FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2008, 17:21   

Czuję silną potrzebę wytłumaczenia się z tego słowa "kiczowate", bo trochę przegiąłem.
Hoshi no Koe jest strawne i lekkie i fajne bo trwa tyle ile powinno i nie przytłacza swoim melancholijnym nastrojem, czego już nie można powiedzieć o Byousoku 5 cm. Więcej, Byousoku 5 cm ostro zakrawa na kicz. Pogoda nagina się tu do uczuć bohaterów. 75% akcji dzieje się podczas zachodów i wschodów słońca, ewentualnie w świetle pomarańczowych żarówek, by sprawiać wrażenie intymności. Fabuła jest przewidywalna i nudna. Przewidywalna nie jest za to fabuła Kumo no Mukou. Ale to żaden komplement, bo zwyczajnie od połowy filmu wszystko co się dzieje traci sens i film jest przez to najwyżej średni. No i najważniejsze... nie lubię romansów.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2008, 17:48   

Obie serie Black Lagoon bardzo mi sie podobaly,(wprawdzie Revy to psychopatka, ale za to jaka :D), szukam teraz czegos podobnego w klimacie.Możecie coś polecić??

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 16-06-2008, 19:08   

vries napisał/a:
No i najważniejsze... nie lubię romansów.


I wszystko jasne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2008, 21:30   

Ach, zapomniałbym. mam tendencję do nadmiernej krytyki. Dlatego jak piszę, ze coś jest słabsze, albo że jest fabularnym złomem, to pewnie i tak jest oglądalne jeśli to polecam.

Co do Black Lagoon to będzie problem, bo anime w tym stylu nie ma zbyt wiele.

Ale spróbujmy: Baccano! (nie warto się przejmować brakiem chronologii, to chyba najpodobniejsza seria mimo umieszczenia w innych klimatach), Cowboy Bebop (chyba wiadomo), Full Metal Panic 2 (można obejrzeć wcześniejsze serie, ale dopiero druga seria ma podobny klimat do BL. Oczywiście jeśli nie odrzucają cię mechy.), Gungrave (na podstawie gry, wiec fabuła jest marna. Mniej również tutaj humoru, ale jest dużo strzelania) ewentualnie Darker than Black (choć w sumie podobieństw tu niewiele), albo Mezzo Forte TV (też miałkie fabularnie, ale dość szalone z mnóstwem akcji. Niehentajowa kontynuacja hentaja).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2008, 23:01   

Hmm z tego co nie wymieniłeś to w sumie nie oglądałem tylko Baccano! Jest u mnie w kolejce, więc chyba się za niego wezmę:)
FMP! to jedna z moich ulubieńszych serii, ale Second Raid faktycznie ma lepszy klimat. CB to klasa sama w sobie, więc nie warto się nad tym dalej rozwodzić.

Mezzo Forte, hentaj...no cóż te dwie sceny mocno popsłuły ten tytuł, tymbardziej, że ewidentnie były one wstawione na siłę i nie wnosiły zupełnie niczego (no bo w sumie kiedy wnoszą?:D) dlatego tu polecam jednak wersję ocenzurowaną. A serię TV ogląda się dość dobrze, szkoda tylko, że nie pomyślano o jakimś ciekawym wątku głównym.

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
Ciosek
Gość
PostWysłany: 20-06-2008, 11:51   

Witam.

Chcialem spytac co polecacie z takich hm romansow najlepiej bez nadmiernej ilosci SF.

Tytuly ktore najbardziej mi przypadly do gustu w tym stylu:
Myself, Yourself
True Tears
Aishiteruze Baby

Tak juz troche mniej:
Clannad
Kanon 2006
Kimikiss pure rouge

Przegladnelem ostatnie strony i planuje zabrac sie za
Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora ale czy bedzie to dobre to sie dopiero okaze :)
Moze macie cos jeszcze w stylu tych 3 pierwszych tytulow - a jesli ktos ich nie ogladal to osobiscie je polecam.
Powrót do góry
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2008, 15:53   

Potrzebuję jakiegoś romansu, jak najbardziej łzawego (żebym się poryczał :p), ale z happy endem (koniecznie).
Z podobnych obczaiłem już Clannada i Kanona.

[edit]Acha, i żeby nie były za długie - najlepiej ok 12 odcinków, maksymalnie standardowe okolice 25

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-06-2008, 18:13   

Air. Tych samych twórców i ma 12 odcinków. Idealnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-06-2008, 18:42   

Shizuki, nie wiem, czy AIR kwalifikuje się do kategorii "szczęśliwe zakończenie". Z tego, co pamiętam, to raczej nie bardzo ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
robinka
Gość
PostWysłany: 20-06-2008, 18:46   

mógłbymi ktoś polecić jakąś fajna komedie,w stylu azumanga daioh,lucky star albo hare+guu.Chodzi mi bardziej o takie parodie.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-06-2008, 19:03   

Koharu Biyori przychodzi mi na myśl, to parodia szkolno romantycznych haremówek i serii o robomaido.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-06-2008, 19:36   

viesiu napisał/a:
Potrzebuję jakiegoś romansu, jak najbardziej łzawego (żebym się poryczał :p), ale z happy endem (koniecznie).

Możesz spróbować Ef a Tale of Memories lub którąś z pozycji 1 post nad Twoim. Z tym że KimiKiss nie polecam, Myself; Yourself nie oglądałem, więc nie wiem czy ma happy end, a HanTsuki ma taki słodko-gorzki (więc brać na własną odpowiedzialność).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2008, 20:02   

robinka napisał/a:
mógłbymi ktoś polecić jakąś fajna komedie,w stylu azumanga daioh,lucky star albo hare+guu.Chodzi mi bardziej o takie parodie.

School Rumble, Excel Saga (ale tu trzeba mieć sporą wiedzę w zakresie M&A i nawet 200 obejrzanych tytułów to mało), Hayate no Gotoku, ewentualnie dość szalony jest puszczany w chwili obecnej Kamen no Maid Guy (aczkolwiek ten jest z elementami ecchi).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-06-2008, 21:44   

robinka
W stylu azumangi ,głównie kreska ale powolny charakter też jest no i "babiarnia":P, jest best student council.
W stylu lucky stara to chyba nic nie wymyśle :P
Ale humor podobny do hare + guu można odlaleźć w paniponi dash niektórzy mówią że miss ichigo z ppd to druga guu może zawsze wyciągnąć kogoś lub coś , ma inne oczy niż reszta bohaterów :P a unieszczęśliwianie ludzi to cel jej egzystencji.
Z dobrych totalnie pokaszanionych komedii dodał bym jeszcze

dragon half
fl cl
Karin
Kenkoo Zenrakei Suieibu Umishou
Nuku Nuku ova i tv
Tsukuyomi: Moon Phase
Yamato Nadeshiko Shichi Henge

może sobie coś wybierzesz :P

Uprzejmie proszę o stosowanie się do zasad pisowni języka polskiego, ze szczególnym uwzględnieniem interpunkcji.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
robinka
Gość
PostWysłany: 20-06-2008, 21:53   

heh...wielkie dzięki!o cos takiegomi chodziło:p^^
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 41 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group