FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
kwasu
Gość
PostWysłany: 20-01-2008, 22:48   

Elfen Lied i Gantz widziałem urywkami, wg mnie zbyt brutalne, tzn nie przeszkadza mi ogólnie krew i brutalność w innych anime ale w tych dwóch jest to troche dziwne jak dla mnie.. a Ninja scroll sprawdze.. dawajcie dalej propozycje!:)
dzieki
Przejdź na dół
Konkur Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2008, 22:56   

Przede wszystkim wyzej podane Black Lagoon. Mozesz sprobowac tez Claymore, Shigurui.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwasu
Gość
PostWysłany: 21-01-2008, 22:23   

dzieki za fajne tytuły, obejrzałem juz pierwsza serie Black Lagoon- wymiata!:) teraz bede sie brał za Gungrave, jak macie jeszcze jakies tytuły warte obejrzenia to dawajcie smiało:)
dzieki i pozdro
Powrót do góry
ari38 Płeć:Mężczyzna
Takumi Fujiwara


Dołączył: 06 Lut 2008
Skąd: Ełk
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2008, 16:43   Jakieś bajki w temacie moich zainteresowań.

Siemanko. Jestem zajarany Initial D. Nie oglądałem żadnych innych japońskich bajek (i to jest powód dla którego odwiedziłem to forum), no może kilka odcinków pokemon czy dragon ball w dzieciństwie :P. Przyszedłem poradzić się w sprawie anime, które mogliby polecić mi użytkownicy forum w temacie jaki mnie interesuje, a mianowicie coś w rodzaju mhm "Final Fantasy" lecz nie do końca. Jeżeli grał ktoś w "Fable" lub "Gothic" wie o co mi chodzi. Moje skromne wymagania:
1. Sporo walk mieczem.
2. Nieco magii: czary którymi bohater atakuje przeciwników.
3. Czas akcji: średniowiecze, lub coś podobnego i:
4. Niech to nie będzie nic o samurajach, bo wiem że takich filmów o samuraiach jest sporo.
Myślę że tylko japońskie animowane bajki mogą spełnić moje oczekiwania, jeżeli zna ktoś coś co mogłoby mnie zainteresować to proszę o propozycję, ja poszperam czegoś w necie na temat tego tytułu i spróbuje skądś cos wykombinować jeśli tylko mi się spodoba.
Z góry dziękuję za pomoc :-)

_________________
Budda jest bogiem, prędkość nałogiem, technika podstawą, drifting zabawą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1597618
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2008, 16:49   

Na pierwszy rzut zaproponuję Slayers, chociaż tam jest więcej magii niż miecza, no i to nie będzie średniowiecze, tylko coś podobnego. Poza tym przewinęło się jeszcze kilka produkcji tego typu, ale ogólnie to nie mój dział, więc nie znam ^^'.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-02-2008, 16:53   

Temat scalono.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-02-2008, 16:57   

Cytat:
3. Czas akcji: średniowiecze, lub coś podobnego i:


Jeśli europejskie to jest tego z pięć serii na krzyż, nie licząc parodii cRPG-ów które trudno podciągać pod średniowiecze... Przede wszystkim Lodoss War i Berserk.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
ari38 Płeć:Mężczyzna
Takumi Fujiwara


Dołączył: 06 Lut 2008
Skąd: Ełk
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2008, 17:11   

No jak na razie Ysengrinn najbardziej trafił w mój gust :-) dzięki bardzo. Slayers też wygląda całkiem miło, dzięki Borek. Wciąż nieskromnie proszę o więcej :D

_________________
Budda jest bogiem, prędkość nałogiem, technika podstawą, drifting zabawą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1597618
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-02-2008, 17:24   

Możesz spróbować obejrzeć Claymore i Scrapped Princess.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2008, 17:28   

Nie wiem czy coś poza seriami już wymienionymi przez Ysengrinn i BOReKa coś dokładnie w tym stylu się znajdzie
Jeżeli nie przeszkadza ci akcja osadzona gdzie indziej niż w średniowieczu to może zobacz

Fate/stay night
Le Chevalier D'Eon
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ari38 Płeć:Mężczyzna
Takumi Fujiwara


Dołączył: 06 Lut 2008
Skąd: Ełk
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2008, 19:30   

Dzięki dziewczyny, Lain mhm szukam raczej czegoś w innym klimacie niż filmy, które wymieniłaś. Co do Claymore to bardzo Ci dziękuję za ten tytuł Moshi_Moshi, obejrzałem pierwszy odcinek i zapowiada się bardzo ciekawie. Kolejne odcinki już stoją w kolejce do mojego HD ;-)

_________________
Budda jest bogiem, prędkość nałogiem, technika podstawą, drifting zabawą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1597618
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-02-2008, 20:12   

Konwencjonalnego fantasy niestety nie ma zbyt dużo, bo Japończycy lubią je "uatrakcyjniać" na swój sposób. Możesz jeszcze ew. spróbować Tales of Phantasia .

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2008, 17:38   

Witam!
Chciałam prosić o rekomendację anime, w związku z tym, że dopiero "wsiąkam" w to środowisko. I mam dość spore wymagania. Choć tylko cztery ;)
Może najpierw wymienię, co widziałam: Yami no matsuei, Death Note, Devil May Cry, D. Gray-man (jedyny tasiemiec, który mi się podoba :D), Ouran High School Host Club (próbowałam obejrzeć już dawno temu, ale seria staje się śmieszna w momencie, gdy zna się trochę anime/mangi), Gravitation (do teraz żałuję...) i właśnie skończyłam Wolf's rain.

Czego nie strawiłam (aka te serie czekają, aż zechcę do nich wrócić): Code Geass i Darker than black.
Przymierzam się do Cowboya Bebopa, jako że daaaaawno temu czytałam mangę i widziałam film.

Jak już pisałam, mam tylko cztery wymagania: dobre postacie, dobra fabuła (choć biorąc pod uwagę jak bardzo podobało mi się wspomniane Wolf's rain, to chyba nie aż tak ważne), dobra kreska i dobra animacja.

Co polecacie? :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 07-02-2008, 18:28   

Hisus masz trochę podobne upodobania do moich (z wyjątkiem Darker than black) - aktualnie oglądam Monster i ma to rzeczywiście dobre postacie, fabułe, dobrą animacje i kreske (specjologiem w tym nie jestem, ale m się całkiem przyjemnie ogląda), i baaardzo dobry opening i ending. Seria ma naprawdę w sobie coś. Napewno więcej się wypowiem jak obejrze już całość :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
_sheep_
Gość
PostWysłany: 07-02-2008, 23:34   

Witam wszystkich!
Ostatnio zdarzyło mi się obejrzeć kilka świetnych moim zdaniem serii w klimatach shoujo. Mam na myśli klasykę Clampa (z "X" na czele), Fruit Basket, Ouran High School Host Club. Szukam usilnie czegoś z tej samej kategorii, zwłaszcza wymienionych wyżej odwróconych haremówek. Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź, gdzie takich anime szukać :)

Pzdr!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group