Kaze no Stigma
FSN
Busou Renkin

No to więcej nie chce mi sie wymieniać.Proszę o propozycje anime które nie pozwala się oderwać od monitora.Od razu wspomnę, że Monster mnie nie wciągnął.


Polecam jeśli jeszcze nie widziałeś:
Higurashi no Naku Koro ni jak i sequel Higurashi no Naku Koroni Kai
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-01-2008, 18:39   

Z anime bardziej stawiającego na akcję możesz jeszcze spróbować Speed Grapher, Baccano! i Black Lagoon (tam akurat nie ma supermocy, ale postacie posługują się bronią na poziome co najmniej ponadprzeciętnym).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lorenz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 22:53   Najciekawsze Waszym Zdaniem Anime

Witam :) Od nie dawna zacząłem się interesować Anime, musze powiedzieć że ten świat mnie bardzo wciągną i jak do tej pory obejrzałem zaledwie 3 serie Anime Naruto, FullMetal Alchemist i Neon Genesis Evangelion, a przeciesz jest ich masa :). Prószę o podanie ciekawych i interesujących Anime :). Dziękuję i pozdrawiam :)


Witam.
Post scalono z tematem. Na przyszłość takie pytania proszę zadawać w tematach do tego przeznaczonych.

IKa
Zua Biurokratka

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7569915
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2008, 20:28   

Lorenz napisał/a:
3 serie Anime Naruto, FullMetal Alchemist i Neon Genesis Evangelion, a przeciesz jest ich masa :)

Oj, to prawda - jest ich cała masa. :) Hm, ciężko doradzić, bo po obejrzeniu trzech serii trudno stwierdzić czy dany gatunek będzie Ci się podobał, tym bardziej, że nie zaznaczyłeś, które anime najbardziej Ci przypasowało. ;P
Piszesz, że oglądałeś Naruto - więc na rozgrzewkę proponuję Bleach'a - podobne (pojedynki, dużo fajnych bohaterów drugoplanowych, tasiemcowate), ale skierowane raczej do starszej widowni. Powinieneś zobaczyć przynajmniej pierwsze 10-15 odcinków, bo fabuła musi się trochę rozkręcić (początkowe epizody są... nieciekawe).

Ja osobiście zaczynałam od "Cowboy'a Bebop'a" - absolutna klasyka, świetne postaci, przepiękna muzyka i ten Klimat (tak, przez duże "K" ;)) - choć oczywiście znajdą się Ci, którym się to nie podoba. Potem był Hellsing - sieczka, krew i czarny humor. Jednak jeśli chciałbyś to obejrzeć, to zacznij od Hellsinga Ultimate - po pierwszym OAV będziesz wiedział czy to dla Ciebie czy nie...
A tak wogóle to poprzeglądaj temat o aktualnie oglądanych anime - tam naprawdę łatwo wyhaczyć jakiś fajny tytuł. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group