FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2008, 22:26   

Dana-chan napisał/a:
Chcialabym cos podobnego do Lucky Star, School Rumble i Azumangi. :3
Polecilby ktos cos?

Hayate no Gotoku
Minami-ke

a gdybyś miała przez przypadek ochotę rzucić okiem na mangę, polecam "Yotsuba&!" (tego samego autora, co Azumanga) - manga, która niesamowicie potrafi poprawić nastrój. I śmieszy niezależnie od tego ile razy się ją czyta.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-09-2008, 01:17   

Druga azumanga tylko trochę bardziej po.... best student council mówiąc w dwóch słowach rudowłosa Osaka :P
Jeżeli chodzi o lucky star odpowiednika nigdzie nie widziałem ale ta kreska mnie też urzekła.
Co do school rumble to są jeszcze 3(2x25+26x25+2x25) kontynuacje i kupa speciali jak ktoś nie widział .
Idąc po ogulnym zarysie komedia szkolna z przewagą dziewcząt i bez romansu , luzerskiego bohatera czy tragicznego zakończenia .
Z tego co widziałem i było dobre .
Paniponi Dash!
Doki Doki School Hours - tylko orginalna seria odcinki dodatkowe są takie sobie
Sayonara Zetsubou Sensei
A po domieszaniu romansu.
Lovely Complex
Yamato Nadeshiko Shichi Henge (nie oglądać dubowskiej wersji blondynek dobija no i trzeba oglądać całość ekranu nie zwracać uwagi na twarze :P)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dana-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 08:37   

Lovely Complex byŁ idiotyczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 08:37   

Ponawiam prośbę (jako, że została pominięta =P)

"Hellou (-:
Obecnie szukam anime podobnego do Hunter X Hunter, oraz Guyver'a - Czy znajdą się jakieś pozycje godne polecenia? z góry dziękuję : )"

@Down: Dzięki, na pewno obejrzę sobie Generator Gawl :-)

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."


Ostatnio zmieniony przez Veritas dnia 28-09-2008, 13:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 09:19   

@Veritas
Jeśli widziałeś obie wersje Guyver'a to jeszcze poleciłbym Generator Gawla. Jedno z moich ulubionych krótkich (12-13 odc.) anime.
Co do Huntera X Huntera, podobnych raczej nie znajdziesz, ale poleciłbym Ci inny tytuł Togashiego - Yuu Yuu Hakusho. Oba tytuły są w pierwszej piątce najlepszych anime jakie oglądałem, zdecydowanie polecam.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Anginsan Płeć:Mężczyzna
Doryjczyk


Dołączył: 13 Lip 2008
Skąd: Kłodzko (Krakos)
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 19:56   

witam poszukuje anime z historią która (naprawdę) potrafi wzruszyć do łez każdego.\
Nie chodzi mi o kolejne łzawe scenki on odchodzi a ona zostaje bo bez obrazy dla nikogo ale może one wzruszają 10 latków :)
Najlepiej jeśli w tym anime jest też dobra muzyka :) Bo przynajmniej dla mnie muzyka potrafi zbudować 50% klimatu
Zwracam się do was bo na pewno wasza wiedza na temat anime pozowli bez problemu odnaleźć tytuł o jaki proszę
Co do (gatunku anime to obojętne) byle by historia był naprawdę chwytająca za serce i przemyślana.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

_________________
Celuj w Księżyc ,bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei, może to wszystko, co mu pozostało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9096179
Mirveka Płeć:Kobieta
(means miracles)

Dołączyła: 20 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 21:11   

Dla mnie to Haibanne Remmei, ale nie wiem czy Ci się spodoba, bo wielu ludzi uważa to anime za nudne. Do nich bynajmniej nie należę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 21:12   

Anginsan napisał/a:
witam poszukuje anime z historią która (naprawdę) potrafi wzruszyć do łez każdego.\
Nie chodzi mi o kolejne łzawe scenki on odchodzi a ona zostaje bo bez obrazy dla nikogo ale może one wzruszają 10 latków :)
Najlepiej jeśli w tym anime jest też dobra muzyka :) Bo przynajmniej dla mnie muzyka potrafi zbudować 50% klimatu
Zwracam się do was bo na pewno wasza wiedza na temat anime pozowli bez problemu odnaleźć tytuł o jaki proszę
Co do (gatunku anime to obojętne) byle by historia był naprawdę chwytająca za serce i przemyślana.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.


Wydaje mi się, że idealną pozycją dla Ciebie powinno być Bokurano (-;

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Anginsan Płeć:Mężczyzna
Doryjczyk


Dołączył: 13 Lip 2008
Skąd: Kłodzko (Krakos)
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 21:38   

Mirveka napisał/a:
Dla mnie to Haibanne Remmei, ale nie wiem czy Ci się spodoba, bo wielu ludzi uważa to anime za nudne. Do nich bynajmniej nie należę.

Cóż nigdy bym sobie nie pozwolił nazwać te anime czymś nudnym o nie..
Nudność może dla wielu wynikać z bardzo trudnych tam poruszanych tematów by zrozumieć te anime trzeba naprawdę przysiąść i w ciszy oglądać .
Co jednak nie zmienia faktu że dałem temu anime 8+/10 jednak trochę mnie rozczarowało spodziewałem się czegoś bardziej mocnego ale i tak jest godne polecenia
Lecz Haibanne jest bardzo mało wzruszający scen tam raczej jest poruszana istota istnienia człowieka iście filozoficznie miodzio lecz nie w tym kierunku :)

Veritas napisał/a:

Wydaje mi się, że idealną pozycją dla Ciebie powinno być Bokurano (-;

Jutro zacznę oglądać te anime.
Dziękuje za te dwie propozycje i prosiłbym o jeszcze jedną i daje spokój :) jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

_________________
Celuj w Księżyc ,bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei, może to wszystko, co mu pozostało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9096179
Dana-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 21:41   

Air.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 22:01   

To dorzucę jeszcze 2 propozycje gratis. Śmiało mogę polecić ostatnio obejrzane przeze mnie 2 tytuły: Kimi ga Nozomu Eien oraz Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 22:02   

Anginsan napisał/a:
witam poszukuje anime z historią która (naprawdę) potrafi wzruszyć do łez każdego.\
Nie chodzi mi o kolejne łzawe scenki on odchodzi a ona zostaje bo bez obrazy dla nikogo ale może one wzruszają 10 latków :)

Ja polecę Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen - anime było na zestawieniach anime (a na niektórych listach jeszcze jest) na pierwszym miejscu przez dłuuugi czas. Naprawdę warte obejrzenia.

Genius Party - Baby Blue w reżyserii Shinichiro Watanabe. W sumie pasuje do twojego znienawidzonego schamatu, ale jest naprawdę bardzo dobrze zrobione. Na pewno nie jest to typowy wyciskacz łez (zresztą wystarczy spojrzeć na resztę filmów ze składanki Genius Party, które również nie są typowe).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Żywuś
Gość
PostWysłany: 28-09-2008, 23:16   

Poszukuję anime podobnych do Slayers'ów, FMA, Shakugan no Shana, Hellsinga, Zero no Tsukaimy, Fate/stay night, Shingetsutan Tsukihime, ew Naruto, Lost Universe, ale (co najważniejsze) by zbytnio nie zaniżały zbytnio poziomu powyższej kolekcji. ;) Najogólniej chodzi o fantastykę z jakąś sensowną (czyt. niepokemoniastą) dawką krwi. Może być z elementami romansu, byle nie był to główny wątek. Dobrze by też było, aby seria nie należała do najstarszych, gdyż wysoko cenię sobie jakość obrazu. ;)
Powrót do góry
Tony Chopper Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 23:23   

Ja szukam czegoś podobnego do Gantz ,lubię mocne klimaty , oczywiście o jakąś dobrą komedie bym sie też pokusił - (oglądałem history strongest of kenichi , golden boya) oczywiscie oglądałem więcej ale teraz akurat te mi przyszły na myśl ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-09-2008, 00:20   

Żywuś z twojej zbieraniny nie wynika żaden gatunek chociaż z komedią raczej się nie pokrywa. Spróbuj:
Kurau phantom memory
vandread
Blood+
Ergo proxy
Eureka Seven
Higurashi no Naku Koro ni + kai
Last Exile
Sakura wars
Solty Rei
Trinity Blood
Wolf's rain
Elfen lied jeśli lubisz czerwoną krew:P bo teraz robią już tylko czarną.
Ogólnie kino akcji z zakończeniem i wszystko z tych lepszych, ale musisz sobie jeszcze przebrać co ci pasuje gatunkowo.
Tony Chopper obejżyj Darker than BLACK Shakugan no Shana, Hellsing czy Shingetsutan Tsukihime i napisz czy nadal lubisz gantz :P Popraw sobie humor Trinity Blood bo pół mroczny pół komediowy
Spoiler: pokaż / ukryj
zakonnica wozi wampira łowce wampirów i kogoś jeszcze trabantem po londynie
A jak już pójdziesz w wampiry to zobacz moon phase pośmiej się z garnków i wklej się w głębszą fabułę a potem powiedz co podobało się najbardziej :P oczywiście
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 65 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group