FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
  Katastrofa w Smoleńsku, nie żyje prezydent
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 10-04-2010, 21:17   

Ja mogę tylko powiedzieć tyle od siebie, że mnie osobiście bardzo jest przykro. Wielka katastrofa, tragedia dla wszystkich. Właściwie do tej pory nie mogę uwierzyć, że tak się stało. Zginęło tyle ludzi, bez cienia szans na przeżycie, zwłaszcza jak zobaczy się zdjęcia z relacji miejsca katastrofy. Nie wyobrażam sobie teraz, co czują rodziny, jak wielki jest to smutek..

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 21:41   

Nigdy nie przepadałem za Kaczyńskim, ale miałem do niego szacunek ze względu na urząd i działalność antykomunistyczną. Chciałem aby jak najszybciej przestał być prezydentem, nie życzyłem mu jednak śmierci. Najbardziej mnie martwi prawie całkowite zniszczenie dowództwa wojskowego. Nie mogę sobie wyobrazić jaki chaos musi być teraz w naszej armii. Mam nadzieję że ta tragedia przyniesie jakąś korzyść, choćby niewielkie polepszenie stosunków z Rosją albo jakąkolwiek inną aby śmierć tych wszystkich ludzi nie była daremna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-04-2010, 22:05   

Nigdy nie przejmowałam się specjalnie polityką, ale trudno się nie przejąć taką tragedią. To naprawdę przykre i takie kompletnie bez sensu, ja też do tej pory nie do końca mogę w to uwierzyć. Ech, co tu gadać... :(
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-04-2010, 22:08   

Akurat chaos w armii raczej nie będzie miał miejsca z uwagi na to, że każdy z dowódców miał swojego pierwszorzędnego zastępcę. Chaos będzie dopiero w chwili, kiedy zaczną w armii walczyć o awanse.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-04-2010, 22:35   

To jest jedna z takich rzeczy, które wywołują lekki szum w głowie.
Przykro. Fajnie. Ciężko sobie w ogóle wyobrazić, przynajmniej mnie, co teraz czują rodziny zmarłych.

Co do samolotów - wyobraźcie to sobie - obiegowo władze i tak zbyt wiele na siebie wydawały. Ludzie, naprawdę nie dziwię się, że, politycy zbagatelizowali kwestię samolotu. Bo to z jednej strony kwestia drugorzędna, z drugiej ogromny wydatek który odbiłby się szerokim echem w dużej mierze pod kątem "a dróg to nam nie zbudują". Bądźmy szczerzy - mało kto by pomyślał, że głowy polityków powinny być bezpieczne.
No i masz babo placek. Wałęsa powiedział o dość drogim (70mln złotych) remoncie jednostki no ale... cóż. Z drugiej strony, pan W. jednocześnie wyraził się bardzo niestosownie porównując to do zbrodni katyńskiej. Inny wymiar, inne liczby, inny cel.
Mądry Polak po szkodzie, siłą rzeczy teraz kupią nowy samolot, tak sądzę. Tylko czy nowy będzie nowy...
Co do teorii spiskowych - to są teorie i są spiskowe.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2010, 23:43   

Jarmac1 napisał/a:
Nigdy nie przepadałem za Kaczyńskim, ale miałem do niego szacunek ze względu na urząd i działalność antykomunistyczną. Chciałem aby jak najszybciej przestał być prezydentem, nie życzyłem mu jednak śmierci. Najbardziej mnie martwi prawie całkowite zniszczenie dowództwa wojskowego. Nie mogę sobie wyobrazić jaki chaos musi być teraz w naszej armii. Mam nadzieję że ta tragedia przyniesie jakąś korzyść, choćby niewielkie polepszenie stosunków z Rosją albo jakąkolwiek inną aby śmierć tych wszystkich ludzi nie była daremna.


Amen w zasadzie.

Mam coś, co nazywa się mieszanymi uczuciami.

Dodatkowo widzę wielką szansę dla Polski i aktualnej opcji rządzącej. Pora zła by o tym mówić, niemniej, znając cynizm ciała politycznego w naszym kraju, jednak właściwa.
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 00:54   

Cóż, wielka tragedia... Spore zmiany na scenie politycznej...

Wkurzają mnie tylko media, które nauczyły się robić z takich wydarzeń pożywkę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 02:21   

Co do samolotów: Gdzieś tak trochę przed kryzysem mieli wymienic je. No ale przyszło załamanie gospodarki na świecie, potrzebne były cięcia a ze strony opinii publicznej pojawiły się zdania pt tytułem 'Co? Nowe samoloty? Przeciez jest KRYZYS. Jak oni śmią tak marnować pieniądze podatników'. To zdecydowali się zaczekać a efekt mieliśmy okazję poznać wczoraj.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-04-2010, 03:31   

Tyle że winę nie ponosi w tym wypadku maszyna (bynajmniej nie zostało to jeszcze stwierdzone). Dlatego nie ma co obarczać winną leciwy samolot. Prawda, miał swoje lata, nie znaczy to jednak że ponosi on tu jakąś winę. Bardziej wierzę w dramatyczny zbieg okoliczności. Gdybać jednak nie ma co i najlepiej zaczekać na wyniki rzetelnych źródeł przed jakimkolwiek sądami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Noriel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lis 2009
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 09:25   

Tak, ja uważam, że to był raczej katastrofalny zbieg okoliczności. Najpierw okropna pogoda, później decyzja pilota o lądowaniu, a być może gdyby samolot był lepszy, to udałoby się jakoś wylądować.
Możliwe jest też, że pilot lądował właśnie tam, bo coś się działo z samolotem i mogliby nie dolecieć do Mińska.

Osobiście nigdy nie przepadałam za Kaczyńskim, ale szanowałam go jako głowę mojego państwa. Na pewno nigdy nie życzyłam my śmierci. Prócz śmierci tylu, tak ważnych dla polskiej polityki ludzi, najbardziej zszokowała mnie taka cholerna ironia. Ci ludzie jechali oddać hołd żołnierzom - elicie Wojska Polskiego, zamordowanym w lesie katyńskim. I nagle giną oni sami, tuż przed celem podróży, w radzieckim samolocie. I znów są to ludzie tak ważni w Polsce.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 11:53   

Jarmac1 napisał/a:
Nigdy nie przepadałem za Kaczyńskim, ale miałem do niego szacunek ze względu na urząd i działalność antykomunistyczną. Chciałem aby jak najszybciej przestał być prezydentem, nie życzyłem mu jednak śmierci. Najbardziej mnie martwi prawie całkowite zniszczenie dowództwa wojskowego. Nie mogę sobie wyobrazić jaki chaos musi być teraz w naszej armii. Mam nadzieję że ta tragedia przyniesie jakąś korzyść, choćby niewielkie polepszenie stosunków z Rosją albo jakąkolwiek inną aby śmierć tych wszystkich ludzi nie była daremna.


Podpisuje sie pod tym.

Nadal nie dociera do mnie to co się stało :( Straszna tragedia dla Polski.
Kiedy wstawałam dziś rano miałam nadzieję, że to wszystko to był tylko zły sen...no niestety.

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-04-2010, 12:06   

Noriel napisał/a:
Tak, ja uważam, że to był raczej katastrofalny zbieg okoliczności. Najpierw okropna pogoda, później decyzja pilota o lądowaniu, a być może gdyby samolot był lepszy, to udałoby się jakoś wylądować.
Możliwe jest też, że pilot lądował właśnie tam, bo coś się działo z samolotem i mogliby nie dolecieć do Mińska.

Mnie zastanawia pochylenie samolotu - 45 stopni na lewo to nie przelewki a nic nie było (przynajmniej do moich uszu nie dotarło) o silnym wietrze. Była mgła, było zimno, to fakt.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-04-2010, 12:49   

Cóż. Znaleziono obie czarne skrzynki, rozpoczęto śledztwo. Czas pokaże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-04-2010, 14:00   

Tutek ma skrzydła nachylone do dołu, co mogło nasilić wrażenie ogólnego odchyłu, jak stwierdził wczoraj rano jeden z pilotów w rozmowie telefonicznej.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 14:15   

Pierwsze informacje o katastrofie dotarły do mych uszu koło 9.40, byłam na dodatkowych zajęciach, w czasie przerwy nauczycielka wyszła i po chwili wróciła przerażona, mówiąc, że w onecie napisali coś o katastrofie samolotu, że koło stu ludzi mnie żyje, w tym prezydent. Zastanawiała się, czy dobrze zrozumiała, czy to nie jakaś pomyłka że co, ze jak? Ja na początku z tych szczątkowych informacji: ,,samolot rządowy, mgła, jakieś drzewa, nikt nie przeżył'' nie mogłam nic zrozumieć, dosłownie abstrakcja, że niby jak to się mogło wydarzyć, że co wsadzili połowę kancelarii prezydenta wraz z innymi osobistościami w jeden samolot, w biały dzień katastrofa, a te wszystkie środki ostrożności ? Dosłownie jak grom z jasnego nieba. Potem esemesy, i potok dalszych informacji... Ale to było takie nierzeczywiste... Jak gdyby ten fakt nie mógł do mnie dotrzeć... i do chwili obecnej nie mogę sobie wyobrazić przerażenia tych wszystkich ludzi, tuż przed śmiercią, świadomości, że to koniec. I w ogóle sposób, w jaki zginęli, w płomieniach, samolot rozerwany na strzępy... Podobno narazie udało się zidentyfikować jedynie 24 ciała...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group