FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Takius-kun Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Sie 2007
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2007, 21:47   

Ragnarok the animation. Wiem, że nie którym to się nie podoba i oceny sa dość kiepskie. Ale ja po prostu zakochałam się w tym anime.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 20-08-2007, 11:50   

Witam!
Interesują mnie klimaty fantasy, przeczytałem już bardzo dużo książek z tego gatunku. Oglądnąłem Naruto i Naruto Shippuden, Shaman King, Origin: Spirits of the past, kilka pierwszychodcinków Tsubasa Chronicle, Spirited Away: W Krainie Bogów, Steamboy.
Macie może jakieś propozycje w kierunku fantasy?
Nie chcę, żeby te Anime były przeznaczone dla młodszych widzów. Mam już 16 lat. Wątki humorystyczne mile widziane. Nie lubię horrorów, jednak czasami mogę się przestraszyć :P.
Zdaję sobie, że fantasy to obszerny dział, więc proszę o tak z 5-10 godnych polecenia seriali lub filmów.

Pozdrawiam
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-08-2007, 12:13   

Z tych klimatów może Inuyasha, Kenshin, pod fantasy podchodzi tez Utawarerumono.

Z lżejszych Slayers, Dragon Half i Gokudo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2007, 12:42   

hm, a może Zero no Tsukaima? klimaty fantasy, może nie do końca typowe, ale za to z dużą dozą humoru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-08-2007, 18:01   

Polecam 12 Kingdoms i Crest of the Stars. Pierwsza to wielowątkowa ekranizacja właśnie opowieści fantasy. Humoru mało, ale klimat ogólnie bardzo dobry. Drugie to typowa Space Opera-mieszanka SF i fantasy- w tym wypadku elfy w kosmosie :)

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-08-2007, 18:23   

Scrapped princess
Ghost Hunt (nie fantasy ale fabuła obraca się wokół zjawisk nie bardzo wytłumaczalnych naukowo...)

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
czaps89 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2007, 12:58   anime z pieknymi aniolami

Witam, mam prosbe, moglby mi ktos nasunac jakies fajne tytuly o aniolach? chodzi i o takie z wyjasniona kreska i wogole...takie bardzo przyjemne dla oka i dodatkowo z niezla fabula. Bylbym wdzieczny ^^

_________________
moze tak, moze nie, moze <pryk>, a kto to wie xD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-08-2007, 13:06   

czaps89 napisał/a:
chodzi i o takie z wyjasniona kreska i wogole...

A ja bym chciała wiedzieć co to jest 'wyjaśniona kreska'...


Poza tym do zadawania tego typu pytań służy ten temat: http://forum.tanuki.pl/tematy10/2973.htm


I dlatego też moderatorka przyszła, prychnęła i scaliła tematy. Na przyszłość proszę używać funkcji "szukaj" oraz przyglądać się przyklejonym tematom... Mai

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2007, 13:12   

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/title/1/?geid=32 - recenzje Tanukowe przefiltrowane pod kątem wyróżnika "anioły/demony". Zapraszam do lektury.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-08-2007, 13:15   

Cytat:
Witam, mam prosbe, moglby mi ktos nasunac jakies fajne tytuly o aniolach? chodzi i o takie z wyjasniona kreska i wogole...takie bardzo przyjemne dla oka i dodatkowo z niezla fabula. Bylbym wdzieczny ^^


Wyjaśnioną kreskę mają Oh My Goddess i Angel Sanctuary. Powiedz tylko, na co Ci je mamy nasunąć...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-08-2007, 22:37   

Po pierwsze:
Post Duczmena NIE był odpowiedzią na jakiekolwiek pytanie. Jak wyraźnie napisano w poście pierwszym tematu http://forum.tanuki.pl/tematy10/2973.htm#120450
Cytat:
Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii. Innymi słowy, mogą się tu znaleźć pytania w rodzaju: "jakie komedie romantyczne polecacie?", "co podobnego do aaa mógłbym obejrzeć", względnie "Widziałam bbb, ccc i ddd - podsuńcie coś w podobnych klimatach?"
Wyklucza to na wstępie wyliczankę "co widziałem i uważam za fajne".

Po drugie:
Zarówno temat o Berserku jak i o FLCL już istnieje. Radzę więc tam pisać.

Post zostaje usunięty.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2007, 10:49   

Ja oglądnąć Chobits - Chobits mi się spodobać - ja szukać czegoś podobnego w stylu Chobits - co wy mi polecić?

Umba!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2007, 11:14   

Pierwszy i najbardziej oczywisty typ - DearS - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/324/rec/316

Poza tym może na przykład Mahoromatic - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/318/rec/310

Przypuszczam, że Totem mógłby podrzucić jeszcze jakieś pomysły na trochę lżejsze fanserwisowo, a sensowniejsze fabularnie komedie ecchi.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2007, 11:30   

Spróbuj zainteresować się Kidou Tenshi Angelic Layer. Można to potraktować jako coś w rodzaju "prequela" do Chobits, z akcją umiejscowioną w tym samym świecie. Niiektóre postacie pojawiają się w obu produkcjach, wyjaśnione jest także kilka niedomówień z Chobitsa (np. kwestia siostry Minoru). Recenzję możesz znaleźć tutaj - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/212/rec/209
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nikodemsky Płeć:Mężczyzna
Beauty of Silence


Dołączył: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2007, 01:39   

Witam, jestem nowy, więc w razie czego proszę o wyrozumiałość :) (czytałem pierwszego posta jakby co :P )

chciałbym prosić o radę, ponieważ nie wiem co ciekawego mógłbym sobie obejrzeć, z mang obejrzanych przypadających mi do gustu: Full Metal Alchemist, Full Metal Panic + Fumoffu, Great Teacher Onizuka, Trigun, chobits, Slayers, Devil May Cry, Hellsing, RahXephon, Green Green, Love Hina, School Rumble (dwie serie + ova), Love Hina, Shingetsuhan Kitsune - serie które obejrzałem i oglądało się z ciekawością.

serie które oglądałem i odpadają: Onegai Teacher(średni poziom :\ można obejrzeć ale nic specjalnego), Cowboy Beebop(w tym nie mogłem znaleźć nic ciekawego po obejrzeniu całej serii), Oh! MY Goddess(tutaj spodziewałem się czegoś ciekawszego, było niezłe i można było momentami się pośmiać, ale to nie jest jeszcze "to" ) Neon Genesis Evangelion (sama historia fajna, niepotrzebne rozmyślania i pokręcone wszystko trochę, mogłoby wyjść cudo :P ), AIR (wyciskacz łez, nie byłoby to złe gdyby niesatysfakcjonujące zakończenie serii :( ), He is My Master (średnie ecchi, dość dokładna kreska, ale rumieńce kompletnie niepotrzebne :P taki dodatek off. :> no i humor troszke dziwny), Mahou Sensei Negima(trochę powyżej przeciętnej, myślałem że będzie gorsze ale w miarę przyjemnie się oglądało)

Jestem dość wybredny jak widać ( :P ) ale to żeby bardziej ukształtować styl, który lubie, mam nadzieje że da radę coś wymyślić

i druga prośba, przy propozycjach prosiłbym o krótki i zwięzły opis, ponieważ recenzje czytam, no ale to nie wszystko :)

z góry dziękuje i pozdrawiam.

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Nikodemsky
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group