FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-09-2008, 14:21   

Hm, skoro podobał Ci się Sword of the Stranger, powinien ci też przypaść do gustu
Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen, spełnia wszystkie wymagania - historyczne, krótkie, z dobrą fabułą i bardzo ładną kreską.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-09-2008, 01:36   

Szukam anime wojennego (coś mnie ostatnio natchnęło)... właściwie tylko: brak natrętnego patriotyzmu i serii pozostawiających trwały uraz na psychice (vide: Lime-iro Senkitan)... może być sf, LoGH wywarło na mnie pewne wrażenie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 02:35   

Szukam anime z poziomem humorystycznym conajmniej Ouran High School Host Club - albo po prostu takiego, przy którym można się odprezyc i zapominiec na chwile o swiecie codziennym (zatem serie epickie czy z duza dawka akcji tez wchoda w gre). Muszę się odstresowac ==

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-09-2008, 08:12   

Cytat:
Szukam anime wojennego (coś mnie ostatnio natchnęło)... właściwie tylko: brak natrętnego patriotyzmu i serii pozostawiających trwały uraz na psychice (vide: Lime-iro Senkitan)... może być sf, LoGH wywarło na mnie pewne wrażenie...

Heroic Age, Macross (no powiedzmy...) albo Code Geass. Poza tym Armored Tropers Votom.
Powrót do góry
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 12:39   

Noire napisał/a:
Szukam anime z poziomem humorystycznym conajmniej Ouran High School Host Club - albo po prostu takiego, przy którym można się odprezyc i zapominiec na chwile o swiecie codziennym (zatem serie epickie czy z duza dawka akcji tez wchoda w gre). Muszę się odstresowac ==


Moze Yamato Nadeshiko Shichi Henge(Perfect Girl Evolution) albo School Rumble?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 13:51   

Cytat:
Szukam anime wojennego (coś mnie ostatnio natchnęło)... właściwie tylko: brak natrętnego patriotyzmu i serii pozostawiających trwały uraz na psychice (vide: Lime-iro Senkitan)... może być sf, LoGH wywarło na mnie pewne wrażenie...


Crest/Banner of the Stars
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tony Tony Chopper
Gość
PostWysłany: 26-09-2008, 14:03   

A ja polecam one piece :P ,jak dla mnie spora dawka humoru i t chyba jedyny tasiemiec który sie nie nudzi tak jak te inne blechy i naruta. Jak zaczniecie oglądać one piece i przejdziecie już przez te nudne pare odcinków z tym kapitanem lokajem to potem jest miód i orzeszki (ja doszedłem do wniosku oglądając one piece że w bleachu sie nic nie dzieje i już do niego nie wróciłem) - polecma jak ktoś lubi walki ,wartką akcje i dobry humor
Powrót do góry
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2008, 17:31   

Hellou (-:
Obecnie szukam anime podobnego do Hunter X Hunter, oraz Guyver'a - Czy znajdą się jakieś pozycje godne polecenia? z góry dziękuję : )

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Air Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2008, 18:22   Uczeń x nauczyciel

Tak jak napisałam w temacie, poszukuję serii, w której wątkiem głównym byłby romans ucznia/uczennicy z nauczycielką/nauczycielem.
Możecie podać jakieś tytuły?

Sama mogę polecić:
*Onegai Teacher
*Okusama wa joshikousei
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-09-2008, 19:18   

Gatunek trochę dewiacyjny ale cóż (w onegai teacher uczeń był dorosły tylko nie urósł)
....
I My Me! Strawberry Egg to jest romans/uczucia uczennicy z nauczycielką/nauczycielem dosłownie :P czytając wszystkie wyrazy.

Niestety nie mogę poradzić nic innego bo po obejrzeniu Okusama wa joshikousei temat kompletnie mi obrzydł (ta dziewczyna była poniżej średniej głupia i napalona tylko nie umiała wyrazić czego chciała) jak również krowi biust zaczynam wierzyć Mahoro swoją drogą reż romans ucznia z .. pokojówką :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-09-2008, 19:32   

Totalnie pedofilne i obrzydliwe "Kodomo no Jikan" opiera się na tym schemacie (dziecko zakochane w swoim nauczycielu), ale nie jest to seria, którą mógłbym polecić komukolwiek. W Cutie Honey do bohaterki wzdycha nauczycielka, zaś w wersji live mamy zła nauczycielkę-lesbijkę, która ma aptetyt na Cutie Honey (potem zmienia obiekt uczuć i poluje na Emo Honey i robi się zangstowany pairing). W "Hen: the strange love" połowa filmu to dość dziwny związek uczennicy i nauczyciela.
Poza tym nic sobie nie przypominam.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-09-2008, 19:40   

W "Marmalade Boy" pojawia się ten wątek. A seria wyjątkowo zacna.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2008, 19:49   

Grisznak, skoro to taka pedofilska seria, to czemu ją oglądałeś :), bez kontekstów !


Szukam czegoś jak Bakumatsu, zna ktoś podobne anime by Sunrise ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-09-2008, 20:06   

cesarz vedry napisał/a:
Grisznak, skoro to taka pedofilska seria, to czemu ją oglądałeś :), bez kontekstów !

Szukając nowości człowiek trafia na rożne rzeczy. Po 10 minutach, kiedy wiadomo było o co biega, wyłaczyłem. Polecam recenzję na Tanuki - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/955-kodomo-no-jikan-special/rec/978
Powrót do góry
Dana-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2008, 21:37   

Chcialabym cos podobnego do Lucky Star, School Rumble i Azumangi. :3
Polecilby ktos cos?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 64 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group